menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 13:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Lilu

Czego się obawiać? Przecież Kopacz nas zapewniła że na każdym kierunku wszystko gotowe i w jak najlepszym porządku. A to przecież specjalistka-zwłaszcza od reformy tzw. Służby Zdrowia. Bez Sawickiej nawet sobie poradziła. Za co zostanie "zesłana" do PE. No chyba że nie zagłosujemy na nią-bo internetowe sondaże ma "że powinna być wykopana" na out. Co innego wykryli dziennikarze TVN, ale te 4 szpitale które odwiedzili i nie spełniały wymogów to może były jedyne w kraju. Po prostu mieli pecha.

Posadzić dziennikarkę w poczekalni, która udaje grypę i mówi że wróciła z Meksyku to w tym szpitalu chyba chcieli namnażać pacjentów.

To jest tak jak przed wojną rząd zapewniał że nie oddamy ani guzika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 14:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz51
Czego się obawiać? Przecież Kopacz nas zapewniła że na każdym kierunku wszystko gotowe i w jak najlepszym porządku. A to przecież specjalistka-zwłaszcza od reformy tzw. Służby Zdrowia. Bez Sawickiej nawet sobie poradziła. Za co zostanie "zesłana" do PE. No chyba że nie zagłosujemy na nią-bo internetowe sondaże ma "że powinna być wykopana" na out. Co innego wykryli dziennikarze TVN, ale te 4 szpitale które odwiedzili i nie spełniały wymogów to może były jedyne w kraju. Po prostu mieli pecha.

Posadzić dziennikarkę w poczekalni, która udaje grypę i mówi że wróciła z Meksyku to w tym szpitalu chyba chcieli namnażać pacjentów.

To jest tak jak przed wojną rząd zapewniał że nie oddamy ani guzika.
Już widzę innego Ministra Zdrowia, obojętnie jakiej partii jak mówi "nie jesteśmy przygotowanie do pandemii grypy czy innej choroby". A nie pomyliłem się gdy to będzie Minister PiS-u z całą pewnością tak powie!!!! Kazik już na Kopacz dał wyrok wróżka to powiedziała, czy wywróżyła?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 15:24
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Strach w Kętach - kilkudziesięciu pielgrzymów wraca z Meksyku


Jutro do Kęt wróci 40-osobowa grupa pielgrzymów, która przez kilka tygodni przebywała w Meksyku. Wśród nich są lekarze i nauczyciele. Informację o powrocie portal Onet.pl otrzymał od użytkownika platformy CYNK.

Mam nadzieję, że ten powrót nie przyniesie nic złego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 17:23
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie Uspokajam!!!!

Grupa turystów wróciła z Meksyku - nie ma powodów do paniki


Portal Onet.pl ustalił, że grupa turystów z Kęt powróciła z Meksyku do Polski dzisiejszej nocy. Jak poinformowałą rzeczniczka wojewody małopolskiego pani Małgorzata Woźniak, nie ma powodów, by są sądzić, że osoby te mogły zostać zainfekowane wirusem świńskiej grypy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 19:05
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie Kochani

nie panikujmy - z ptasią grypą też było dużo hałasu i minęła jak zły sen - ale w tym wszystkim mamy poczucie humoru i tak trzymać. "wieniec ma być ze świerzych kwiatów" -Pozdrawiam - nie martwmy się na zapas.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 19:29
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Tak, swieże i pachnące( świńską grypą- rzecz jasna), Ale trumny parokrotnie przrchodzonej - to ja Wierna Elizo nie chcę- wole pudełko po butach marki Chełmek- bo dosyc so;idnie wyglada...Elizo to nie na temat, ale slysze seniora AP- juz po defloracji-opisz błagam = jak było???aaaa , pytałas o kwiaty, jakie i w jakim opakowaniu-myślę że chńskie róże-sa dostatecznie trujące - opakowane ,chmmm....bez opakowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 21:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Tak, swieże i pachnące( świńską grypą- rzecz jasna), Ale trumny parokrotnie przrchodzonej - to ja Wierna Elizo nie chcę- wole pudełko po butach marki Chełmek- bo dosyc so;idnie wyglada...Elizo to nie na temat, ale slysze seniora AP- juz po defloracji-opisz błagam = jak było???aaaa , pytałas o kwiaty, jakie i w jakim opakowaniu-myślę że chńskie róże-sa dostatecznie trujące - opakowane ,chmmm....bez opakowania

Ela , czy Chełmek to jeszcze jest ?

Poza tym Eliza chyba oferowała trumnę z pierwszej ręki , niejako .Czyli po pierwszym właścicielu .
To uczciwa dziewczyna jest , jako zabita dziewica .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 21:10
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

E tam! Dajcie sobie spokój; przecież trzeba było znaleźć temat zastępczy. Temat KRYZYSU ucichł. Musi coś się dziać żeby świat się kręcił.Pozdrawiam tych co sie lekają i uwazają oraz tych niby odważnych.Dla wszystkich zdrówka to i mnie nikt nie zarazi.hi hi pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 21:52
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 23:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Już widzę innego Ministra Zdrowia, obojętnie jakiej partii jak mówi "nie jesteśmy przygotowanie do pandemii grypy czy innej choroby". A nie pomyliłem się gdy to będzie Minister PiS-u z całą pewnością tak powie!!!! Kazik już na Kopacz dał wyrok wróżka to powiedziała, czy wywróżyła?
Nie chodzi o to aby mówiła "nie jesteśmy przygotowani". Niech mówi że jesteśmy--ale niech to będzie prawda. Dziennikarze TVN (dotąd nieprzychylni PiS-więc Tobie wiarygodni) sprawdzili 4 szpitale. Udawali że wrócili z Meksyku i maja objawy grypy. W jednym szpitalu posadzili ją w poczekalni (zgroza) a na zapytanie dziennikarki udawaczki "jak długo czekać?"-odpowiedź "aż się pani doczeka". W pozostałych 3 było podobnie.

Całość (wszystkie 4) pokazała TVN. Nie wystarczy tylko mówić-JEST DOBRZE. Może ministerstwo sprawdzić czy tak jest. Dziennikarze za to kasy nie biorą, a ministerstwo--tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 23:27
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Ja czarno tego nie widzę.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 30-04-2009, 23:33
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie A taka może być? Lepsze to niż jakieś pudełko.

Cytat:
Napisał babciela
Tak, swieże i pachnące( świńską grypą- rzecz jasna), Ale trumny parokrotnie przrchodzonej - to ja Wierna Elizo nie chcę- wole pudełko po butach marki Chełmek- bo dosyc so;idnie wyglada...Elizo to nie na temat, ale slysze seniora AP- juz po defloracji-opisz błagam = jak było???aaaa , pytałas o kwiaty, jakie i w jakim opakowaniu-myślę że chńskie róże-sa dostatecznie trujące - opakowane ,chmmm....bez opakowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 06:18
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz51
Nie chodzi o to aby mówiła "nie jesteśmy przygotowani". Niech mówi że jesteśmy--ale niech to będzie prawda. Dziennikarze TVN (dotąd nieprzychylni PiS-więc Tobie wiarygodni) sprawdzili 4 szpitale. Udawali że wrócili z Meksyku i maja objawy grypy. W jednym szpitalu posadzili ją w poczekalni (zgroza) a na zapytanie dziennikarki udawaczki "jak długo czekać?"-odpowiedź "aż się pani doczeka". W pozostałych 3 było podobnie.

Całość (wszystkie 4) pokazała TVN. Nie wystarczy tylko mówić-JEST DOBRZE. Może ministerstwo sprawdzić czy tak jest. Dziennikarze za to kasy nie biorą, a ministerstwo--tak.
No tak masz rację o najmądrzejszy z mądrych, gdyby rządził obecnie PiS (najlepsza partia na świecie) personel szpitalny kłaniałby się w pas zaprosił do izolatki. Wezwał oddział panów i pań ubranych w ubiory kosmiczne i przetransportował owe "udawaczki" do szpitala zakażnego. Panika jet najgorszym lekarstwem w każdym zdarzeniu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 06:42
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Napisalam w parę miejsc Europy.Owsze , duzo sie mówi, przygoowuje, straszy, ale nikt jeszcze - może na szczęscie - jej nie widział. Z tym, że na przykład Niemcy masowo szczepili sie na zwykła grype- tez nie wierza w skutecznosc działan slużb antykryzysowych. Holendrzy generalnie maja to wszystko w nosie- wszystko w rekach Boga. Hiszpanie troche panikuja, ale uważaja że maniana , i jutro bedzie lepiej. Reszty sie dowiem to "zapodam"- generalnie malo nacji wierzy w prawdziwosc wiadomosci i w szczere intencj e swoich rzadow , aby to wszystko gralo. Ale maseczki posiadaja w domu i srodki odkażające, mze tez to uczynmy, widze to tak- siada duza grupka seniorek na zydelkach i ze starych bawełnianych przreścieradel szyje naseczki z przyczepiona gumka( zwykłą - seniorzy i senioritki- zwykła), spiewaja przy tym ochoczo piosnki hip- hopowe( takie h czy ch), częsc pląsa, częsc popija herbatke ziolowa wzmocniona bimberkiem, częsc szyje. I jestesmy zabezpieczeni w 100 %- maseczkialkohol i ruch...czegóż wiecej trzeba,. A teraz powaznie- pisze Tadeusz o dziennikarzach chcących sie przebadac- otóz nie ma żadnych Srodkow nas zapezpieczających, nie wiemy gdzie posyłac badania , bo pani minister zapomniała wyznaczyc takie pkty. nie wiemy gdzie badac tych pacjentów, bo nie zostaly wyznaczone miejsza izolacyjne,. nie ma miejsc w szpitalach dkla takich chorych, ma tylko MSWi A , i miejsca sa w szpitalach(czyli wyrzuca się wszystkich chodzących , ledwo chodzących i powlóczacych nogami pacjentów do domu )na 15 sierpnia, i wizyty papieskie... czyli grypa poleci u nas piorunem...A minister, mam nadzieje, tez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 06:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Elu wszystko dobrze tylko zaznacz który Tadeusz bo mnie temu 50 przyczepił się do pewnego miejsca taki 51.
Czyli przygotowanie jest podobne w Europie i nie ma co wyszydzać naszej służby zdrowia. O ile pamiętam każdy rząd wpierw dba o siebie i swoich dopiero pózniej o resztę pospólstwa. Nic nowego.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 08:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Elu wszystko dobrze tylko zaznacz który Tadeusz bo mnie temu 50 przyczepił się do pewnego miejsca taki 51.
Czyli przygotowanie jest podobne w Europie i nie ma co wyszydzać naszej służby zdrowia. O ile pamiętam każdy rząd wpierw dba o siebie i swoich dopiero pózniej o resztę pospólstwa. Nic nowego.

Ja nie mam problemu ,aby Was odróżnić .Mimo to , nie powinniście tak się bawić ,chłopaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 08:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja nie mam problemu ,aby Was odróżnić .Mimo to , nie powinniście tak się bawić ,chłopaki.
To ja tadeusz50

Lilu to nie mój problem a tego onego drugiego. Założył sobie pampersika i chce się bawić w dorosłego, niech mu ta zabawa wyjdzie na zdrowie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 08:12
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ojej, rzeczywiście, takie same tygryski, tylko w jednym 50 w drugim 51, to który jest który?nie mam pojęcia, prosze o wyodrębnienie, bo nie wiadomo, którego łajac...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 08:16
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

A juz wiem Tadziu 50 to nasz krajan, Tadziu 51 to krakowianin, piszący niezle po angielsku,Ale po co wam jednakowe awatary- ten kot ruszajacy oczkamu był lepszy , niz powielenie "naszego" Tadzia. Ale po co?, nie rozumiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 01-05-2009, 08:21
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
A juz wiem Tadziu 50 to nasz krajan, Tadziu 51 to krakowianin, piszący niezle po angielsku,Ale po co wam jednakowe awatary- ten kot ruszajacy oczkamu był lepszy , niz powielenie "naszego" Tadzia. Ale po co?, nie rozumiem...
to ja tadeusz50
Pytanie Elu skierowane pewnie do tego rzepa co się przykleił do do moich spodni DŁUGICH a tamten jest w pampersach i śpioszkach. Zabawy mu się zachciało niech się bawi na zdrowie.
Chłopczyku a nosek wytarty?? (to do tego 51)
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Grypa Ibir Choroby, badania, terapie 26 25-02-2017 16:00
Grypa - komentarze Makelar Ogólny 12 21-10-2011 21:07
Ptasia grypa, AIDS, BSE - fakty i mity. kufa86 Choroby, badania, terapie 36 22-04-2008 19:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.