menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 01-12-2006, 10:45
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Elżbietko oczywiście pozdrowię Mastinka jednocześnie dając mu pół bochenka chleba (w całości) bo to jego najlepszy przysmak
Jak byś mogła wkleić zdjęcie Masieńki było by cudownie. Ja też uwielbiam te molosy one maja swoją gracje i nieodparty urok, po prostu nie można przejść koło nich obojętnie. No ale nie każdy może sobie na nie pozwolić, warunki mieszkaniowe i czas który trzeba im poświęcić to podstawowa sprawa w wychowaniu tych psów.
  #22  
Nieprzeczytane 01-12-2006, 20:05
Elżbieta's Avatar
Elżbieta Elżbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Czarnostów Polesie - Mazowsze
Posty: 15
Domyślnie

[IMG]C:\Documents and Settings\Sylwester\Moje dokumenty\Moje obrazy\maśka\DSCN2642.JPG[/IMG]
to jest moja Masieńka w całej okazałości, zdjęcie było robione 2 tygodnie po wzięciu jej ze schroniska.
  #23  
Nieprzeczytane 01-12-2006, 20:35
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Ojej Elżbietko cosik nie wyszło spróbuj jeszcze raz plisss
  #24  
Nieprzeczytane 02-12-2006, 07:10
Elżbieta's Avatar
Elżbieta Elżbieta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Czarnostów Polesie - Mazowsze
Posty: 15
Domyślnie

Oj, widzę , widzę, moje komputerowe umiejętności pozostawiają jeszcze wiele do życzenia, ale pracuję nad tym....
  #25  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 01:46
Bezia Bezia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2
Domyślnie

Witam Was kochani zwierzowcy !
jestem zakochana w swojej suczce . Ma 2,5 roku. Matka jej zostala wyrzucona z samochodu , gdy byla w zaawansowanej ciazy. Przygarneli ja dobrzy ludzie.Szybko rozeslali wici i wszystkie z dziewieciu szczeniat znalazlo dobry dom.
Wszystkiego dobrego dla calej forumowej gromadki zwierzakow i ich wlascicieli
  #26  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 10:08
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Beziu straszne to co piszesz ja takich zwyrodnialców skazałabym na taki sam los jak oni tą biedną suczke. Jak dobrze , że są ludzie którzy kochają zwierzęta.
  #27  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 10:59
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Elżbietko, zajrzyj do tematu "eSenior", tam zajrzyj do tematu "do Jolitki", nauczysz się wklejać zdjęcia na forum , bo opisałam szczegółowo jak to się robi. A tu jest moja sunia, ona bardzo lubi jeździć z nami i jak tylko mąż wysiądzie, to pcha się na jego miejsce.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #28  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 13:11
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Krise, Twoja sunia jest przesympatyczna. zazdroszczę Ci jej malutkich rozmiarów :-) Z takim maleństwem na pewno jest łatwiej sobie poradzić. Moja waży 25kg i jak ją do wanny muszę wsadzić to jest pewien problem. Sama nie wejdzie, bo nie lubi się kąpać. Pozdrawiam :-)
__________________
  #29  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 17:45
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Iwo Twoja też jest piękna w tym lesie, a że nie lubi się kąpać to Ci współczuję. Moja to by cały czas siedziała w wannie, tak lubi kąpiel.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #30  
Nieprzeczytane 13-12-2006, 21:11
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Iwo1111 przepiękna jest Twoja suczka ma śliczne umaszczenie .
Zdjęcie jest super ( a jaki masz aparat) bardzo przeirzyste i świetny kontrast. A oto dla kontarstu moje 'szczęście"
Bimba
  #31  
Nieprzeczytane 14-12-2006, 15:13
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Himalayo, Twoja Bimba jest po prostu słodka :-))) Miałam w sąsiedztwie bardzo podobnego Reksia i też był przeuroczy. Nawet moja sunia, która jest ze wszystkimi psami na bakier, miała do niego słabość i świetnie się razem bawili.Pogłaskanki dla Bimby!!!
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 15-12-2006, 08:52
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Himalajko śliczny z niej brodacz, taka milutka, zresztą ja wszystkie zwierzątka lubię i mi się podobają.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #33  
Nieprzeczytane 17-12-2006, 17:26
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
A ja mam kota (prawdziwego ! - też...)

Mój kotek zamieszkał ze mną 12 lat temu. Wtedy był malęństwem, ale już dobrze ułożonym przez swoją mamę.Mama kotowa była cała biała i takie urodziła 2 kociaczki, a 2 burasy...Wybór padł na buraska bo przy moim "zamiłowaniu" do porządków obawiałam się, że biały kotek nigdy nie będzie wiedział, że jest biały...Kotek rósł i mężniał łącznie z owłosieniem tak, że już parę lat temu gdy mimo swojej wielkiej płochliwości ukazał się sąsiadce na schodach ta wróciła wypłoszona do domu tłumacząc, że spotkała rysia (pod moimi oknami roztacza się t.zw park krajobrazowy, więc było to prawdopodobne).Teodorek (TUSIO) waży dużo pow.10 kg, mierzy od głowy do ogona ponad 1.20m, a w obwodzie ma ok.60 cm (pomiarów dokonałam linijką, bo Tusio jest raczej niedotykalski...Tylko czasami przeleci przez moje kolana w ramach interwencji gdy miska pusta, a o godz.12 w nocy zapędza mnię do łóżka i podaczas gdy ja czytam gazetę rozciąga się na mnie wzdłuż i głośno mrucząc przebywa do chwili zgaszenia światła.Wtedy natychmiast udaje się na nocna legowisko. Nie piszę na "swoje"legowisko, bo te są wszędzie - z czego strategiczne w szafie.(Dobrze, że rzadko miewam gości, bo dzikusek byłby tam zawsze...Mimo takiej natury jest bardzo inteligentny, wszystko rozumie, ale w naszym "dialogu" przeważnie stawia na swoim. Przepraszam, że tyle się nagadałam, ale nie dałyście mi dziś innych tematów...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #34  
Nieprzeczytane 18-12-2006, 10:54
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Jolitko, jestem pod wrażeniem :-) Tusio jest super kotem i pewnie jest bardzo szczęśliwy, posiadając taką wspaniałą Panią :-)))
Koło mojego domu kręci się sporo bezpańskich kotów i staramy się w miarę możliwości je dokarmiać. Niestety nie mogę żadnego z nich wziąć do domu, bo mój pies uważa koty za coś, na co się poluje i już raz o mało nie rozszarpał biednego zwierzaka. Pogłaskanki dla Tusia i pozdrówka dla Ciebie i Mamy!!!
__________________
  #35  
Nieprzeczytane 18-12-2006, 13:38
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Uśmiech Re dla Iwo1111

Cała nasza rodzinka dziękuje za miły liścik, a Tusio przekazuje swój sekret: on też nie lubi kotów - nawet odwiedzającego go sąsiada trochę uszkodził, ale nie przyznaje się do tego, bo sprawa zakończyła się tragicznie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #36  
Nieprzeczytane 23-12-2006, 22:08
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Mruga oczkiem (żart) do Himalayki

Dziewczynko - nadchodzi noc Wigilijna kiedy to zwierzęta będą miały okazję pogadać z nami, a jak Ty dasz sobie radę z całą piątką i to jeszcze rozsypaną po wielkim Gdańsku? Może z moim Tusiem w czymś ci pomożemy, bo jak widzisz ja gadać lubię, a mój kocurek też do milczków nie należy.
P.S. przepraszam za żarty z sytuacji w jakiej się znalazłaś, bo Tatusiowi serdecznie życzę powrotu do zdrowia, a w ten nieudolny sposób chcę dać wyraz, że w tym trudnym okresie serdecznie myślę o Tobie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #37  
Nieprzeczytane 25-12-2006, 21:51
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie moje domowe zoo


A to jest mój puszek.
__________________
  #38  
Nieprzeczytane 25-12-2006, 23:08
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Tar-ninko.Coś wydaje mi się, że gabaryty Twojego puszka są zbliżone do tychże mojego Tusia (no, Tusio parę kilo większy..)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #39  
Nieprzeczytane 26-12-2006, 12:29
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Tar-ninko, zwierzątko bardzo milutkie :-)))
__________________
  #40  
Nieprzeczytane 26-12-2006, 14:18
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie moje domowe zoo

Puszek dziękuje za pochwaly i tak się napuszył z dumy że teraz okropnie rozrabia .Ale jest słodki , ja tez dziękuje.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Moje domowe zoo część III Basia. Wszystkie zwierzęta duże i małe 411 29-03-2010 09:21
Nie domowe zwierzeta Pani Slowikowa Wszystkie zwierzęta duże i małe 160 28-10-2009 14:12
Moje domowe zoo część II. Basia. Wszystkie zwierzęta duże i małe 624 25-03-2008 18:15
Moje domowe zoo cz.III jolita Wszystkie zwierzęta duże i małe 405 13-03-2008 21:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.