menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 00:16
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Do Alsko. Pasta której nazwę Ci podałam, nie jest taka tania, ale podobno najlepsza. Wystarcza na długo, jeśli kupisz dużą tubkę. Duża wychodzi taniej. Ja nie wymądrzam się, przekazuję jedynie opinie hodowców i weterynarzy - nie dawaj whiskasa.Ponoć co tanie to drogie. Podawanie gorszych karm powoduje schorzenia, a co za tym idzie, pieniądze wydane na weterynarzy.
I jeszcze...mój Filip ma taką wagę całkiem przeciętną. Jest maine coonem, a to jest rasa kocich olbrzymów. Ma dwa lata, a pełną dorosłość uzyskuje dopiero w trzecim roku życia.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #22  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 07:29
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie jamniki, spaniele, owczarki i inne pięknoty...

Moją ulubioną rasą / oprócz jamników, które wychodzą poza psi schemat/ są owczarki niemieckie



Żeby było jasne...jestem miłośniczką wszystkich zwierząt, a wszystkie które miałam kochałam bez pamięci.
Kiedyś miałam spaniela /ostatniego z miotu/.Był u nas w domu od szczenięcia.Był od początku nie do opanowania... ponosiły go emocje, rozhisteryzowany, nieposłuszny.Żadne metody nie skutkowały. Przechodziłam gehennę, kiedy np.trzeba go było poddać jakiemuś zabiegowi albo nawet zwykłemu szczepieniu. Kiedyś w przychodni, lekarz zamiast mojemu Raulowi, zrobił zastrzyk p/wściekliźnie...sobie.
W wieku 4 lat nie upilnowany...zginął pod kołami samochodu.
Mimo, że sprawiał tak dużo kłopotów, po jego śmierci długo nie mogłam dojść do siebie.

................
  #23  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 08:33
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Dzidko,

coś mi się widzi, że mamy podobnie Wszystkie miłuję. A owczarki alzackie, niemieckie, to... brak mi słów.
Strasznie żałuję, że nie mam oprzyrządowania pozwalającego wklepać fotek papierowych.
Moja przedostatnia psica, czekoladowa spanielka z ogonem w całości - była szczeniakiem nadprogramowym przeznaczonym przez bydlaków do zlikwidowania, bo mieli limitowany miot upoważniony do rodowodu. Zrobić im krzywdy mi się nie udało, zmusiłam ich tylko do zachowania psa przy życiu.

Ona też histerycznie reagowała, tylko że na ptaki. To było coś pięknego - trzęsła krzakiem, na którym siedziały, żeby mogła je nadal płoszyć. Żyła 13 lat.
  #24  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 08:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

W zeszłym roku odszedł Kuba,długowłosy owczarek niemiecki,7 lat temu przywiązany w lesie do drzewa...
Wielka miłość starszego pana.On go ciągle widzi koło siebie..
Ale chociaż starość miał piękną,w cieple i miłości...
  #25  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 12:55
Pufka's Avatar
Pufka Pufka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Wrocław
Posty: 20
Domyślnie

Też miałam owczarka niemieckiego, sukę Korę. Była dla nas ważnym członkiem rodziny, zawsze wesołym, ufnym i dobrze wychowanym. Długo nie mogliśmy pozbierać się już bez niej.Minęło parę lat a ja dalej oglądam zdjęcia i opowiadam o Korze wnukom. Teraz znowu mogłabym pozwolić sobie na psa
ale się waham. Jestem zwariowana na punkcie psa, no i nie mogłabym wyjechać na dłużej. Halina ze zmienionym nickiem
  #26  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 13:07
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Halusiu,

Cytat:
Napisał Pufka
Też miałam owczarka niemieckiego, sukę Korę. Była dla nas ważnym członkiem rodziny, zawsze wesołym, ufnym i dobrze wychowanym. Długo nie mogliśmy pozbierać się już bez niej.Minęło parę lat a ja dalej oglądam zdjęcia i opowiadam o Korze wnukom. Teraz znowu mogłabym pozwolić sobie na psa
ale się waham. Jestem zwariowana na punkcie psa, no i nie mogłabym wyjechać na dłużej. Halina ze zmienionym nickiem

Jak się cieszę, że udało Ci się wreszcie z nickiem!!!
I zazdroszczę Ci bardzo. Tego, że możesz pozwolić sobie na psa.
A z psem można prawie wszędzie wyjechać. Z kotem to dopiero są kłopoty!
  #27  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 14:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Ja również kocham wszystkie zwierzęta ...........

ale nade wszystko kocham owczarki kaukazkie.......... Jest to cudowna rasa, niebezpieczna bardzo rasa ........ dla mnie najwspanialsza. Mam fioła na punkcie swoich zwierzaków, dbam o nie ......... swoje życie z wyboru dostosowalam do nich /nie mogę wyjeżdżać, nie zostawię ich nikomu/, moim najukochańszym psem był Rex owczarek kaukazki ...... bestia ale dla mnie uosobienie miłości, wierności, łagodności ........ mówiłam do tego wielkoluda "niuniuś" bo taki był słodki. Nie chorował umarł we śnie, albo zawał albo wylew, kiedy rano położyłam rękę na jego głowie i zorientowałam się że jego już nie będzie ........... do tej pory oczy mi się pocą. takiego psa spotyka się raz w życiu jeżeli ma się szczęście. Ja miałam.
  #28  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 15:42
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

A ja kocham wszystkie futrzaki a psy ...najbardziej.W moim zyciu bylo kilka psow ktore juz odeszly.Zdecydowanie wole suczki. Sa wierniejsze , bardziej usluchane i latwiejsze do ulozenia.Kazda suczka byla dopuszczona i miala szczeniaki..Ostatnia miala 3 maluchy , nie karmila.Miala rozyczke poporodowa,.maluchy karmilam co 3 godziny butelka. Byly slodkie , wypasione i sliczne wiec nie mialam klopotu z adopcja. Moja ostatnia sunie Majke mam od szczeniaka. Jest awanturnica, glosna , kochajaca dzieci i nie zawsze nas slucha. Kazdego psa uczylam chodzic przy nodze bez smyczy. Maja uwielbia warzywa i owoce. A najbardziej to ogorcorz - kiszone, swieze byle ogorki.Jest przesmieszna i kurcze nikt mi nie uwierzy ale ona naprawde spi w kojcu!
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #29  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 16:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Ja uwierzę.

Nic mnie nie zdziwi.
Ale nie różnicuję zwierząt wg płci. To od tylu czynników zależy. Natomiast różnica między rasami jest. I wcale nie dziwię się Basi.
Cholera, gdybym tak miała więcej ludzi w domu i pieniądze na te michy - to pewnie kilku przedstawicieli różnych ras zaprosiłabym pod dach.
  #30  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 18:09
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie na pozegnanie wysylam wam



http://www.youtube.com/watch?v=V7taYKF6fyU&NR=1
  #31  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 19:29
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Zamieszczam to zdjęcie tutaj ze wzg. na temat wątku jak i dzisiejszą temperaturę
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 19:32
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Słowikowo miła,

czemu na pożegnanie?
  #33  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 19:48
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

No wlasnie ja tez chce wiedziec?

Prosze Pufke aby podala jaki teraz ma nik bo nie mozna do niej odpisac.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #34  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 19:53
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Honorko, nick Pufka to obecny nick dawnej HS-kiej. Zmieniła nick, uprzedzała, że zmieni, ale teraz znikła jej strona. Starej już nie ma, a nowej chyba jeszcze. Nie wiem dlaczego.
  #35  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 20:24
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie pani Słowikowa

Proszę o wyjaśnienie - na pożegnanie?
Moi kochani również jestem miłośniczką zwierząt.Od zawsze w moim domu były psy i koty.Teraz mam 9 letnią sunię rasy bouvier des flandres ,jest u mnie od szczeniaka.Mam tez kicię.
Tak wygląda moja psica zimą

  #36  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 20:33
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał en_vogue
Tak wygląda moja psica zimą
Śliczna i pewnie wreszcie zadowolona,bo ma na sobie odpowiednie futerko, które dobrze ją chroni.
Ale jak się ma przy takich temp. jak dzisiaj?
__________________
  #37  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 20:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Pancia odpina jej bziu, tzn. zamek błyskawiczny i zdejmuje futerko! :-)))

Śliczne stworzenie!!!
  #38  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 20:40
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Kochane dziewczyny

Nie na zawsze pozegnanie tylko na 10 dni.
A szczeniaczki podobaly sie wam??
  #39  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 21:01
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Szczeniaczki cudowne, tylko ten płacz... aż coś się robi i chciałoby się każdego przytulić.
Jeśli jedziesz odpoczywać - dobrego odpoczynku. Gdziekolwiek jedziesz - szczęśliwej drogi :-))
  #40  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 21:07
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie do Słowiczka

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Nie na zawsze pozegnanie tylko na 10 dni.
A szczeniaczki podobaly sie wam??

Bardzo się podobały. A na tej samej stronie był wylegujący się owczarek /chyba/ niemiecki i nawet nie otworzył oka, jak było małe trzęsienie. Dog mojego syna też się tak rozkłada...zajmuje całą kanapę, nie da się za nic zgonić.



Tak to mniej więcej wygląda.

Słowiczku, życzę Ci udanego wypoczynku i wracaj jak najszybciej.Pozdrawiam.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Moje domowe zoo część III Basia. Wszystkie zwierzęta duże i małe 411 29-03-2010 09:21
Nie domowe zwierzeta Pani Slowikowa Wszystkie zwierzęta duże i małe 160 28-10-2009 14:12
Moje domowe zoo cz.III jolita Wszystkie zwierzęta duże i małe 405 13-03-2008 21:19
moje domowe zoo danuta Wszystkie zwierzęta duże i małe 504 14-08-2007 22:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.