menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-12-2014, 20:51
Amazonka Amazonka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Wrocław
Posty: 1
Domyślnie Teleopieka


Witam, nie mogę niestety znaleźć takiego tematu, ale czy ktoś ma doświadczenia z teleopieką? Znalazłam coś takiego i przyznam, że wygląda zachęcająco http://www.opieka70plus.pl/teleopiek...osob-starszych

Czy ktoś zna to urządzenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 02-12-2014, 13:55
Magda52 Magda52 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Polska
Posty: 1
Domyślnie odpowiedź

Witam,
korzystam z usługi Teleopieki dla mojej mamy. Mama jest cukrzykiem,osobą starszą i samotną, przebywa w domu, a ja pracuję. W związku z tym nie jestem w stanie przez cały czas doglądać mamy i się nią zajmować. Na tę usługę zdecydowałam się kiedy podczas letnich upałów mama kilkukrotnie zasłabła (duże ilości płynów, nerki przestają odfiltrowywać glukozę),a ja dowiadywałam się o tym na końcu, w dodatku od sąsiadów. Od sierpnia korzystam z Teleopieki i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory Centrum Alarmowe przyjęło od mojej mamy dwa zgłoszenia i w 100% wywiązało się ze swoich obowiązków. Nie muszę codziennie żyć w stresie czy z mamą jest wszystko w porządku.
Co do samego,podanego przez Ciebie urządzenia,nie mogę zbytnio na ten temat się wypowiedzieć,bo go nie znam. Z ciekawości weszłam na stronę,by o nim poczytać i widzę, że jest bardzo dobre: mały zegarek i o wiele mniejszy przenośnik niż ten, który ma moja mama. W dodatku widzę, że przenośnik można nosić na pasie,co na pewno jest udogodnieniem niż jego wiszenie na szyi. Odnoszę również wrażenie, że wykonany jest z lepszej jakości materiałów niż nasz.

Jeśli zastanawiasz się nad usługą Teleopieki to ja ją polecam.

Pozdrawiam,
Magda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 02-12-2014, 14:35
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie..

Cytat:
Napisał Amazonka
Witam, nie mogę niestety znaleźć takiego tematu, ale czy ktoś ma doświadczenia z teleopieką? Znalazłam coś takiego i przyznam, że wygląda zachęcająco http://www.opieka70plus.pl/teleopiek...osob-starszych

Czy ktoś zna to urządzenie?

Takie urządzenie znam.
Osoby starsze nie bardzo chcą być "przywiązani" do 'nowych "cudeniek".
Zrzucają to z szyi a jak się cokolwiek dzieje to i tak Centrala nie ma z nimi kontaktu.
Rano trzeba się głosić,że dana osoba żyje a wieczorem mówić dobranoc.
Klucze do Mieszkania,muszę być w Centrali,aby dostać się w razie pomocy.
Zazwyczaj "STARZY" zamykają się na 7 spustów i co potem.
Drzwi demolować.
ROk temu przeszłam to u Sąsiadki.Teraz od 1,5 roku leży w łózku i się nie rusza.
Gdyby był dostęo do chałupy,może byłaby wcześniejsza pomoc.
Pozdrawiam...
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.