menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 09:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Palikot doniósł

w Kontrwywiadzie RMF FM:
Cytat:
Żądam złożenia przez Piesiewicza mandatu. Szantaż go dyskwalifikuje.
Kompletnie jest mi obojętna sprawa obyczajowa, ale to, że Krzysztof Piesiewicz dał się szantażować i wpłacił okup, może stanowić zagrożenie, że może być szantażowany przez inne osoby, obce służby.
Doniósł jeszcze, że Olechowski jednak wystartuje w wyścigach, a także i to, że PO ma takie poparcie, którego inne partie mogą im tylko pozazdrościć.

Hmm...nie podzielam entuzjazmu filozofa.

O Kempie i Wassermannie też donosił, o tym ,że jeśli decyzja o usunięciu obojga posłów PiSu z komisji okaże się niesłuszna, ktoś powinien ponieść tego konsekwencje.
Kto?
Nie podał, bo nie wie, a ja sobie myślę, ile w tym może być Schetyny?

Do odsłuchania czy przeczytania całości kontrwywiadu - tutaj:
http://www.rmf.fm/fakty,166600,Janus...alifikuje.html
  #22  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 10:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

W sprawie Piesiewicza u Monisi wypowiadał się prokurator Zalewski.
Twierdził, że dowody są mocne, bardzo mocne, tych najgorszych opinia publiczna nie zna, na razie.

P. posiadał, zażywał i nakłaniał innych do zażywania narkotyków.
No to senator ma kłopot i to poważny.
  #23  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 10:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Pewne skrzydła lewicy widziałyby jako kandydata na prezydenta...Kołodkę, donosi Wprost.
A ja nie chcę Kołodki i już.
  #24  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 10:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pewne skrzydła lewicy widziałyby jako kandydata na prezydenta...Kołodkę, donosi Wprost.
A ja nie chcę Kołodki i już.
Ja też go nie chcę, prezydent nie może być roztrzepany... po wczorajszym Jaruzelskim u Lisa może zaproponują Wojciecha, widziałaś jak go poparli... 85%
  #25  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 11:32
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A te 15 % co go nie poparlo to kto ?
  #26  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Jip, jeszcze nie odsłuchałam, zrobię to dzisiaj, ale jeśli poparcie było, to mnie nie dziwi. Ciągle wielu ludzi uważa, że stan wojenny był słuszny i ratował nas....no właśnie, przed czym?
Przed utratą koryta przez sprawujących wtedy władzę, wyłącznie o to szło, a wynik głosowania wynika stąd, ż sporo ludzi nie miało i nadal nie ma ochoty do zapoznania się z pewnymi dokumentami, opiniami, analizami. Za dużo czytania, a niektórzy wolą...seriale, niepolityczne rzecz jasna.

Chciałabym zadać pytanie tym głosującym na tak, czy przyczytali wszystko na ten temat, czy oglądali Gry wojenne (wczoraj ostatni odcinek), czy dotarli do zapisu rozmowy WJ z Kulikowem (zapiski Anoszkina) i nnych jeszcze materiałów.
  #27  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Koksowników już

nie ma, ale atmosferę podgrzewano płonącymi oponami przed kancelarią premiera.
Na pewno w ramach ochrony środowiska...taka publiczna utylizacja odpadów.
  #28  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:27
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jip, jeszcze nie odsłuchałam, zrobię to dzisiaj, ale jeśli poparcie było, to mnie nie dziwi. Ciągle wielu ludzi uważa, że stan wojenny był słuszny i ratował nas....no właśnie, przed czym?
Przed utratą koryta przez sprawujących wtedy władzę, wyłącznie o to szło, a wynik głosowania wynika stąd, ż sporo ludzi nie miało i nadal nie ma ochoty do zapoznania się z pewnymi dokumentami, opiniami, analizami. Za dużo czytania, a niektórzy wolą...seriale, niepolityczne rzecz jasna.

Chciałabym zadać pytanie tym głosującym na tak, czy przyczytali wszystko na ten temat, czy oglądali Gry wojenne (wczoraj ostatni odcinek), czy dotarli do zapisu rozmowy WJ z Kulikowem (zapiski Anoszkina) i nnych jeszcze materiałów.
A nie uważasz, że większość ma w głębokim poważaniu co było? i czytać na pewno nie będzie ,że większość patrzy za tym co będzie? co jest a nie cofa się myślami w tył? czas leczy rany i sam nie wiem, może już lepiej oddać tą sprawę historykom, nie ciągle mielić? Bo zastanówmy się jaki wpływ takie mielenie ma na naszą teraźniejszość... nie czasem żaden? życie leci dalej.. a pewno im dalej do przodu tym większe będzie miał poparcie Jaruzelski, ale nie wiem, może powinno się go osądzić, jednak w takim tempie jak sądy działają i tak skomplikowanej sprawie, skłaniam się do powierzenia tego historykom i zaprzestania przemiału....zresztą mnie samego przestało to kręcić.....
  #29  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:28
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Piesiewicz,

zgodnie z życzeniem filozofa, odwiesił swoje członkostwo w PO. Wyjścia nie miał raczej i nagrzebał sobie w życiorysie.

Szkoda, niegłupi facet i scenariusze dobre pisał. Teraz też może, ale wizerunek autora stracił na wartości.
  #30  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"W porównaniu z ocenami z listopada, liczba osób dobrze oceniających działalność prezydenta wzrosła o 1 punkt procentowy. Zmalała z kolei liczba osób źle oceniających pracę Lecha Kaczyńskiego - także o 1 punkt proc." czyli i tak do du... i tak do du.... a powinny notowanie wzrosnąć, przecież teraz jest chory, ludzie nie maja krzty poczucia współczucia......
Co pytasz? a cha no razem tego niepoparcia jest 61%
Ale gorszy sejm aż 71%
  #31  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A nie uważasz, że większość ma w głębokim poważaniu co było? i czytać na pewno nie będzie ,że większość patrzy za tym co będzie? co jest a nie cofa się myślami w tył? czas leczy rany i sam nie wiem, może już lepiej oddać tą sprawę historykom, nie ciągle mielić? Bo zastanówmy się jaki wpływ takie mielenie ma na naszą teraźniejszość... nie czasem żaden? życie leci dalej.. a pewno im dalej do przodu tym większe będzie miał poparcie Jaruzelski, ale nie wiem, może powinno się go osądzić, jednak w takim tempie jak sądy działają i tak skomplikowanej sprawie, skłaniam się do powierzenia tego historykom i zaprzestania przemiału....zresztą mnie samego przestało to kręcić.....
Nie wiem, w końcu nie znamy wieku głosujących, nic o nich nie wiemy.
Nie domagam się postawienia WJ przed sądem, sądem jesteś Ty, ja, ci, którzy zabierają głos w tej sprawie.

Rozprawianie o postawie WJ absolutnie nie przeszkadza mi w budowaniu dzisiaj i jutro.
  #32  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Jip, poczekaj, jeszcze roczek przed nami i prezydentowi może się podnieść...poparcie.
  #33  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 14:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
nie ma, ale atmosferę podgrzewano płonącymi oponami przed kancelarią premiera.
Na pewno w ramach ochrony środowiska...taka publiczna utylizacja odpadów.

Oczywiście!
Jest to szkodliwa utylizacja!
Natomiast podobny za czasów PiS był słusznym protestem skrzywdzonych ludzi.
W tym także pozbawionych dostępu do podpasek marki 'Bella' - pięlęgniarek!

Ba, z ocenami tak jak z dupą. Każdy ma swoją.
  #34  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 15:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila, Ty wiesz, że do oponowych czy innych "protestantów to ja się raczej nie zaliczam. Słownie - owszem, można, a nawet trzeba, ale żeby ogniska urządzać w miejscach publicznych? Eee, nie godzi się, smród duży, zadyma, a pożytek? Żaden.
środowiska jednak szkoda.
  #35  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 15:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie O zeszytach Anoszkina

Cytat:
Dzienniki to pięć stustronicowych zeszytów w twardej czerwonej oprawie zawierających zapiski rozmów Kulikowa z lat 1980-81. Ręcznie, wiecznym piórem notowany jest czas rozmowy, treść, czasem opis reakcji rozmówcy. Dziennikarze nie otrzymali pełnego wglądu w treść dzienników.
Ale otrzymają, bo reżyser Gier wojennych przekaże temu archiwum, które zapewni najlepszy dostęp do dokumentu.

Jaruzelski się broni, że owszem mówił, ale nie tak, jak w dziennikach, że zeszyt nie jest opieczętowany, nie ma ponumerowanych stron itd. No nie ma, ale kartek nie brakuje, a Anoszkin miał dostęp do największych tajemnic UW, zdaniem reżysera.

A teraz zajmiemy się teraźniejszością, czyli zrobimy sobie przerwę.
  #36  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 17:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Oczywiście!
Jest to szkodliwa utylizacja!
Natomiast podobny za czasów PiS był słusznym protestem skrzywdzonych ludzi.
W tym także pozbawionych dostępu do podpasek marki 'Bella' - pięlęgniarek!

Ba, z ocenami tak jak z dupą. Każdy ma swoją.
Powiem tak, jak miałbym ocenić to na super oceniam Twoja czapkę i szal, natomiast za poglądy - tu uważam, że się krzywdzisz, tak jak tamte bez podpasek, ale czemu akurat 'bella', wytłumacz, przecież podobno inne nawet ze skrzydełkami mogły mieć.....
  #37  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 18:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
zgodnie z życzeniem filozofa, odwiesił swoje członkostwo w PO.
Nie w PO lecz jedynie w klubie parlamentarnym PO, a to duża różnica. Może tu na seniorku jest wielu należących do PO, ale nie należą do klubu parlamentarnego [nie są nawet posłami].

Komorowski wczoraj mocno wątpił w winę Piesiewicza [bo z PO], aż strach pomyśleć jaka by była rozpierducha gdyby to był z PiS. Miesiącami by wałkowano. Nawet komisję hazardową by to przykryło.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.

Ostatnio edytowane przez Kazik : 15-12-2009 o 18:33.
  #38  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 20:40
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
...wieść hiobowa.
Nasz ..rdzennie nasz, Dwojga Imion Rokita,
będzie siedział w niemieckim więzieniu.
O Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?
Polak ma w germańskim pierdlu gnić?
I opłatkiem się dzielić z kryminalistami?
Co Wy na to Rodacy?
Liczę na Kazimierza ! To jest nader POWAŻNA sprawa!
I tu się mylisz,Lilu. Palcem bym nie kiwnął w obronie JMR. Postąpił, moim zdaniem, niesamowicie głupio. Zresztą, jak sie ma taką głupią żonę. A w niemieckim więzieniu, to z kriminalistami będzie dzielił najwyżej celę. I tylko,że przez jeden miesiąc ?
A kiedyś myślałem,że jest wartościowym członkiem PO. Okazało się,żetotakipolityczny chuliganek małego formatu.
Piesiewiczowi współczuję. No cóż. Podsłuchy,szantaż itp inwigilacja stają się jednym z głównych oręży politycznych polityki PiS, i,metod zarobkowania przestępców na styku polityki i byznesu.
  #39  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 20:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
IPiesiewiczowi współczuję. No cóż. Podsłuchy,szantaż itp inwigilacja stają się jednym z głównych oręży politycznych polityki PiS, i,metod zarobkowania przestępców na styku polityki i byznesu.

Ja się Ciebie zapytam cichutko, dlaczego
do dziwek i narkotyków mieszasz PiS?
Co ma jakakolwiek partia do człowieka, który miewa w swej garderobie damskie sukienki, oraz wciąga kokę?

ps.generalnie żal mi go, bo nie powinien nigdy być politykiem.
  #40  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 21:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Piesiewiczowi współczuję. No cóż. Podsłuchy,szantaż itp inwigilacja stają się jednym z głównych oręży politycznych polityki PiS, i,metod zarobkowania przestępców na styku polityki i byznesu.
Kazimierzu czy dziś się dobrze czujesz, czy już całkiem PO Ci namieszało w głowie. To szantażystki były z PiS? A może to CBA Piesiewicza nagrywało i szantażowało?

Piszesz o styku polityki i biznesu, to chyba masz na myśli aferę hazardową. Muszę Ci jednak wyjaśnić, że to afera PO. A dzięki podsłuchowi CBA "wyszło" na Rycha, Mira, Grzecha.

A to dlatego [bo pewnie nie wiesz], że baron od hazardu był podsłuchiwany w innej sprawie, ale zadzwonił do Chlebowskiego, no i po tej rozmowie okazało się że Chlebowski to dobre ziółko działające na szkodę kraju.

Zanim napiszesz jakieś bzdury to się zastanów. Pliisssss.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.