menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 10-03-2010, 15:44
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Podpisałam ... obu rekoma, chociaż jest to tylko kropla w oceanie,ale jak mówi Lila...bez tej kropli nie było by morza..dodaje i oceanu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 10-03-2010, 16:53
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

psów nie można zabijac i jeść? świnek morskich pewnie też (chociaz to był przysmak w Ameryce Poludniowej), ani kotów, a zwykłe świnie i krowy można? czegoś nie rozumiem

ogólnie jestem za życzliwym stosunkiem do zwierząt i nie jadam mięsa, więc nie jestem przyczyną ich męki, nawet skór nie noszę jakoś, chyba że przypadkiem coś kiedyś, mam przekonanie że zmiany moga zaistnieć tylko wtedy kiedy nie będzie nabywców, wtedy zabijanie zwierzat nie będzie opłacalne i nikt teog nie będzie robił
__________________

"Zaglądnik"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 10-03-2010, 19:10
al-ka's Avatar
al-ka al-ka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 102
Domyślnie Bardzo dziękuję za link.

Oczywiście podpisałam i porozsyłałam link.
Miarą człowieczeństwa,a wiec poziomu rozwoju jest stosunek do istot słabszych.Zwierzęta to nasi bracia mniejsi i należy im się z naszej strony ochrona,opieka a przede wszystkim szacunek.To,że tak niestety nie jest wynika z przyczyn ogólnie bardzo mówiąc kulturowych(choć lepszym określeniem byłoby-braku kultury) lub też religijnych.Wielowiekowe idiotyczne opowieści o braku duszy u zwierząt,ba-nawet braku odczuwania bólu,a także o rzekomej wyższości gatunku Homo sapiens i wynikającym z tego prawie (kaduka!) do nieograniczonej władzy zaowocowało wynaturzeniami w traktowaniu zwierząt.A stąd już tylko maleńki kroczek do niegodziwości i zbrodni wobec słabszych pobratymców.Warto zawsze i wszędzie przeciwko wszelkiemu złu i niegodziwościom przeciwstawiać się w każdy możliwy sposób.Również podpisując petycje.I choć może to w radykalny sposób nie odmieni na już mentalności kata,to jednak ktoś się może zastanowi,wszak i kropla drąży skałę.
__________________
Im bardziej poznaję ludzi,tym bardziej kocham moje psy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 30-05-2011, 10:17
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Do:
Sąd Rejonowy w Nowym Targu
Prokurator rejonowy p. Józef Palenik
ul. Ludźmierska 29, Nowy Targ
18 2612601
sekretariatprezesa@nowytarg.sr.gov.pl



Zwracamy się z prośbą o wymierzenie najwyższego możliwego wymiaru kary Piotrowi B., Piotrowi K. oraz Krzysztofowi T. z
Lipnicy, którzy "dla zabawy" przywiązali psa do samochodu i ciągnęli za sobą aż odpadła mu głowa.
Prawa zwierząt są w Polsce traktowane marginalnie i właśnie z tego powodu pozbawieni ludzkich odruchów zwyrodnialcy
czują się bezkarnie.
Okrucieństwo, jakim wykazali się sprawcy, jest tak nieprawdopodobne, że nie ma dla niego usprawiedliwienia.
Ich młody wiek czy ewentualna dobra opinia nie mogą stanowić okoliczności łagodzących ponieważ jest to przykład
wyjątkowego bestialstwa.
Prosimy o karę pozbawienia wolności bez zawieszenia i najwyższą możliwą grzywnę bo tylko taka będzie adekwatna do tego,
co zrobili.



Niżej podpisany/a:
Katarzyna Werczyńska
01-174 Warszawa
autor6148@petycje.pl

http://www.petycje.pl/petycja/6148/n...psu_glowe.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zatrzymaj mękę zwierząt w cyrku-podpisz petycję! al-ka Społeczeństwo - wątki archiwalne 31 04-04-2008 14:14
W OBRONIE TYBETAŃCZYKÓW-podpisz petycję! al-ka Polityka - wątki archiwalne 7 25-03-2008 14:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.