menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 01-09-2008, 17:19
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Przyznam, że nie wiem o co tu chodzi.
Jestem siwy i nie robi mi to zadnej różnicy.
Jeśli to się komuś podoba, to dobrze, jeśli zaś nie, to też dobrze. Mój kolor włosów, to moja sprawa, zresztą w tym przypadku nie ode mnie zależną.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 20-10-2009, 18:39
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Post

Witam, czytam ale nie doczytałam mam włosy z natury ciemne, niestety naturalnie siwieje i chcę to ukryć. O pewnego jednak czasu mam uczulenie , nie wiem drapię sie po farbowaniu, używam róznych farb. Czy ktoś ma taki problem? mam włosy długie i nakładam farbe tylko na odrosty, tylko to swędzenie....może są jakiś odżywki o których nie wiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 17:22
~gość: 85.89.189.xxx's Avatar
~gość: 85.89.189.xxx
 
Posty: n/a
Post

uwazam ile siwych wlosow tyle szczesliwych dni w zyciu,i takim mysleniem doszlam do wniosku ze kolor siwych moich wlosow dodaje mi urody. spojrzcie na panie ufarbowane na ognisty rudy,a na pania wkrutkich siwych wlosach ,ktora lepiej wyglada//jak myslicie//
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 18:20
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

W Ameryce siwizna jest bardziej wstydliwa od zmarszcze,ktore tez wszyscy zawziecie prasuja.
Wczesnie zaczelam siwiec,maluje caly czas.
w Wisconsin,gdzie teraz mieszkam coraz czesciej widuje ladne siwe fryzurki,moze jakis trend
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 08-06-2011, 19:53
elza1302's Avatar
elza1302 elza1302 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 1 849
Domyślnie

Jak mężczyzna siwieje to uważa się ,że super wygląda,a kobieta siwiejąca to babcia
Bardzo wcześnie zaczęłam siwieć, dlatego farbowałam włosy. Ale po kilku operacjach włosy bardzo mi się osłabiły. Żeby ratować resztki włosów zrezygnowałam z farbowania i pozwoliłam sobie wrócić do natury. Obecnie mam mieszane włosy tzw.szpakowate i...nieźle się w nich czuję. Od czasu do czasu używam srebrnej płukanki i naprawdę wyglądają fajnie.
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu./ Mark Twain /



Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 10-06-2011, 06:50
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Ja tak samo jak moja poprzedniczka Elza zaczęłam siwieć baaardzo wcześnie, bo w wieku 19 lat pojawiały mi się już siwe włosy.Co prawda pojedyncze,ale jednak.... Obecnie głowa siwiuteńka, ale ładnie, równomiernie.Farbuję sobie sama w domu farbą Palette G 8 - wanilia - jest super i nie zamienię jej na inną.Kiedyś farbowałam LONDĄ, ale nie mogłam dobrać koloru-albo za ciemny, ale bardzo jasny.Teraz jestem zadowolona.Siwizna jednak bardzo postarza,a chciało by się jeszcze podobać choćby samej sobie....
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 11-06-2011, 12:54
elza1302's Avatar
elza1302 elza1302 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 1 849
Domyślnie

Najważniejsze ,żeby włosy były ładnie ułożone i czyste, to i siwe są ładne
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu./ Mark Twain /



Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 11-06-2011, 16:34
fredzia44's Avatar
fredzia44 fredzia44 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 655
Domyślnie

Ja też jestem już siwa farbuję włosy farbą z Joanny szlachetna perła mają fajny odcień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 15-06-2011, 22:05
Bolcia's Avatar
Bolcia Bolcia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 618
Domyślnie

Ja kieruję się zasadą, że każdy najlepiej się czuje z osobą, którą lubi dlatego fajnie jest lubić siebie i akceptować. W moim życiu "do głosu doszły" siwe włosy. Nareszcie stało się to w sposób naturalny. Zawsze lubiłam się w srebrnych włosach dlatego w młodości specjalnie rozjaśniałam własne (chociaż miałam ładny kolor) i farbowałam na piękny srebrny. Teraz nareszcie nie muszę nic kombinować z włosami, bo siwieją mi i to na piękny srebrno - popielaty kolor. Ładna, twarzowa fryzurka do tego i wcale nie uważam, że mnie kolor włosów postarza. Wręcz przeciwnie. To jednak sprawa bardzo indywidualna.
Brzydko i niechlujnie wygląda, gdy ktoś farbuje włosy na ciemniejsze kolory a potem nie dba o tzw "odrosty" albo nawet o częste umycie. Główka wygląda pięknie gdy jest zadbana a kolor dobrany do karnacji. Dzisiaj jest możliwość - w dobrym zakładzie fryzjerskim - dobrania komputerowo najodpowiedniejszego koloru. Warto przynajmniej raz "przećwiczyć" różne kolory na własnej głowie chociaż wirtualnie aby w realu nie niszczyć niepotrzebnie włosów chybionymi barwami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 03-08-2012, 05:19
dlugiezycie150 dlugiezycie150 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Guangzhou, Chiny
Posty: 4
Post

zaczalem siwiec jak mialem 30 lat. Nie przeszkadza to mi, ale znalazlem chinskie ziola na powrot do normalnego kolory, wiec dlaczego nie sprobowac.

za 2-3 miesiace napisze znowu z wynikami.

jest to Fo-Ti, inna nazwa He_shou_wu, korzeń rdestu wielokwiatowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 09:36
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

Przeciw siwieniu podobno jest dobry olejek Amla, na ciemne włosy. jest znakomity. A także czarny sezam, bo ma dużo miedzi.No i trzeba się mniej stresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.