menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 17:32
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Jaka samotność mam swojego bohuneczka, mam koleżanke z którą na przemiam bywamy na na kawie ,mam kompika i łacznośc internetowa z wieloma bardzo interesujacymi ludzmi z Seniora również.
  #22  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 17:53
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Ja rowniez nie jestem samotna.Nie narzekam na brak przyjaciol.Ale wchadzac na Seniorow myslalam o zawarciu nowych znajomosci.Fajnie ze jestescie.Kazda z nas jest rozna, i to wlasnie jest wspaniale ze mozemy dzielic sie tym co dobre i zle.Pozdrawiam serdecznie wszystkie mile forowiczki.Gdynia sloneczna a jak u Was?
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #23  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 17:55
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Nie mam czasu na samotność, opiekuję się bezdomnymi zwierzakami mam dwa pieski, jestem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej, dbam o "zużytą przez życie" urodę, mam sporo zainteresowań i jeszcze potrafię pomimo ciężkiej choroby zrobić coś społecznie. Na zdjęciach jest pomieszczenie na moim pietrze, które służyło lokatorom za śmietnik. Jak ktoś miał jakiegoś rzęcha w domu to wystawiał go na korytarz. Postanowiłam z tym skonczyć, kupiłam farbę, pomalowałam korytarz, powiesiłam reprodukcje i założyłam w miejscu śmietnika kącik zieleni. Nagle na korytarzu zrobilo się czysto, lokatorzy zaczęli dostawiać kwiatki, wszyscy są zadowoleni. To jest lepsze od rozdrapywania ran.

  #24  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:14
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 155
Domyślnie

Basiu ...świetny pomysł i świetne miejsce, można zorganizować tam klubik sąsiedzki.

Lila...a skąd wiesz, czy Hitler nie skończył tak dlatego, że w końcu ktoś wpadł na pomysł i zrobił laleczkę vudu Hitlera... co prawda trochę długo to trwało....ale skutek był dobry.
  #25  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:20
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał bogda
Basiu ...świetny pomysł i świetne miejsce, można zorganizować tam klubik sąsiedzki.

Lila...a skąd wiesz, czy Hitler nie skończył tak dlatego, że w końcu ktoś wpadł na pomysł i zrobił laleczkę vudu Hitlera... co prawda trochę długo to trwało....ale skutek był dobry.
Bogdo, przysięgam że nie miałam nic wspólnego z laleczką dla Adolfa z prostej przyczyny: nie było mnie jeszcze na świecie.
  #26  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:27
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 155
Domyślnie

Basieńko... nawet Cię o to nie śmiałam posądzić, jak zresztą nikogo z nas, ale przecież te czary z laleczką są znane od dawien dawna, mnie o tym opowiadała moja babcia jak byłam małą dziewczynką, w ogóle to opowiadała różne niesamowite rzeczy...o rzucaniu uroków, wypędzaniu szatana, różnych czarach...zaklęciach itp. Jak byłam dzieckiem to we wszystko to wierzyłam...
  #27  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:27
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Gdyby laleczki vudu miały ta moc to mysle że ziemia by sie szybko wyludniła i żadem adolfik czy wisarionowicz ani pol-pot nie narobili by takich szkód a mało tego i ci niczemu nie winn też by wygineli dzięki zawistnym przyjaciołom
  #28  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Do Ami

Szczera prawda wypływa z Twojej wypowiedzi Grażynko. Nie mielibyśmy szans na latanie po klubiku i na mnóstwo innych ciekawych rzeczy /np robienie laleczek vudu/.
  #29  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 18:49
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie Do Basi

I wlasnie w takim miejscu powinno sie obchodzic dzien sasiada.Wprawdzie u mnie w bloku tego sie nie praktykuje,ala ja wieszam firanki na oknie w klatce schodowej i wystawiam kwiatki.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #30  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 19:21
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Honorka1949
I wlasnie w takim miejscu powinno sie obchodzic dzien sasiada.Wprawdzie u mnie w bloku tego sie nie praktykuje,ala ja wieszam firanki na oknie w klatce schodowej i wystawiam kwiatki.
Miło mi, że mój pomysł się spodobał. Honorko w tym miejscu było dno wklęsłe, pomieszczenie odnawiane ze 25 lat temu, pełno rupieci, koszmar. Mam zamiar przywieźć z Radziejowic ławę i fotele, na początku jak wystawiłam pierwsze kwiatki ktoś je podprowadził. Napisałam kartkę z prośbą o postawienie "przez pomyłkę zabranych roślin" na miejsce. Poskutkowało, ludzie zaczęli donosić rośliny w tej chwili jest ich ze 40 szt. Każdy kwiatek przesadziłam do przyzwoitej donniczki z dobrą ziemią i przyznam się szczerze, że się cieszę z tego co zrobiłam. Przyjemniej się mieszka wszystkim.
  #31  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 20:02
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Nie da się tego ukryć

Cytat:
Napisał grazyna
A ja jednak myślę, że sporo osób korzystających z tego forum to pomimo wszystko osoby albo całkowicie albo w pewnym stopniu
osamotnione.Bez ściemy proszę, bez ściemy. Jestem szczera i już.
To prawda, że mamy dużo zajęć, mamy wnuki, pracę, działki, mamy marzenia i staramy się nie poddawać smutkowi związanemu z samotnością. Jednak rzeczywistość nie jest wesoła i nie wiem co jest lepsze, robić dobra mninę do złej gry, czy mówić o tym, co mnie gryzie? I tak zle i tak niedobrze, gdyż oszukując siebie brniemy w otchłań depresji, z kolei uzewnętrzniając swoja niezbyt atrakcyjną rzeczywistość, narażamy się na niechęć otoczenia, raczej nie skłonnego do pomocy innym.
  #32  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 20:33
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie do GRAŻYNY

Wydaje mi się, że sądzisz po sobie. Ja nie jestem ani sama ani samotna. Mam wspaniałego męża, wspaniałe córki i śliczną wnusie.
Do klubiku zaglądam codziennie, czasami kilka razy dziennie. Poznałam tu wspaniałe dziewczyny, z którymi można o wszystkim pogadać. I nie robię tego z "samotności "ale z przyjemnoscią.
Zastanów się więc co piszesz, jesteś nowa i chyba jeszcze nie zdążyłaś zapoznać się z poruszanymi tu tematami.
Name:  grouphug.gif
Views: 124
Size:  1.2 KB
Bez ściemy, jestem szczera i już.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #33  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 20:43
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Czy jak zrobię laleczkę WUDU kaczorów...to ma być podobna do kaczki?...czy może inaczej...jestem zdecydowana na wszystko, by ratowac tę naszą IV RP...kto pomoże mi rozwiać wątpliwości...proszę o pomoc..im szybciej tym lepiej
Zdecydowana
  #34  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 21:11
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie W obronie Grażyny.

Cytat:
Napisał qrystyna216
Wydaje mi się, że sądzisz po sobie. Ja nie jestem ani sama ani samotna. Mam wspaniałego męża, wspaniałe córki i śliczną wnusie.
Do klubiku zaglądam codziennie, czasami kilka razy dziennie. Poznałam tu wspaniałe dziewczyny, z którymi można o wszystkim pogadać. I nie robię tego z "samotności "ale z przyjemnoscią.
Zastanów się więc co piszesz, jesteś nowa i chyba jeszcze nie zdążyłaś zapoznać się z poruszanymi tu tematami.
Załącznik 2835
Bez ściemy, jestem szczera i już.
Chyba przesadziłaś! Myślę, że każda z nas ma prawo do prezentowania swoich odczuć, niekoniecznie zgodnych z Twoimi, myślę także, że powinniśmy szanować odczucia i myśli wszystkich uczestników klubu senior.
  #35  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 21:18
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ala-ma-50
Czy jak zrobię laleczkę WUDU kaczorów...to ma być podobna do kaczki?...czy może inaczej...jestem zdecydowana na wszystko, by ratowac tę naszą IV RP...kto pomoże mi rozwiać wątpliwości...proszę o pomoc..im szybciej tym lepiej
Zdecydowana
a kaczory to sobie tyle robią znas wszystkich O !!
__________________
  #36  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 22:24
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie Ja jestem sama ale nie samotna

mam wiele zajec ,znajomych duzo pracy w domu i ogrodzie .kochajaca i troskliwa rodzine ,wnusie -kolezanke ktorej bardzo duzo poswiecam czasu ,prace spoleczna ,,,, i klub seniora do ktorego zagladam z ochota i wiem ze moje wirtualne kochane kolezanki czekaja az klikne i martwia sie jak milcze.Dziekuje Wam za to ogromnie.
I wiem tez ze moja 15 letnia wnusia jest dumna z buni ze porusz sie po necie /chociaz poczatki byly trudne/ i w ten oto prosty sposob mamy jeszcze jeden wspolny temat do wymiany doswiadczen.
Name:  1 3 male kwiatuszki  RP.gif
Views: 103
Size:  2.2 KB
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #37  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 22:39
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Ależ dziewczyny, wszystkie macie rację. Jesteśmy tu, bo część z nas jest sama i samotna. Inne nie są same, ale czują się samotne. Jeszcze inne mają wiele zajęć i obowiązków, ale lubią tu być i już. Każda ma swoje powody i każda ma prawo ukryć je, albo właśnie poskarżyć się, oczekiwać wsparcia czy pocieszenia. I to jest fajne, że kazdy może próbować tu się odnależć.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #38  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 22:54
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 155
Domyślnie

Zgadzam się z Tobą Wilhelminko w zupełności, nie ważne są powody dlaczego tutaj jesteśmy, ale ważne to że jesteśmy
  #39  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 22:58
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK

I bądźmy !!!!!!!!!!!
  #40  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 00:17
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie do es55ca

Z czym przesadziłam ?
Z tym, że mam dobrego męża, że mam wspaniałe córki, że nie jestem ani sama ani samotna.A może z tym,że poznałam tu wiele wspaniałych osób.
Sama twierdzisz, że każdy może pisać co czuje, więc napisałam.Wolno mi.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 18:09
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 15:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 16:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.