menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-01-2012, 12:51
~gość: 178.181.63.xxx's Avatar
~gość: 178.181.63.xxx
 
Posty: n/a
Post Pełnoletni zgryz do korekcji - komentarze


Komentarz do artykułu: Pełnoletni zgryz do korekcji
--------------------
kiepska próba reklamy.A co ze skutkami ubocznymi tej super ortodoncji tzn : bezdechem sennym, póxniejsza korekta okluzji, problemamiu stawowymi itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-01-2012, 14:07
~gość: 83.24.106.xxx's Avatar
~gość: 83.24.106.xxx
 
Posty: n/a
Post

Hehe co "druciarze" nie mają chętnych na te druty w zębach )
Jak się dba o mleczaki to ich nie trzeba. A zakładanie tych aparatów w drobnych przypadkach jest bezsensu i często nic nie daje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 23:28
~gość: 77.65.86.xxx's Avatar
~gość: 77.65.86.xxx
 
Posty: n/a
Post

Trzeba pamiętać by wybrać na prawdę dobrego ortodonte, jeśli nie to można się bujać z aparatem 3 lata bez perspektyw na jego ściągnięcie w przyszłości co skutkuje zmianą ortodonty- tak jak w moim przypadku z dr Muszyńskiej na rzecz innego co zęby wyprostował w 4 miesiące!a u dr Muszyńskiej to tylko było ciągłe wymienianie gumek na nowe i brak efektów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-06-2012, 10:55
~gość: 80.55.85.xxx's Avatar
~gość: 80.55.85.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ta śmieszna lekarka stomatolog, wielka ortodontka :/ miałam aparat2,5 roku ciagle tylko zmieniane gumek. Obecnie jestem juz na etapie leczenia endodoncyjnego gdyż ta kobieta zapatrzona jest tylko na aparat a to co dzieje sie z zebami pod aparatem już jej nie interesuje :/ Jestem bardzo zawiedziona i zła że tak łatwo dałam sie wciągnąć w usługi tej kobiety. Mam już 3 martwe zęby i non stop nadal je lecze po miesiacu od sciagniecia aparatu. A długa droga przedemna i niestety sprawy finansowe troszke mnie hamują. Pani Muszyńska nie zna się w ogole na tym co robi i cały czas zastanawiam sie kto dał jej uprawnienia i te wszystkie certyfikaty :/ chyba sobie kupiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.