menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 20:15
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie Tak zycie jest pelne niespodzianek ....

Dzisiaj snil mi sie <obiekt westchnien mlodzienczych> rano tuz po kawce gorzkiej rzecz jasna - ... telefo n.Meski glos i n iesppodzianka to On.Przyjechal na poludnie /tak to nazywa/ i bardzo chce sie zobaczyc ze ,mna ..Umowilam sie dopiero na
czwarek zeby miec troche czasu na ogarniecie swojego wygladu.Dzisiaj zaliczylam juz 4 zmiany plasterkow z ogorka zielonego ktore pukladalam dokladnie na worach pod oczami, na kurzych lapkach na marsie czolowym i na szyjce zmeczonej przyspieszonym nieco oddechem.Zaraz naloze farbe na glowe ,maseczke regenerujaco-wygladzajaca na twarz i dekold,wezme dobrze ciepla kapiel w wonnosc iach ..zapale swieczki i bede <piekniec> i <mlodniec< hihihih.Wieczorem mamy zaproszenie do 3-ch kolezanek klasowych ...chce wygladac korzystniej niz one .A niech porownuje .. i pomysli >ta to sie trzyma z nich najlepiej>
A po kolacji jak przyjedziemy do mnie to zapale w kominku , on zrobi drinka /bez lodu hihii/ i bedziemy jak zawsze wspominac i smiac sie jak kiedys jak dawniej kiedy nie wie
dzielismy co nam los przeznacza .Napewno bedziemy sie calowa,tulic wzdychac ... i bedzie wesolo - jak zawsze.
I ... nie bedzie konsumpcji .... jak zawsze .A w czwartek bede tylko c z e k a c i p a c h n i e c . przy muzyce z lat 60-tych.
Taki jest scenariusz , a czy rezyser sie do tego dostosuje ????
Wszystko Wam opowiem
.P.s to jest ta sama osoba o ktorej pisalam w poprzednim poscie . j.w.2007020419211869kominek RPO.gif
19kwiaty roze z sercami RP.gif
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 22:01
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 153
Domyślnie

Buniu...życzę Ci z całego serca aby ten scenariusz się spełnił, jednak coś w nas zostaje z tych pierwszych miłości, zawsze są najpiękniejsze...a może dlatego że nie spełnione do końca???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 22:12
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Interesujący zbieg okoliczności u Buni wywołał u mnie następującą refleksję. Nie widziałam swej pierwszej miłości "na żywo" ponad 30 lat. Widziałam natomiast jego zdjęcie w internecie. Wygląda jak własny syn. Mnie by nawet ciężarówka ogórków nie pomogła.Ale ze dwa sobie skroję dla poprawy samopoczucia.Mam nadzieję Buniu, że opowiesz o spotkaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 22:21
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

No co ty Hanusiu...wyglądasz ślicznie...tylko pozazdrościć...coś Ty taka skromna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 22:25
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Haniu - podaj stronkę internetu - wklaimy do "Idola"!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 22:42
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Joluś! Gratuluję poczucia humoru!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 08:50
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ja teraz nie chciałabym za żadne skarby spotkać się z moją pierwszą mlodzieńczą miłościa-bo nie ogórki lecz czarodziejska różdżka byłaby potrzebna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 09:20
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Do Niki.Nie wiadomo jak ta Twoja pierwsza miłość wygląda.A tak wogóle to trzeba siębie polubić jakim się jest i będzie dobrze.Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 13:58
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Oj,lubię się,ale on ma w pamięci szczuplutką brunetkę o długich włosach-a tu gruba posiwiała baba,tleniona na blond, a buźka pełna zmarszczek zamiast nastoletniej slodyczy..niech tak zostanie,jak mnie zapamietał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 14:13
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Oj - tak pięknie wypowiadacie się na temat I miłości, a ja niestety nie mogę wziąć udziału, bo u mnie jak w piosence - "każda miłość jest pierwsza..."
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 15:04
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

3a.gifGdy powoli zatarły się wspomnienia pierwszego młodzieńczego uczucia zaczęłam zwracać uwagę na adorującego mnie niemal od dwóch lat kolegę ze szkoły średniej,razem dojeżdżaliśmy pociągiem do szkoły,razem przesiadywaliśmy w świetlicy dworcowej/kiedyś takie były dla dojeżdżającej młodzieży/.Ani się obejżałam staliśmy się parą,nierozłaczną w szkole na przerwach,po lekcjach.Nie wiem czy to była miłość ale było nam dobrze razem.I tak zaczął przyjeżdżać motorem,mieszkał w sąsiedniej wiosce,zabierał ,mnie na zabawy-oczywiście zawsze wbrew woli rodziców ,dla nich nie był wystarczająco dobry, nie miał hektarów.Skończył rok wcześnij szkołę odemnie,poszedł do wojska.Były czułe listy,spotania na przepustkach....I nagle wszystko się skończyło,przyjechał ,powiedział żę koniec,coś tam jeszcze mówił,już nie pamiętam.Z początku było mi ciężko, ale szybko przyszłam do siebie-być może nie była to prawdziwa miłość. .Dziś po 30 latach dowiedziałam się wreszcie co było powodem zerwania i jakoś mnie to nie zdziwiło-okazało się że to jak zwykle sprawka mojej rodzinki.Myśleli że jak jego się pozbędą to uda im się mnie zatrzymać w domu,a było na odwrót.Odeszłam,choć jeszcze przez wiele lat się nie uwolniłam.image013.gif.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez Kundzia : 11-05-2008 o 08:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 16:09
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka

Ale rodzinka,nie do pozazdroszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 20:45
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Oj,lubię się,ale on ma w pamięci szczuplutką brunetkę o długich włosach-a tu gruba posiwiała baba,tleniona na blond, a buźka pełna zmarszczek zamiast nastoletniej slodyczy..niech tak zostanie,jak mnie zapamietał...
Niki ty też masz jego obraz inny i nie wiadomo jak by się teraz tobie podobał.Niech zostanie lepiej to co w pamięci ,to zawsze miłe wspomnienia a rzeczywistość ????Name:  36_1_44.gif
Views: 85
Size:  14.9 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 12-05-2007, 07:52
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie



To, że wiersz pisany jest przez księdza, to przypadek. Wiersz jest w temacie i jest piękny.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans

Ostatnio edytowane przez Wilhelmina : 12-05-2007 o 07:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 12-05-2007, 08:00
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

I jeszcze jeden wiersz.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 12-05-2007, 18:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Czytałam co pisałyście miłe,o swoich podwórkach.A tu jest temat pierwsza miłość...

Przypomniała mi się pierwsza miłośc podwórkowa,która z całą pewnością miłością nie była,tylko jakimś dziwnym uczuciem porozumienia w podwórkowej watasze dzieciaków..

On był śmieszny i łobuzowaty.Ja słodka ,ukokardowana dziewuszka,wiecznie wożąca śpiącą lalkę w wózku ,model ''warszawa''..On lubił towarzyszyć,ale został napiętnowany głupią przyśpiewką...panna z kawalerem,pod siódmym numerem...

Ale cyrk...
Cóż,od dziecka miałam słabość do silnych osobowości..
On,wiele lat później,ruszył do strajku 9.000 ludzi huty im.B.Bieruta.Był internowany i represjonowany.Nie mam pojęcia,co się z nim stało.Może jest rozgoryczonym ,starszym panem,widząc swoją hutę w ukraińskich rękach?

Czas.On wszystko zmienia.Wygładza charaktery,wyostrza rysy twarzy.Daje inne spojrzenie na przeszłość ,i dużo wyrozumiałości dla ludzkich przywar.
Ale i on,ten lekarz wszechczasów,nie może zatrzeć wspomnień.I dobrze,bo czym innym ,z takim smakiem ,można się karmić gdy nadejdzie ....jesień ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 12-05-2007, 19:37
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Kunegundo, zainteresował mnie fragment Twojej wypowiedzi dotyczącej wystąpienia z zakonu. Tak sie składa, że ktoś mi znajomy opuszcza z pewnych względów zakon żeński(nie z własnej woli, myslę), po 6 latach pobytu w nim.
Powiedz jak sobie radziłaś, czy zakon jakoś Ci pomógł?Czy masz jakieś rady dla młodej jeszcze kobiety?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 12-05-2007, 20:52
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Ciekawe, czy wie

Ciekawe, czy Moja Pierwsza Miłość zdaje sobie sprawę, jak wiele zyskał, że nie pozostaliśmy razem. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że rozstanie było dla Niego prawdziwym uśmiechem losu. Mam nadzieję, że los przyniósł Mu ich więcej i w lepszym gatunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 13-05-2007, 20:42
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie bylo spotklanie .. bylo romantycznie ...

30kwiaty mrugajacy tulipan.gif i znowu poczulam sie licealistka adorowana przez najp[rzystijniejszego kolege z klasy Xi a
i przeciez to nic ze rezyser o bardzo znanym i uznanym na swiecie nazwisku Zycie> wymyslil ze bohaterowie maja po 60 lat ...// po prostu mial taka koncepcje na dobry lzawy filmik...
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 13-05-2007, 20:46
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Opowiem jak bylo ale nie dzisiaj .. bo wszystko mi sie poplatalo a na dodatek pogmatwalo... i moze przez noc uda mi sie znalezc poczatek sensu tych spotkan....... ?????
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Miłość matki jest ślepa.... tigr Rodzina bliższa i dalsza 52 20-12-2016 22:35
Czy miłość i seks są nierozłączne ? destiny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 118 30-12-2014 06:58
Czas na miłość - komentarze destiny Ogólny 39 29-10-2007 01:03
Miłość na emeryturze - ach te kobiety Zygmunt60 Społeczeństwo - wątki archiwalne 45 21-10-2007 21:07
Miłość czy oczekiwania lonia1 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 44 14-07-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.