menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 11:35
Apolonia_Zofia Apolonia_Zofia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Warszawa, miasto, Polska
Posty: 8
Domyślnie Praca przez generowanie kontaktów-nie prywatnych


Zastanawiałam się nad sposobem zarobku przez zbieranie kontaktów dla pożyczkodawców i banków. Znalazłam taki projekt partnerski w moim banku. Generuję kontakty przez swoją stronę lub przez polecenie i nawet nie muszę zakładać działalności, co w moim wieku jest w sumie dobrym rozwiazaniem. Wszystko odbywa się na zasadzie prowizji od kwoty pożyczek lub kredytów. Profi Credit daje 2% prowizji, mniej więcej tyle co moja córka zarabia w agencji doradztwa kredytowego. Co sądzicie o tego typu generowaniu dochodów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 11:37
Apolonia_Zofia Apolonia_Zofia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Warszawa, miasto, Polska
Posty: 8
Domyślnie

Zapomniałam. Gdyby ktoś był zainteresowany, można się zarejestrować na stronie: http://partner.proficredit.pl
Wystarczą podstawowe dokumenty. Dam znać jak to wygląda po pierwszym miesiącu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-05-2012, 11:40
Korneliusz Korneliusz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1
Domyślnie Dobry wybór

2% kwoty pożyczki to naprawdę sporo w branży finansowej, więc próbować z pewnością warto. Oczywiście musisz włożyć w to trochę pracy, ale dla chcącego nic trudnego. Myślę, że będzie Ci o tyle łatwiej, że Profi Credit udziela coraz więcej pożyczek (http://www.bankier.pl/wiadomosc/Prof...-2521097.html). Wiadomo, jakie są czasy, każdemu potrzeba pieniędzy, a to na wakacje, a to na remont, a nie każdy wie, gdzie może otrzymać pożyczkę - polecając - pomagasz. Napisz jak Ci idzie i powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-05-2012, 11:52
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Apolonia_Zofia
Zastanawiałam się nad sposobem zarobku przez zbieranie kontaktów dla pożyczkodawców i banków. Znalazłam taki projekt partnerski w moim banku. Generuję kontakty przez swoją stronę lub przez polecenie i nawet nie muszę zakładać działalności, co w moim wieku jest w sumie dobrym rozwiazaniem. Wszystko odbywa się na zasadzie prowizji od kwoty pożyczek lub kredytów. Profi Credit daje 2% prowizji, mniej więcej tyle co moja córka zarabia w agencji doradztwa kredytowego. Co sądzicie o tego typu generowaniu dochodów?
Super ,muszę sie tym zainteresować...
__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
70% seniorów chce prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych - komentarze katarzyna1 Ogólny 2 13-09-2009 21:31
Polacy nie chcą prywatnych szpitali - komentarze ciekawski Ogólny 32 24-11-2008 13:11
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan o programie „Solidarność pokoleń - 50+” - komentarze Margherita Ogólny 1 01-06-2008 23:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.