menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 25-03-2009, 16:26
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie Destiny

Dziękuję ,pozdrawiam.
Załączone Grafiki
File Type: gif fIEX2ZL8nt.jpg.gif (31.2 KB, 3 wyświetleń)
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 25-03-2009, 17:21
Frezja's Avatar
Frezja Frezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 232
Domyślnie

Witam serdecznie.Każda z nas w pewnym momencie odczuwa niepokój kiedy przybywa nam zmarszczek, niestety jest to proces nieunikniony.Ja zauważyłam pewną rzecz, że kiedy nosiłam bardzo krótkie fryzurki wyglądałam poważnie.W tej chwili niszę fryzurkę równa z brodą ala bob i czuję się młodziej.Piszę o tym dlatego ,że panie w pewnym wieku :obowiązkowa trwała i krótkie włoski a może właśnie odpowiednia fryzura odejmie nam parę latek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 25-03-2009, 21:25
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Eeee, nigdy nie miałam trwalej, zawsze miałam krótkie włosy- ale ta krótkosc wymaga naprawde troski i comięsiecznego dobrego strzyzenia- na dluższe - niestety- nie moge sobie pozwolic - bom dosyc uboga w tej materii( a propos włosów- moje wnuczki maja zakaz publicznego bicia sie - a tłukly sie strasznie i wiecie co wymysliły?- aby matka i ojciec nie widzieli, co czynia, wchodza za wersalke i wyrywaja sobie wzajemnie włosy- z ogromna złościa- w ten sposób rozładowuja złosc jedna na druga. A maja piekne włosy- na starosc będa wyglądaly jak babciela- ani chybi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 25-03-2009, 21:26
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Basiu, to moze wybierzemy się razem do Twojej synowej- jestem chetna...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 25-03-2009, 21:40
Frezja's Avatar
Frezja Frezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 232
Domyślnie

Babaciello oczywiście ,że krótkie fryzurki również mogą odmładzać chciałam tylko zasugerować że odpowiednia fryzura może odwrócić uwagę od zmarszczek. Ja z wiekiem coraz mniej przejmuję się zmarszczkami , myślę jednak że kiedyś gdybym miała dosyć kasiorki to fundnęłabym sobie ewentualnie ostrzyknięcie kwasem hialurinowym ( ponoć jest bezpieczny)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 30-12-2009, 18:17
maluszek maluszek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 2
Post

wszystkie wypowiedzi są dobre ale nie koniecznie skuteczne..wiem ze trzeba się pogodzić z przemijaniem ale to tylko tak się mowi gorzej jest to sobie przyswoić.Mi trudno to wziąsc do serca,i troche się (dobijam)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 06-04-2011, 19:46
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Post

Cytat:
Napisał maluszek
wszystkie wypowiedzi są dobre ale nie koniecznie skuteczne..wiem ze trzeba się pogodzić z przemijaniem ale to tylko tak się mowi gorzej jest to sobie przyswoić.Mi trudno to wziąsc do serca,i troche się (dobijam)

Ja jestem z Tobą też nie mogę zaakceptować swoich zmarszczek. Mam to genetycznie uwarunkowane -- moja mama nigdy nie paliła, nie piła, używała kremów i w wieku 50 lat miała bardzo głębokie zmarszczki na całej twarzy. Myślę, że w moim przypadku jest troszeczkę lepiej , ale żadne to dla mnie pocieszenie Pozdrawiam cieplutko wszystkich klikających
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 06-04-2011, 21:10
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Dziewczyny , jesli te zmarszczki pozytywne, śmiechowe..to fajnie....bo jeśli głębokie niezadowolone, złe...no to gorzej....ale nie ma co się zamartwiac , mozna zadbac, zęby je leciutko spłycic...apropos dostrzykiwan róznych preparatów...kosmetyczka do której chodzę od lat na pedicure, sama sobie wstrzykiwała z pomoca dermatologa i zastałąm ją taką posiniaczoną pod oczami jakby oberwała....sama się śmiała, zę zawsze po tej operacji tak wygląda...no to ja dziękuję..zreszta ja bym sobie nigdy nic obcego nie zaaplikowała....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 06-04-2011, 21:52
coffifi-Irena's Avatar
coffifi-Irena coffifi-Irena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: opolskie
Posty: 4 569
Domyślnie Witam wszystkie Panie!....też mam zmarszczki:)....i już je kocham:)))

http://www.iv.pl/images/26170872215745041705.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 06-04-2011, 22:38
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie Zmarszczki szczęscia:)

Dziś żyj!
Dziś się uśmiechaj!
Dziś bądż szczęśliwa!
Twoja radość życia,Twoje szczęście nie muszą zależeć
od tysięcy błachostek,,,n.p od zmarszczek.One są nasze ,kochane.Dbajmy o nie
http://www.iv.pl/images/55453488430789908533.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 07-04-2011, 16:25
Barakuda Barakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Chrzanów
Posty: 1 276
Domyślnie

Zmarszczki trzeba pokochać, tak jak wszystkie swoje niedoskonałości i wady. Przecież one są nasze, a siebie trzeba kochać najbardziej, aby móc kochać innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 03-07-2011, 18:02
~gość: 85.89.189.xxx's Avatar
~gość: 85.89.189.xxx
 
Posty: n/a
Post

coz zrobic trzeba polubic swoje zmarszczki /niema nato rady/ich przybywa wraz z wiekiem starzejmy sie godnie wiem trudno je zaakceptowac u siebie,ale twarz bez zmarszczek w dojrzalym wieku wygladala by jak maska,a te mimiczne zmarszczki,sa poprost piekne.a te kurze lapki przy oczach,swiadcza o naszym pogodnym,radosnym nastawieniu do zycia.ja uzywam kremu niweja i on calkowicie mi wystarcza .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 28-11-2011, 23:55
~gość: 93.105.125.xxx's Avatar
~gość: 93.105.125.xxx
 
Posty: n/a
Post

Mam 59lat-fajną figurę ,super fryzure,ubieram sie odpowiednio do wieku,ale staram sie byc modna i na czasie,niby wszystko ok! niestety geny po Tatusiu i zmarszczki na policzkach,podłużne brzydkie ,nienawidze ich!!!! nie moge na siebie patrzec!Mam delikatna ,suchą skor ,jestem blondynka.Moje rowiesniczki,ciemne nie maja tylu zmarszczek.Gdybym miała duzo kasy zrobiłabym botoks!Na pewno!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 29-11-2011, 19:49
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Cytat:
Napisał 93.105.125.xxx
Mam 59lat-fajną figurę ,super fryzure,ubieram sie odpowiednio do wieku,ale staram sie byc modna i na czasie,niby wszystko ok! niestety geny po Tatusiu i zmarszczki na policzkach,podłużne brzydkie ,nienawidze ich!!!! nie moge na siebie patrzec!Mam delikatna ,suchą skor ,jestem blondynka.Moje rowiesniczki,ciemne nie maja tylu zmarszczek.Gdybym miała duzo kasy zrobiłabym botoks!Na pewno!!!!


EEEE TAM BOTOKS

Obecnie mają innowacyjne metody upiększające ))
mniej inwazyjne !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 17-12-2011, 11:03
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

Na zmarszczki dobre są glinki kosmetyczne, olejek migdałowy i kokosowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 03-07-2013, 11:22
aganowik1971 aganowik1971 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 5
Domyślnie

Ja używam maseczek kolagenowych Beautyface i sa rewelacyjne na zmarszczki i przyjemne w użyciu polecam je nie sa drogie a dzialają lepiej niż kremy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 06-07-2013, 17:12
Katarzyna i Jerzy's Avatar
Katarzyna i Jerzy Katarzyna i Jerzy jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Kraków
Posty: 55
Domyślnie

Mam kilka fajnych porad jak sobie radzić ze zmarszczkami;
- masaż twarzy, bardzo delikatny, nie rozciągamy skóry, z użyciem środków natłuszczająco nawilżających. Powoduje lepsze odżywianie skóry, odprowadzenie limfy do naczyń krwionośnych likwidacje mini obrzęków, lepsze ukrwienie twarzy,
- rzucamy papierosy i alkohol,
- kremy i mleczka z dodatkiem AHA alfa hydrokwasami (mleko, trzcina cukrowa, owoce), AHA są silnymi antyoksydantami,
- żel aloesowy z kwasem jabłkowym,
- owoce papai, maseczka; miąższ papai mieszamy z mąka owsianą, maseczka na twarz z awokado,
- więcej snu, najlepiej na plecach,
- ćwiczenia mimiczne twarzy przed lustrem, wzmacniają i uelastyczniają mięśnie twarzy,
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.