menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 18:09
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie Cała prawda

W zeszłym roku na TV4 był emitowany program pt.Cała prawda prowadzony przez Katarzynę Adamczyk, styl podobny do programu Ewy Drzyzgi. Styl ten sam : problem - jedna strona - druga strona - widownia.
Tak się złożyło, że poprzez problem, który zgłosił ktoś inny,ja zostałam zaproszona do tego programu jako ta druga strona. Mogłam się nie zgodzić, ale co mi tam.....chodziło o całą
prawdę
, w której miałam dużo do powiedzenia.
W studio telewizyjnym byłam ok 3 godzin, trochę trzeba było czekać, bo był jeszcze inny program nagrywany.
Nikt nikomu nie narzucał co ma mówić. Była tylko rozmowa na dany temat z asystentką , potem makijaż telewizyjny - obowiązkowe pudrowanie, błyszczyk do ust /miałam swój/ i samo nagranie. Wszystko wychodziło w trakcie nagrania : pytania, moje odpowiedzi i dłuższe opowiadanie.Nic wcześniej nie było ustalane co mam mówić Po nagraniu od razu do ręki każdy uczestnik programu dostał po 400 zł , uczestnicy widowni po 40 zł. I na tym koniec.
  #22  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 18:16
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

U Drzyzgi znacznie lepiej płacili uczestnik 2000 widownia 100,przynajmniej w tych programach w których byłam.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #23  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 18:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

To już rozumem,dlaczego tak chętnie startują małżeństwa i rodziny. Na święta ,przypuśćmy,jak znalazł !
  #24  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 19:21
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Lila
To już rozumem,dlaczego tak chętnie startują małżeństwa i rodziny. Na święta ,przypuśćmy,jak znalazł !
Kto szuka ten znajdzie.
  #25  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 19:25
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A poza tym kto powiedzial ,ze trzeba prawde gadac!!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #26  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 20:19
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Gaduła

A ja i tak bym nie poszła za żadne pieniądze!!!
  #27  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 07:34
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Czasem zdarza mi się oglądać, ale kiedy dochodzi na ekranie do zwykłych "pyskówek" rodzinnych - wyłączam.Dla mnie to takie obrzydliwe, tym bardziej,że mam za ścianą sąsiadów,którzy bez przerwy urządzają burdy i awantury.
  #28  
Nieprzeczytane 03-05-2007, 13:41
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Jak się ma pilot to się jest panem ,faktycznie można wyłączyć i już.A jako widz można wziąść udział tylko 3 razy,przynajmniej tak było parę lat temu.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #29  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 19:40
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 149
Domyślnie

Dziś oglądałam ten program.... był o facetach (młodych), którzy nie mogą znależść sobie dziewczyny na stałe. Dziwię się tym chłopakom, bo po tym programie to bardzo wątpię, że jakąś znajdą, chyba że już mają dziewczyny, a robili to tylko dla kasy. Najgorsze jednak wynikło to, że dziewczyny tylko lecą na kasę, nie cierpią romantyków itp. .....
  #30  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 19:46
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jak sie jest krepym brunetem bez pary to sie mowi ,ze dziewczyny leca tylko na wysokich blondynow itd....Cos ci faceci widac felerni pod jakims wzgledem ,albo skapi -i jak przyszlo postawic dziewczynie kawe ,czy pojsc na kolacje i za nia zaplacic to uznali ,ze panienki leca wylacznie na kase....nie widzialam tak tylko sobie dywaguje
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #31  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 19:49
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Zły, wściekły

Ponieważ dziś liczy tylko skóra,fura i komura.Niestety takie są dziś dziewczyny!!!
  #32  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 19:51
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 149
Domyślnie

Małgosiu... oni mówili, że dziewczynyy wprost pytały ile zarabiają, a po uzyskaniu informacji rezygnowały.... ale wiesz to tylko program....tam można mówić różne rzeczy pod publikę... a może dzisiejsze pokolenie takie jest...
  #33  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 20:15
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Mam trzech synów..i z tych trzech rzeczy ..czyli ..skóry,fury i komóry...do niedawna mieli tylko komórę...ale dzisiaj rzadko kto jej nie ma..a tak poza tym, to nie mieli nic, bo byli dziennymi studentami..(tylko jeden nie studiuje) .i jakoś są z dziewczynami...jeden- cztery...drugi - trzy...trzeci - dwa lata...i pierwsze słyszę, żeby ich dziewczyny leciały na pieniądze...bo częściej niż synowie je miały...
Dziewczynie i to ładnej zawsze łatwiej zatrudnić się dorywczo przy promocjach...czy jakiejś innej pracy.
Nie powiem, że synowie byli zupełnie bez kasy...ale naprawdę mieli jej niewiele...i uwierzcie mi ...nie byłoby na co lecieć.
Patrząc na tych chłopaków z programu pani Ewy...pomyślałam sobie , że tu słuchamy tylko jednej strony...a dobrze byłoby posłuchać....co na temat walorów tych panów powiedziałyby..te dziewczyny...może oni naprawdę nie mieli...nic do zaoferowania swoim wybrankom......
Bo przecież sami wiecie, że są takie osoby...niby nic im nie brakuje...to za żadne skarby...żadna z nas, nie chciała by mieć do czynienia z takim człowiekiem...
I w życiu nie uwierzę, że dziewczyny lecą tylko na kasę...(choć pewno są niechlubne wyjątki..jak zresztą wszędzie )..bo dziewczyny moich chłopców, są piękne..mądre...wrażliwe ..miłe..i napewno nie są materialistkami.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Ala-ma-50 : 04-05-2007 o 21:18.
  #34  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 22:50
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał akusia
Ponieważ dziś liczy tylko skóra,fura i komura.Niestety takie są dziś dziewczyny!!!
To jest oklepany slogan narzekajacych starszych pan,niestety.A jacy byli ci faceci -wloski na zelik? Jesli nawet nie, schemat jest taki -takie dupki nie szukaja normalnej fajnej dziewvczyny tylko "laski" a laski maja to do siebie ze potrzebuja kasy zeby sie utrzymac w formie ,solarium ,odrosty blond ,tipsy i ciuchy w Galeriach rozmaitych KOSZTUJA.Czyli dobrze im tak .....A dziewczyny sa rozne po prostu i nie mozna mowic "takie sa dzisiejsze dziewczyny" mojha corka taka nie jest,corki moich kolezanek tez nie ,kolezanki mojej corki i syne tez nie ,jego dziewczyna i jej przyjaciolki tez nie ,dziewczyny synow Ali tez nie ,to jakie wszystkie....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #35  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 22:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

No właśnie Małgosiu...

Laski...

Bo dziewczyny współczesne tego nie potrzebują.To znaczy umieją zarobić.Moja córuś roztomiła i jedyna,na skórę ,furę i komórę zarabia sama..A także na utrzymanie osobistego konia. Ale też wymagania co do mężczyzn...no,no..
Ciekawe,jak to się skończy...
  #36  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 23:00
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Dobrze się skończy Liluś...bo ambitne dziewczyny..a taka jest napewno Twoja córka...wiedzą czego chcą i bardzo często to zdobywają..czego im serdecznie życzę...a Tojej ślicznej szczególnie.
Pozdrawiam.
  #37  
Nieprzeczytane 04-05-2007, 23:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Alusiu,oby Bóg wynagrodził Cię za dobre słowa..
Bo tak sobie myślę,że prędzej doczekam się źrebaka po naszym wałachu,niż ktoreś z moich dzieci ulęgnie mi jakiegoś wnuka..

To znaczy ,nie mi,bynajmniej.Ale miło byłoby..
  #38  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 00:44
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

hahahahahaha Lila ,a niech cie żrebaka po kastracie hahahaha
  #39  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 02:56
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Alusiu,oby Bóg wynagrodził Cię za dobre słowa..
Bo tak sobie myślę,że prędzej doczekam się źrebaka po naszym wałachu,niż ktoreś z moich dzieci ulęgnie mi jakiegoś wnuka..

To znaczy ,nie mi,bynajmniej.Ale miło byłoby..
Moje tez nie chca ulegnac za zadne skarby....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #40  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 03:22
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie dziewczyny ktore nie chca byle kogo

Ulegna ulegna!! Moje tez byly wybredne jak diabli a w rok szast prast byl slub i wnuczki... A juz tak sie martwilam
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zaproszenie do BUNI-ewa. Wilhelmina Turystyczne 222 25-07-2013 09:17
Ewa Woydyłło-Osiatyńska, My - rodzice dorosłych dzieci - komentarze Basia. Ogólny 3 14-01-2012 11:09
program TMPGEnc Plus 2.5 Qkaszka eSenior 5 22-02-2008 09:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.