menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 11:36
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Wczoraj obchodzono 18 urodziny internetu w Polsce. Tak myślę ze gdyby był jeszcze z 10-15 lat wczesniej moje życie wygladałoby zupelnie inaczej.Inaczej praca a może i życie osobiste. Teraz przeciż i seniorów w internecie coraz więcej,najczęściej zaczyna sie od przekonań do telefonu komórkowego a potem komputera i podłaczeń do internetu.Do pisma wynalezionego a sredniowieczu świat też długo sie przekonywał i proszę... To chyba dobrze że nauka nas ciagle zaskakuje.
__________________
"Innego życia nie będzie".
  #142  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 11:42
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał zosinek
Wczoraj obchodzono 18 urodziny internetu w Polsce. Tak myślę ze gdyby był jeszcze z 10-15 lat wczesniej moje życie wygladałoby zupelnie inaczej.Inaczej praca a może i życie osobiste. Teraz przeciż i seniorów w internecie coraz więcej,....

Seniorów przybywa, bo ci co wówczas byli w wieku produkcyjnym i 18 lat temu mieli 40 -50 lat, dziś mają 60 - 70.
  #143  
Nieprzeczytane 21-12-2009, 12:17
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Szkoda że w Polsce jest tak mało używających
internetu a szczególnie seniorów
bo zaledwie 2%
to strasznie mało
śmiać mi się chce kiedy w jakimś biurze podaje
swój adres e-mailowy
i dziewczynka mówi pan ma internet ?
w takim wieku?
  #144  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 16:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

W jednym z kanałów telewizyjnych pokazana migawka z monitoringu rynku we Wrocławiu. Trzech panów pomimo trzaskającego mrozu-18 stopni biega nad ranem nago. Dokładniej jeden ubrany w spodenki pozostali jedynie w buty. Panowie ci to Bułgar, Hiszpan i Szwed. Osoba postronna gdzieś napisze a w Polsce to po pijaku biegają w centrum miasta w czasie mrozów nago. Nie zawsze to co widzimy jest prawdą. Nawiązuję do sikających pod drzewkiem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #145  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 16:55
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Spoko, w radiu podawali że zostali zatrzymani przez Straz Miejską.. swoja drogą kiedys tez lałem pod drzewkiem w parku i zostałem zatrzymany, wlasnie za lanie pod drzewkiem...
a ponieważ w odpowiedzi na kwestię, że niedaleko jest toaleta burknąłem że nie mam szlaufa to zostałem spałowany... Wystapie do IPN o odznaczenia kombatanckie
__________________
  #146  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 16:55
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

BTW - przestańcie myslec jak Mavronka...
__________________
  #147  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Spoko, w radiu podawali że zostali zatrzymani przez Straz Miejską.. swoja drogą kiedys tez lałem pod drzewkiem w parku i zostałem zatrzymany, wlasnie za lanie pod drzewkiem...
a ponieważ w odpowiedzi na kwestię, że niedaleko jest toaleta burknąłem że nie mam szlaufa to zostałem spałowany... Wystapie do IPN o odznaczenia kombatanckie


Ojoj, współczuję.

A Straż pewnikiem męska była?
  #148  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Szkoda że w Polsce jest tak mało używających
internetu a szczególnie seniorów
bo zaledwie 2%
to strasznie mało
śmiać mi się chce kiedy w jakimś biurze podaje
swój adres e-mailowy
i dziewczynka mówi pan ma internet ?
w takim wieku?
No co Ty Jasinek XXI wiek jak możesz mówić , albo ta dziewczynka - "taki wiek" co je się nie podoba liczba?, przecież on już trwa 10 lat....
  #149  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:14
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Spoko, w radiu podawali że zostali zatrzymani przez Straz Miejską.. swoja drogą kiedys tez lałem pod drzewkiem w parku i zostałem zatrzymany, wlasnie za lanie pod drzewkiem...
a ponieważ w odpowiedzi na kwestię, że niedaleko jest toaleta burknąłem że nie mam szlaufa to zostałem spałowany... Wystapie do IPN o odznaczenia kombatanckie
Mój kolega za dużo wypił i oglądał pod drzewem co zjadł, wszystko mu się zgadzało i śledziki, i ogórki i, schabowy, i kapusta, i nawet tort.. tylko psa sie nie mógł doliczyć no i podczas tego liczenia też go zwinęli, ale to nie straż tylko wtedy jeszcze mo się zwało, podpowiem mu coby wystąpił o kombatanctwo....
  #150  
Nieprzeczytane 22-12-2009, 17:19
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Lila - straż była ewidentnie męska ale Bogu Dzięki, heteroseksualna, znaczy odreagowywali swoje frustracje w sposób chrześcijański - bili i wyjasniali dlaczego to robią...
BTW - bili byle jak bo narzekali na beznadziejne płace w budzetówce, motywacji nie mieli, mówili że w takiej Argentynie albo w Chile to dawno byłbym ze smigłowca w ocean zrzucony, tutaj tylko Wisła pod ręką i mieli tak mały budżet, że nawet z samochodu wyrzucic mnie nie mogli, bo jak raz wypalili benzynę do końca miesiąca a na piechote do Wisły im sie nie chciało.....
__________________
  #151  
Nieprzeczytane 01-12-2011, 23:53
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Pamiętacie MDK ? Ja tam chodziłam na fortepian i gitarę, jakieś kółko artystyczne...
MDK to i ja pamiętam, w Wieliczce mieliśmy taki. Jak miałem 14 lat to wtedy miałem pierwsza garażowa kapele, grałem i gram na perkusji teraz rzadziej bo praca. Tych kapel takich amatorskich oczywiście trochę potem było. a ile wychlało się taniego wina to sam się dziwuję. Pamiętam jak w 2001 roku u mnie w chacie w piwnicy nagrywaliśmy demo już na komputer na jeden (sic) mikrofon i do dziś się dziwię że mimo prostego programu muzycznego, słabego komputera i mikrofonu efekt końcowy był jak na owe warunki całkiem całkiem, idzie rozróżnić gitarę od basu, talerze nie zagłuszą całości a werbel uniknął brzmienia przypominającego grę na sedesie.
Już trzymając się muzyki to niezapomniane wrażenie miałem jak z amatorskiego koncerciku z krakowskiego klubu Kulturalny wracaliśmy maluchem tj kierowca (ojciec gitarzysty), kolega gitarzysta , ja i... perkusja jak myśmy dojechali to nie wiem. fajnie tak powspominać nawet z perspektywy paru lat. PUNK'S NOT DEAD.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wakacje moich marzeń Nika Podróże, turystyka 118 23-11-2011 18:55
Cukrzyca typu 2 – cichy zabójca naszych czasów - komentarze Jadwiga60 Ogólny 1 29-06-2010 13:45
pomoc dla moich dzieci izabela26 Oddam, potrzebuję 36 02-03-2010 12:28
Margaret Tatcher - symbol naszych czasów z centrum Polityka - wątki archiwalne 30 10-05-2008 23:05
A za "moich czasów"... jolita Różności - wątki archiwalne 60 29-12-2007 14:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.