menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 30-03-2007, 23:05
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Powiedzcie mi moje miłe,skąd się biorą te dziewice konsystorskie i zaciekłe dziadki na takich marszach ?

Wszak nasz Klub też jest dla ludzi w pewnym wieku,i my tu wszyscy jak jeden mąż....zdanie to samo.A nie jest tak ,że zawsze się zgadzamy,bo są wśród nas sprzeki jak diabli..

I na tę chwilę to mnie interesuje jedynie,bo to co sugeruje Roman Długi jest tak bzdurne,że nie chce się wierzyć iż dzieje się naprawdę..

Pozdrawiam - Lila..
Dziewice konsystorskie i zaciekłe dziadki / w większości / nie "czują" komputera i internetu /nie chcą tego, boją się/więc znaleźli sobie inny sposó na wypełnienie życia i maszerują, maszerują, maszerują wymachując sztandarami i parasolkami w imię Boga. A co do Romana Długiego: głupców nie sieją sami się rodzą. Kiedyś z ciekawości poczytałam sobie w internecie o rodzinie Giertychów, oni od zarania byli tacy "mędowaci", Romuś odziedziczył geny po przodkach. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
  #42  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 09:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie ratować życie narodzonych

dzidzia w kołysce.gifjak łatwo krzyczeć tłumom starych bab w obronie życia poczętego,jak łatwo zmieniać ustawodawstwo w tej materii, a o wiele trudniej zapewnić prawidłowy rozwój tym, którzy juz na świat przyszli.Domy dziecka pękają w szwach, zmagają się bezskutecznie z patologią wszelkiego rodzaju, bo brak wykfalifikowanej kadry i pieniędzy.Czy nie powinna być to sprawa sumienia każdej kobiety i jej odpowiedzialności za swe decyzje? a co z ateistkami- nie ludzie? Nie mają praw? Co pewien czas histeria antyaborcyjna ogarnia nasz kraj, a tzw, podziemie zaciera rączki.Zabieg kosztuje 4-5 tysięcy.Bogate kobiety zawsze znajdą wyjście, a biedna zgwałcona dziewuszyna?Szlag mnie trafia!
  #43  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 10:33
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Wyczytałam relację pielęgniarki - położnej, że "godne" przeprowadzenie porodu też kosztuje 4 do 5 tys, zł.
Ponadto ci bądź co bądź "szczawiki" nie pamiętają czasu zakazów gdy zdesperowane kobiety kaleczyły się w sposób potworny, żeby pozbyć się ciąży opłacając to często swoim życiem. Faktem jest, że następny "luz" był swego rodzaju nieporozumieniem w zakresie t.zw.uprawiania seksu, ale
na to jest inna rada niż zakazy i nakazy. Zresztą intencją obecnych decydentow nie jest zdrowie czy życie a stworzenie fermy rozpłodowej.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #44  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 10:42
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

ja tak się zastanawiam czy to przedewszstkim nie ginekolodzy lobbuja za tymi wszystkimi akcjami antyaborcyjnymi wszak to dzieki temu ich interes sie kręci. ceny usług tego pseudo podziemia aborcyjnego ida cały czas w góre -a im w to graj . Gabinety ogłaszaja swój szeroki wachlarz usług w gazetach .I klepia kase jak złoto.
  #45  
Nieprzeczytane 31-03-2007, 12:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

To jest bardzo prawdopodobne, w "czasie godzin pracy od 8 do 16" są za ochroną życia poczętego a "po godzinach pracy" skrobią aż furczy.
  #46  
Nieprzeczytane 10-04-2007, 14:44
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły nastolatka, o której pisałam.

Opisywałam w tym wątku historię 17-latki w ciąży. Dziewczyna urodziła synka, ponieważ jak się okazało jest chora wenerycznie dziecko wylądowało w szpitalu, miało przetaczaną krew, jego "mamusia" odwiedziła go w ciągu 14 dni pobytu 1 raz i była z nim 10 minut. Ordynator oddziału pediatrycznego wystąpiła z urzędu o odebranie jej dziecka i na dzień dzisiejszy chłopczyk przebywa w Domu Małego Dziecka w W-wie. Becikowe odebrała trzydziestokilkuletnia mama dziewczyny i jak można się domyślać zostało "skonsumowane"
Wczoraj widziałam "mamusię" chłopczyka pijaną jak bela, policjant przyniósł jej wezwanie na przymusowe leczenie.
  #47  
Nieprzeczytane 10-04-2007, 14:59
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Basiu, takich przypadków jest mnóstwo i dlatego zamiast tych ustaw "od poczęcia..." trzeba się zająć antykoncepcją i uświadamianiem tych dziewczyn skąd się biorą dzieci. Z tą wiedzą wbrew pozorom jest tragicznie w naszym kraju, a domy dziecka pękają w szwach. Począć to na ogół każdy potrafi, tylko co z wychowaniem?
__________________
  #48  
Nieprzeczytane 10-04-2007, 16:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Właśnie, potworne to wszystko.
  #49  
Nieprzeczytane 11-04-2007, 11:21
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Właśnie, potworne to wszystko.
Masz racje Basiu to wszystko potworne.jedna z pan pisala co z tymi gwalconymi zonami,czy one musza urodzic te dzieci i jakie one beda?Gdyby wszystkie urodzone przezemnie dzieci z pierwszego malzenstwa przezyly to spoleczenstwo "wzbogaciloby" sie o czworke dzieci z potwornymi okaleczeniami,Na pewno jest mi zal ze tak sie stalo ale wtedy lekarze ratowali przede wszystkim matke dla tego pierwszego zdrowego dziecka.Wychodzac drugi raz za maz urodzilam dwoje zdrowych/prawie/dzieci ale to byly chciane i sa kochane.Ale czy tamte ciaze nie mogly byc usuniete ale wtedy nie bylo takich badan.Uwazam ze kobieta jesli jest w jakis sposob zmuszona do wspolzycia ktorej wynikiem jest bciaza sama ma prawo decydowac o tym czy chce urodzic czy nie.Moze to okrotne a wrecz zakrawa na hitleryzm ale te panie i tych panow dla ktorychliczy sie tylko kieliszek i byle jakiseks to z urzedu bym styrylizowala zeby nie przybywalo degeneratow-okropne ale tak czuje
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #50  
Nieprzeczytane 11-04-2007, 11:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły

Zgadzam się, też bym takie potwory sterylizowała.
  #51  
Nieprzeczytane 11-04-2007, 12:20
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Ja bym wykastrowała
  #52  
Nieprzeczytane 11-04-2007, 13:02
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły

Masz rację, ja bym sterylizowała i kastrowała żeby już więcej się nie powielali.
  #53  
Nieprzeczytane 11-04-2007, 16:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły

Znowu manifestacja pod Sejmem!
  #54  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Zobaczymy jak się zakończy głosowanie w Sejmie /czarno to widzę, obym się myliła/.
  #55  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:19
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał czort
Kłaniam Pięknie ! Otóż drogie Panie, to jest polityka. Umiejętno
ść manipulowania ludzmi to potęga ! Tu nie chodzi o ochronę ży
cia tu chodzi o władzę. Zamiast chleba umiejętnie podsunąć dok
trynę. To wychodzi znacznie taniej a efekty znakomite. Można je
szcze zarobić ! Prawdziwa ochrona życia, to dać ludziom żyć !
Kłaniam jeszcze raz ! Czort
czort, mam dokladnie to samo zdanie w tej kwestii.Noz w kieszeni mam otwarty na stale.A najbardziej mnie smieszy ,ze najzacieklej z aborcja walcza mochery ,ktorych to w najmniejszym stopniu nie dotyczy.Co to za kraj sredniowieczno-faszystowski ,gdzie panstwo konstytucyjnie ma regulowac w sumienie czlowieka -to czy jestesmy w stanie dokonac aborcji -jest tylko i wylacznie sprawa kobiety ew.jej partnera. Ale to sa oczywistosc .Niestety widac ze walka o wladze nie przebiera w srodkach -dlaczego nie ma zapisu w konstytucji okreslajacych co jest moralne a co nie w polityce=jesli przyjmujemy juz ten sposob myslenia
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #56  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:24
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Tematy zastępcze pozwoliły już ponad rok nowej Władzy powładać...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #57  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:29
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tylko,ze najbardziej przerazajace jest w tym wszystkim to -iz nowa wladza nie wlada na skutek puczu ani innego zamachu zbrojnego -tylko zostala przez narod wybrana w demokratycznych wyborach.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #58  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

basia ,emka,jolitta a wy kobitki czego przy kompie siedzicie zamiast tyrac???? Ja tyz -obijam sie wlasnie koncertowo.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #59  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 16:38
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Małgorzatko - u mnie już natyrane...Mamusia od 12-tej nakarmiona, kotek o 12-tej i 15.45 (to oczywiście obiad), w "szkole" poduczona, zakupy zrobione, a sprzątanie nie bo chwilowo rzadne święta nie przypadają....Name:  Anielka.gif
Views: 23
Size:  2.5 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #60  
Nieprzeczytane 13-04-2007, 17:27
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
basia ,emka,jolitta a wy kobitki czego przy kompie siedzicie zamiast tyrac???? Ja tyz -obijam sie wlasnie koncertowo.
Małgosiu, ja się zaliczam do "babsztyli" samorządnych i niezależnych, w związku z tym "robię to co lubię" i biada każdemu kto chciałby mi w tym przeszkodzić. Jak wstaję to od razu włączam komputer i w "przerwach między zajęciami" buszuję po necie. To piekielnie wciąga i doszedł mi jeszcze jeden sympatyczny nałóg.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Penia ycia na emeryturze - komentarze Basia. Ogólny 410 15-10-2011 07:51
Depresja, a styl życia - komentarze Ircia Ogólny 17 11-08-2010 17:26
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
W OBRONIE TYBETAŃCZYKÓW-podpisz petycję! al-ka Polityka - wątki archiwalne 7 25-03-2008 14:04
Emerytury dla kobiet od 65 roku życia. kufa86 Polityka - wątki archiwalne 34 14-01-2008 14:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.