menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 15:05
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Czy ktoś pamięta o dyskusji na temat prezydentury jakieś pół roku. Mowa była o Tusku a ja "walnęłam", że chciała bym aby prezydentem został Szmajdziński ze wzgędu na swój wygląd, głos i podobieństwo do byłego prezydenta amerykańskiego. I co moje słowo sie spełniło - kandyduje, a drugie moje słowo to - WYGRA! Ale Tuskowi będzie łyso.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #22  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 19:21
Tulipan Tulipan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie wybieramy prezydenta

Szmajdziński nie ma żadnych szans, szkoda że Cimoszewicz nie chce ubiegać się o urząd prezydenta, szansę ma i to dużą
  #23  
Nieprzeczytane 20-12-2009, 19:31
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tulipan
Szmajdziński nie ma żadnych szans, szkoda że Cimoszewicz nie chce ubiegać się o urząd prezydenta, szansę ma i to dużą
Czemu tak sądzisz? To jest Twoja opinia! Szansę teoretyczną ma każdy, bywają "czarne konie". Pamiętamy Stana Tymińskiego! Kto mu dawał szansę w przedbiegach? Pożyjemy zobaczymy!
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #24  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 00:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja stawiam na POLAKA i to prawdziwego,z krwi i kosci z polskim rozumem.
Moim kandydatem jest Dariusz Kosiur !
  #25  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 02:39
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ja,jak zbiore kase przyjezdzam i juz kandyduje na..... ,a moze chociaz na radnego gminy polskiej .
Na sołtysa wystarczy? Kasę miałem na myśli.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #26  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 16:24
Tulipan Tulipan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Czemu tak sądzisz? To jest Twoja opinia! Szansę teoretyczną ma każdy, bywają "czarne konie". Pamiętamy Stana Tymińskiego! Kto mu dawał szansę w przedbiegach? Pożyjemy zobaczymy!
szansę ma każdy, ale trzeba twardo stąpać po ziemi i nie pchać się tam gdzie się nie ma szans,
  #27  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 17:58
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Tulipan

Może później opowiadać wnukom, że kandydował. Bo jakie Lepper miał szanse? No i kandydat dostaje kasę na kampanię, ale chyba dotychczas żaden się nie rozliczył. Tak więc wydrukuje kilka ulotek i afiszy, a reszta już jego. Tak chyba zrobił Wałęsa [wtedy gdy otrzymał 1%] Oto jak to robiło PO, a szczególnie Palikot. No i jeszcze taki kwiatek. Przed wyborami w 2007 Tusk mówił, że z budżetu nie pobiorą kasy zwrotnej. Ale po wyborach pobrali. Taki prawdomówny. Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. A ludek uwierzy. Ale chyba coraz mniej wiary w Tuska.http://www.aferyprawa.com/index2.php...olityka&id=744
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #28  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 19:45
Tulipan Tulipan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie

Tuskowi to ja dawno nie wierzę , pamiętam że kiedyś był senatorem a nawet wicemarszałkiem senatu , w czasie kampanii wyborczej cały czas mówił, że jak go wybiorą to będzie dążył do likwidacji senatu, dziwne że po wyborach senat nagle zaczął być bardzo potrzebny. Może on jest i potrzebny ale po co aż 100 senatorów jest 16 województw więc niech będzie 16 senatorów po 1 z województwa.
  #29  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 20:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Może później opowiadać wnukom, że kandydował. Bo jakie Lepper miał szanse? No i kandydat dostaje kasę na kampanię, ale chyba dotychczas żaden się nie rozliczył. Tak więc wydrukuje kilka ulotek i afiszy, a reszta już jego. Tak chyba zrobił Wałęsa [wtedy gdy otrzymał 1%] Oto jak to robiło PO, a szczególnie Palikot. No i jeszcze taki kwiatek. Przed wyborami w 2007 Tusk mówił, że z budżetu nie pobiorą kasy zwrotnej. Ale po wyborach pobrali. Taki prawdomówny. Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. A ludek uwierzy. Ale chyba coraz mniej wiary w Tuska.http://www.aferyprawa.com/index2.php...olityka&id=744
Piękny link Kazik, teraz wiem skąd pobierasz nauki... pozdrawiam..
  #30  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 11:36
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pytasz mnie czy mi starczy kasy "na soltysa" ?
Nie tylko na soltysa ale i wybor prezydenta wespre !
Tylko musi to byc POLAK a nie "mieszanic krwisty".
  #31  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 16:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Pytasz mnie czy mi starczy kasy "na soltysa" ?
Nie tylko na soltysa ale i wybor prezydenta wespre !
Tylko musi to byc POLAK a nie "mieszanic krwisty".

Krwisty to bywa befsztyk.
  #32  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 10:41
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie tylko ,bo kazdy komunista "zalany jest" czerwonym kolorem .
Polsce juz starczy "kolorowych prezydentow" niech chociaz raz bedzie jeden NORMALNY i nieubarwiony.
A przede wszystkim BEZPARTYJNY !
  #33  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 12:03
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Nie tylko ,bo kazdy komunista "zalany jest" czerwonym kolorem .
Polsce juz starczy "kolorowych prezydentow" niech chociaz raz bedzie jeden NORMALNY i nieubarwiony.
A przede wszystkim BEZPARTYJNY !
Seniorze A.P. jakim kolorem Ty jesteś zalany, bo jeśli czarnym to wyglądasz jak Boruta. Ja np. widziałambym w pałacu prezydenckim prof. Ćwiąkalskiego. Ale to nierealne marzenie.
  #34  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 13:29
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

  #35  
Nieprzeczytane 23-12-2009, 14:08
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie Dlaczego Bielecki odszedł z PKO ?

Sąd Okręgowy w Warszawie, Wydział XX Gospodarczy, dzisiaj rozpatrzy wniosek akcjonariusza mniejszościowego o uchylenie absolutorium za 2006 r. dla prezesa Pekao SA Jana Krzysztofa Bieleckiego.
  #36  
Nieprzeczytane 24-12-2009, 08:31
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pytasz jakim ja jestem "kolorem zalany" ?
Mily czlowieku !
Najbardziej mi odpowiada i doceniam go, kolor bialy choc nie jestem "panna mloda" .
Widzisz,biel rozjasnia wszystko,swietnie odbija swiatlo i czyni go silniejszym .Nawet Papieza stroja w biale szaty choc dusze ma juz innego koloru.
Prezydentom pasuje czarny garnitur a takze dostojnosc w wygladzie ,bo przeciez w prezydenta "narod patrzy jak w obraz" choc do modlitwy do niego nieskory.
Obawiam sie ,ze w Polsce urzad prezydenta w "euroregionie" zostanie zniesiony choc ambicje ku temu sa ,tak jak stanowienie prezydenta miasta .
"Prezio to ma klawe zycie a i preziowa pokazuja !"
Inna sprawa to rzady prezydenckie a raczej jego dworu i posiadlosci.
Taki np. przygarniety pies prezydenta ma lepsze zycie niz niejeden czlowiek,zreszta taka juz panuje moda "prezydent i jego pies" ,do tego jeszcze jak psa prezydenta uwielbiaja dzieci to juz "pies ma krolewskie zycie" i obsluge tez .To nie tak,ze emeryt z torebka i lopatka gania za pieskiem po trawnikach i zakamarkach,jezeli juz to jeszcze emeryt dbajacy o higiene psa i ludzi.
U prezydentow "jedzenie i kupka psa" to prawie ceremonial.
Za krolow i ich dworow bywalo inaczej ale krolow (krolowych tez) juz malo na swiecie a te istniejace to.... i na wymarciu.

Polsce potrzebny jest krol/krolowa ale to sie nie wroci .
Wystarczy,ze z Prezydentami Polski jest cos nie tak jak narod oczekuje,ostatnio mocno sie ich szkaluje prezydentow ,chyba dlatego,ze jeszcze zyja i maja sie dobrze,choc zaslyzli na co innego.
A narod ? Narod spi ,byc moze sie obudzi gdy juz i prezydentow nie bedzie a tylko jeden rzad swiatowy !
  #37  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 00:23
prezydent2010's Avatar
prezydent2010 prezydent2010 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 27
Domyślnie

Wyniki najnowszego sondażu! --> www.prezydent.iblogger.org

Zapraszamy również do głosowania!



.
__________________
Wybory Prezydenckie 2010 Obywatelu! Weź głos w swoje ręce! Zagłosuje na swojego kandydata

www.prezydent.iblogger.org
  #38  
Nieprzeczytane 31-12-2009, 12:35
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Napisz szczerze - jaki ma to cel i po co te wszystkie sondy ?
Czy dzisiaj przecietny obywatel ma jakis wplyw na wybory ???
Gdy pod nos podstawia mu gotowa liste kandydatow na ktora "winien" zaglosowac .
To juz na samym wstepie OSZUSTWO WYBORCZE !
  #39  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 12:10
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Nowy kandydat zaczyna się pojawiać na ustach niektórych polityków, to Leszek Balcerowicz. Facet mądry, stanowczy, rozsądny,, ale na prezydenta go po prostu szkoda, chyba za bardzo radykalny, i bezkompromisowy, mogą go ludzie nie zaakceptować,
Ale też zaczyna się po kątach gadać, że PO dogaduje się z Olechowski, a to już by było superowo....
  #40  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 12:49
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Leszek Balcerowicz. chyba za bardzo radykalny, i bezkompromisowy, mogą go ludzie nie zaakceptować,
Ale też zaczyna się po kątach gadać, że PO dogaduje się z Olechowski, a to już by było superowo....
Balcerowicz - oj nie, ludzie maja go dość; i pamiętają hasło Leppera -"Balcerowicz musi odejść." Olechowski też nie bo sam przyznał się, że był tajnym współpracownikiem niewłaściwych służb, a po drugie to w czasie gdy po raz pierwszy kandydował na prezydenta, czytałam w prasie, że był wówczas finansowany przez lożę francuską, a więc odpada.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.