menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 13:31
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

P.S. To znaczy - moja córka jest już dorosła, a wnuczka zaczęła chodzić do szkoły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 14:17
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Desti, obyś okazała się dobrym prorokiem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 14:56
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
OK ;)))

....
czyż bym została ewentualną matką chrzestną poznanych i skojarzonych par na tym wątku ???
Pamiętajcie ...wszystko tam gdzieś jest zapisane i co mam być , to będzie !
Bądźcie dobrej myśli samotni i samotne !!!
Będę sie przypatrywać z boku....powodzenia !!!

małż..jpg
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 16:48
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Witaj, Destiny ))
Dziękuję Ci bardzo za takie miłe powitanie i piękną różyczkę Właśnie tak widzę forum dla seniorów - jako miejsce nawiązywania przyjaźni. Niekoniecznie zresztą damsko-męskich. Nie zapominajmy też o naszych, babskich miłych znajomościach i przyjaźniach. Przecież fajnie jest mieć kilka dobrych psiapsiółek, takich, z którymi można pogadać sobie zawsze o wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 17:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Uśmiech ja z paczki Bogdy

o której ona pisze.Ja i Desti ,która zmieniła transparent,też.Poznałyśmy się na lokalnym forum i spotykamy się prawie co miesiąc.
Uwielbiam poznawać nowych ludzi,rozmawiać z nimi.Ale szukać miłości tą drogą ? Odpada....niezależnie od samotności.Owszem ,są udane wyjątki.Ale to wyjątki - niestety..
Zresztą miłość ma różne oblicza i niekoniecznie musi to być oblicze mężczyzny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 17:37
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Lilu, miłości w ogóle nie ma co szukać. Ona przychodzi sama, czasem nawet nieoczekiwanie. Ale ludzie za nią tęsknią. Nie dziwię się więc, że czasem wybierają się na jej poszukiwanie, nawet na fora internetowe typu "Sympatia". Nie ma w tym nic złego. Ale masz rację, że szansa na jej znalezienie tam jest minimalna. Powiedz zresztą, gdzie można ją znaleźć naprawdę? Nie wiadomo, prawda? Powtarzam więc, że ona przychodzi sama, kiedy chce... Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 18:14
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Nie oprobowalam bo nie mialam dostepu do netu ale napewno z czystej ciekawosci musze zaliczyc <czatowanie>.Doswiadczeniami podziele sie .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 18:23
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 159
Domyślnie Lila i Desti...

Qrcze...gonie Was i szukam i ciągle mi zmykacie.
Piorun jest już w domu, pisze coś o jakichś aniołach, o bilecie w jedną stronę, chyba mu ta narkoza zaszkodziła.
Lila Ty masz moc persfazji, weż no się za niego....

Bianko...masz rację, że miłość przychodzi sama, kiedy chce....
a jak się jej nie zauważy...? Zresztą co ja piszę, w tym wieku myśleć o miłości...ale pogadać dobra rzecz

Ostatnio edytowane przez bogda : 29-04-2007 o 18:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 18:39
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Witaj Bianko
Ja nie samotna, ale też chętna do przyjażni z tymi z paczkii z wszystkimi innymi też. Czuj się u nas dobrze, pisz dużo, a samotność ucieknie gdzie pieprz rośnie. A miłość ? Przychodzi z nienacka, wtedy gdy człowiek najmniej się jej spodziewa.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 18:40
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Liluś...

Cytat:
Napisał Lila
o której ona pisze.Ja i Desti ,która zmieniła transparent,też.Poznałyśmy się na lokalnym forum i spotykamy się prawie co miesiąc.
Uwielbiam poznawać nowych ludzi,rozmawiać z nimi.Ale szukać miłości tą drogą ? Odpada....niezależnie od samotności.Owszem ,są udane wyjątki.Ale to wyjątki - niestety..
Zresztą miłość ma różne oblicza i niekoniecznie musi to być oblicze mężczyzny.

Zmieniłam stopkę (transparent) ...bo doszłam do wniosku, że...kłamałam.
Nie jestem tak silna, by mojemu gniewu uległ ktokolwiek...a straszyłam tą stopką i udawałam, jaka to jestem zadziorna...
Znasz mnie, wiesz jak łatwo mnie zranić, nawet słowem...
Nie umiem bronić się i atakować...
Wiem tylko, że przyjaciel nie każe pelargonii być różą, lecz kocha w pelargonii to...czego nie znajdzie w róży.
Co do ostatniego Twojego zdania, ja wiem co jest Twoją miłością. Taka miłość jest bezwarunkowa ...i czysta...i piękna.
Miłego wieczoru
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 21:08
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Desti jestem pod wrazeniem Twojej szczerości i zarazem odwagi - wyrazy uznania
Pozdrawiam cieplutko Grażyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 22:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał bogda
Masz rację Wilhelminko...szukanie życiowego partnera w ten sposób nie jest dobre, a może i smutne, jednak wymaga wielkiej odwagi lub desperacji żeby rzucać się na każdego faceta, nie myśląc o skutkach takiej znajomości.
Zgadzam sie z Tobą, moim zdaniem jest to bardzo smutne i świadczy o straszliwej samotności kobiety. Z drugiej strony w biurach matrymonialnych też bardzo często trafiają się "cwaniaczki".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 29-04-2007, 23:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał BUNIA
Nie oprobowalam bo nie mialam dostepu do netu ale napewno z czystej ciekawosci musze zaliczyc <czatowanie>.Doswiadczeniami podziele sie .
Buniu z ciekawości czatowałam na Sympatii przez krótki okres czasu, dla mnie to wszystko jest przygnębiające, smutne i niemądre. Nie jestem i nie byłam purytanką, ale te deklaracje ze strony pań i panów są często niesmaczne i żałosne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 13:42
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Ja już nie wiem czy to tak straszna samotnośc czy chęć zażartowania sobie z kogoś albo zabicia czasau czy nudy ale na stronach szukajacych partnerów w internecie mozna natrafic na osoby których człowiek by nigdy o coś takiego nie podejżewał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 16:36
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Strzałka

Grażynko i jedno i drugie, są panowie żonaci którzy mają ubaw i latają na randki z kolacją i śniadaniem /bez ponoszenia kosztów własnych/. Są kobiety bardzo samotne, które rozpaczliwie szukają swojej "połówki", mężczyźni szukający swojej kobiety "na zawsze" i mnóstwo "lawirantów" płci obojga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 18:41
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tu bardzo wiele osob , wlasnie w naszym wieku ,zagonionych i nie majacych czasu -a samotnych, poznaje sie w ten sposob i nikt tego nie uwaza za zalosny akt desperacji.Oczywiscie oszolomow pelno jest wszedzie takze poszukujacych "sponsorki/a" oraz dziwadel.W miare rozluzniania sie kontaktow miedzy ludzmi w realu -a do tego wszystko zmierza -co raz wiecej osob szuka w sieci "tego/tej jedynej wsrod milionow" i o dziwo niektorym sie to udaje.Ktos napisal ,ze raczej mlodszym -oczywiscie ,ale czy w zyciu tez tak nie jest? Pewnie,ze wskazany jest rozsadek ,bo napisac mozna wszystko -ale jesli ktos chce probowac szczescia w ten sposob ,czemu nie.Trzeba tylko miec na tyle wyobrazni zeby przewidziec konsekwencje -nie tylko jakies tam realne zagrozenia (ktore oczywiscie istnieja) ale rowniez konsekwencje psychiczne.Moj znajomy "po przejsciach " wlasnie jest w trakcie takiego "sieciowego" no ,moze jeszcze nie romansu znajomosci ,ktora juz rozgrywa sie w realu - na razie idzie niezle ,ale nie bez komplikacji ,wydaje mi sie ze najtrudniejsze w tym jest to,iz poznaje sie czlowieka bez calego kontekstu towarzysko-rodzinnego -co z jednej strony jest do jakiegos momentu oczywiscie fajne ,ale pozniej moga zaczac sie schody....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 19:02
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Strzałka

Moja przyjaciółka się w to bawi, na początku było fajnie teraz moim zdaniem jest mniej fajnie. Zaangażowała się i znalazla w bardzo niesympatycznej sytuacji, facet jest związany z inna kobietą /wolny związek/ u której mieszka /moja koleżanka nie zna jego adresu/ i wpada do mojej koleżanki bez uprzedzenia raz w miesiącu, rzadziej. Ja bym się na taki układ w życiu nie zgodziła a ona zgłupiała na jego punkcie i godzi się na wszystko, mówi że nie potrafi z niego zrezygnować. Facet wyjątkowa szuja, ciekawa jestem ile takich naiwnych "obrabia". Jest dyrektorem szkoły średniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 30-04-2007, 21:16
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Moja przyjaciółka się w to bawi, na początku było fajnie teraz moim zdaniem jest mniej fajnie. Zaangażowała się i znalazla w bardzo niesympatycznej sytuacji, facet jest związany z inna kobietą /wolny związek/ u której mieszka /moja koleżanka nie zna jego adresu/ i wpada do mojej koleżanki bez uprzedzenia raz w miesiącu, rzadziej. Ja bym się na taki układ w życiu nie zgodziła a ona zgłupiała na jego punkcie i godzi się na wszystko, mówi że nie potrafi z niego zrezygnować. Facet wyjątkowa szuja, ciekawa jestem ile takich naiwnych "obrabia". Jest dyrektorem szkoły średniej.
To sa wlasnie te konsekwencje, o ktorych pisalam
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 08:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Po co podawała mu adres?Bezpieczniej spotykać się było na mieście.W realu też na pewno jest wielu naciągaczy o czym wiele mówiło sie w róznych programach telewizyjnych i radiowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 15:47
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Po co podawała mu adres?Bezpieczniej spotykać się było na mieście.W realu też na pewno jest wielu naciągaczy o czym wiele mówiło sie w róznych programach telewizyjnych i radiowych.
Bo jak by nie mu nie podala toby nie wpadal na szal cial i uprzezy
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jak seniorzy czują się w sieci Eliza eSenior 424 03-02-2015 11:05
Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? wielebny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 537 11-02-2009 16:10
firmy farmaceutyczne w sieci Marian eSenior 12 17-11-2007 13:54
Ciekawe miejsca w SIECI araukaria eSenior 527 31-08-2007 22:52
Polacy w sieci - komentarze czort Ogólny 4 19-05-2007 00:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.