menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 04-04-2011, 11:28
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

polecam kilka ciekawych artykułów o opalaniu, z najnowszych, popularnych metod uzyskania opalenizny warte zainteresowania jest opalanie natryskowe, całkowicie bezpieczne i wskazane dla tych co powinni unikać słońca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 10-04-2011, 19:53
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Właśnie zaliczyłam pierwsze opalanie w tym roku-pół godzinki na słoneczku i od razu cera jest inna, ładniejsza. Lubie byc opalona, ale z umiarem, zbyt mocna opalenizna bardzo postarza, nie mówiąc juz o tym ,ze wysusza skóre. Słońce jest potrzebne, sztuczna opalenizna go nie zastapi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 22-05-2011, 14:04
metycja's Avatar
metycja metycja jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 15
Domyślnie

Znalazłam artykuł o opalaniu dla osób starszych (nie, żeby przesadnie różniło się ono od opalania dla osób młodych, ale miło, że tak wyszczególniają tę grupę wiekową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 17:06
kelemen43 kelemen43 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 2
Domyślnie

No ciekawy artykuł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 14:41
LesnaChata_pl LesnaChata_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: POLSKA
Posty: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nika
Załącznik 1197wiosna przejdzie szybciutko,zacznie przygrzewać słoneczko i większość z nas zamarzy o pieknej opaleniźnie.No własnie...opalać się czy nie? Jakie balsamy i kremy stosować,aby chronić skórę?Proszę o głos w dyskusji na ten temat.Czy powtarzać :"białe jest piękne" i nie ryzykować-wszak wiadomo-rak skóry zbiera coraz większe żniwo,częste opalanie postarza etc.
Nie od dziś wiadomo, że najkorzystniejsze jest opalanie w ruchu. Leżenie "plackiem" na plaży jest bardzo szkodliwe, a skutki nie są widoczne od razu, ale po latach. Często dziwimy się dlaczego niektóre kobiety po 60 wyglądają tak młodo, a one pracowały na to przez całe życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 20-06-2012, 23:26
LesnaChata_pl LesnaChata_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: POLSKA
Posty: 40
Domyślnie

Mozna się opalać, ale wszystko z głową. Stosowac kremy z filtrem odpowiednie do karnacji i nie przesadzać z przebywaniem na słońcu do południa,a po kąpieli słonecznej stosować balsamy nawilżjące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 29-06-2012, 13:21
Cygnus's Avatar
Cygnus Cygnus jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Posty: 6
Domyślnie

Koniecznie trzeba stosować kremy do ciała i kremy do twarzy przy opalaniu. Promieniowanie jest wyjątkowo niebezpieczne, więc dodatkowo nie opalajcie się dłużej niż godzinę dziennie i na pewno nie między 11:00 a 13:00. I jeszcze jedno - lepiej opalać się aktywnie, np grając w piłkę albo pływając, niż po prostu leżeć plackiem na plaży/hamaku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 20-07-2012, 12:10
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

Ja niestety jestem blada, i niezbyt łatwo się opalam. Ale wiem, że powoli i rozsądnie opalając się można uzyskać ładną opaleniznę. Ważne sa godziny opalania, ochrona zewnętrzna i wewnętrzna, peelingi i nawilżanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 07-05-2013, 08:07
maarta.477 maarta.477 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: Wyszków
Posty: 7
Domyślnie przebarwienia słoneczne

Kocham opalanie, ale niestety z czasem coraz trudniej łapię ładny kolor. W dodatku na rękach pojawiają się łatki i plamki. Próbowałam najróżniejszych kremów rozjaśniających przebarwienia, ale nic nie działa. Dlatego jakiś lekki filtr jednak zdecydowałam się kłaść, nawet już wiosną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Opalanie zmniejsza ryzyko raka piersi? - komentarze Basia. Ogólny 6 04-04-2011 13:28
Opalanie zdrowe dla dojrzałych kobiet - komentarze Basia. Ogólny 20 12-06-2007 22:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.