menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 12:58
SEPTEMBER's Avatar
SEPTEMBER SEPTEMBER jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 8
Post Konferencja ZUS o seniorach - komentarze


Komentarz do artykułu: Konferencja ZUS o seniorach
--------------------
Nie rozumiem dlaczego i w jakim celu jest taka nagonka na ludzi po 50 tym roku zycia.Wg. mnie to nasze Panstwo jest chore i rzadzacy w nim prominenci.Marze aby ROZPADLY SIE ZUSY,KRUSY zeby nikt nie dysponowal ludzkimi pieniedzmi przez cale lata stwarzajac pozory dobrego wujka ktory -tuz przed smiercia rzuci jakis ochlap w postaci emerytury.
Chcialabym aby kazdy wolny czlowiek sam decydowal jak zapewni sobie starosc,do jakiego lekarza pojdzie.Ja mam na chwile obecna ponad 300000 kapitalu poczatkowego i CHCIALABYM TE PIENIADZE DOSTAC DO REKI ,bo to ja decyduje o soim zyciu i jego poziomie a takze o tym gdzie i jak dlugo chce pracowac.CHORE PANSTWO,CHORE SYSTEMY -brak slow.Boli mnie takze to ,ze ogromna troska objeci sa w tym kraju MENELE,ALKOHOLICY I TP.MARGINES.A zeby bylo ciekawie to ich sie caly czas chroni-bo chyba dlatego ze dzieki nim moga istniec rozne urzedy i instytucje no i tusiace miejsc pracy dla kolesiow.KOMUNA DZIADOSTWO,DZUNGLA.
Nas ludzi po 50 nikt nie musi mamic tymi obiecankami wyzszych emerutur przy dluzszym okresie pracy.TO OSZUSTWO.W KASACH ZUS JEST PUSTOOOOOOOO .Gdyby ludzie odeszli na emerytury w wieku 55 lat to bylaby PLAJTA i wyszloby szydlo z wora.
Chcialabym aby parlamentarzysci zaczeli myslec i wzieli sie porzadnie do pracy nad TOTALNA ZMIANA W SPRAWACH ZUS po prostu je zlikwidowali,oddali ludziom ich pieniadze.Kazdy kto zacznie prace bedzie mial np.swoje konto emerytalne na ktore PRACOODAWCA skieruje skladki/ a nie do ZUS/.Moje pieniadze i mam prawo nimi dysponowac.NIKT NIE MUSI ROBIC MI LASKI ZE MI ZA DZIESIATKI LAT ODDA MOJE PINIADZE.
A na koniec to odnosze wrazenie ze jestesmy w UNII aby pozostale panstwa mialy z tego korzysci.Wlosi tanie mieszkania w Polsce bo tam ich przez cale zycie nie stac na wlasny kat,Niemcy tanie leczenie,zakupt,uslugi. I tak mozna by bez konca,Opinia spoleczna jest zbierana w falszywe statystyki i nie daje obrazu o tym CO MY POLACY NAPRAWDE WIEMY I CO CHCEMY.Szkoda slow.Wstyd zyc w tej Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-08-2008, 14:03
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Masz racje, wstyd żyć w tej Polsce. Zycze Ci dobrego wykorzystania własnego wkładu i w przyszlości przyzwoitej emerytury. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.