menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 13:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Primo-kompuś jest mój,bo go sobie kupiłam i facetów dopuszczam tylko w przypływie dobrego humoru, a do roboty ich gonię równo,bo jestem kobieta dominująca....mówiłam ogólnie, bazując np. na obserwacji znajomych rodzin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 15:18
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Primo-kompuś jest mój,bo go sobie kupiłam i facetów dopuszczam tylko w przypływie dobrego humoru, a do roboty ich gonię równo,bo jestem kobieta dominująca....mówiłam ogólnie, bazując np. na obserwacji znajomych rodzin.
Tak ogólnie Niko to ja też mam się dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 15:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie ślub fundamentem ?

Cytat:
Napisał enia60
Poza tradycją mamy jeszcze inne wartości i jak do tej pory nikt nie wymyślił coś w zamian,więc może warto szanować wzajemne wybory.Ale będę upierać się że podstawą wszystkiego jest dobry fundament ,a za taki uważam ślub dla dwojga kochających się osób

A ja uważam,że najlepszym fundamentem jest dobry...bardzo dobry seks.Ślub jest wynikiem złudzenia,że zawsze będzie tak wspaniale.Życie tak pędzi,że nawet nie mamy czasu na zdumienie iż motylki odfrunęły,a ponieważ z naszym ślubnym / jeżeli mamy certyfikat /zdążyłyśmy się już zaprzyjaźnić,więc tkwimy w stadle jakąś obłędną ilość lat..

Są szczęściary ,które zmieniły sobie partnerów i to wielokrotnie.Zaś szare myszki,jak wyżej podpisana,muszą się zadowolić nadzieją,że ten na którego trafiły jako pierwszego,jest akurat dla nich przeznaczony...
A wątpliwości lepiej niech schowają do szuflady z bielizną osobistą...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 17:35
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Biedne,te szare myszki najczęściej są z tymi wybranymi,bo jest im wygodnie,bo łącza je z nimi,przyjażń,wspólnie uzyskany majatek,czasami dobry seks i po prostu swiety spokój ,który przez lata wypracowały.Po prostu wiedza co maja, anie wiedzą czy nie trafia gorzej.Chyba,ze jest to tyran,oprawca i pijus i bóg jeden wie kto jeszcze.No wówczas to juz nie rozumiem dlaczego z kims takim sa.Pozdrawiam sama ale nie samotna i szczęśliwa bez "wrzoda" na ..... Milego dnia szare myszki.geburtstag6.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 20:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
Poza tradycją mamy jeszcze inne wartości i jak do tej pory nikt nie wymyślił coś w zamian,więc może warto szanować wzajemne wybory.Ale będę upierać się że podstawą wszystkiego jest dobry fundament ,a za taki uważam ślub dla dwojga kochających się osób
a co eniu jak te na smierć zwiazane fundamentem osoby przestaja się kochac i powoli zaczynają nienawidzieć -fundament moze się zmienic w betonowe buciki niestety..Co nie oznacza ,ze zwalczma instytucje malzeństwa -jesli oboje chcą -w porzadku ,ale nie uwazam ,ze związek nie uprawomocniony papierem -obijetnie w jakiej konfiguracji damsko-meskiej ,mesko -meskiej czy damsko -damskiej jest od tego twojego fundamentu gorszy .bo ,moja droga ,fundamenty to sie kladzie na budowie ,a zwiazek dwojga ludzi to cos znacznie bardziej skomplikowanego
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 20:26
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Szare myski maja najlepiej bo trafily na to na co te "wyzwolone" trafic nie mog.a i dla tego się miotaja .Ale to nie ma nic wspolnego z tym ,czy ten "pierwszy i ostatni" zwiazany jest ze swoja myszą swietym wezłem malżenskim czy nie.A jesli chodzi o podtrzymywanie .Mozna to robic w tzw miedzyczasie To nie sprawa wylizanych podłóg tylko charakteru.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 21:15
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

jako szara myszka szanuję dziś i zawsze tak było każdy wybór i różne konfiguracje ,co nie znaczy że nie oczekuję takich zachowań od innych, zaręczam ,że nie o papierek tu chodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 21:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie O to..to...

Cytat:
Napisał enia60
jako szara myszka szanuję dziś i zawsze tak było każdy wybór i różne konfiguracje ,co nie znaczy że nie oczekuję takich zachowań od innych, zaręczam ,że nie o papierek tu chodzi

Enia,kochana...a te konfiguracje to z Kamasutry może ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 22:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Enia,kochana...a te konfiguracje to z Kamasutry może ?
Noooooo.....pooooomaaarzyć ,a w realu pobrzękuje smętne "....to juz..." - bez wzgledu na konfigurację
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 25-09-2007, 22:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Różnie bywa z tym trafieniem

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Szare myski maja najlepiej bo trafily na to na co te "wyzwolone" trafic nie mog.a i dla tego się miotaja .Ale to nie ma nic wspolnego z tym ,czy ten "pierwszy i ostatni" zwiazany jest ze swoja myszą swietym wezłem malżenskim czy nie.A jesli chodzi o podtrzymywanie .Mozna to robic w tzw miedzyczasie To nie sprawa wylizanych podłóg tylko charakteru.
Małgosiu, kiedy usiłowałam być szarą myszką ni czorta nie trafiłam, jako wyzwolona trafiłam .......... i to zupełnie nieźle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 26-09-2007, 07:54
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Nie wyszło

Cytat:
Napisał nika
ongiś miałyśmy tylko na głowie dbanie o tzw.ognisko domowe-teraz i dom, i praca, i kariera...nie zawsze da sie to wszystko pogodzić, bo nie jestesmy robotami..
Gdybym miała wybór, wolałabym grzebać w popiele. On niechby upolowal jakiego znacznego potwora. No, był popiół i potwór, ale to nie tak miało być... la la la la
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 11:37
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 332
Domyślnie

Małgosiu, wiesz a dzieci też sa zadowoleni , gdy mama w wieku jesieni pozna sobie partnera , szanując jej decyzję, bo to mama z nim będzie się spotykała i układała dalej życie.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 11:42
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Z tym zadowoleniem dzieci dorosłych to różnie bywa, pamiętam jak dzidzio mój przygruchal urokliwa staruszeczkę/był wdowcem od 6 lat/ a moja mama z siostrą skutecznie wybiły mu to z głowynadmieniam,ze zakochani mieli koło 70...dziadek zmarł w wieku 98 lat/mógł jeszcze zaznac szczęścia../
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 11:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Oczywiście

Cytat:
Napisał Wodniczka
Małgosiu, wiesz a dzieci też sa zadowoleni , gdy mama w wieku jesieni pozna sobie partnera , szanując jej decyzję, bo to mama z nim będzie się spotykała i układała dalej życie.
a nawet gdyby nie były zadowolone to nie jest istotne. Matka też człowiek i ma prawo do swojego osobistego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 15:07
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Malgosiu ten cyrograf

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
a co eniu jak te na smierć zwiazane fundamentem osoby przestaja się kochac i powoli zaczynają nienawidzieć -fundament moze się zmienic w betonowe buciki niestety..Co nie oznacza ,ze zwalczma instytucje malzeństwa -jesli oboje chcą -w porzadku ,ale nie uwazam ,ze związek nie uprawomocniony papierem -obijetnie w jakiej konfiguracji damsko-meskiej ,mesko -meskiej czy damsko -damskiej jest od tego twojego fundamentu gorszy .bo ,moja droga ,fundamenty to sie kladzie na budowie ,a zwiazek dwojga ludzi to cos znacznie bardziej skomplikowanego
Czarno na bialym..podpisany krwia delikwenta to w wieku lat 35 ( w przypadku mojego meza) byl najwiekszym dowodem jego milosci do mnie.. To wtedy dla niego oznaczalo ze oddaje sie mi w niewole.. A dla mnie oznaczalo ze zostal niewolnikiem swojej milosci do mnie.. i bylam mu za to wdzieczna ale tez spowodowalo to ze poczulam sie pewna siebie bo zdobylam takiego grubego zwierza.. Bylam z siebie dumna i dlatego NIGDY nie bylam zniewolona.. a roznie to bylo potem... zreszta wiesz sama ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 25-10-2007, 23:43
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jasne jasne-ja nie zwalczam instytucji malzeństwa jako takiej -Tyle ,ze uwazam ,ze to czy ludzie sa związani papierem czy nie NIC w ich relacjach nie zmienia jak ma być dobrze to bedzie a zwiazek ulega tym samym ewolucjom bez wzgledu na to czy sakramentalny czy nie .A jaki jest to sprawa dwojga .Po prostu dla mnie nigdy to nie mialo specjalnego znaczenia czy nalozę suknię z welonem ,ale nikogo nie namawiam zeby myslal tak samo.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 26-10-2007, 00:01
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Znalazłem 100%towy sposób na wyeliminowanie rozwodów:
nie brać ślubów.
Żart żartem, ale jest takie przysłowie, jak się ożeni to się odmieni.
Na ogół po ślubie małżonkowie zaczynają traktować się, po pewnym czasie, przedmiotowo - jak meble, przestają się starać, bo zniknął czynnik ryzyka i niepewności.
Dochodzą drobne kłopoty, a diabeł tkwi w szczegółach.
Jeden z niewielu SZCZESLIWYCH związków jakie znam to konkubinat, reszta udaje zadowolenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 26-10-2007, 00:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Hmmm..konkubinat.Fajne ,tylko głupio się nazywa.No i nie można dziedziczyć po konkubencie.Renciny na przykład.

ps.słowo konkubina zawsze kojarzyło mi się z gejszą..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 26-10-2007, 00:23
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

To jak to nazwać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 26-10-2007, 00:42
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Kufo

po imieniu...."kolezenstwo z seksem"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dzieci z pierwszego małżeństwa a nowy związek ich matki Gabi K. Rodzina bliższa i dalsza 65 28-05-2014 12:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.