menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #501  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 11:01
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Anno Mario podzielam Twoje zdanie w kwestii tego "co w Polsce" .I usilowalam to samo pytanie zadac Asi -dlaczego tak czarno widzisz z daleka????? I jak sobie Asiu wyobrazasz ,ze my tu mamy zyc .W przasnym socjaliźmie do którego masz sentyment bo to wspomnienia Twojej mlodosci.Czy w socjaliźmie który przewalił się we wszystkich ktrajach znacznie lepiej od nas rozwinietych.W USA gdie mieszkasz żyje sie dobrze dzieki wlasnej zapobiegliiwosci i pracowitosci.I miomo przekrętow ,ktore odbywają sie na znacznie większą skale niż u nas -bo tam wszystko wieksze.Tyle ,ze wykryte powodują znacznie powazniejsze konswekwencje.Dlaczego u nas nie ma rozwijać się samorzadnosc lokalna i dlaczego u nas nie możemy być tak jak na calym swiecie co raz dalej od polityki .Czemu uwazasz ,ze my musimy sie tym w ogole przejmowac .Idealem dla mnie jest kraj ,ktory się rozwija poza politykja a na wybory chodzi nie wiecej niz 40 parę procentDlaczego nam odmawiasz tego prawa.Ja nie chce Polski gdzie jest "rowno dla wszystkich" przaśnmie i byle jak
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 25-11-2007 o 11:04.
  #502  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 11:13
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Anno Mario podzielam Twoje zdanie w kwestii tego "co w Polsce" ./../ W USA gdzie mieszkasz żyje sie dobrze dzieki wlasnej zapobiegliiwosci i pracowitosci.I mimo przekrętow ,ktore odbywają sie na znacznie większą skale niż u nas -bo tam wszystko wieksze./.../ Dlaczego u nas nie ma rozwijać się samorzadnosc lokalna i dlaczego u nas nie możemy być tak jak na calym swiecie co raz dalej od polityki ./.../ .Idealem dla mnie jest kraj ,ktory się rozwija poza politykja a na wybory chodzi nie wiecej niz 40 parę procent.

Miło mi, naprawdę.....

Ale nie do końca zgadzam się z tym co piszesz dalej - w "starych" demokracjach jednak na wybory chodzi większość, bo przecież to dzięki temu mają spokój pomiędzy wyborami

Tusk powiedział w expose właśnie coś takiego - że jego rząd nie będzie się wtrącał do Obywateli. Ale to wcale nie znaczy, że Obywatele nie mają się wtrącać do rządu! Przecież to my ich "zatrudniamy", musimy kontrolować, co robią ZA i Z naszymi pieniędzmi z podatków!
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #503  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 11:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Dziewczyny moje kochane...jasne ,że się zmieniło..
Asia to wie,bo jest w Polsce co rok,i nie jest to ta szara Polska ,która była...
I rządzą cały czas Polacy...dzięki Bogu..
A program pt...UFO-jcie nom,to już był.Nie mam zaufania obecnie,bo arytmetyka mi się nie zgadza..W obietnicach...Trudno..

Małgosia,nie ma podobieństwa między Donaldem a Fidelem,poza długością ich expose...

Chociaż pewien Hindus przemawiał 40 godzin.Ciekawe,chyba miał kaczkę pod mównicą...hiiii..
No i wychodzi na to,że kaczka musi być zawsze..
  #504  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 11:28
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wiem ,ze Asiu jestes w Polsce co roku i dlatego troche mnie dziwi to czarnowidztwo...W starych demokracjach na wybory chodzi duzo ludzi jak im dopiecze rzadząca partia nadmiarem biurokracji ,a tak, bez szaleństw...Lilka posprzeczam się z toba pózniej szykuj broń biała bo musze teraz iść .Miłego dnia dziewczyny
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #505  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 12:51
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Obietnice

Cytat:
Napisał Lila
Dziewczyny moje kochane...jasne ,że się zmieniło..
Asia to wie,bo jest w Polsce co rok,i nie jest to ta szara Polska, która była... I rządzą cały czas Polacy...dzięki Bogu..
A program pt...UFO-jcie nom,to już był.Nie mam zaufania obecnie,bo arytmetyka mi się nie zgadza..W obietnicach...Trudno.. /.../

Lilu,
ja obietnic polityków w trakcie kampanii nie słucham nigdy - wiadomo, że to "kiełbasa wyborcza", tak jest na całym świecie.

Również expose Donalda słuchałam "od innej strony".
Wiadomo było, że zależy mu na podtrzymaniu poparcia dla jego rządu jak największej części społeczeństwa, bo mają dużo do zrobienia i jest im potrzebny spokój społeczny.
Jak już pisałam, nie głosowałam na PO, ale kibicuję im z sympatią - chociaż są zamierzenia (np. niby drobiazg - likwidacja abonamentu telewizyjnego - BBC żyje nadal z abonamentu!), z którymi się zupełnie nie zgadzam.

Ale po tym okresie 2 lat, które zniszczyły zupełnie wszelkie resztki kultury i zasad w polskiej polityce, ten sejm i ten rząd to powrót do normalności!!!!
A normalność to nie są cuda, ani wielkie idee - to poprostu, tylko i AŻ normalność.
Będzie NORMALNIE - raz źle, raz dobrze, będą błędy i będą sukcesy, będziemy się z tego rządu śmiać, będziemy się na nich złościć i będziemy z ich pracy zadowoleni, a czasem, jak się uda, będziemy z nich dumnie. Normalnie!
Jak w każdym NORMALNYM (a nie ksenofobicznym, zaściankowym, zacofanym) kraju!

Lilu,
piszę otwarcie, a nie wiem, czy Ty naprawdę jesteś zwolenniczką PiS, czy tylko z tak mówisz z przekory, żeby pobudzić dyskusję, trochę sprowokować - nie chcę pod żadnym pozorem nikogo, szczególnie Ciebie, obrazić! Pamiętaj o tym czytając powyższe słowa. Ja krytykuję Kaczuchy, a nie ludzi, którzy z różnych, swoich powodów, nadal ich popierają.
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #506  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 12:58
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Zgodnie z tym co przyrzeklam

czytam i milczę. Muszę policzyć ile mi jeszcze dni pozostało tego milczenia.
  #507  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 13:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Jestem jedyną w swojej rodzinie zwolenniczką PiS-u...

Mówię to z całą odpowiedzialnością !!!!
Możecie mnie nawet zabić,ale przed śmiercią zakrzyknę....Niech żyje PiS !!!..
No,chyba ,że zmienię zdanie,tak jak zmieniłam w ciągu tych dwóch lat.Ale będę zawsze wdzięczna Kaczyńskim,że nie muszę oglądać....
...pierwsze primo - seksistowskiego Mulata..
...drugie primo - macho z Łyżwą w herbie..
...trzecie primo- posłanki z kurwikami w oczach..
...oraz cuda nad cudami - posłanki Hojarskiej..
Bo był czas,że obawiałam się Endriu na tronie prezydenckim...

A teraz ...możecie mnie zabić i zakopać.Jadę do mojej Mamusi.A musicie wiedzieć iż niekiedy wolałabym wejść do Smoczej Jamy..Nomen omen - Mamusia jest zdaje się spod znaku Smoka w horoskopie chińskim...o la ..la ..la...

ps.Wyrazy wspólczucia uprasza się składać po 18 -tej...

Ostatnio edytowane przez Lila : 25-11-2007 o 13:04.
  #508  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 13:06
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie

Liluś pozdrów Mamusię od nas
A....może otworzysz II część wątku ?
__________________
You never have this day again...
  #509  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 13:06
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie OK, Lila!

Polityka mnie nie rusza, ale - jeśli się nie odezwiesz - będę wici słać
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #510  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 13:25
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Ja wcale nie widze czarno przyszlosci Polski ze wzgledu na zmiane rzadu.. Ja widze na czarno przyszlosc calego swiata jezeli sie nie zabierzemy za tych ktorzy mydlac nam oczy jakas demagogia robia za naszymi plecami rozne swinstwa..

Anno-Mario w Polsce jest normalnie i bylo normalnie..no bo co to znaczy nienormalnie?? Jezeli jest pokoj to jest normalnie..
Nie podobaja ci sie Kaczki? Dlaczego bo sa dumni i jak to nazwalas "ksenofobiczni".. Dziewczyno zebys ty wiedziala jacy ksenofobiczni sa Amerykanie... albo Francuzi.. !!! ( zobaczcie co wyprawia Jean-Marie Le Pen)
A mnie sie nie podoba Tusk bo jak zostal wybrany na premiera to nasi odwieczni wrogowie skakali z radosci... Juz to wydaje mi sie podejzane..
Moglabym tu truc i truc przez dlugi czas ale po pierwsze nie lubie dlugich wpisow bo i tak polowy z tego nikt nie czyta ..
a po drugie to moj pecherz nie jest taki mocny jak ten ktory posiada premier...
Lila !!! Mowisz ze kaczka mimo wszystko siedziala pod stolem w czasie Expose???
  #511  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 13:29
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
...trzecie primo- posłanki z kurwikami w oczach..


Eee
lubię kobiety z sianem/błyskiem w oczach.
URBAN w TV
Jerzy Urban wystąpił ,w TV.
Porównał wystąpienie Tuska do przemówień Gomółki.
Mimo,że brzydzę się tym komuchem, doceniam inteligencję.
  #512  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 18:10
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Liluś pozdrów Mamusię od nas
A....może otworzysz II część wątku ?
Lilu,do roboty,zamykam a ty otwierasz.
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???...cz.III Lila Polityka - wątki archiwalne 490 17-02-2008 11:57
Co z tą Polską ???..część II Lila Polityka - wątki archiwalne 490 19-12-2007 19:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.