menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 18:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Ymco - Tobie opowiem...

o moich doświadczeniach. Gdy "nastałam" w Klubiku nikt nie witał mnię spontanicznie bo nie było takiej formuły ale było przyjemnie, serdecznie, życzliwie, a tematy dyskusji dotyczyły głównie umiejętności korzystania z tajników grafiki. Nagle tą idyllę rozbił desant z obcego forum pełen krytyki, szukający zaczepki, który wziąl sobie za cel ataków głównie moją osobę... Ten trudny okres musiałam z racji sympatii do formuła Klubiku przemilczeć choć o kosztach nie wspomnę.
Teraz już jest dobrze jakkolwiek nikomu nie wpadło na myśl żeby powiedzieć oficjalnie słowo "przepraszam",Piszę to wszystko żeby Ci wytłumaczyć - że wybór należy do Ciebie...
Ja przeczekałam...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #22  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 18:05
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Jolitko

i chwała Ci za to
któż by tak pieknie nam organizował
to forumowe życie
buziaki
dla pierwszej mnie witającej
kwiatkami
  #23  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 18:10
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

W necie jak i w realu- smutki przeplatają się z radościami.Nie należy się poddawać..
  #24  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 18:19
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Przeczytałem w jakimś wątku też z "różności", że 2-luty był obfity w odejścia, nawet był ktoś z długim stażem, ale też ze stycznia i lutego br.
  #25  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 19:30
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

A może to ,kurtka,przesilenie wiosenne-co?Ja tylko powiem,że stokroć lepiej zostać niż odlatywać.Baaardzo mądre co nie?
  #26  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 19:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
o moich doświadczeniach. Gdy "nastałam" w Klubiku nikt nie witał mnię spontanicznie bo nie było takiej formuły ale było przyjemnie, serdecznie, życzliwie, a tematy dyskusji dotyczyły głównie umiejętności korzystania z tajników grafiki. Nagle tą idyllę rozbił desant z obcego forum pełen krytyki, szukający zaczepki, który wziąl sobie za cel ataków głównie moją osobę... Ten trudny okres musiałam z racji sympatii do formuła Klubiku przemilczeć choć o kosztach nie wspomnę.
Teraz już jest dobrze jakkolwiek nikomu nie wpadło na myśl żeby powiedzieć oficjalnie słowo "przepraszam",Piszę to wszystko żeby Ci wytłumaczyć - że wybór należy do Ciebie...
Ja przeczekałam...


Hmm..czy w tym desancie nie byłam ja ,czasem ?..między innymi ?

No to nie mam za co przepraszać.Nie było idylli w żadnym razie.Były nudy na pudy,przerywane szpilkowaniem..

To tyle.I sorry,ale mogę mieć własne zdanie ,czyż nie ?
  #27  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 20:08
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Dla wszystkich....

....którzy odchodzą i wracają.Cóż tak już w życiu jest,przychodzi sie i odchodzi,wraca.Ja też chcialam odejść,nawet profil dokładnie zlikwidowałam,ale zostałam i dziś mija rok jak tu jestem,i choć różnie było i jest nie żałuję.Mogę się na jakiś czas "urlopować" z różnych powodów ale odejść nie myślę.Wszystkim życzę miłego pobytu i jak przyjdzie kryzys-przeczekajcie.Ja wam to mówię a wiem co mówię.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #28  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 20:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dobrze gadasz Kundziu!Jak zdrówko?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dzieła wiekopomne czyli pisać każdy może.. Lila Książka, literatura, poezja 235 04-02-2009 16:45
Kroniki czy i jak je pisać? smerfeta Hobby, pasje 3 17-01-2008 11:53
Pisać bloga czy nie? Karol Hobby, pasje 30 04-01-2008 20:24
Pisać z ogonkami, czy bez? kufa86 Książka, literatura, poezja 20 04-12-2007 12:24
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.