menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 21-01-2014, 10:13
BAJKA_KRYNICA's Avatar
BAJKA_KRYNICA BAJKA_KRYNICA jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Lublin
Posty: 37
Domyślnie

Biuro Turystyki FWP Sp. z o.o. działa na rynku turystycznym od 1992 roku - jedyny agent w Lublinie firmy z 60-cio letnią tradycją - Funduszu Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o.

Oprócz ośrodków wchodzących w skład ww Sp-ki biuro dysponuje również ofertami z innych miejscowości - ośrodków o różnym standardzie.

Biuro Turystyki FWP Sp. z o.o. działa na podstawie KRS o nr 0000165750 oraz posiada wpis Organizatora Turnusów Rehabilitacyjnych nr OR/06/0005/12 wydany przez Urząd Wojewódzki w Lublinie.

Przedmiotem działalności jest sprzedaż usług
wczasowych, sanatoryjnych
oraz
rehabilitacyjnych
z dofinansowaniem z PFRON i bez dofinansowania

W miejscowościach:

Góry
Polańczyk, Iwonicz Zdrój, Krynica Zdrój, Muszyna, Zakopane, Bukowina Tatrzańska, Szczawnica, Rabka Zdrój, Lądek Zdrój, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Jarnołtówek, Karpacz, Szklarska Poręba, Szczawno Zdrój, Międzygórze, Ustroń, Szczyrk i inne.

Morze
Krynica Morska, Stegna, Gdańsk - Jelitkowo, Jastrzębia Góra, Łeba, Ustka, Jarosławiec, Darłówko, Mielno, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Dźwirzyno, Niechorze, Międzywodzie, Międzyzdroje, Świnoujście i inne.

Niziny, jeziora
Spała, Busko Zdrój, Ciechocinek, Horyniec, Solec, Nałęczów, Ruciane Nida, Przewięź k/Augustowa.

KONTAKT:
Biuro Turystyki FWP Sp. z o.o.
20-612 Lublin, ul. Głęboka 10/16
tel. 81 532 55 84
NIP 712-01-53-075
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 12-02-2014, 12:42
BAJKA_KRYNICA's Avatar
BAJKA_KRYNICA BAJKA_KRYNICA jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Lublin
Posty: 37
Domyślnie Turnus rehabilitacyjny nad morzem

Dziwnówek 2014


Organizator OR/06/0005/12-06.12.2015 r.
Ośrodek OD/32/0002/12-07.08.2015 r.

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny
CONTESSA

Kompleks Wczasowo-Rehabilitacyjny ''CONTESSA" usytuowany jest w centrum Dziwnówka, w odległości ok. 300 m od plaży.
Pawilon ''A'' to jednopiętrowy budynek, większość pokoi z balkonami, na parterze wyjście bezpośrednio do ogrodu.
W obiekcie znajduje się kawiarnia z bilardem, drink bar gdzie organizowane są wieczorki taneczne.
Wokół zadbane tereny zielone z różnorodną roślinnością, miejscem do grillowania, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej.
Kompleks ogrodzony, całodobowo monitorowany i strzeżony.

Terminy 2014 r.


Cena

30.06 - 14.07


1.280 zł

29.08 - 12.09


1.150 zł

Cena zawiera:

Zakwaterowanie w pok. 2 osobowym - studio
Całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
Badanie lekarskie (wstępne i końcowe)
Zabiegi wg wskazań lekarza - 2 rodzaje dziennie przez 10 dni
Opiekę medyczną
Ognisko z pieczeniem kiełbasek
Wieczorki taneczne

Dostepne zabiegi:

magnetoterapia
wirówki kończyn
magnetostymulacja
prądy diadynamiczne
prądy interferencyjne
galwanizacja
jonoforeza
tens
laseroterapia
ultradźwieki
sollux



lampa solaris
aquavibron
fotel masujący
materac masujący
inhalacje
hydromasaż
kąpiel perełkowa
masaż klasyczny
gimnastyka indywidualna
kabina UGUL

Ośrodek upoważniony do przyjmowania osób niepełnosprawnych ze schorzeniami:
narządu ruchu w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, słuchu, wzroku, krążenia, układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, pokarmowego, krwiotwórczego, endokrynologicznego, laryngologicznego, kręgosłupa, onkologicznymi, jąkających się, kobiety po mastektomii, z alergią, autyzmem, celiakią, z upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, mózgowym porażeniem dziecięcym, z padaczką, zespołem Downa, Marfana, Willipradera, wadami postawy, zaburzeniami depresyjnymi, rozwoju psychoruchowego, mukowiscydozą.

* * *

Serdecznie zapraszamy!!!

Biuro Turystyki FWP Sp. z o.o.
20 - 612 Lublin , ul. Głęboka 10/16
tel/fax 81 532 38 40 ;81 532 55 84

Przez telefon też wszystko załatwimy!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 20-02-2014, 14:27
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Ceny iście europejskie, ciekawe czy standardy też światowe...? Chcieliśmy z mężem pojechać w tym roku do Jastarni, Wisełki lub Darłówka, ale ceny zwalają z nóg. W końcu stwierdziliśmy, że raz się żyje (i nie wiadomo, ile jeszcze nam tego życia zostało przecież ) i uznaliśmy, że raz w życiu wyjedziemy na zagraniczne wczasy Boję się latać samolotem, więc wybraliśmy Chorwację, bo tam można samochodem dojechać, a mój mąż lubi jeździć, więc podwójna korzyść z tego. Niestety, ceny takich wyjazdów też są ogromne, pomimo tego, że jedno biuro podróży ma teraz 25% zniżki za wcześniejszą rezerwację i dodatkowe 3% zniżki to i tak wychodzi grubo ponad 2 tys. zł na osobę, uznaliśmy więc, że będziemy śledzić wyjazdy last minute i jak się coś trafi, to super, a jak nie, to trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 27-04-2014, 08:49
BAJKA_KRYNICA's Avatar
BAJKA_KRYNICA BAJKA_KRYNICA jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Lublin
Posty: 37
Domyślnie

Nawiązując do wpisu o FWP zapraszam na nasza stronę internetową www.fwp.lublin.pl , można na niej znaleźć oferty wczasów i turnusów rehabilitacyjnych w całej Polsce.
Biuro mieści się w Lublinie, ale nie ma problemu jeśli są Państwo z innej części kraju też zorganizujemy wyjazd.

Kontakt:
Biuro Turystyki FWP Sp. z o.o.
20 - 612 Lublin , ul. Głęboka 10/16
tel/fax 81 532 38 40 ;81 532 55 84
kom. 609 699 996

Pozdrawiam serdecznie
Emilia Stachera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 23-05-2014, 10:24
magda319 magda319 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 2
Domyślnie

Ja polecam Hotel Elbrus w Szczyrku. Można przyjechać na wczasy typowo wypoczynkowe, albo na wczasy z lekką dietą i zajęciami fitness, spacerami nordic-walking. Serdecznie polecam! Jest tam pięknie! Niedaleko jest piękne sanktuarium Maryjne.


www.hotel-elbrus.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-06-2014, 06:21
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Ja kiedyś zupełnie nie byłem przekonany do wczasów zagranicznych - aż w końcu moja żona namówiła mnie na podróż do ... Egiptu I od tamtej pory byliśmy tam już 3 razy. Wspaniałe zabytki, świetne pogoda (niemniej jak dla mnie na wakacjach jest jednak zbyt gorąco). No i niewysokie ceny - mniej więcej porównywalne jak w Polsce, ale standard noclegów znacznie wyższy.
Bardzo lubimy kurort Tabę : http://slonecznyegipt.pl/hurghada/ - duże miasteczko i po prostu jest tam co robić. Na stronie znajdziecie opis miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 23-07-2014, 10:01
Mermera Mermera jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Chełm
Posty: 156
Domyślnie

A ja proponuję weekend w Warszawie
Wiadomo,że emerytura seniora nie jest taka duża. Nie każdy może sobie pozwolić na wczasy zagraniczne.
A Warszawa jest ciekawa, ciągle się rozwija. Warto jest wybrać się na przykład do Centrum Techniki Kopernik czy też do Muzeum Powstania Warszawskiego.
Polecam skorzystać z oferty tego hotelu:
http://www.hotelaramis.pl/
Jak widzicie można tam przenocować w bardzo niskiej cenie a sam hotel Aramis znajduje się w bardzo dobrej dzielnicy - na Mokotowie skąd będziecie mieli blisko dosłownie wszędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 21-08-2014, 20:19
willamalinka willamalinka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: Jastrzębia Góra
Posty: 3
Domyślnie Willa Malinka Nad Morzem Jastrzębia Góra

ZAPRASZAMY nad morze JASTRZĘBIA GÓRA
WRZESIEŃ od 35 zł, DZIECI DO 2 LAT BEZPŁATNIE.

POKOJE I ŁAZIENKI PO KAPITALNYM REMONCIE

WILLA MALINKA ZAPRASZA NA WYPOCZYNEK PRZEZ CAŁY ROK. POSIADAMY PRZYTULNE POKOJE 1,2,3,4 OSOBOWE. KAŻDY POKÓJ POSIADA :

+ ŁAZIENKĘ
+ TYLKO U NAS LODÓWKA W KAŻDYM POKOJU
+ TELEWIZOR LCD i CYFROWĄ TELEWIZJE
+ CZAJNIK BEZPRZEWODOWY i NACZYNIA
+ BEZPRZEWODOWY INTERNET
+ SPRZĘT PLAŻOWY: PARAWAN,KOC,LEŻAKI
+ WIĘKSZOŚĆ POKOI POSIADA BALKONY ORAZ PIĘKNY WIDOK NA LAS

NOWOŚĆ MIKROFALÓWKA !

+ SPOKOJNA i ZIELONA OKOLICA,
+ 600 METRÓW DO MORZA oraz CENTRUM = 10 MINUT SPACERKIEM
+ PARKING i DUŻY OGRÓD
+ PLAC ZABAW,BOISKO DO SIATKÓWKI, KOSZ, PIŁKI, PALETKI
+ DO DYSPOZYCJI GOŚCI JEST ŻELAZKO,DESKA DO PRASOWANIA
+ OBIEKT OGRZEWANY

KONTAKT TELEFONICZNY: 58 6749230 i 609 457 107

NUMER KONTA: PKOBP 71 1020 1853 0000 9602 0058 4268 - Maria Gradon
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 21-08-2014, 22:41
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ja polecam wczasy dla seniorów w Jastrzębiej Górze,
tanio, klimat super, morze, atrakcje,,,
a jedzenie,,,przepyszne,,,gospodarze wwspaniali, warunki super,,
byłam,,,polecam,,,z kartą seniora 324 zł/tydzień za wszystko,,


http://www.trzykorony-jastrzebia.pl/...cjalne/view/13
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 03-11-2014, 12:06
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Sama staram się wygospodarować co roku tydzień albo dwa aby wybrać się do sanatorium. Wracam wtedy bardzo zrelaksowana. Czasami zabieram ze sobą swojego męża, kiedy on nie ma ochoty jadę z koleżanką.
Byłam już w Kołobrzegu, Nałęczowie oraz Ciechocinku. Najbardziej podobało mi się chyba w tej trzeciej miejscowości głównie z uwagi na bardzo dobry ośrodek jaki udało nam się wynająć. Smaczne jedzenie, ponad 30 zabiegów na 7 dni. Konsultacje lekarskie. W tym roku wracam tam ponownie pod koniec listopada. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie ładna ( w zeszłym roku byłam wiosną).
Dla zainteresowanych:
http://esanatoria.eu/ - na stronie znajduje się lista sanatoriów w całej Polsce tak wiec jeśli ktoś szukałby dobrego ośrodka to jest to ułatwieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 30-01-2015, 19:19
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

A wiecie, że fajna ofertę wczasów i wyjazdów dla seniorów ma biuro AviaTour Travel? Byłam z nimi w Watykanie w zeszłym roku. Oprócz wizyty na Placu św. Piotra zwiedzaliśmy Rzym. Było bardzo miło. Nikt nas nie poganiał, pilot wycieczki interesował się nami przez cały czas, z każdym porozmawiał, zapytał o samopoczucie. Około południa szliśmy do kawiarni albo zostawaliśmy w hotelu, żeby nie narażać się na zbyt mocne słońce. Nawet o lekarstwach nam przypominali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 16-08-2021, 10:21
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Jeśli lubicie wędkowanie i nie przeszkadza wam to, że musicie siedzieć kilka godzin nad wodą, żeby złowić choć 1 okaz, to może na taki wypad się wybierzecie? Dodam, że tak naprawdę to zanęty karpiowe mogą wam się przydać. To także sposób na dobrą i smaczną rybkę. Można się nieźle też zrelaksować przy tym. Kto wie, może i zasnąć do pierwszego szarpnięcia .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wczasy Dla Seniorów W Hiszpanii Z Dofinansowaniem! Harctur_Lodz Zaproszenia 4 17-06-2014 11:34
Wczasy dla seniorów KasiaM Turystyczne 0 10-09-2011 16:56
Wczasy dla seniorów, emerytów i rencistów Biuro Podróży OLIMP Turystyczne 0 23-08-2011 16:37
Wczasy dla Seniorów w Hiszpanii z Warszawy!! Harctur_Lodz mazowieckie 2 09-12-2010 14:25
Wczasy dla Seniorów w Wiśle Hotel Vestina Turystyczne 15 13-08-2009 21:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.