menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #241  
Nieprzeczytane 06-08-2008, 13:11
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Uśmiech

Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Nieprzeczytane 06-08-2008, 15:03
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

I to ma byc opieka nad starymi ludzmi z forum seniora ?
Malgorzato !
Boj sie "bozka pieniadza" ! Oj potraca przy poborach za taki profil.
Tylko sie nie przyznaj ,ze na swietlicy domu starcow sie udzielasz, bo tu i wnuki zagladaja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 03:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Czyje wnuki ...??? Bo ja na stanie nie stwierdzam żadnych.W świetlicy na razie się nie udzielam ...ale
I teraz będzie poważnie .Odwiedziłam dziś urocza 85 -latkę w Domu Opieki w W. .Niby wszystko jest ok.Dobra opieka ,pojedynczy pokój, milo czysto ,własne meble ,sympatyczny personel.Ale smutno ..bardzo smutno..bo to nie jest jej dom.Nie mogla już dłużnej mieszkać sama ,córka w USA,syn poważnie chory ..dobra ,solidna synowa wszystko organizuje ,ale nie była w stanie sama mamą się zajmować.Panią H. często ktoś odwiedza ma lodóweczkę- wygodnie jej niby .Ale ciągle mówi ,a może trzeba było to ,a może tamto ,a może trzeba było zamienić mieszkanie ..albo ..i widać ,że nie może przywyknąć do zmakniętej bramy ,spacerów wokół domu -sama nie może wyjść na zewnątrz bo porusza się z balkonikiem i ma zawroty głowy ,do zamknięcia w czterech ścianach i do samotności.
Więc seniorze nie będę się udzielać w świetlicy tylko tak często jak to możliwe zabierać panią H na spacer i odwiedzać ją .Bo poza wszystkim to uroczy ciekawy inteligentny człowiek i przebywanie w jej towarzystwie to prawdziwa przyjemność dla mnie .Czyli to nie jest żadna opieka nad "biedną staruszką" tylko mile spotkanie z fantastyczna osobą w małej opresji.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Nieprzeczytane 07-08-2008, 13:46
zochna's Avatar
zochna zochna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: warmińsko mazurskie
Posty: 1 928
Uśmiech Małgorzata 50

dziękuję za... rewelacyjny pomysł


Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Nieprzeczytane 08-08-2008, 12:13
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja tez Cie musze pochwalic Malgorzato50 !
Ty jednak masz serce.
Przyrzeknij,ze i mna sie bedziesz opiekowac jak skoncze 85 lat,to tylko jeszcze 19 lat obojga nam przybedzie.Wtedy to nas chyba obojga sily opadna ,komputerow tez nie bedzie.
Pozdrow staruszke od nas i niech juz nic nie zmienia z wyjatkiem tego co w toalecie. Synowi niech podziekuje za czeste odwiedziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Nieprzeczytane 08-08-2008, 12:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Ja tez Cie musze pochwalic Malgorzato50 !
Ty jednak masz serce.
Przyrzeknij,ze i mna sie bedziesz opiekowac jak skoncze 85 lat,to tylko jeszcze 19 lat obojga nam przybedzie.Wtedy to nas chyba obojga sily opadna ,komputerow tez nie bedzie.
Pozdrow staruszke od nas i niech juz nic nie zmienia z wyjatkiem tego co w toalecie. Synowi niech podziekuje za czeste odwiedziny.
Za 19 lat to ja będę miała czekaj .....76!!!!ha to jeszcze ze mnie będzie komputerowa młódka .To nie jest moje serce tylko przyjemnosć .A toba będzie się opiekować wspaniala Pani Teresa -swięta kobieta
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Nieprzeczytane 08-08-2008, 20:21
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Tylko mi tu "swietych" nie podsuwaj ,ja wole tylko poswiecone na swiecki sposob,zreszta tlumaczyc ci nie trzeba jak kazdemu ateiscie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 12:31
Asiek_S83 Asiek_S83 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 3
Domyślnie

Moja przyjaciulka, bardzo chcialaby zaopiekowac sie osoba starsza w zamian za mieszkanie i wyzywienie. Ma bardzo dobre serce, jest opiekuncza, pelna energi i wesola. Zajmie sie domem i wyreczy w codziennych obowiazkach. Niestety nie ma dostepu do internetu i nie moze sama sie skontaktowac. Na pewno uprzyjemni karzda chwile wolnego czasy. Ma na imie Krysia i ma troche ponad 30 lat. Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt z nia pod numer :510 383 079.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla kogo wcześniejsza emerytura? - komentarze boleslaw_p Ogólny 5 16-04-2012 21:04
opieka hanka baf Praca, wolontariat 0 09-07-2008 15:50
Relacje zyciowe miedzy starymi a mlodymi. przyjaciel Społeczeństwo - wątki archiwalne 86 25-06-2008 21:29
Co dla kogo jest ważniejsze?? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 11 05-04-2008 13:53
opieka zdrowotna magda86 Choroby, badania, terapie 4 13-10-2007 18:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.