menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 00:42
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Choc tyle elegancji, przydaloby sie jeszcze troche respektu dla 53% Polskich elektorow obecnego Prezydenta ...i wszystko bedzie lepiej.
Gwoli ścisłości. Uprawnionych do głosowania było 30 453 805. Frekwencja wyniosła 54.94%.
Z tego 53% głosowało na Bronisława Komorowskiego.

Nie wdając się w szczegółowe wyliczenia, wybrało go około 26% spośród uprawnionych.
A to jednak nie 54%!
Pozdrawiam
  #82  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 02:17
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Telewizje w USA mamy rozne ,o malym i duzym zasiegu.
Najbradziej rozwiniete to lokalne ale w tych polityka sie nie zajmuja.
Najwazniejsze sa nic nie znaczace wiadomosci (pozar,wypadek,morderstwo,rabunek ,kataklizm,pogoda).
  #83  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 06:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia
Gwoli ścisłości. Uprawnionych do głosowania było 30 453 805. Frekwencja wyniosła 54.94%.
Z tego 53% głosowało na Bronisława Komorowskiego.

Nie wdając się w szczegółowe wyliczenia, wybrało go około 26% spośród uprawnionych.
A to jednak nie 54%!
Pozdrawiam
Aluniu a kto tym nie głosującym zabronił iść do urn. Trzeba było tyłki ruszyć. Frekwencja dość wysoka jak na ostatnie głosowania.Nieobecni nie maja racji.
Licząc glosujących na Komorowskiego było o około 1 000 000 więcej niż na Kaczyńskiego
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #84  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 09:35
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Aluniu a kto tym nie głosującym zabronił iść do urn. Trzeba było tyłki ruszyć. Frekwencja dość wysoka jak na ostatnie głosowania.Nieobecni nie maja racji.
Licząc glosujących na Komorowskiego było o około 1 000 000 więcej niż na Kaczyńskiego

To wszystko prawda co piszesz, Tadeuszu.
Każdy mógł i powinien pójść. Kto nie glosował poddał się decyzji głosujących. Koniec. Kropka.
Uściślałam tylko liczby.
Prezydenta wybrało nie 16, a 8 milionów Polaków.
  #85  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 11:20
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja tez uscisle:
Prezydenta wybralo SOBIE te (jak piszesz) 8 milionow.

Reszta wybrala innego lub nie chciala wybrac zadnego z nich,bo sie poprostu na prezydenta ( w ich mniemaniu) NIE NADAWALI .

Nieobecni na wyborach tez maja racje i nie da sie ich wykluczyc ze spoleczenstwa polskiego.

W dalszym ciagu POLSKA RZADZI MNIEJSZOSC !!!
  #86  
Nieprzeczytane 12-07-2010, 18:41
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Uwaga A mnie to wisi

Cytat:
Napisał ewelina55
Jeżeli ktoś ma ambicje bycia damą [hihihi], to niestety ze wszystkimi konsekwencjami. W takim rozmemłanym "stroju" kobieta w domu budzi odrazę, a ta pani wyszła na spacerek, jak już nie powiem kto. Znam wiele kobiet otyłych, ale mają klasę i sympatyczną twarz, a ta pani nie wzbudza zaufania. Ona ma nas reprezentować.
Co się tyczy przekraczania prędkości, to należy mieć wyobraźnię, że nie tylko jestem potencjalnym samobójcą, ale stanowię zagrożenie dla współużytkowników. Ja zawsze takich piratów przepuszczam, bo ich pięta swędzi, a mnie życie jeszcze miłe.
Ja też chodzę"rozmemłany"więc mnie może reprezentować.A prędkość?może uciekała przed natrętnymi dziennikarzami?Tak Jej od razu nie"dołujcie"bo się zacznie jąkać.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kandydat na Prezydenta Pan Jarosław zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 57 09-06-2010 21:14
Idzie nowe.... zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 63 04-03-2010 21:28
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
nowe technologie Rabeo Uniwersytety Trzeciego Wieku 6 17-02-2009 10:59
Matka prezydenta Francji nie zgadza się na kolejny ślub syna - komentarze Lila Ogólny 4 27-12-2007 16:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.