menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 19:30
~gość: 164.127.13.xxx's Avatar
~gość: 164.127.13.xxx
 
Posty: n/a
Post Dysmorfobia - choroba stanowiąca obsesję na punkcie swego wyglądu - komentarze


Komentarz do artykułu: Dysmorfobia - choroba stanowiąca obsesję na punkcie swego wyglądu
--------------------
kurna mam tą zasraną chorobe i ciężko mi jest na codzien z nią walczyć.Jestem wykończona ,a psychiatrzy nie traktują mojej niskiej samooceny poważnie .Niektórzy psychologowie mówią ,żeby zając się czymś innym w ciągu dnia swoją uwagę odwócic od urojonych kompleksów i popatrzec na swiat jaki jest piękny ... ale to naprwde nic nie daje !!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 19:57
~gość: 164.127.13.xxx's Avatar
~gość: 164.127.13.xxx
 
Posty: n/a
Post

jesli ktoś ma podobną chorobę ,proszę niech mi pomoże .Niech napisze jakie laki brał ??? !!! Proszę odpisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 19:13
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

kurna mam to samo nie martwi mnie to jednak,z tym całkiem fajnie się żyje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 19:26
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Przestań na ,to nie ma leku.
To chorobliwa obsesja............
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 19:59
~gość: 178.37.39.xxx's Avatar
~gość: 178.37.39.xxx
 
Posty: n/a
Post

Nie wiem czy dokładnie na to cierpię czy po prostu sobie wkręcam czy wcześniej nie zauważałam swoich kompleksów.. Ale jedno wiem. ze dłużej tak nie wytrzymam.

Od zawsze miałam niską samoocenę ,ale jakoś większej wagi do wyglądu nie przywiązywałam , dopiero od maja tego roku przeczytałam artykuł ,że lustro kłamie-zdj pokazuje jak naprawdę wyglądamy tak więc wziełam aparat i zrobiłam zdj. i doznałam szoku- twarz wyglądała inaczej niz w lustrze . Od tego czasu przechodzę koszmar.
Do szkoły przestałam chodzić( zaocznie sie ucze) do pracy chodze ,ale z wielkim trudem. Na samą myśl ze musze wyjsc do ludzi ,że widzą moja wielka twarz. długą jak u konia badz psa odechciewa mi sie.
Wieczorami potrafię płakać przez to ze tak wygladam- przez to ze mam taka twarz.
Rodzina twierdzi ,że przesadzam ,że wymyslam ,że tak naprawde jestem b,ładną dziewczyna- inni tez niby tak mi mowia. ale wydaje mi sie ze mowia to specjalnie. widzą ze jestem wstydliwa dupowata dziewczyna i chca poprawić mi humor.
Kilka miesiecy temu byłam na terapii ,ale zrezygnowałam. wiem ze ona mi nie pomoże -jedynym wyjsciem byłaby operacja -zmiana ksztaltu twarzy.
Ale jest to niemożlwie. Nie wiem co mam robic. naprawde jestem bezsilna..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.