menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zobacz wyniki ankiety: Kto twoim zdaniem wygra te wybory?
Napieralski 20 35.71%
Komorowski 22 39.29%
Kaczyński 11 19.64%
Lepper 3 5.36%
Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 28-02-2011, 01:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Lila]
Cytat:
Ależ się nie krępuję, bo teraz to się nazywa 'bronczek', dość często puszczany także przez Damę Numero Uno, więc niejako doznał nobilitacji.
Tym bardziej iż Ty robisz tu niczym Gazprom.
Droga Lilu!
Ależ Ty masz powonienie.
Cytat:
Opluwanie Rajmunda Kaczynskiego w dodatku niezgodnie z faktami nie przeszkadza?

A to masz szansę przedstawić zgodne fakty. Ja wiem, że w środowisku PiSu[] słowo opluwane wpisane jest do obowiązkowego stosowania. Nie rozumiem z resztą dlaczego podważasz zeznania Jarosława Kaczyńskiego i Jadwigi Kaczyńskiej, którzy o tym bez przymusu publicznie zeznawali, że Rajmund był posiadaczem czerwonej legitymacji i że sie tego nie brzydził.
Cytat:
Anna K. jest osoba publiczna, pani prezydentowa, pierwsza dama. Anna K. nie podala tych wiadomosci do opinii publicznej.
Marię Kaczynską prześwietlono do 5 pokolonia wstecz. Odśwież sobie pamięć z łaski swojej.

A po co? Nie miałem powodu do zgłębiania życiorysu Marii K. to i Anna K. mnie w tej sprawie niewiele interesuje. Podobnie było z Danutą W. i Barbarą J. Natomiast jeden z najprawdziwszych harcerzy niepodległościowych z Krakowa nazwiskiem Bukowski na lamach jednej z gazet o Danucie W. pisał, że "migreny nie ma tylko ją głowa naperd.la. "
W przypadku Anny K. zdaje się, że piszesz o zdeklarowanej katoliczce, co w tym przypadku ma też ciekawy wydźwiek.
Cytat:
Nikt nie odpowiada za grzechy rodzicow ,ale za świadome i celowe zatajanie informacji juz tak.
Jarosław i Lech Kaczzyńscy o ile mnie pamięć nie myli to nie chwalili się ojcem komunistą za nim nie wyszło to na jaw. A oni byli podobno programowymi antykomunistami. I czynnymi politykami. A to jest jednak róznica. Żadna z żon prezydenckich nie była czynnym politykiem.
  #82  
Nieprzeczytane 28-02-2011, 22:07
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Taka ciekawa dyskusja w wątku o Napieralskim? Kto by się spodziewał...
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Samolot z prezydentem na pokładzie rozbił się! Alunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 235 29-04-2010 15:19
Tusk nie chce być prezydentem - komentarze Mirosław Ogólny 51 31-01-2010 16:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.