menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 15:03
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie

Dzięki Tadeusz za miłe przyjęcie,myślę że tak będzie pomalutku małymi kroczkami byle do przodu. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 22:53
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 153
Domyślnie

Ariana, wejdż na wątek który dotyczy Twojego województwa, tam możesz znależć przyjaciół, z którymi możesz spotkać się w realu. Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 05:46
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

A ja mam przyjaciółkę od ponad 30 lat i chociaż nie mieszkamy już w tej samej miejscowości nie zburzyło to naszej przyjaźni. Jestem bardzo szczęśliwa bo właśnie dzisiaj do mnie przyjeżdża na kilka dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 10:08
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Pytanie

Cytat:
Napisał bogda
Ariana, wejdż na wątek który dotyczy Twojego województwa, tam możesz znależć przyjaciół, z którymi możesz spotkać się w realu. Powodzenia
Ja nie wiem jak poszukać z tego samego rejonu osoby z takim samym problemem??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 11:33
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Ariana witaj.
Enigmatyczne te Twoje posty. Musisz sama dotrzeć do ludzi na seniorku, przedtem przedstawiając szerzej siebie i swój problem. Pokazuj się na wątkach, zaprezentuj swoje zainteresowania i punkt widzenia różnych spraw. Powoli, krok po kroku i cel będzie osiągnięty. Powodzenia Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 11:41
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimoza
Ariana witaj.
Enigmatyczne te Twoje posty. Musisz sama dotrzeć do ludzi na seniorku, przedtem przedstawiając szerzej siebie i swój problem. Pokazuj się na wątkach, zaprezentuj swoje zainteresowania i punkt widzenia różnych spraw. Powoli, krok po kroku i cel będzie osiągnięty. Powodzenia Cz
Dzięki Mimozo za pouczenie .Sama to ja jestem w domu i dlatego wybrałam się do was oczekując wsparcia .Ty to zapewne nie wiesz co to dół,depresja .mur??? Weszłam oczekujac pomocy ,ale wcale nie musisz mi pomagać w ten sposób " bo ty sama musisz",tyle to ja wiem.Ale czy Ty Mimozo znasz stany lękowe ???Serdecznie Cię pozdrawiam życzę dobrego humorku !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 11:45
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ariana
Ja nie wiem jak poszukać z tego samego rejonu osoby z takim samym problemem??
Witaj ponownie Arianno.
Może troszeczkę Cię spróbuję pokierować. Wejdż na stronę główną i powoli zjedzaj na dół. Po lewej stronie masz poszczególe działy , gdy klikniesz na nazwę działu (na czerwono) rozwinie się on na poszczeglne wątki -tematy. Mżesz też kliknąć na " nowe posty" i tam będziesz miała oststnie wypowiedzi. Powodzenia. Pytaj dalej ktoś pewnie odpowie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 12-02-2009, 11:49
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Ariana - źle odebrałaś moje słowa. Nawet do głowy mi nie przyszło aby Ciebie pouczać. Nie czuję się upoważniona. A "doły" i "stany lękowe" - uwierz mi - nie są mi obce. Dzięki seniorkowi i życzliwym ludziom wychodzę z tego powoli, czego i Tobie życzę. Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 14-02-2009, 12:38
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie dzięki....

Serdeczne dzięki za pomoc pozdrawiam wszystkich uczestników bez wyjątku cieszę się jak to mówi Tadeusz.Pa do następnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 01-03-2009, 22:30
Ewa 7.'s Avatar
Ewa 7. Ewa 7. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: opolskie/Polska
Posty: 16
Domyślnie

Przyjaźń to coś dla której warto żyć .
To dzięki niej przetrwa się najtrudniejsze chwile.
Każdy kto lubi ludzi wysoko ceni przyjaźń,bo ona jest światełkiem w szarym dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 01-03-2009, 22:42
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Bardzo podoba mi się to co napisałaś o przyjażni Ewo
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 00:31
zynagra's Avatar
zynagra zynagra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: warszawskie
Posty: 866
Domyślnie o przyjaźni,,,

witajcie ,jestem nowa.chyba wreszcie trafiłam na pokrewne dusze.cieszę się niezmiernie.jestem sama od 20 lat,ale to tak na wstepię .trochę przeglądałam wasze wpisy .i czuję się tak jakby ktoś pisał o mnie .pozdrawiam już jest późno ,po północy
więc na dziś kończę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 06:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał zynagra
witajcie ,jestem nowa.chyba wreszcie trafiłam na pokrewne dusze.cieszę się niezmiernie.jestem sama od 20 lat,ale to tak na wstepię .trochę przeglądałam wasze wpisy .i czuję się tak jakby ktoś pisał o mnie .pozdrawiam już jest późno ,po północy
więc na dziś kończę.
Miło mi Cię powitać zynagra i mm nadzieję, że znajdziesz tu pokrewne dusze. Teraz pewnie sobie słodko śpisz tak jak ja gdy Ty pisałaś swojego posta. Miłego pobytu w klubie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 02-03-2009, 13:10
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 153
Domyślnie

Powiem Wam, że dużo forumowiczów z Klubiku spotyka się w realu, są spotkania raz w m-cu lub w zależności od potrzeby wygadania się organizowane dla ludzi mieszkających w tych samych miejscowościach lub w pobliży i nawiązało się wiele przyjażni. Musicie wejść w wątek swojego województwa i tam spotkacie ludzi z tych samych okolic.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chcę Ci ofiarować...(wątek o przyjaźni) destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 372 07-07-2011 11:03
;;;;;;;Definicja szczęścia;;;;;;;;;;; nektarynka Miłość, przyjaźń, związki, samotność 210 09-05-2010 10:43
A może o przyjaźni? Bianka Miłość, przyjaźń, związki, samotność 92 06-09-2009 22:06
Do szczęścia potrzebni liczni przyjaciele? - komentarze Ludgarda Ogólny 44 28-07-2009 14:50
Wolna Polska - brak opozycji ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 0 11-01-2008 15:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.