menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:16
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Aha ,i dzięki chamskiemu buczeniu kilkunastu ludzi w studiu w czterdziesto - milionowym kraju wygrywa jedna partia ,a przegrywa druga pomimo powszechnej "wdzięczności" narodu?!Myślałam ,że się bardziej wysilisz.



Kłamstwo? To tylko korzystniejsza wersja zdarzeń!
Cynikos Młodszy

różnice były niewiekie, zapomniałaś o Fundacji "Idź zmień"
Fundacja się sama chwali, ze podniosła frekwencję...ok ale to znów...pytałaś odpowiedziałem i napisałem, że to moje opinie.
Zgadzać się nie musizsz...

Ciekawe gdyby w ciszy wyborczej Tuskowi puszczali "Idz na wybory, zmień kraj"! propaganda...zastraszania, bać się piS!
baba jaga dla dorosłych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:23
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Świat jest podzielony, ludzie mogą mieć różne zdania.
Sprawiedliwośc społeczna nie jest domeną liberałów, oni mają w duszy prawo, ono im przeszkadza.

Ale Ty jednak idealistą jesteś,widziałeś gdzieś sprawiedliwość społeczną?
Świat jest już tak urządzony,że o sprawiedliwości społecznej nie ma co mówić.Bo cóż to jest sprawiedliwość społeczna,wszystkim po równo?I temu tyrającemu i obibokowi?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Kosiarz! chapeau bas!

Poczytałam ze zdumieniem, jak w pojedynkę ostrzeliwujesz się z flanki, walcząc z matriksem w którym żyją tutejsi forowicze.
Tym bardziej, że takie forum jak to, ze względu na skład osobowościowy, nie jest w żaden sposób opiniotwórcze i z tego co wiem, zdecydowanie jest poza zainteresowaniem rządzących.
Bo..

Według badań TNS OBOP więcej młodych ludzi w grupie wiekowej 18-24 lat chce głosować na PiS (34 proc.) a nie na PO (29 proc.).
To młodzi są tym ciasteczkiem wyborczym.
A ich nie interesuje zszarzała nagle Platforma, o czym widać nie wiedzą forumowicze, skoro przyrównują Cię do Wallenroda.
Wallenrodów jest armia obecnie, bo nagle z ukrycia wypełzło zapomniane dotąd pojęcie patriotyzmu. I ono zaczyna być atrakcyjne.
Ciekawa sprawa dla socjologów. Wszak globalizację mamy?

Pozdrawiam serdecznie. Dzięki Tobie chce mi się tu zaglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:45
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

walcząc z matriksem w którym żyją tutejsi forowicze.
Tym bardziej, że takie forum jak to, ze względu na skład osobowościowy, nie jest w żaden sposób opiniotwórcze i z tego co wiem, zdecydowanie jest poza zainteresowaniem rządzących.


lila
jak masz tak pisać o nas,to lepiej tu nie zaglądaj!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 13:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
lila
jak masz tak pisać o nas,to lepiej tu nie zaglądaj!!!

Nie ty o tym decydujesz. Forum to nie M3 własnościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 15:45
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Smutny

Liluniu ,napisz proszę bo się pogubiłam,to te sondaże są ważne i miarodajne czy nie ,no i te sondażownie godne zaufania czy nie?Bo tak jakoś raz mówicie tak ,a raz siak no i nie mogę nadążyć,no bo nie śmiem podejrzewać ,że to zależy od tego kto robi badania,dla kogo no i jak PiS w nich wypada. Ale tak to jakoś schizofrenią zalatuje ,podobnie jak stwierdzenie ,że nikt nam nie wmówi ,że białe jest białe.Brrrrr,aż strach pomyśleć.....


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 16:23
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
[b][size="3"]

Według badań TNS OBOP więcej młodych ludzi w grupie wiekowej 18-24 lat chce głosować na PiS (34 proc.) a nie na PO (29 proc.).
To młodzi są tym ciasteczkiem wyborczym.

Ciekawa sprawa dla socjologów. Wszak globalizację mamy?
Wiesz socjologicznie rzecz ujmując , jak mój pies mówi, że to wszystko zasługa Kaczyńskiego, wzion sobie piwko usiadł do komputera jak młodzi, stronki ogląda, bloga pisze, popatrz jakie wyniki ma, choć Migalski mówi, że to murzyn prezesowi pisze, prezes podobno nawet na maszynie do pisania niezbyt biegle klawiszy szuka... ale młodzi nie wiedzą, myślą, że piwko stronki i .... enter naciska poprawnie.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 17:20
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Zbliżające się wybory, będą dobrym podsumowaniem 4 letniej nieudolnej i zarazem dla nas i naszego państwa wyniszczających rządów PO.

Warto je porównać z niespełna dwoma latami, moim zdaniem najlepszych po 1990 roku rządami PiS.

Więc w skrócie i ogólnie można sobie przypomnieć;

http://homonto.wordpress.com/2008/08...-przez-2-lata/

Zapraszam do dyskusji


Switna lista i to byly tylko 2 lala,a jak dlugo rzadzi PO?
Kiedys zapytalam o osiagniecia panujacej partii i tak mniej wiecej dowiedzialam sie ,ze mamy w Polsce ladne stacje benzynowe i ktos ma fajna ?pracke
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:06
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Ale Ty jednak idealistą jesteś,widziałeś gdzieś sprawiedliwość społeczną?
Świat jest już tak urządzony,że o sprawiedliwości społecznej nie ma co mówić.Bo cóż to jest sprawiedliwość społeczna,wszystkim po równo?I temu tyrającemu i obibokowi?

Cóz to sprawiedliwość społeczna ? solidarność społeczna...

W skrócie...stworzenie kazdemu obywatelowi mozliwości dostepu w równym stopniu do dóbr które moze zapewnić państwo tzn kultury, nauki, pracy, wykształcenia itp...
"Na chłopski rozum"...bez układów, korupcji, znajomości, patologii która pozwala cwaniakom, złodziejom i karierowiczom, a nie pracowitym, uczciwym i zaradnym się rozwijać i bogacić.
Równy dostęp to równe szanse....nie rozdawnictwo czy "po równo" to dwie różne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:10
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Liluniu ,napisz proszę bo się pogubiłam,to te sondaże są ważne i miarodajne czy nie ,no i te sondażownie godne zaufania czy nie?Bo tak jakoś raz mówicie tak ,a raz siak no i nie mogę nadążyć,no bo nie śmiem podejrzewać ,że to zależy od tego kto robi badania,dla kogo no i jak PiS w nich wypada. Ale tak to jakoś schizofrenią zalatuje ,podobnie jak stwierdzenie ,że nikt nam nie wmówi ,że białe jest białe.Brrrrr,aż strach pomyśleć.....


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

Wiele rzeczy "zalatuje schizofrenią" , ciągłe wytykanie komuś niechcianego błedu także Przecież z obu stron te błędy wystepują.

Sondaże są różne, sami "oceniacze" tych sondaży są ostrożni w ich interpretacji. Przeciez wielokrotnie mieliśmy takie co zupełnie się nie zgadzały, a i były takie co sprawdziły się idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:18
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kosiarz! chapeau bas!

Poczytałam ze zdumieniem, jak w pojedynkę ostrzeliwujesz się z flanki, walcząc z matriksem w którym żyją tutejsi forowicze.
Tym bardziej, że takie forum jak to, ze względu na skład osobowościowy, nie jest w żaden sposób opiniotwórcze i z tego co wiem, zdecydowanie jest poza zainteresowaniem rządzących.
Bo..

Według badań TNS OBOP więcej młodych ludzi w grupie wiekowej 18-24 lat chce głosować na PiS (34 proc.) a nie na PO (29 proc.).
To młodzi są tym ciasteczkiem wyborczym.
A ich nie interesuje zszarzała nagle Platforma, o czym widać nie wiedzą forumowicze, skoro przyrównują Cię do Wallenroda.
Wallenrodów jest armia obecnie, bo nagle z ukrycia wypełzło zapomniane dotąd pojęcie patriotyzmu. I ono zaczyna być atrakcyjne.
Ciekawa sprawa dla socjologów. Wszak globalizację mamy?

Pozdrawiam serdecznie. Dzięki Tobie chce mi się tu zaglądać.

Witam Pozdrawiam serdecznie!
Cieszę się, że mogę pomóc.
I zapraszam do dyskusji, przecież dziś nikt nie może powiedzieć, ze wyborca PiS się mylił...!
Chodzimy z podniesionym czołem....i smutkiem w sercu, gdy widzimy, że nasze przekonania się sprawdziły, że "ekipa Tuska" - aferałowie, zubożą nas i nasz kraj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:34
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Jak juz podajemy przedziwne linki do powaznego tematu to bardzo prosze
twoja wersja bardziej czytelna (sukces ma az tak wielu ojcow?)
http://www.prawica.net/node/8764
zadna z tych stron oczywiscie zadnym dowodem sukcesu nie jest

a oto link, ktory obala twoje przechwalki

http://www.spieprzajdziadu.com/muzeu...le=Sukcesy_PiS


jaka szkoda, ze mam tak malo czasu, ale postaram sie udowodnic jak czcze jest twoje samozadowolenie podajac bardziej wiarygodne zrodla
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:43
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Jak juz podajemy przedziwne linki do powaznego tematu to bardzo prosze
twoja wersja bardziej czytelna (sukces ma az tak wielu ojcow?)
http://www.prawica.net/node/8764
zadna z tych stron oczywiscie zadnym dowodem sukcesu nie jest

a oto link, ktory obala twoje przechwalki

http://www.spieprzajdziadu.com/muzeu...le=Sukcesy_PiSjaka szkoda, ze mam tak malo czasu, ale postaram sie udowodnic jak czcze jest twoje samozadowolenie

No i pisałem o "spieprzaj dziadu"

Nie zastanawiłao Cię nigdy skad się wział ten portal? Przecież on kosztuje, nie ma reklam...powstał zaraz po wyborach 2005 roku. Jest prowadzony profesjonalnie...
Kto tak nienawidzi piS, ze poswięca 6 lat swojego czasu i pieniędzy by takie "badziewie" prowadzić?
Ja odpowiedź znam... i wierz mi, niepotrzebnie tym sobie głowę obciązasz. Lepiej już iść do wróżki.

Zawsze jestem otwarty na dowody, i będę czekał na Twój wolny czas z nieciepliwością tylko odpuść sobie "spieprzaj dziadu" to same manipulacje i rozniose je w pył
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:43
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Lila, kosiarz załóżmy nawet, że Pis wygrywa wybory, samodzielne rządzenie? szanse marne więc moje pytanie jakie rządzenie i z kim rządzenie? idąc dalej dostaje dość duże poparcie ale rządzić nie może i dalej co? ano robi rozpierduchę w każdym miejscu,... no to może wyjaśnijcie mi jak to będzie wtedy...z rządzenie Polską, z naszym życiem, ja na sama myśl dostaję gęsiej skórki a pies podwija ogon i chowa się.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:46
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Lila, kosiarz załóżmy nawet, że Pis wygrywa wybory, samodzielne rządzenie? szanse marne więc moje pytanie jakie rządzenie i z kim rządzenie? idąc dalej dostaje dość duże poparcie ale rządzić nie może i dalej co? ano robi rozpierduchę w każdym miejscu,... no to może wyjaśnijcie mi jak to będzie wtedy...z rządzenie Polską, z naszym życiem, ja na sama myśl dostaję gęsiej skórki a pies podwija ogon i chowa się.....

Ale co niby ma się stać? Nakradłeś czy jak?
2005-2007 lata były najlepsze lata dla uczciwych ludzi...

Bez Tuska PO też będzie.... Kiedyś mówiło się o kolicji PO-PiS. Może Tusk odejdzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 18:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
Ale co niby ma się stać? Nakradłeś czy jak?
2005-2007 lata były najlepsze lata dla uczciwych ludzi...

Bez Tuska PO też będzie.... Kiedyś mówiło się o kolicji PO-PiS. Może Tusk odejdzie...
Może wskażesz mi mądrzejszych ludzi w PIS przydatnych do rządzenia? skombinuj rząd może mnie przekonasz, kto premier, kto minister, ? bo politycy którzy się pokazują np Błaszczak, Kuchciński, Kurski, Ziobro, Brudziński, Kempa.....no i Kaczyński to nie w wyobraźni mojej jako mną rządzący i to oni gęsią skórkę wywołują,.... same ich wypowiedzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:06
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może wskażesz mi mądrzejszych ludzi w PIS przydatnych do rządzenia? skombinuj rząd może mnie przekonasz, kto premier, kto minister, ? bo politycy którzy się pokazują np Błaszczak, Kuchciński, Kurski, Ziobro, Brudziński, Kempa.....no i Kaczyński to nie w wyobraźni mojej jako mną rządzący i to oni gęsią skórkę wywołują,.... same ich wypowiedzi...

To są ludzie politycy z pierwszej lini, mogą nas draznić i absorbować. Ale w tyle są inni;

http://www.tadeuszdziuba.pl/poznansk...t-poparcia-pis
http://www.taunton.com.pl/wiadomosci...zynskiego.html

Ostatni list profesorów uniwersyteckich....

Badania naukowe, innowacyjne przedsiębiorstwa i edukacja społeczeństwa - to warunki rozwoju Polski. O swoich 10 przykazaniach, sformułowanych w programie "Mądra Polska" - powiedział prezes PAN prof. Michał Kleiber. Jak wyjaśnia, swoim programem rzuca wyzwanie politykom, mediom i naukowcom.


Ten człowiek był doradcą Prezydenta ś.p. lecha Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/preze...wiadomosc.html

i to;
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:07
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
No i pisałem o "spieprzaj dziadu"

Nie zastanawiłao Cię nigdy skad się wział ten portal? Przecież on kosztuje, nie ma reklam...powstał zaraz po wyborach 2005 roku. Jest prowadzony profesjonalnie...
Kto tak nienawidzi piS, ze poswięca 6 lat swojego czasu i pieniędzy by takie "badziewie" prowadzić?
Ja odpowiedź znam... i wierz mi, niepotrzebnie tym sobie głowę obciązasz. Lepiej już iść do wróżki.

Zawsze jestem otwarty na dowody, i będę czekał na Twój wolny czas z nieciepliwością tylko odpuść sobie "spieprzaj dziadu" to same manipulacje i rozniose je w pył

Czy ja ciebie pytam skad ty bierzesz swoje linki i kto za nimi stoi?
odnies sie merytorycznie do tresci tam zawartych, udowodnij, ze zawieraja nieprawde,
zawsze podwazasz wiarygodnosc oponentow - znam ten sposob, ale nie ze mna te numery kosiarz


a oto jeden z sukcesow w twojego wykazu

Cytat:
16. W 2006 roku PKN Orlen wygrał międzynarodowy przetarg na zakup akcji litewskiej Mazeikiu Nafta, a w grudniu nastąpiło oficjalne przejęcie rafinerii w Możejkach. Transakcja ta spowoduje powstanie największego koncernu rafineryjno-petrochemicznego w Europie środkowo-wschodniej.

jak tam te Mozejki sie maja kosiarz?
wiesz moze ile kosztowaly i jakie dzisiaj straty generuja?
Powiesz nam, czy mam ci podac dane na tacy?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
To są ludzie politycy z pierwszej lini, mogą nas draznić i absorbować. Ale w tyle są inni;

http://www.tadeuszdziuba.pl/poznansk...t-poparcia-pis
http://www.taunton.com.pl/wiadomosci...zynskiego.html

Ostatni list profesorów uniwersyteckich....

Badania naukowe, innowacyjne przedsiębiorstwa i edukacja społeczeństwa - to warunki rozwoju Polski. O swoich 10 przykazaniach, sformułowanych w programie "Mądra Polska" - powiedział prezes PAN prof. Michał Kleiber. Jak wyjaśnia, swoim programem rzuca wyzwanie politykom, mediom i naukowcom.


Ten człowiek był doradcą Prezydenta ś.p. lecha Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/preze...wiadomosc.html

i to;
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Dziubę znam osobiście- nikt mnie do niego nie przekona to facet po linii NIK czyli stworzy a potem będzie układy gonił a tytuł nośny "Naukowcy stają w obronie PiS" trzeba by było poprawić o wyraz niektórzy i niewielu, i powiem Ci, że PISu się boję bo mam inny pogląd na patriotyzm, pomniki, muzea, nowoczesność, choć lat mam niemało.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 20-02-2011, 19:18
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kosiarz
To są ludzie politycy z pierwszej lini, mogą nas draznić i absorbować. Ale w tyle są inni;

http://www.tadeuszdziuba.pl/poznansk...t-poparcia-pis
http://www.taunton.com.pl/wiadomosci...zynskiego.html

Ostatni list profesorów uniwersyteckich....

Badania naukowe, innowacyjne przedsiębiorstwa i edukacja społeczeństwa - to warunki rozwoju Polski. O swoich 10 przykazaniach, sformułowanych w programie "Mądra Polska" - powiedział prezes PAN prof. Michał Kleiber. Jak wyjaśnia, swoim programem rzuca wyzwanie politykom, mediom i naukowcom.


Ten człowiek był doradcą Prezydenta ś.p. lecha Kaczyńskiego

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/preze...wiadomosc.html

i to;
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html


I co z tego?
Co Prezydent Lech Kaczynski zrobil z radami, ktorych udzielil mu prof. Michał Kleiber?

A wyjasnij mi czemu wyborcy wielokrotnie "olali" Tadeusza Dziube? i czy Halina Frackowiak bylaby rownie dobra polityczka jak jest... artystka?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum umiera, bo jest inne niż dwa lata temu Scarlett Różności - wątki archiwalne 67 16-11-2010 17:06
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 08:17
Jak poznaliście swoich mężów, żony, partnerów ? destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 36 19-03-2009 09:06
Bilans rządów 1989 -2009 Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 2 20-02-2009 20:42
Brytyjczycy niewiele wiedzą o swoich dziadkach - komentarze Nika Ogólny 1 24-02-2007 14:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.