menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 31-10-2013, 11:39
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Hej Kometa i - witaj. Szkoda, że jak byłam w Warszawie jeszcze nie wiedziałam o Tobie. A nuż doszło by do spotkania..... Ty jesteś jeszcze młodziutką - pod względem stażu w seniorku - usterką. Jeszcze wszystko przed Tobą. Ja, co widać po ilości postów i z cztero-letnim stażem, jestem już też seniorką klubikową, a wyobraź sobie, że jeszcze nie zdołałam poznać tej, dla której wstąpiłam do seniorka. A teraz już nawet przestałam o to zabiegać. Co więcej... wydaje mi się , że staż i czas pracują dla mnie na nie korzyść. Bo znajomych mi ubywa a Koleżanek przez duże "K" jak nie miałam tak nie mam.
Nie wiem, może to moja wina. Może nie umiałam się przystosować, może za mało we mnie luzu - choć z usposobienia jestem osobą towarzyską, lubianą i zawsze
uśmiechniętą . A tu mają mnie pewnie za ponurą sztywniaczkę. Nie wiem... coś widocznie jest ze mną nie tak. Do miłego...Pa. Pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 01-11-2013, 10:33
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 128
Domyślnie

Dziękuję za miłe słowo. Muszę przyznać ze wstydem, że nie wiem gdzie jest Koronowo. kometa2
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 21-12-2013, 01:45
Maverick's Avatar
Maverick Maverick jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: lubelskie , Polska
Posty: 129
Domyślnie

Cześć kometa2 -- Koronowo jest tu..
https://www.google.pl/search?q=Koron...4eI7AazsoF4 :)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 21-12-2013, 13:29
Matyska Matyska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 7
Domyślnie

Witaj Degie i inni forumowicze
Jestem nowa na tym forum. W realu trochę czuję się samotnie. Dzieci wyszły z domu, znajomych ubywa albo są zajęci wychowywaniem wnuków. Podobnie jak Degie nie bardzo się mogę zgodzić aby życie upływało na siedzeniu przed komputerem. Trochę poszperałam w sieci i nie znalazłam ciekawych ofert dla chcących się zakolegować w realu. Przyznam, że jestem zdziwiona. A może podyskutujemy o tym w wątku: dlaczego czujący się samotnie seniorzy nie chcą się skrzyknąć aby próbować razem spędzać wolny czas? Kino, spacer, wycieczka, kawa przecież do niczego nie zobowiązuje, może natomiast wnieść trochę uśmiechu w nasze życie.
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie samotnych. Matyska
PS Do Degie: wysłałam Ci prywatną wiadomość, mam nadzieję, że tu czasem zaglądasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 22-12-2013, 02:20
Maverick's Avatar
Maverick Maverick jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: lubelskie , Polska
Posty: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matyska
Witaj Degie i inni forumowicze
Jestem nowa na tym forum. W realu trochę czuję się samotnie. Dzieci wyszły z domu, znajomych ubywa albo są zajęci wychowywaniem wnuków. Podobnie jak Degie nie bardzo się mogę zgodzić aby życie upływało na siedzeniu przed komputerem. Trochę poszperałam w sieci i nie znalazłam ciekawych ofert dla chcących się zakolegować w realu. Przyznam, że jestem zdziwiona. A może podyskutujemy o tym w wątku: dlaczego czujący się samotnie seniorzy nie chcą się skrzyknąć aby próbować razem spędzać wolny czas? Kino, spacer, wycieczka, kawa przecież do niczego nie zobowiązuje, może natomiast wnieść trochę uśmiechu w nasze życie.
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie samotnych. Matyska
PS Do Degie: wysłałam Ci prywatną wiadomość, mam nadzieję, że tu czasem zaglądasz.

Witaj. Od dłuższego czasu( choć w związku) kiedy wszystko zgasło jak ogień piecu jestem sam wśród tłumu. Ale radzę sobie, mam pasję, rower, moją kochaną muzę która jest moim lekarzem kiedy trzeba. Nauczyłem się wyczuwać te sytuacje kiedy ktoś udaje że jest ok, ale ukradkiem rozgląda się na boki jakby tu się urwać. Nie lubię na siłę się nikomu wciskać. Nie to nie! Kiedy mój najlepszy przyjaciel wreszcie się ożenił i tak dał się omotać kobiecie że ona zaczęła rządzić w jego domu do tego stopnia że kiedyś jak siedzieliśmy i gadaliśmy o wszystkim ona weszła do mieszkania i zwyczajnie mnie z niego wyprosiła. A on --- siedział jak mumia i nie odezwał się słówkiem. Dzwoniłem ale na próżno. Trochę bolało, ale świat nie kończy się na nich. Po 5-tym tel. zwyczajnie powiedziałem sobie-- koniec. Teraz siedzę na EPOM-mie i robię co chcę. Potrafię sobie zorganizować dzień bez "tłumu". I choć czasem czegoś tam się człowiekowi chce-- przecież jestem dalej facetem -- a nie ma jak to przecież nie będę siedział w kącie i płakał. Jest pogoda to biorę rower i robię sobie te małe 100km . Mam koleżankę z byłej pracy, umawiam się z nią na kawę już 10 lat---- szok, ale prawda. Zawsze zajęta. Dałem spokój bo to już śmieszne jest. I jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 22-12-2013, 14:41
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Weź ten rower i odwiedź Sanok..........a co?
Ci zależy,,deczko zimno...trzymaj się dzielnie.pa.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 24-12-2013, 00:39
Maverick's Avatar
Maverick Maverick jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: lubelskie , Polska
Posty: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcel20106
Weź ten rower i odwiedź Sanok..........a co?
Ci zależy,,deczko zimno...trzymaj się dzielnie.pa.

Aktualnie stoi na awarię. Czeka na naprawę i serwis. Deczko zimno..... hmm chyba bym zamarzł na takiej trasie. Ale w lecie , jakbym go załadował na samochód,przywiózł do Sanoka to można by spróbować śmignąć do Polańczyka. Dobrze znam te tereny.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 24-12-2013, 03:53
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

No Sam widzisz-,że jest też wyjście.
Tobie życzę Spokojnych Świąt.
A cała ;reszta;to i tak będzie...
Pozdrawiam też.............pa.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 24-12-2013, 23:57
Maverick's Avatar
Maverick Maverick jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Miasto: lubelskie , Polska
Posty: 129
Domyślnie

Dzięki. Tobie też moje serdeczne życzenia zdrowych i miłych Świąt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 07-05-2014, 13:47
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 128
Domyślnie

Matysko, odpowiadam, jesteś jedną z nielicznych osób z Warszawy, tak jak ja. Chętnie się spotkam i pogadam, choć czuję, że jestem grubo starsza... kometa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 13:16
Moris5565 Moris5565 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Leginowo, Mazowsze, Polska
Posty: 34
Domyślnie portale randkowe?

Ja tam polecam portale randkowe. Różne miłe rzeczy mnie na nich spotykają: raz poflirtuje, raz poważnie pogadam. Zakupiłam sobie laptopa i teraz kontaktuje się z innymi np. siedząc w parku, na łonie przyrody. Z paroma osobami też spotkałam się w realu i było bardzo miło. To takie niezobowiązujące znajomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kawa w realu ;-) Anna_Maria_57 Warszawa 42 08-03-2018 08:25
Spotkania informacyjne pm24 Zaproszenia 0 17-12-2010 00:53
I w necie i w realu.... Stalin Społeczeństwo - wątki archiwalne 2 03-02-2010 22:53
Dolnośląskie spotkania hebra dolnośląskie 499 13-08-2009 18:55
Nasze spotkania szekla Łódź 71 17-04-2009 21:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.