menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 11:17
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Cytat:
Napisał jolita
na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
a P.T.Administracji dziękujemy za współudział.

Czytam Twój post..... i ni "czorta" nie mogę pojąć jego intencji. Widać mnie potrzebna jest "łopatologia". Wyślimacz mi (a może i inni skorzystają z tej wykładni) kto lub co kryje się pod cyt. na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #22  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 16:44
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Araukario - taka akuratna osoba nie czytuje tytułów?

Cytat:
Napisał araukaria
Czytam Twój post..... i ni "czorta" nie mogę pojąć jego intencji. Widać mnie potrzebna jest "łopatologia". Wyślimacz mi (a może i inni skorzystają z tej wykładni) kto lub co kryje się pod cyt. na str,1 niniejszego wątku # 2 i #3
oraz na str.2 j.w. # 1 i #2
Na "łopacie" jest tak: tytuł - Wszystkich chętnych do zabawy zapraszam i tu treść:na stronkę 1 wątku # 2 i # 3 (to są numery poszczególnych postów na danej stronie)
Spróbuj skorzystać z tego "klucza" a z pewnością zrozumiesz moje intencje. W przeciwnym razie poddaję sie....
Pozdrawiam - Jola
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #23  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 19:09
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Cytat:
Napisał nika
Wczoraj przeczytałam w krakowskim Dzienniku przygnębiający artykuł o samotności polskich seniorów, którzy nie umieją odnależć się w nowej rzeczywistości i bardzo cierpią,wyczekując nadaremnie, przy oknie,aż ktoś ich odwiedzi.Wpadł mi do głowy pewien pomysł.Może wśród naszego sympatycznego grona powinniśmy spróbować jednoczenia się kafejkowiczów z danej miejscowości,abyśmy mogli zawierać bliższe znajomości celem udzielania sobie pomocy/ np.w chorobie/,wspólnego wycieczkowania, spotkań towarzyskich etc.Najbardziej samotnych moglibyśmy zapraszać do siebie na Wigilie i inne uroczystości.Nas jest w domu tylko 3 sztuki,chętnie zaprosilibyśmy do stołu kogoś,by dzielić z nim radość.Może mogłabym osobie mniej sprawnej zrobić zakupy? Co sądzicie o tej propozycji,Moi Mili?
NIKA!!.... wspaniały Twój pierwszy krok. W mojej ocenie inicjatywa godna naśladowania. Trochę osób z Krakowa i okolic pewnie tu bywa. Powodzenia. Bardzo sobię cenię osoby które pamietają o bliźnich. Pozdrawiam.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #24  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 19:15
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka Tytuły to ja czytam.....

Jolita! Po pierwsze bardzo dziękuję, za tak wyczerpujacą Twoją drugą wypowiedź oraz sam trud jej napisania. Swoim zapytaniem dałam Tobie okazję lepiej poznać moje predyspozycje poznawcze -sama wiem, że nie są wysokich lotów. Z klucza skorzystałam przed napisaniem postu. Wyciągnęłam też stosowny wniosek .... nie stawiać zbędnych pytań. Dodam jeszcze, że ja nie mam w zwyczaju kierować zaproszeń do punktów, kluczy i ....... ale być może "tak kiedyś bywało". Sory, że "zawracałam" Twoją głowę mym postem z dzisiejszego przedpołudnia.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #25  
Nieprzeczytane 26-01-2007, 20:31
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Araukusiu!Sama policzyłaś, że pisanie nie sprawia mi kłopotów i nie trudzi, bo przecież nie zamęczałabym się taką ilością postów.Przykro mi, że nie dopatrzyłaś się w treści moich dobrych intencji, ale nie będę polemizować na ten temat pozostawiając "Twoje na wierzchu". Tak lepiej?
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #26  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 10:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

W nawiązaniu do mojej propozycji-zapraszam wszystkie osobyz Krakowa lub okolic do zgłoszenia się do mnie na gg,stworzymy silną grupę wsparcia!Będziemy też dzielic się na forum kafejkowiczów relacjami z naszego przedsięwzięcia.Na pewno inni szybko pójda w nasze ślady.
Araukusiu,dzięki za wiadomość.Wezmę ją pod uwagę.Pozdrawiam.
  #27  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 12:35
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Uśmiech

Nika, świetny pomysł. A może jest ktoś z Olsztyna lub okolic, kto odwiedza tę stronkę?
Pozdrawiam.
__________________
  #28  
Nieprzeczytane 27-01-2007, 13:32
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie Z okazji urodzin dla Niki

Wszystkiego Najlepszego
__________________
  #29  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 12:21
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie S.o.s,

Moi Drodzy. Mam gorącą prośbę podyktowaną czasem niezaspokojoną ciekawością.
Przed dokonaniem wpisu - sprawdzajcie czy jesteście na ostatniej stronie wątku, bo często dokonane wpisy błądzą po wcześniejszych stronach i pozostają niezauważone.

Sprawa II czy pamiętacie, że Nika wypatruje życzeń urodzinowych? (w wątku "życzenia")

p.s. na zdjęciu nie ja, ale lubię wklejać...co wiadomo akceptującym i nie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #30  
Nieprzeczytane 28-01-2007, 14:24
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Iwo -znalazłam tu zyczenia od Ciebie, serdecznie dziękuję za pamięć i śliczny bukiecik.Całuski
  #31  
Nieprzeczytane 30-01-2007, 15:40
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadka.Z
Ja proszę o informację czy przegranie kilku utworów z grającej szafy jest przestępstwem. Jestem nowa w internecie i nieświadoma praw. Przegrałam "skrzypka na dachu" z ogromnymi trudnościami a teraz jestem pełna obaw. Pozdrawiam
prawo w tym wypadku jest dość pokrętne. jednak jeśli przegrywasz muzyke z internetu nie w celach zarobkowych a jedynie by sobie uprzyjemnić czas to wolno to robić i nikt nie ma prawa się ciebie czepiać. Pozdrawiam Grażyna
  #32  
Nieprzeczytane 31-01-2007, 10:22
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 828
Domyślnie

Grażynko! dzięki za informację. Wobec tego przegram sobie więcej utworków aby móc słuchać kiedy już znikną z forum. Próbowałam kliknąć do Ciebie w tej sprawie na gg ale nie wyszło. Zdradź mi tejemnicę: czy korzystacie ze słuchawek z mikrofonem czy też wystarczy pisanie. Pozdrawiam.
__________________
Jadka
  #33  
Nieprzeczytane 31-01-2007, 14:46
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

W związku z rozwijającą się dyskucją na temat seriali i filmów tv otworzyłam nowy wątek p.t. "oglądane w telewizji - komentarze". Sądzę, że polemika tam ulokowana będzie bardziej czytelna. Zyczę przyjemności...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #34  
Nieprzeczytane 01-02-2007, 11:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Uwaga W A Ż N E

ZAJRZYJ DO SWEGO PROFILU
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #35  
Nieprzeczytane 01-02-2007, 11:50
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Post

Cytat:
Napisał jolita
ZAJRZYJ DO SWEGO PROFILU
Zaglądałam z samego rana,nawet coś wpisałam.Mam tylko kłopot z polskimi znakami. Muszę nad tym popracować.Basia
  #36  
Nieprzeczytane 01-02-2007, 12:04
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

ten kłopot znmniknie w ciagu najbliższych godzin
  #37  
Nieprzeczytane 03-02-2007, 17:03
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Moi Drodzy. Podejrzewam, że uszło Waszej uwadze wprowadzenie zmian w temacie "profile" stąd znikoma ilość osób uzupełniła wcześniej udostępnione swoje dane. które przy modernizacji zniknęły...Spośród aktywnych uczestników naszych pogawędek brak j a k i c h k o l w i e k danych u 29 osób. Niezorientowanym wyjaśniam: wystarczy kliknąć w napis "Profile" (na górze każdej stronki) a potem już wszystko będzie wiadomo...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #38  
Nieprzeczytane 04-02-2007, 15:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie S.O.S. - "a kysz!"



Kochani! Coś się narobiło! A co -opowiem...
W "Senior prasę czytuje.."wywiązuje się dosyć ostra polemika, ale wiadomo - w aktualiach jakich jesteśmy świadkami można było spodziewać się tego. Z tej przyczyny - jakkolwiek polityka zwłaszcza tak kontrowersyjna interesuje mnię - chciałam cały temat zlikwidować...No, ale może hamując deklaracje skrajnych opinii jeszcze trochę pobrniemy...Mogą "oni" to czemu nie my...
Natomiast z wielkim zdziwienie spostrzegłam - po zaglądnięciu po długiej przerwie, że w wątku Muzyka łagodzi obyczaje aż kipi...
Czyżby ktoś zazdrosny o naszą atmosferę wpuścił nam wirusa niezgody?
Domagam się zaangażowanie ochroniarzy, żeby bronili naszej dotychczasowej pogody ducha!


__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #39  
Nieprzeczytane 05-02-2007, 17:11
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie Reklamacja

Dwukrotni próbowałem nadać, poniższy tekst,jako szybką odpowiedź alenieudawało się. czyżby wprowadzono jakąś blokadę lub, co gorsze - selekcję? Piszę więc tutaj, po raz trzeci i ostatni.
jolito! uważam, ze nie należy likwidować "Senior prasę czyta". Masz rację, że pojwiła się tam polemika i to z silnym odcieniem demagogii. Trudno tego uniknąć gdy wypowiadają się ortodoksi. Spójrz jednak na poziom tych wypowiedzi, który nie schodzi do stylu ptskówek. Jestem przekonany, że uda się przywrócić, rzeczową, dyskusję opartą na argumentach.
Nieco inne zabarwienie mają utarczki w "Muzyka łagodzi obyczaje" i choć wymiana opinii i poglądów jest tutaj ostrzejsza to jednak jest to na przyzwoitym poziomie. Mamy adwersarzy o silnym temperamencie ale i o wysokiej kulturze osobistej a to dobrze rokuje.
pozdrawiam
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #40  
Nieprzeczytane 10-02-2007, 02:39
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie 10 i 11 lutego - ŚWIATOWE DNI CHOREGO

<
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
Województwo kujawsko-pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin kujawsko-pomorskie 10460 13-06-2010 08:36
"SZKOŁKA" PhotoFiltre Studio - bezplatny program do obrobki zdjec Dreamka eSenior 86 25-10-2009 21:59
Czy bylibyście w stanie adoptować dziecko i pokochać je jak "własne"? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 80 06-10-2008 00:41
"Porządki" w III albo IV RP /nie wiem, którą mamy/ Basia. Polityka - wątki archiwalne 260 05-09-2007 07:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.