menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > małopolskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 10:23
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie Szukam Babci dla naszej 4-letniej córeczki


Witam wszystkich …nie wiedziałam gdzie się udać z takim ogłoszeniem a znalazłam to miejsce w sieci wiec pomyślałam ze spróbuje tutaj

Mam na imię Sylwia mam: 34 lat, meża i 4.5 letnia córeczkę ….mieszkam w Krakowie (Nowa Huta)

Szukam Babci dla naszej córeczki Wiktorii.

Półtora roku temu zmarła na raka mózgu jej ukochana Babcia Jadzia, druga Babcia mieszka daleko na drugim końcu Polski i Wiki prawie zupełnie jej nie zna…

Niedługo zbliża się dzień Babci ostatnio Wiktoria obudziła się w nocy i płakała mówiąc, ze tęskni za Babcia i ze nikt nie przyjdzie na jej przedstawianie w przedszkolu, zapewniliśmy ja ze przyjdzie jej dziadek (mąz zmarłej Babci) ale poczuliśmy, ze dla niej to cos zupełnie innego.

Dlatego w ten sposób postanowiłam poszukać Babci, która zaprzyjaźniłaby się z nami i nasza córeczka.

Babci, która moglibyśmy zapraszać do siebie do domu na kawę, obiad , święta, lub tez do której moglibyśmy jeździć w odwiedziny.
Babci, która chciałaby posłuchać piosenki, którą Wiki nauczyła się przedszkolu, zachwycić się jej wierszykiem.
Babci, której mogłaby pokazać nowy układ taneczny, jaki pan instruktor pokazał dzieciom na zajęciach z tańców w przedszkolu,.
Babci, która zobaczyłaby jak Wiktoria nauczyła się robić ostatnio fikołka.

Chcielibyśmy w naszym domu gościć Babcię, z która można by miło spędzić czas, wyjść na spacer, pośmiać się, posłuchać opowieści o tym, jak to ludzie kiedy żyli,.

Szukając w ten sposób Babci nie szukam wcale opiekunki dla mojej córki czy gosposi dla naszego domu, nie chodzi nam tez zupełnie o sprawy materialne.

Świetnie radzimy sobie sami z tym wszystkim co zwie się prowadzeniem DOMU… tym bardziej, ze w naszym mieszkaniu poza Wiktoria jest zawsze jeszcze dwójka innych dzieci.

Prowadzimy bowiem od jakiegoś czasu pogotowie rodzinne dla 2 dzieci w wieku 0-3 lata. Trafiają do nas wiec noworodki zostawiane w szpitalu zaraz po urodzeniu… zajmujemy się nimi jak swoim dziećmi, do czasu znalezienia dla niech rodziców adopcyjnych.

Obecnie w naszym mieszkaniu jest 6 miesięczny chłopczyk , który za 2-3 tyg. pójdzie do adopcji i drugi chłopczyk który ma 1.5 roku…. (trafił do nasz z libacji alkoholowej) jego dalszy los wciąż jeszcze jest nie znany…

Nasze serca są naprawdę otwarte…. I jest w nich miejsce jeszcze dla jakiejś innej osoby, która może czuje się samotna i chciałaby związać swój los z właśnie taka rodzina… i ….zostałaby Babcią ….dla naszej córeczki Wiktorii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 18:02
wisia's Avatar
wisia wisia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: małopolskie
Posty: 40
Domyślnie

......... nie wierzę, w tym naszym zwariowanym życiu ,gdzie liczy się tylko kasa, pozycja zawodowa ,dobra materialne są TACY LUDZIE ? Szczerze Wam gratuluję !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 20:12
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

liliowy.motylku
Wzbudziłaś we mnie wiarę w wspaniałych ludzi. Wiem dobrze,że tacy są. Zastanawiam się jednak czy zajdziecie taką przyszywana babcię. Niestety wiem z własnego doświadczenia, ze /bywa/ nawet własne babcie mało albo wcale nie interesują się swoimi wnuczkami, wnukami. wytłumacz córce, że babunia siedzi sobie na chmurce i z góry patrzy na nią. Tak to tłumaczę swoim wnuczkom, starsza (17lat)jeszcze widziała babcię, młodsza wcale. Młodsza jest w wieku Twojej Wiktorii. W czwartek też idę do przedszkola na jej występ.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 20:36
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

Wisia
Naprawdę nie uważamy sie za jakies szczególne osoby :-)) ..po prostu robimy to o czym zawsze myśleliśmy... w sumie kiedy patrze na naszego najmłodszego chłopczyka, który jest z nami od 12 dnia swojego zycia ...a teraz ma 6 miesiecy i 15 dni, to uważam że dla nas dużym przywilejem było móc się nim opiekowac ...On jest naprawde taki słodki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 20:43
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

tadeusz50
dziekuje za dobre słowa
.... masz racje mówimy Wiki, że Babcia Jadzia nadal ja kocha i patrzy z nieba na to co ona tu robi.... ale czuje, że ona teskni za kims do kogo mogłaby sie przytulić , opowiedziec o tym, co ważnego wydarzyło się w jej zyciu - jako przedszkolaka... myśle, ze potrzebuje chociaz raz na jakis czas spotkac sie z jakaś życzliwa Babcią z krwi i kości.

Może i masz racje ...moze nikt tu nie odpowie na moj post... ale zawsze warto jest próbowac zrobic cos.... nic nie robić nic .... pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 20:49
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

liliowy. motylku
Pewnie, że trzeba próbować a nuż się uda. Jesteście naprawdę wspaniali razem z mężem. Podziwiam takich ludzi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 20-01-2009, 21:53
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Nie moge uwierzyc,dzis jeszcze sa tacy ludzie?

Podziwiam Cie ,podziwiam Twoja rodzine,jestes cudownym Czlowiekiem Ty i Twoja gorsza /no,nie/polowa.
Powodzenia Motylku.....moze znajdziesz....????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 21-01-2009, 10:56
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

tadeuszu50
zosiu 446

naprawde nie ma nas za co podziwiać..w koncu każdy moze robic to samo... ale musze przyznac, ze miło jest czytać takie dobre słowa od kogoś drugiego... dzis tak mało ludzi mowi do siebie dobre słowa

Ostatnio edytowane przez liliowy.motylek : 21-01-2009 o 14:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 21-01-2009, 22:33
krystynas53's Avatar
krystynas53 krystynas53 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: dolnośląskie
Posty: 842
Domyślnie

Bardzo, ale to bardzo żałuję, że mieszkamy tak daleko od siebie. Byłabym zaszczycona, gdybym mogła byc taką Babcią.
Całusy dla Wiki i chłopców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 21-01-2009, 22:53
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Liliowy Motylku, zadziwiasz mnie swoją piękną duszyczką, jeżeli są tacy młdzi ludzie jak Wy, którzy miłość mają w sercu, a nie mamonę, to świat jest jeszcze piękny i trzeba mieć nadzieję, że idzie ku dobremu. Żałuję bardzo, że mieszkam daleko, ale gdybym byla bliżej z sercem też bym zaadoptowała Was i Wasze rodzone i nie rodzone dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 24-01-2009, 21:46
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

krystynas53
jakempa

Bardzo dziekuje Wam za ciepłe słowa, szczególnie te w których mówiłyście, że gdyby nie odległość moja córeczka mogaby w Was znaleźcć swoje Babcie... to naprawde miłe.... Bardzo żałuje, że mieszkacie tak daleko :-(
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 24-01-2009, 23:15
Jaga_13 Jaga_13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 430
Domyślnie

Chetnie bym pomogła,pracowalam z dziećmi lubię dzieci no ale odległosc.Zyczę Wam by znalazła się babcia w okolicy z którą w obie strony będzie Wam miło.Wszystkiego dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 27-01-2009, 18:16
liliowy.motylek liliowy.motylek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

Jaga_13

Dziękuje za dobre słowa.... przyznam sie po cichutku..ze ktos sie do na zgłosił..nie z tego serwisu... ale mysle, ze wszystko idzie w dobrym kierunku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 27-01-2009, 18:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

liliowy.motylku
Już trzymam kciuki za Was wszystkich łącznie z przyszywana babcią.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 27-01-2009, 20:01
Jaga_13 Jaga_13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 430
Domyślnie

liliowy motylku-z całego serca życzę ,by ta nowa babcia spełniła oczekiwania Wiktorii i Wasze.Moc uścisków dla Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Babci Do Kochania Arletka Różne 3 03-03-2010 09:31
szukam Babci Kasia_warszawa Zaproszenia 54 19-11-2009 20:14
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 20:11
Samotna mama poszukuje dziadków dla swej córeczki masza28 Praca, wolontariat 4 19-11-2009 20:09
24-latek wdowcem po śmierci 82-letniej żony - komentarze Basia. Ogólny 21 02-03-2009 21:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.