menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-01-2012, 12:03
Bree Bree jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie Osoby starsze w obliczu komputeryzacji.


Witam, jestem studentką 3 roku pedagogiki. Piszę pracę licencjacką z gerontologii, a dokładnie o osobach starsze które korzystają z zasobów komputerowych i internetowych. Jestem ciekawa czy na stronie senior.pl można jakoś sprawdzić ile osób obecnie jest zarejestrowanych na tym portalu, w jakim wieku są użytkownicy muszę zrobić opis tej strony aczkolwiek nie wiem jak te informacje sprawdzić... Pozdrawiam Karolia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-01-2012, 12:57
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bree
Jestem ciekawa czy na stronie senior.pl można jakoś sprawdzić ile osób obecnie jest zarejestrowanych na tym portalu, w jakim wieku są użytkownicy muszę zrobić opis tej strony aczkolwiek nie wiem jak te informacje sprawdzić...
Na samym dole strony głównej, podana jest szczątkowa statystyka. Ale ja bym jej nie wierzyła. Dużo tam martwych dusz.
Może administracja ma dokładniejsze dane.
A wiek... Nie każdy podaje. Z moich obserwacji wynika, że najwięcej jest osób w wieku między 50 a 60. Siedemdziesięciolatków jest kilku, nie sądzę, żeby było ich kilkunastu. Zauważyłam, że jest także ktoś (lub ktosie) w wieku powyżej 80.
Powodzenia życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-01-2012, 14:18
Bree Bree jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie

Dziękuję bardzo, postaram się jakoś skontaktować z administracją i troszkę podpytać!
Również Pani spostrzeżenia na pewno mi się przydadzą.
Mam również nadzieję, ze znajdą się chętni do wypełnienia mojej ankiety, którą niebawem tutaj dodam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-01-2012, 20:01
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bree
Mam również nadzieję, ze znajdą się chętni do wypełnienia mojej ankiety, którą niebawem tutaj dodam
Na pewno się znajdą, wiele ankiet już tu było. Magistrzy, doktoranci, licencjaci.
Podpowiadam tylko: zamieść ankietę na jakimś dostępnym ogólnie portalu, bo leniwe my starszaki i niechętnie wysyłamy na małpią (mailową) pocztę.

PS Nie paniuj mi. Przywykłam już do tykania :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-01-2012, 21:49
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Faktycznie Alicja ma racje dużo to są marwe dusze
A co do wieku to faktycznie wszyscy zciemniają
nie ma pojęcia dlaczego!!
Ankieta nie na email!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-01-2012, 18:10
Bree Bree jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie

Tak, tak wiem. Ankietę oczywiście zamieszczę na jakiejś stronie internetowej, jak mi się to uda oczywiście! A to nastąpi na dniach .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-05-2012, 13:58
Bree Bree jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Pomoże mi to w analizie badań do pracy licencjackiej
Ankieta znajduje się tu:
http://www.ankietka.pl/ankieta/86468...-seniorow.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Osoby starsze ciężarem dla społeczeństwa? - komentarze 2317kuba Ogólny 5 26-05-2010 14:24
Osoby starsze sięgnęły po komórki - komentarze destiny Ogólny 62 12-12-2009 16:27
W Warszawie osoby starsze szczepią się za darmo - komentarze Zenek Ogólny 2 22-06-2009 10:06
Starsze osoby ofiarami oszustw - komentarze Basia. Ogólny 2 25-11-2008 09:47
Europa dyskryminuje osoby starsze? - komentarze Basia. Ogólny 26 11-05-2008 15:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.