menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 08:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Oj Jasiu, no wlasnie, one jakies takie tajemnicze. Ja dodalam swoja, bo normalnie mialam miec obrazek fikajacych slicznych nozek, ale obrazka w tych co sciagnelam, nie bylo!!!
Jak zajrzysz na strone z tuto, to pewnie zobaczysz jak mialo byc.
Plugin do ramek wspanialy!!!
Dopisuje cos: Jasiu nie musisz umieszczac programu w PSP tylko ten "otwieracz" co dala Urszulka, on ci otworzy program ktory masz na pulpicie. Ja tak mam.

Urszulko dobrze mowie?...
ps: Tuto jest zrobione idealnie tak jak bylo napisane, i efekty sa identyczne. Tylko kieliszki troche wieksze!!!
  #42  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 08:27
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam dziewczyny za rana,piekne wasze pracki .Urszula ,misiu jest wspanialy zrobilas vektorem ?ja tez juz gdzies misie robilam ,musze zobaczyc.
To jest moj nocny z tej francuskiej stronki ,ksiazka jest 4 zaznaczeniami zrobiona.
autorzy tuby Christine
Colombe.chezdombe.ovh.org
Milej niedzieli wam zycze.
  #43  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 08:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Evi, piekny obrazek, czy moglabys podac ten link orginalny?...
Bo jak podajesz tak to on nie dziala.
Milego dnia.
ps: moze by ci sie chcialo zrobic obrazek wedlog twojego pomyslu?
Ciekawa jestem jaki masz styl.
  #44  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 08:37
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Evi, probowalam na rozne sposoby i nie znalazlam.
  #45  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 08:57
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Iluzjo.ja juz tyle swoich obrazkow zrobilam,dziewie sie bardzo ze po tak dlugim czasie jeszcze mojego stylu nie widzisz Ja widze w sekundzie bez podpisu czyja jest pracka.
Tu link http://colombexx.free.fr/
nie otwiera sie musisz tak.colombexx.free.fr .tutorials do szukiwarki wrzucic.
  #46  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 09:02
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Evi potem zbiorę się za to wszystko teraz wychodzę,nie długo zabiorę się za robienie obrazków według czyjegoś pomysłu, ale tylko do nauki, nie lubię nikogo naśladować.
  #47  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 09:12
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witaj Jasiu,ja tez nie, ale zeby opanowac program musisz zaczac tuta robic.W szkole tez zaczelysmy sie uczyc z elementa.Dlatego robisz wedlug prac innych ktorzy nas ucza.Z czasem opanujesz program i korzystasz dalej z prac innych bo uzywamy np.tub.
  #48  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 09:39
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Evi widze, przeciez ci napisalam juz, ze uwazam cie za bardzo zdolna graficzke.
Ale poniewaz, robimy bardzo duzo roznych rzeczy, korzystajac z roznych pomocy, np: tubki umieszczone "narzedziem", co powoduje, ze obrazki zmieniaja sie. Uzywamy filtrow i efektow, co powoduje, ze style sie zmieniaja tez.
A jak sie robi tuta, to wogole nie sa to czesto "style" ktore lubimy, ale robimy je, bo to nam pomaga w opanowaniu programow.
Tylko dlatego prosilam, zebys cos zrobila bez pomocy tuta, bo juz bardzo duzo umiesz na PSP i to pokazaloby nam, poczatkujacym w tym programie, co mozna osiagnac.
Nie mysl nawet przez chwile, ze prosba moja ma jakies drugie dno.
Jestem ciekawa wszystkiego doglebnie, mozna to bylo juz stwierdzic niejednokrotnie.
Mam nadzieje ze cie nie obrazilam.

Zaraz zobacze jak to z tymi tutami, dziekuje za link.
Milego dnia...
ps: Jasiu, Vizros dziala!!! w PSP!!!

...
  #49  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 09:48
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Evi, bylam, widzialam, bede korzystala, tuta sa bardzo interesujace. Dziekuje.
  #50  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 10:25
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Iluzjo,nie obrazilam sie czsami sa male nieporozumienia (jezykowe) lepiej wyjasnic ,prawda !Probuje to czego sie ucze wam przekazac i ciesze sie z kazdego suksesu ktory osiagacie bo to daje satysfakcje ze troszke moglam moimi wiadomsciami pomoc.Nie wiem jak dlugo bede was odwiedzac ,moze byc ze bedzie dluzsza przerwa,zobaczymy czas pokarze.
Linkow fr. mam wiecej musze tylko posortowac.
Pisalas rano o forum Donny PS,weszlam poogladac tuta do Ps zrobilam jeden latwy,znaczek

Galtona.PS mam jeszcze po Angielku ale dobrze tlumaczy bo dopisuje Angielskie nazwy narzedzi -zupelny zamet w glowie.
Zdjecie jest z pix.de
  #51  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 11:07
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

I jeszcze jeden na zakonczenie,Galtona prosty ,ale zrobilam blad z tlem.To dopiero paczatki i bedziemy jeszcze duzo bledow robic.
Przyjemnej niedzieli
  #52  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 11:31
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Evi pojęcia nie mam jaki ty błąd widzisz. Obrazek fantastyczny. Twój talent widocznie nawet błędy zmienia w dobre rzeczy. Wspaniale też bieli się kwiatek w znaczkowej ramce. Dzięki zastosowaniu różnych ostrości to roślinka przypomina mi ostatniego żołnierza na placówce. Jeszcze panuje nad chaosem. Fantastyczne. Trochę szkoda, że tylko dzieci potrafią w patyku widzieć królewnę. Żal. Ale są osoby, które nie straciły tej umiejętności. Nektarynka, Jasia, Tar- ninka, Tamora, Sanna, Basia, Urszulka, Sanna, Inka-ni dostrzegają w świecie rzeczywistym jakieś inne przez siebie tylko widziane elementy.I rzecz nie w technice, doskonałości wykonania, ale w tym przefiltrowanym przez doświadczenia życiowe dziecięcym spojrzeniu na świat.Stąd taka piękna kwitnąca wiśnia, wspaniała władczyni ze słoniem, misie- przytulisie.
Ło, matko, chyba muszę zrobić jakiś obrazek. Ja też jeszcze zachwycam się światem jakbym go pierwszy raz ujrzała. Im starsza tym bardziej.
  #53  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 12:08
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie, wpadlam zobaczyc co nowego.
Evi pracuje, a ja gadalam z przyjaciolka trzy godziny.
Widze, ze Bronczyk napisala recenzje. Jak to dobrze ze ktos zauwaza co sie tutaj dzieje... oczywiscie poza nami.
Milego dnia zycze, robie czystke w pluginach.
I zastanawiam sie glosno, moze ktos mi powie, dlaczego plugin Greg Factory Output I i II w PSF ma w sobie Pool Shadow i to dziala, a w PSP, nie ma tego filtra, wszystkie inne ma!!!
A do PSP wkladalam ten sam co w PFS, bo je dublowalam.
Jeszcze jedna zagadka!
  #54  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 12:43
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Filtr Greg,s Faktory Oulput vol II> pool Shadow... w PSP działa u mnie.
Czasem tak jest trzeba coś z tym zrobić żeby działał, sama nie wiem jak,
mam inny filtr nie działający w PSP, a działa PFS zresztą tu wszystko działa.Skrypty mnie wykończą nie wiem czemu nie chcą mi działać i wszystko poznikało, jak mam uruchom Plik>skrypt to poniżej mam tylko czynny pierwszy krok.
  #55  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 13:10
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, czasami tak jest, to fakt. Ja to mialam problemy, a ten pluginek "Greg's Factory... zastapilam innym ktory tez ma Cross Shedow, i robi takie samo swiatlo. Jest to Graphic Plus.

Zrobilam obrazek wedlog tuto Diane, juz podawalam jej link.
Fantastyczne tlo, ale mialam moment, ze nie wyszly mi dwie linijki po dwoch stronach wewnetrznego obrazka. Trzeba by to jeszcze raz przerobic.

...

ps: Jasiu, pokaz droge do twoich Skryptow. I potem, zrob te droge poza programem, i otworz folder ze Skryptami, i pokaz na zrzucie jak to wyglada. Ja zrobie to samo z moimi i napisze gdzie co mam. Bo ja mam czesc w programie i dorzucilam sporo, pozaprogramem. Wszystkie sa widoczne, jak otworzy sie program. Tu mi sie udalo. Mysle...
  #56  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 13:28
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, czy zagladalas do Preferance?... te droge mi pokaz, bo moze nie pokazalas drogi programowi? Ja zrobilam tak jak pokazala droge Urszulka, i okazalo sie, ze jak otworzylam "Folder" ze skryptami poza programem, to w nim nie bylo tego nowozainstalowanego "otwieracza" wiec wyjelam z folderu ktory mam na dysku D, i przenioslam do tego Folderu co znajduje sie w Programie. I "Otwieracz" pokazal sie w okienku w Programie.
Sprawdz Jasiu jeszcze raz wszystko kolejno.
Ja walczylam z niektorymi... tygodniami.
Starszej osobie w moim wieku nie wszystko wchodzi latwo do glowy...
Jasiu, ja na sama mysl, ze trzeba by moze cos zrobic z moim "profilem", dostaje drgawek ze strachu. Szczescie ze programy jakos sie daja teraz ulaskawic.
Milego dnia zycze...
ps: szkoda ze nie ma tuto ktore powiedzialo by jak urzadzic sobie strone z profilem!!!
  #57  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 13:44
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko dobrze kombinujesz super tak pokombinowałam wcześniej i wyszło
ale ten zrzut od Ciebie był pomocny, chodzi o nazwę jest na zrzucie potem kombinowałam tak samo i mam w programie, ale nie dokończona sprawa z innymi skryptami, to nie jest pilne.Jeżeli chodzi o profil to żaden problem musiałabym Ci napisać tak krok po kroku jak to zrobić to naprawdę łatwe, a po drugie musiałabyś mieć Chomika potrzebny można tam przechowywać wszystko, nawet prywatne pod hasłem, mam od Was wszystkie zrzuty w każdej chwili mam pod ręką nie zaśmiecają komputera,wystarczy się zarejstrować i masz foldery ile chcesz, okazję zachomikować sobie wiele pożytecznych programów lub co się chce.
Irenko zajrzyj do Chomiczka danryba jest u mnie tak na dole, gdzie się wpisują znajomi, jest to graficzka z znajomością PSP.
__________________
  #58  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 15:22
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, ciesze sie. Dzisiaj udaje sie nam!
Fajny taki dzien.
Ja sobie poexportowalam jeszcze troche tubek i daje spokoj, ogladne sobie jakis film.
...

Obrazek na koniec.
Do jutra... milego wieczoru wam wszystkim zycze.
  #59  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 17:33
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie ja tylko na chwilkę. Piękne obrazki Irenki - te dwa ostatnie. Też ciągle myślę o profilu, żeby go zmienić, ale to trzeba czasu.
Dorzucę swój obrazek, taki okolicznościowy - wzór z Donny. Kolory nie bardzo, ale takie mi wyszły.

~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #60  
Nieprzeczytane 26-04-2009, 20:00
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ,,,Witajcie ,,,

Jakie obrazeczki nowe bardzo ładne, Ula jaki śliczny ten Twój okolicznościowy ,,No koniec odpoczynku jutro znowu praca w ogródku brr,
Ja zrobiłam taki obrazek
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 08:23
...Nasza grafika - obrazki...cz. X tar-ninka Hobby, pasje 504 08-04-2009 21:52
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.