menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 12:24
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie Faceci sp(...)eli


Tekst z blogu niejakiego Kominka.

Naród mężczyzn pizdowacieje.

Kiedys mezczyzna byl meski. Chodzil brudny, zarosniety, tankowal browar pod budka, wieczorem wracal do domu, siadal przed telewizorem z butelka kolejnego piwka, a kladac sie spac ruchal zone tak dlugo, az ta sie robila sina i zasypial, by rankiem glosnym pierdem powitac kolejny, uroczy dzien swojego zycia.

Wspolczesny mezczyzna stal sie jakis taki pizdowaty.
Zamiast nich, chodza po ulicach lalusie, wyperfumowani tanimi uniseksami, nakladaja na dupe stringi, gola sie pod pachami

reszta tekstu:

http://kominek.blox.pl/html/1310721,...13.html?591534

tekst jest wulgarny
Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje.

Zmieniłam tytuł - na przyszłość proszę o niecytowanie takich tekstów w Klubie - wystarczy link.

Ostatnio edytowane przez admin : 08-11-2007 o 15:01.
  #2  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 12:39
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie To znaczy...

...nad wulgarnością się zastanawiasz? Czy nad meritum? Wulgarność mnie mierzi... Nawet nie mam ochoty czytać całości, chociaż może i niegłupia... Ale jeśli ktoś nie potrafi być obiektywny i musi wszystko do rynsztoka sprowadzić - to ja na pewno na tych samych falach nie nadaję! A co do meritum. To nie jest prawda! Niekoniecznie "głośne pierdnięcie na dzień dobry" ma świadczyć o męskości, na litość! Ono świadczy o czymś zupełnie innym! A prawdziwa męskość łączy w sobie pierwiastek atawistyczny z kulturą. Dla mnie męskość - to nie jest nawet - tak eksponowana możliwość "ruchania baby, aż stanie się sina" - bo to umie nawet przeciętna małpa! Mężczyzna, taki prawdziwy mężczyzna - powinien reprezentować sobą trochę więcej od naszych małpich przodków... Pewnie ci się narażę, Kufo! Seks - i to ładny, wysublimowany seks - jest dla mnie dopełnieniem męskości, nie celem... Przecież w naszym wieku nie o prokreację chodzi, do cholery! Prokreacja nawet gwałt dopuszcza, ja nie...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #3  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 12:41
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

dzieję sie dlatego, ze:
- nigdy tak w sumie nie było, to jednostki odosobnione i winny byc zaliczone do epoki lodowcowej
- spoleczeństwo dorosło, moze nie we wszystkim, ale to juz jakis początek, i wie ze zaliczenie kogokolwiek to nie wszystko
- dziewczyny wyszły z założenia, ze gra nie warta choroby wenerycznej i aids
- bo takie podejście do zycia i ludzi jest generalnie do d... więc po co tak zyc jak mozna inaczej?
Kominek jest wobec powyższego gatunkiem na wymarciu i niech tak zostanie.
  #4  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 13:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisał Ewita
...nad wulgarnością się zastanawiasz? Czy nad meritum? Wulgarność mnie mierzi... Nawet nie mam ochoty czytać całości, chociaż może i niegłupia... Ale jeśli ktoś nie potrafi być obiektywny i musi wszystko do rynsztoka sprowadzić - to ja na pewno na tych samych falach nie nadaję! A co do meritum. To nie jest prawda! Niekoniecznie "głośne pierdnięcie na dzień dobry" ma świadczyć o męskości, na litość! Ono świadczy o czymś zupełnie innym! A prawdziwa męskość łączy w sobie pierwiastek atawistyczny z kulturą. Dla mnie męskość - to nie jest nawet - tak eksponowana możliwość "ruchania baby, aż stanie się sina" - bo to umie nawet przeciętna małpa! Mężczyzna, taki prawdziwy mężczyzna - powinien reprezentować sobą trochę więcej od naszych małpich przodków... Pewnie ci się narażę, Kufo! Seks - i to ładny, wysublimowany seks - jest dla mnie dopełnieniem męskości, nie celem... Przecież w naszym wieku nie o prokreację chodzi, do cholery! Prokreacja nawet gwałt dopuszcza, ja nie...


I ja się nie nadaję do wulgaryzmów ,sorry.
  #5  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła Ja również nie lubię wulgaryzmów .........

Cytat:
Napisał Lila
I ja się nie nadaję do wulgaryzmów ,sorry.
chamstwo i prymitywizm to nie męskość.
  #6  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:09
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Tyle lat żyję...

Cytat:
Napisał Ewita
Dla mnie męskość - to nie jest nawet - tak eksponowana możliwość "ruchania baby, aż stanie się sina" - bo to umie nawet przeciętna małpa!
Kurna, do rachunku strat znów trza mi coś dopisać? Naprawdę? Przeciętna małpa? A przeciętny facet?
Cholera, z kim ja żyłam?
  #7  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:28
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

wulgaryzm NIE!!! ale niestety taka jest prawda,mężczyźni dzisiaj bardzo zniewiścieli-mam na myśli tych nieco młodszych salony kosmetyczne,odnowy, Spa,to co było w sferze kobiet stało się obowiązujące dla nich,tzw.wyzwolone kobiety pracują,bywają,bawią się a obowiązki domowe przejeli faceci,czy to dobrze czy nie -to kwestia umowy ,moje pokolenie miało inne preferencje nie twierdzę że słuszne ,ale nie umiem odnaleźć się w nowej rzeczywistości i dobrze że już mnie to nie dotyczy,pielęgnuje to co mam i jakoś mi z tym dobrze
  #8  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:31
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie No, przykro mi...

Cytat:
Napisał baburka
Kurna, do rachunku strat znów trza mi coś dopisać? Naprawdę? Przeciętna małpa? A przeciętny facet?
Cholera, z kim ja żyłam?
Barburko! Naprawdę przykro... Ale gdyby mój mąż tylko takie cechy przejawiał - nie przeżyłabym z nim 32 szczęśliwych lat... Kurrrczę, no! Naprawdę więcej sobą reprezentował, chociaż seks był przecież ważny w naszym związku! Ale... to było niejako dopełnienie, coś pięknego i tylko naszego, a nie "ruchanie, aż stanę się sina, cholera!!!!"
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #9  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:37
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Sex? A co to takiego? Bo mi sie zapomina jak mam weekendowego faceta to ma prawo. Dopelnieni? Ewitko, ja jestem, wg statystyk, w wieku gdzie kobieta ma wzmożoną aktywnośc i popęd (cysto prowda) a ja nie mam z kim aktywować a co dopiero dopełniać! Dla mnie to już kosmos. Sina byc nie chce bo mi nie do twarzy ale coś mi sie chyba od zycia należy? Dlatego tez wczoraj a raczej od wczoraj szukam tego zakutego łba skoro męża sie jakoś doczekać nie potrafię. A o doproszeniu się to juz mowy nie ma.
  #10  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:45
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

...ze sie myjemy to chyba dobrze,nie sadzicie ze do niedawna /a moze i teraz/wiecej bylo w Polsce swieconej wody,niz zwyklego mydla ?.Przeklinanie i wulgaryzmy zawsze laczylem z prymitywna osobowoscia,brakiem slownictwa,ale jak uslyszalem wypowiedz p.Lisa,stwierdzilem ,ze Polacy idiocieja.
  #11  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:46
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Nie znoszę wulgaryzmów!

Drugie słowo w nazwie wątku jest dla mnie nie do przyjęcia.

Nie przeczytam tego także z tego powodu, że kominkowi pomylił się macho z mężczyzną i chamstwo z męskością.

A metrofaceci? Podobają się niektórym kobietom. Więc o co chodzi?
  #12  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:47
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Hiiii...

Chickitko! A ten twój weekendowy to o tym nie wie, czy nie chce wiedzieć??? Ja tego nie znam... Kiedy miał możliwość wyjechać na dwa lata na Bliski Wschód (oj, dobry kontrakt był), co miało nas z totalnej biedy i bezdomności wyciągnąć - postawiłam veto! Albo razem, albo paszła wont, ruska paskuda, bo ja jestem żywy człowiek... No to śmy się przez prawie dwadzieścia lat tułali z kąta w kąt, ale razem... I bieda była, ale razem... I szarpanina była, ale razem... Dlatego pewnie nie rozumiem???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #13  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 14:55
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech To że faceci o siebie zaczęli dbać o siebie .......

to dobrze, że pomagają w domach swoim żonom i partnerkom to też dobrze bo niby dlaczego kobieta ma tyrać na dwóch etatach w pracy i w domu a "macho" żyć na luzie? Dla mnie facet męski to taki "do tańca i do różańca", inteligentny, odważny, odpowiedzialny, opiekuńczy, mocny psychicznie i jednocześnie delikatny, mający "złotą rączkę" do wszystkiego, jak trzeba potrafiący przywalić napastnikowi, bez kompleksów, pamiętający o imieninach żony i rocznicach wszelkich, nie damski bokser, nie alkoholik, nie sknera, seks - wiadomo musi być dobry, tylko gdzie tacy faceci są?!!!!!!!!!!!!!!! Ze świecą takich szukać, niestety jest pełno słabych psychicznie zniewieścialych dupków i to jest przygnębiające.
  #14  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 15:01
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Nie podejrzewasz mnie chyba Ewitko o to, ze ukrywam poglądy? Oczywiście, ze wie. I co? Kompletnie nic. Kidys pojechaliśmy na imprezę do znajomych i tak od słowa do słowa weszło na temat kochanków/ek/. Kopara mi opadła jak mój mąż strzelił teksta, ze on byłby dumny ze mnie gdybym miala kochanka bo to by znaczyło, że ja atrakcyjna babka. Znaczy atrakcyjna nie jestem bo kochanka nie mam i duma go nie rozpiera bo nie ma powodów. Tym samym udowodnił mi, ze ( w moim mniemaniu i w związku z powyższym) nie mam na co liczyć skoro nie jestem sex bombą. Znowu wracam do tych zakutych łbów bo to i wybawienie mi przyniesie, pożycie małżeńskie udane i dumę męzowi , zaspokoje co mam. No same naj. Tylko gdzie sie te cholery pochowały? Pracy nie zmieni i już. Domniemywać należy, ze tak mu wygodnie lub skaka na boki (wielce prawdopodobne) lub jestem maszkara i kłoda. Ot i wsio.
  #15  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 15:11
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie "Normalność" jeszcze nie zgineła!

Cytat:
Napisał Basia
to dobrze, że pomagają w domach swoim żonom i partnerkom to też dobrze bo niby dlaczego kobieta ma tyrać na dwóch etatach w pracy i w domu a "macho" żyć na luzie? Dla mnie facet męski to taki "do tańca i do różańca", inteligentny, odważny, odpowiedzialny, opiekuńczy, mocny psychicznie i jednocześnie delikatny, mający "złotą rączkę" do wszystkiego, jak trzeba potrafiący przywalić napastnikowi, bez kompleksów, pamiętający o imieninach żony i rocznicach wszelkich, nie damski bokser, nie alkoholik, nie sknera, seks - wiadomo musi być dobry, tylko gdzie tacy faceci są?!!!!!!!!!!!!!!! Ze świecą takich szukać, niestety jest pełno słabych psychicznie zniewieścialych dupków i to jest przygnębiające.
No proszę! "Normalna" Basieńka! Gratuluje "normalny" facet.

I tak trzymać przez następne pokolenia!
  #16  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 15:23
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Oooo! ed-q!

Cytat:
Napisał ed-q
No proszę! "Normalna" Basieńka! Gratuluje "normalny" facet.

I tak trzymać przez następne pokolenia!
To znaczy może, że my normalne nie jesteśmy??? Ciekawe... ciekawe... Cholera! Chickitko! Szukaj tych "zakutych", bo może normalniejsi???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #17  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 15:23
~gość: Benigna's Avatar
~gość: Benigna
 
Posty: n/a
Domyślnie Basiu,

Cytat:
Napisał Basia
to dobrze, że pomagają w domach swoim żonom i partnerkom to też dobrze bo niby dlaczego kobieta ma tyrać na dwóch etatach w pracy i w domu a "macho" żyć na luzie? Dla mnie facet męski to taki "do tańca i do różańca", inteligentny, odważny, odpowiedzialny, opiekuńczy, mocny psychicznie i jednocześnie delikatny, mający "złotą rączkę" do wszystkiego, jak trzeba potrafiący przywalić napastnikowi, bez kompleksów, pamiętający o imieninach żony i rocznicach wszelkich, nie damski bokser, nie alkoholik, nie sknera, seks - wiadomo musi być dobry, tylko gdzie tacy faceci są?!!!!!!!!!!!!!!! Ze świecą takich szukać, niestety jest pełno słabych psychicznie zniewieścialych dupków i to jest przygnębiające.

podpisuję się pod powyższym czterema kończynami.
A zadbanie nie ma z tym nic wspólnego.
  #18  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 15:29
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Ano szukam Ewitko(hihihi), marne szanse. Co do reszty to nie mam co sie czepiać. Nie pije, nie pali, dobrze gotuje, obowiązki swoje wykonuje. No w sumie to całkiem dobry chłop. Prawie ideał . Tylko, ze prawie robi wielka różnicę.
  #19  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 16:07
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie Zadbanie?!! Obowiązkowe!!

Cytat:
Napisał Benigna
podpisuję się pod powyższym czterema kończynami.
A zadbanie nie ma z tym nic wspólnego.
Przepraszam, ale to NIE TAK!!!!
"Zadbanie" o siebie jest "normalnością" obowiazującą zarówno mężczyznę jak i KOBIETĘ! Oczywiście bez przesady! Obie strony muszą jednak ZAWSZE dbać o wyglad oddziałujący "INSPIRUJĄCO" na siebie, a przynajmniej nie "zniechęcająco"!
Jak lepiej poznamy się być może zdecyduję się na bardziej szczegółowe, osobiste wynurzenia w tej sprawie, tym bardziej iż zauważyłem, że tematyka damsko-męska jest tu "popularna".
  #20  
Nieprzeczytane 08-11-2007, 16:13
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

ed-q, nic co ludzkie....... Samo życie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co najbardziej lubią faceci ? Nika Różności - wątki archiwalne 96 21-11-2007 02:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.