menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Senior w banku
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 24-12-2018, 10:24
DemolitionZero DemolitionZero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

Radziłbym ci w przyszłości, kiedy bierzesz pożyczki, by zwracać uwagę na ich warunki i rozsądnie jest ocenić, czy możesz je spłacić, ponieważ radzenie sobie z trzema pożyczkami nie jest takie łatwe. Radzę skorzystać z usług https://loanprofy.com/pl/ , tam możesz łatwo określić, które kredyty wziąć i których należy całkowicie unikać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-02-2019, 10:06
DemolitionZero DemolitionZero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli to pytanie jest nadal aktualne, możesz to zrobić, ale ważne jest, abyś mógł spłacić drugą pożyczkę. Aby to zrobić, musisz wiedzieć na pewno, gdzie ją bierzesz i ubiegać się o najlepsze usługi, na przykład tutaj https://credit-10.com/pl/, są najlepsze warunki i najdogodniejszy sposób wystawienia, myślę, że nie możesz się pomylić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 15-02-2019, 13:21
Paweł34 Paweł34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Polecam zapoznać się z oferta firmy pożyczkowej AasaDlaBiznesu Bardzo ciekawa oferta. Poczytajcie wszystkie informacje. Zawsze trzeba wiedzieć co się podpisuje. Na stronie znajdziecie też ciekawego tematycznego bloga. Artykuły tez mogą się wam przydać. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 15-03-2019, 12:11
m.walukiewicz m.walukiewicz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Konin
Posty: 1
Domyślnie

Najlepszy pomysł to kredyt z poręczycielem który będzie naszym dodatkowym buforem bezpieczeństwa. Ma to dwa podstawowe atuty:
1.Dostaniemy kredyt na o wiele większą sumę niż w przypadku pożyczki bez poręczyciela.
2.Banki czy parabanki spojrzą na nas przychylniejszym okiem a to także bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 20-06-2019, 22:35
Zuzanna20's Avatar
Zuzanna20 Zuzanna20 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Miasto: Варшава
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał brotet
Zastanawiam się aby zaciągnąć kredyt na spłatę trzech innych zobowiązań. Wydłużyć okres spłaty i zmniejszyć miesięczne obciążenie. Zastanawiam się czy to jest dobry pomysł? Ktoś już tak robił? Czy mój tok rozumowania jest słuszny?

Zrobiłem to, kiedy miałem telefon i telewizor, na kredyt, w trzech różnych bankach.
Potem zmęczyło mnie ciągłe płacenie innym bankom i zdecydowałem się wziąć pożyczkę na stronie i zapłacić w jednym miejscu.
Wybrałem dla mnie korzystne warunki i zapłaciłem pożyczkę za kilka płatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 10-07-2019, 13:45
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Jeżeli mówisz o kredycie hipotecznym to jeszcze w porządku, bo można w ten sposób lepiej rozłożyć raty na spłatę, ale jeżeli mówisz o kredycie ot tak, żeby spłacić to co się ma to obawiam się, że to będzie zamknięte koło zadłużenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 16-07-2019, 15:05
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Co sądzisz o kredycie konsolidacyjnym, może to będzie jakieś rozwiązanie. Córka wspominała mi o takim rozwiązaniu. Z sąsiadką dzisiaj znalazłyśmy artykuł o pożyczkach http://finansierra.pl/blog/pozyczka-...-jakie-roznice może komuś z was się przyda. Ciągle mało wiem na ten temat więc ciężko mi powiedzieć coś więcej. Mam nadzieję, że banki pomagają wam pozbyć się tego problemu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 01-06-2022, 00:07
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Domyślnie

No to pewnie kredyt lub chwilówka będzie potrzebna skoro szukasz finansowania. Tylko dobrze to rozważ, aby nie popaść wd długi. Znajomy źle to obliczył, firmę zamknął i potem pozostała mu tylko konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobry pomysł na biznes pettardda Kupię, sprzedam, zamienię 17 05-07-2023 16:09
Nowe auto - czy to dobry pomysł? sylwia4012 Różności 5 01-09-2014 15:56
czy spotkania teatralne to dobry pomysł? lady Film, teatr 1 24-04-2012 23:40
Kredyt na spłatę kredytu - komentarze 89.25.228.xxx Ogólny 0 07-01-2012 01:12
Śmierć i pogrzeb – pomysł na dobry biznes? - komentarze Mavronka Freydis Ogólny 27 07-11-2009 08:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.