menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 22-01-2011, 09:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Brawo,brawo! Zaczyna tu być jak w okrągłej!Pluto,bierz przykład z Premiera,on ma ciężej niż Ty,a trzyma pion i ......

Hypatio!
Jest drobna różnica. Premier o ile wiem to nie miał okazji oglądać z bliska rezerwaty w USA.
A poza tym w departamencie pion, to o w końcu te kominy ma w życiorysie, więc z natury rzeczy błędniki mu lepiej pracują.
  #102  
Nieprzeczytane 22-01-2011, 11:32
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Hypatio!
Jest drobna różnica. Premier o ile wiem to nie miał okazji oglądać z bliska rezerwaty w USA.

Napisałam, co napisałam ,choć może nie powinnam się wtrącać ,ale to dlatego ,że prowadzę moje prywatne, "bardzonaukowe"badania nad pewnymi zjawiskami na naszej scence politycznej i wstępne wyniki wskazują ,że 98,9% członków pewnej partii cierpi na permanentny brak poczucia humoru w ogóle,a na swój własny temat są pozbawieni poczucia humoru w 99,99%. Plus pewna dość znaczna doza cynizmu i oto mamy to co mamy.Ponieważ nasza koleżanka Kolczuga wielokrotnie deklarowała swoje sympatie polityczne,a próbkę poczucia humoru dawała również wielokrotnie ,dlatego ośmieliłam się udzielić Ci tą radę bo widzę ,że tracisz typową dla Ciebie anielską cierpliwość
  #103  
Nieprzeczytane 22-01-2011, 20:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie Hypatio!

Dzięki serdeczne za dobre serce.
Postaram sie byc cierpliwy!

pssst! A z tym poczuciem, to cuś" się mnie zdaje, ze jednak przesadziłaś. W tych kręgach nawet promille, to zbytek łaski PANA
Jak Maciek Zembaty kiedyś składał pieśń radosną pt ' W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem...." to zapewne nie przypuszczał, że po trzydziestu latach z kawałkiem stanie się owo dzieło hymnem partyjnym wprowadzanym w czyn
  #104  
Nieprzeczytane 23-01-2011, 08:34
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie do wladzy, do wladzy

cel uswieca srodki,
kazde dranstwo da sie usprawiedliwiec, jezeli jest przydatne w drodze do wladzy

Podczas obrad Platforma odcięła się od M. Został usunięty z klubu, wkrótce sąd koleżeński wyrzuci go też z partii. Jednak M. od pewnego czasu był w PO tylko oficjalnie. Jeszcze przed ujawnieniem prokuratorskich zarzutów, przeszedł na stronę PiS i Praskiej Wspólnoty Samorządowej. Przez to rządząca Pragą-Północ koalicja PO-SLD straciła większość w radzie.

PiS idzie po władzę

W piątek nowi partnerzy polityczni M. stanęli w jego obronie. PiS i Wspólnota zaciekle atakowali prowadzącą obrady szefową rady Elżbietę Kowalską-Kobus z partii Donalda Tuska. Oskarżyli ją o rzekome mataczenie w procedurze zwoływania sesji. Partia Jarosława Kaczyńskiego i Wspólnota zablokowały też inicjatywy PO i SLD: projekt apelu rady do M., by zrzekł się mandatu i wniosek o usunięcie go z komisji mieszkaniowej, jednej z ważniejszych w radzie.

M. oświadczył lakonicznie, że nie zrzeka się mandatu, ale rezygnuje z diety radnego. Mówił, że wychował się w domu dziecka. - Nie czuję się winny. Do oskarżeń prokuratury odniosę się publicznie na piśmie w przyszłym tygodniu - zapowiedział.


Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,8988236,R...#ixzz1BqEXeOnd
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chińczyk-czy to Homo sapiens? al-ka Różności - wątki archiwalne 0 25-03-2008 09:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.