menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 13-06-2009, 09:22
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Prefekcie

Cytat:
A poważnie o diecie: dezyderaty NASA dotyczą ludzi zdrowych.
Na ciele i... umyśle.

czyli jak rozumiem wyłącznie Ciebie, reszty nie dotyczy?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 13-06-2009, 09:32
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Domyślnie Tak, Tadeuszu Wspaniały!

Bo JA jestem NASA. Pod Twoim wpływem chyba login zmienię.

Zaserwowałeś kompilację w stylu: "kto rano wstaje ten... leje jak z cebra".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 13-06-2009, 09:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Widzisz Prefekcie
Cytat:
Tak, Tadeuszu Wspaniały!
Nigdy za takiego nie uważałem się i wiem że mi się to po prostu nie należy. Dziękuję jednak za uznanie w Twoim mniemaniu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 13-06-2009, 11:42
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Prefekcie to ja się bardzo cieszę, że ta dieta doskonała jest tylko dla zdrowych inaczej. Jestem alergiczką. Wysypki dostaję jak ktoś w jednym temacie miesza zbyt wiele spraw. A jak już spożywać posiłki raz w ciągu doby to może potraktować seks rozrywkowo i poczytać jak przedłużyć czas trwania przyjemności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 14:49
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Gaduła dieta przedszkolaka

dieta dla każdego , kto chce wyglądać szczupło....no bo przecież prawie wszystkie przedszkolaki tak wyglądają

Znalezione w internecie

Nowa Dieta-Cud Zwana Dietą Przedszkolaków. Prawdopodobnie zwróciłaś(-eś) uwagę na fakt, że większość dwulatków jest szczupła. Teraz przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje się dostępny dla wszystkich w tej oto nowej diecie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym przypadku będziesz się musiał(-a) z nim zobaczyć po jej zakończeniu. Tak czy inaczej powodzenia!


DZIEŃ PIERWSZY:
śniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z winogron. Zjedz dwa kęsy jajecznicy, przy pomocy palców, zrzuć resztę na podłogę. Jeden raz ugryź grzankę, następnie rozsmaruj dżem po swojej twarzy i obrusie. Drugie śniadanie: Cztery woskowe kredki (obojętnie jakiego koloru), garść ziemniaczanych czipsow, i szklanka mleka (3 łyki tylko, resztę rozlej) Obiad: Suchy patyk, dwie dwugroszówki i jednozłotówkę, cztery łyki rozgazowanego Sprite. Zagryzka przed snem: Rzuć grzankę na podłogę w kuchni.

DZIEŃ DRUGI
śniadanie: Podnieś z podłogi wczorajsza, grzankę i zjedz ja. Wypij pół butelki wyciągu z wanilii albo jedna buteleczkę farbki do kolorowania jedzenia. Drugie śniadanie: Polowe szminki w jaskrawym różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia, jedna kostkę lodu, jeśli masz na to ochotę. Popołudniową przekąska: Liż tak długo lizaka aż się zrobi klejący, zabierz na dwór, upuść do piasku. Podnieś i liż tak długo aż zrobi się czysty. Wtedy wnieś go z powrotem do domu i upuść na dywan. Obiad: Mały kamyk, albo nie ugotowane ziarnko grochu, wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej sok z winogron na uklepane ziemniaki, zjedz łyżeczką.

DZIEŃ TRZECI
śniadanie: Dwa naleśniki z dużą ilością dżemu, zjedz jeden palcami, wetrzyj dżem we włosy. Szklanka mleka, wypij polowe, włóż drugiego naleśnika do reszty mleka w szklance. Po śniadaniu podnieś wczorajszego lizaka z dywanu i zliż włoski, połóż na siedzeniu najlepszego wyściełanego krzesła. Drugie śniadanie: 3 zapałki, kanapka z masłem orzechowym i dżemem. Wypluj kilka gryzów na podłogę. Wylej szklankę mleka na stół i wychłeptaj. Obiad: Miseczka lodów, garść czipsow, trochę czerwonego ponczu. Spróbuj wyśmiać trochę ponczu przez z nos, jeśli dasz rade.

OSTATNI DZIEŃ
śniadanie: Ćwierć tubki pasty do zębów (jakiegokolwiek smaku), kawałek mydła, oliwkę, szklankę mleka wrzuć do miseczki z płatkami kukurydzianymi, dodaj pół szklanki cukru. Gdy płatki zmiękną, wypij mleko, a reszta nakarm psa. Drugie śniadanie: Zjedz okruszki chleba z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju gościnnym. Znajdź lizaka i zjedz go do końca. Obiad: Połóż spaghetti na grzbiecie psa, włóż klopsy mięsne do uszu. Włóż budyń do soku i wyssij przez słomkę.

POWTÓRZ DIETĘ JEŚLI POTRZEBA !
__________________



\"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety\"
Beethoven


Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 17:00
Saturn's Avatar
Saturn Saturn jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Ojczyzna i świat
Posty: 3 238
Domyślnie

Ojej...czy to ktoś ze starszaków już zastosował Dietę Przedszkolaków.....Muszę nauczyć się tego przepisu na pamięć...idę wkuwać...
A jak pomylę kolejność..czy to zostało uwzględnione?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 21-07-2009, 17:23
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Wandeczko kochana, jesteś szczupła to widać gołym okiem, ale nie mów - bo nie uwierzę, że stosujesz tę dietę.
Nie masz litości dziewczyno - śmiechem (czytałam śmiejąc się do łez) o mało mnie nie zabiłaś. Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 21:07
Bronka Bronka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 6
Domyślnie to wcale nie takie głupie

W sumie jak sobie pomyslec o plemionach Afrykanskich to one wlasnie jedza raz dziennie. Bo kto miam kiedy, w czasach jaskiniowych czas i sile na polowanie kilka razy dziennie. Teraz nie dosyc, ze nie tracimy tuszy podczas wysilku zwiazanego ze zdobywaniem pozywienia do wrzucamy w siebie 5 posilkow dziennie. Male czy nie male zoladek sie musi niezle napracowac biedny....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 21:43
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

żeby tylko pięc to byłoby super...podobno nalezy policzyć wszystko co wkładamy przez cały dzien do buzi.....spróbujmy policzyć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 00:07
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bronka
W sumie jak sobie pomyslec o plemionach Afrykanskich to one wlasnie jedza raz dziennie. Bo kto miam kiedy, w czasach jaskiniowych czas i sile na polowanie kilka razy dziennie. Teraz nie dosyc, ze nie tracimy tuszy podczas wysilku zwiazanego ze zdobywaniem pozywienia do wrzucamy w siebie 5 posilkow dziennie. Male czy nie male zoladek sie musi niezle napracowac biedny....
Ja jednak nie jadam zazwyczaj więcej niż 4-5 razy dziennie. (nie podjadam cukiereczków ani ciasteczek).

I tak jest lepiej dla naszego systemu trawiennego. Małe ilości pokarmu kilka razy dziennie nie obciążają tak bardzo żołądka i są lepiej przyswajane niż jednorazowe duże porcje.

Jednorazowe duże porcje są nastawione na tworzenie zapasów (w postaci tłuszczu) na czas głodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 23:31
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Zdarzają się i tacy co zajadają w nocy czasami nawet o tym nie wiedząc.
__________________
"Innego życia nie będzie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 09:48
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 828
Domyślnie

Kochani, ostatnio nie często tu zaglądałam. Może coś wiecie na temat tebletek po których jest brak apetytu. Moje synowa po przestaniu palenia i porodzie utyła przeraźliwie i po wykorzystaniu innych możliwości łyka tabletki po których je raz dziennie i to niewiele a nawet nie ma apetytu. Czy wiecie coś na ten temat, przyznaję że ja jestem przerażona i spodziewam się po tej kuracji bardzo złych efektów. pozdrawiam Jadzia
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 11:26
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Polecam normalne jedzenie- bardzo czesto, mikroskopijne ilości.dużo wody mineralnej, chleb suchy gruboziarnisty , do popijania Actimelki, lub jako głowny posilek. Ziemniaki, jarzyny tak bez zadnego tłuszczu- może byż trochę surowej oliwy. mięso tylko gotowane może byz wiele ale co powiedzmy - godzina. Diata polecana przez NASA nie jest dla nas- organizm pracujący czy to fizycznie czy psychicznie potrzebuje kalorii.Woda mineralna daje tylko mikroelementy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 07:54
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

Zamiast wydawac forsę na reklamowany Actimel, mozna rano namoczyc kilka suszonych sliwek w kefirze lub jogurcie ( poł kubka ), a wieczorem wypić , sliwki zjeść.
Ograniczanie pożywienia przez seniora jest konieczne, bo organizm nie potrzebuje tylu kalorii co ongiś, ale wielu " wylewa dziecko z kąpielą": je byle co i wpada w anemię , tak częstą w starszym wieku. Wiem o tym ,ale mnie osobiście gotować sie zupełnie nie chce , nudzi mnie to smiertelnie , ale co robic , jeszcze cos pichcę " przez rozum".
Babcielu, czy teraz , latem, warzywna zupka jako jedyne ciepłe danie w ciagu dnia- wystarczy czy nie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 08:51
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Mysle,ze wystarczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 12-08-2009, 14:45
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

Chwała Bogu , a Babcieli - dzięki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 12-12-2009, 10:32
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

jestem wege, z dużym udziałem surowych rzeczy, wiecie co to znaczy?

jestem zdrowa, wiecie co to znaczy?

doraźne choroby leczę główkami, wiecie....

budzę się i na ogół nic mnie nie boli, wiecie..........

uciekam bo mnie zaraz pobiją jacyś, przecież to co mówię, to herezja.. wiem.. proszę mnie nie topić w stawie, sama skoczę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 01-01-2010, 17:09
Damian17 Damian17 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: dolnyslask
Posty: 58
Domyślnie

Jak widać i z badań można kpić.
5 posiłków dziennie to podstawaoczywiście płyny (woda) to podstawa 250ml. na 10 kilo masy ciała.
Zbawienny jest ruch
__________________
Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką.

http://blog.badzzdrowy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 01-01-2010, 17:30
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Godne polecenia te diety:...

Szczególnie dla ludzi z 700 - złotymi renty-emerytury.



Jeżeli ci Ludzie nie zaglądają

Wogóle do Apteki to im na diety wystarczy.





Pozdrawiam - beztabletkowa
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 01-01-2010, 19:33
Alisia's Avatar
Alisia Alisia jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdzies w Swiecie
Posty: 472
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pewnie że nie dopuszczą.
W końcu są autorami monstrualnych tusz ( z półtusz ) po obu stronach Atlantyku.



to ty masz wola wole,mozesz wtranzalac lub nie.
Jestem tu 50 lat i mam 2 kg nadwagi.
Wszystkie diety sa o kant ....wiemy czego ,zdrowy rozsadek i NZT-sp Pani Hani Bielickiej,to tajemnica smuklej sylwetki na stare lata i sport ,jesli juz nic nie mozna pozostaja dluuuuugie spacery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.