menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:15
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Nie zamartwiajmy sie na zapas
jest jeszcze Kardynał St.Dziwisz napewno sie nie
zgodzi !
to tylko kaczka dziennikarska!

Teraz czytałam na Onet.pl, że kard.Dziwisz powiedzial do dziennikarzy, że pogrzeb opary prezydenckiej na Wawelu byłby zaszczytem dla Krakowa i Krakowian. Ostateczną decyzję podejmie rodzina. Ale na Onet. pl był również bardzo duży protest przeciwko tej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:22
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

No i już niepotrzebna młócka na forach i dzielenie ludzi, zwoływanie do protestów (dzisiaj na 20,00), czyżby to było specjalne? przecież już były protesty dotyczące honorowego obywatelstwa.. (sam z niego na tej podstawie zrezygnował), nikt o tym nie pomyślał? Nieraz sobie myślę, że ... już przestałem myśleć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Cytat:
Rodzina głowy państwa(niezaleznie od czyichkolwiek preferencji politycznych)ginącej w takich okolicznosciach ma prawo wyrazić swoje oczekiwnia i powinny być one uszanowane,chyba ze względy ważniejszej wagi nakazują inaczej.
Są pewne granice rządań ?
Cytat:
Myślę, że na Wawelu to też dobre miejsce, wielu z nas nie będzie miało nic przeciw, ale wiele osób uważa, że ...
ale to nie jego wola, to wola rodziny, myślę tak jak Lila, sam chyba chciałby być bliżej matki, może też bardziej by mu leżała albo wolał by w niej leżeć,
W lizusostwie jesteś niedościgniony, nie powołuj się na Lilę bo ona jasno napisała co sądzi.Myślę że Firer Kaczyński oferował Ci stanowisko w jakiejś Radzie Nadzorczej za obronę swoich decyzji,gdy się dorwie do władzy.Możesz nas oświecić czym się zasłużył L.Kaczyński tylko nie uzasadniaj nam że ma brata a brat zna Dziwisza Przecież wszyscy widzieli jakie były rządy L.Kaczyńskiego ,nie wszyscy mieli klapki na oczach jak ty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:34
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Czym się różni inny człowiek na służbie,który zginął.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:36
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Są pewne granice rządań ?W lizusostwie jesteś niedościgniony, nie powołuj się na Lilę bo ona jasno napisała co sądzi.Myślę że Firer Kaczyński oferował Ci stanowisko w jakiejś Radzie Nadzorczej za obronę swoich decyzji,gdy się dorwie do władzy.Możesz nas Kaziu oświecić czym się zasłużył L.Kaczyński tylko nie uzasadniaj nam że ma brata a brat zna Dziwisza Przecież wszyscy widzieli jakie były rządy L.Kaczyńskiego ,nie wszyscy mieli klapki na oczach jak ty?
Akurat zacytowałeś nie Kazia a mnie, i ja tak uważam, uważam, że on by wolał inaczej a, że ma brata takiego jakiego ma, z takimi decyzjami, które podzielą naród na nowo, to już teraz nie jego wina.. a w sumie co w tym złego, że będzie leżał, mimo, że wg mnie to nielogiczne, na Wawelu? Na innym wątku też o tym opisałem, może trochę inaczej.. a posądzać mnie o sprzyjanie formacji, z którą bardzo mi nie po drodze, to trochę przesadziłeś....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:42
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

No i Polaczki cholera...zaczęło się...ciału ostygnać nie dadzą....kłóćcie się, bo to niektórych pokarm codzienny...w dostojeństwie załoby i ciszy odchodzenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:49
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
No i Polaczki cholera...zaczęło się...ciału ostygnać nie dadzą....kłóćcie się, bo to niektórych pokarm codzienny...w dostojeństwie załoby i ciszy odchodzenia...
No i Polaczka cholera sama bierze w tym udział. Już zabrała głosik w #16, ot Polaczka.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:51
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Zostawiając wybór miejsca pochówku decyzji rodziny, nikt z decydentów chyba nie spodziewał się,ze wybór rodziny padnie na Wawel. Teraz nie wiadomo jak sie z tego wycofac. Ot, i mamy kolejny problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:54
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
No i Polaczki cholera...zaczęło się...ciału ostygnać nie dadzą....kłóćcie się, bo to niektórych pokarm codzienny...w dostojeństwie załoby i ciszy odchodzenia...
Zadziorna jesteś.. a nie zauważyłaś dlaczego taka zbędna dyskusja? może ktoś w tej żałobie z rodziny nie myśli o żałobie?
Bo nie wierzę, żeby po cyrkach z honorowym obywatelstwem z takimi wypowiedziami się nie liczył, nawet w dostojeństwie żałoby, osobiście nie mam nic przeciw pochówku na Wawelu, ale mam prawo być przeciw skłócaniu ... a na to wygląda..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 17:58
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Za pomyłkę z imieniem przepraszam poprawiłem w poście.Jest stare powiedzenie dasz palec całą rękę weżnie.Już raz próbowano z honorowym obywatelstwem.Godzenie się przez społeczeństwo na to co wymyślą politycy i mówienie w uzasadnieniach o szczególnych zasługach których nie było to jest całkowita paranoja.Natomiast usprawiedliwianie wszystkiego bratem to szukanie wymówek bo się samemu boi przeciwstawić głupocie.Nie możemy być stadem owiec dla polityków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:02
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Za pomyłkę z imieniem przepraszam poprawiłem w poście.Jest stare powiedzenie dasz palec całą rękę weżnie.Już raz próbowano z honorowym obywatelstwem.Godzenie się przez społeczeństwo na to co wymyślą politycy i mówienie w uzasadnieniach o szczególnych zasługach których nie było to jest całkowita paranoja.Natomiast usprawiedliwianie wszystkiego bratem to szukanie wymówek bo się samemu boi przeciwstawić głupocie.Nie możemy być stadem owiec dla polityków.
Uważałem i uważam, chociaż....., że to nie pora na zbyt ostre spory, ale nie zawsze się udaje, i w sumie oprócz braku logiki w pochówku na Wawelu, nie mam nic przeciw, no i oprócz tego, że ta decyzja znowu naród skłóci porządnie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Klamka zapadła pogrzeb pary Prezydenckiej na Wawelu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:04
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

hmm proponuję w krypcie królów to stosowne miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:05
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Bo u nas zawsze musi być tak cholernie górnolotnie. Zwyczajnie po ludzku się nie da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:05
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
No i Polaczki cholera...zaczęło się...ciału ostygnać nie dadzą....kłóćcie się, bo to niektórych pokarm codzienny...w dostojeństwie załoby i ciszy odchodzenia...
Nie zauważyłam aby ktokolwiek tu się kłócił, wyrażamy tylko swoje opinie, nie używamy też brzydkich słów jak np. Polaczki cholera, oj nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:06
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Skoro Wawel należy do kościoła to i tak go tam pochowają.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:07
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Post

Cytat:
Napisał araad
hmm proponuję w krypcie królów to stosowne miejsce

Gdyby jeszcze była krypta Cesarzy Galaktyki... To byłoby miejsce idealne! A może zbudujmy piramidę, taką 500-metrową! Ale, ale... z tego co pamiętam to faraonowie grzebani byli razem z całym dworem... tym żyjącym również.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:09
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Jakiś cienki ten twój patriotyzm Mirosławie 500 m, wnioskuję 5000 m + jeszcze 200 m
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:22
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Post

Cytat:
Napisał araad
Jakiś cienki ten twój patriotyzm Mirosławie 500 m, wnioskuję 5000 m + jeszcze 200 m

I skruszyć Tatry żeby usypać Kopiec! Usypywanie kopców to hobby Krakusów, a do Tatr mają w sumie niedaleko...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 13-04-2010, 18:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Nie wiem czy dla godnego uhonorowania rodziny Kaczyńskich nie powinno się zmienić jakiegoś miasta kiedyś był Leningrad,Stalingrad a my zmieniliśmy nazwę Katowic może członkowie PiS i KK coś zaproponują
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.