menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-10-2007, 08:13
krzychu krzychu jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 5
Post Wizerunek osób starszych w mediach – stereotypy niezgodne z rzeczywistością - komentarze


Komentarz do artykułu: Wizerunek osób starszych w mediach – stereotypy niezgodne z rzeczywistością
--------------------
Gdyby starsi ludzie mieli więcej pieniędzy to na pewno korzystali by więcej z życia mając różne hobby, a nie tylko oglądać telewizje lub ławka na osiedlach i parkach.A program praca 50+ to tylko puste słowa bo nadal pracodawcy nie chcą przyjmować ludzi po 50-ce nawet są reklamy 45 + ,przecież emerytura jest od 65 lat nie rozumiem.Czyżby mierzono miarą tych co zdążyli sie załapać na wcześniejszą emeryturę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-10-2007, 08:32
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Rzeczywiście...

...wizerunek ludzi z grupy 50+ jest w społeczeństwie dziwnie wypaczony! Cały czas twierdzę, że w swoim kraju znalazłam się w dziwnej próżni - między tymi, którzy jeszcze "rokują" nadzieję na jakieś konkretne działania, a "seniorami wśród seniorów". Co do pracy - warrrrczę na samą myśl, jako że jestem w trakcie poszukiwania zajęcia, które pozwoli mi zamknąć miesięczny budżet na zero, a nie na ciągły minus. Nawet do pracy przez internet jestem za stara dla większości pracodawców! A poza tym - mnie jeszcze bawi świat, ciekawią nowości, mnie się jeszcze wiele rzeczy chce - ale jakoś nikt nie bierze tego pod uwagę...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 07-10-2007, 08:44
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ten temat juz byl,własnie go wyciagnęlam.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-10-2007, 12:48
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

oba wątki są komentarzami do różnych artykułów, o zbliżonej tematyce ale odrębnych - proszę zauważyć że mają w temacie - komentarze a w pierwszym poście link do komentowanego artykułu. System komentarzy w Senior.pl jest taki, że stają się one jednocześnie wątkami na forum - w działach "Ogólne"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy rodziny dom opieki dla osób starszych - komentarze Basia. Ogólny 44 10-08-2013 16:48
Wizerunek osób starszych w mediach - komentarze duszka07 Ogólny 76 07-10-2007 12:47
Irlandia walczy z dyskryminacją osób starszych - komentarze Basia. Ogólny 0 04-11-2006 13:23
Światowy Dzień Praw Osób Starszych admin Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 15-06-2006 12:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.