menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 01:05
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał qrystyna216
Wydaje mi się, że sądzisz po sobie. Ja nie jestem ani sama ani samotna. Mam wspaniałego męża, wspaniałe córki i śliczną wnusie.
Do klubiku zaglądam codziennie, czasami kilka razy dziennie. Poznałam tu wspaniałe dziewczyny, z którymi można o wszystkim pogadać. I nie robię tego z "samotności "ale z przyjemnoscią.
Zastanów się więc co piszesz, jesteś nowa i chyba jeszcze nie zdążyłaś zapoznać się z poruszanymi tu tematami.
Załącznik 2835
Bez ściemy, jestem szczera i już.
Wiesz co jakbym byla nowa to po takiej riposcie nie pokazalabym sie na tym forum tylko plakalabym w poduszkę.Co ty qrystyna chcesz udowodnić,że to wada bycie samotnym???? ciesze się ,że masz wspaniałego meza i resztę ,ale to zadna ujma jesli ktos pisze tu czy na innych forach dlatego ,że czuje sie samotny czasem dlatego ,ze jest sam ,ze jego zycie jest pozornie nieatrakcyjne ,albo tak mu czy jej sie wydaje.Bo piszac może w pewnym sensie pokazac swoje inne ,atrakcyjne ,skrywane przed otoczeniem ja.Czasami ,co jest banałem,samotni czuja sie ludzie majacy tzw cudowna rodzine bo tezż brakuje im mozliwosci powiedzenia tego co im w duszy graDlaczego opowiadamy rózne czesto intymne sprawy na publicznym forum bo sa tu "fajne dziewczyny" ? Czy dla tego ,że nie mamy w swoim otoczeniu nikogo z kim mogłybysmy tak szczerze sobie pogadać Zastanów sie nim zbesztasz kogos za to ,że odwazył sie przyznac w tytmn zascianku ,ze jet samotny.I zastanów sie dllaczego naprawdę zamiast pogadac z mezem siadasz do komputera.Ja sie przyznaję ,że mimo tego iz otacza mnie mnóstwo ludzi czuję się czasem samotna i na ogól wtedy zagladam do klubiku ,żeby troche pozartowac,pogadac albo sie pokłócić
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #42  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 08:23
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

I znowu usiłuje się zamknąć buzię za napisanie prawdy.
Nigdy nie pisałam,że wadą jest bycie samotnym lub samym. Też przechodziłam przez taki okres w swoim życiu. Kto czyta posty ten wie. Nie zgodziłam się tylko z opinią,że większość z nas uczestniczy w klubiku bo są same lub samotne.
Z mężem rozmawiam bardzo dużo, ale jestem osobą towarzyska i lubię tu zaglądać bo jak pisałam poznałam tu wiele ciekawych osób, od których jeszcze więcej się nauczyłam/a w sprawach komputera jestem samoukiem/.
Nie poczuwam się do żadnej winy, nikomu nie ubiżyłam swoją wypowiedzią, wypowiedziałam tylko swoje zdanie.
Widocznie trafiłam na Twój nastruj /Małgorzata 50/ kiedy czujesz się samotna i masz chęć się z kim pokłocić, ale mnie to nie bawi.A tak w ogóle to z Twojej wypowiedzi wynika, że mam się smucić bo Tobie jest smutno.A może się uśmiechniesz bo mnie jest wesoło.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #43  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 09:03
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I wielkie dzięki,że mamy same,samotne i szczęśliwe w związkach,bo inaczej byłoby tu strasznie nudno.A to ze mamy lepsze lub gorszę dni,no cóż takie zycie.Pozdrawiam serdecznie i milego dnia wszystkim zyczę.clown20.gif
  #44  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 09:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Eeee tam nastrój...
Samotność jest wpisana w los każdego człowieka,i nie ma cudów...wcześniej czy później przychodzi chwila,że czujesz się się sama jak kojot na prerii.
Ona może za za jakiś czas minąć,bo rozmowa z mężem,bo dzieci,bo przyjaciółka..
Ale najszybszym sposobem ,jest usiąść do komputera ,odpalić ...i usiąść w głębokim fotelu w naszym klubie...
  #45  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 09:46
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Samotność

Wydaje mi się że samotność wybieramy sami.Pierwszy raz w życiu w tym tygodniu czułam się samotna.Nie widziałam i nie słyszałam nikogo wokół siebie.Zamkłam się w sobie,wydawało mi się że nikt mnie nie rozumie,nikt nie chce mi pomóc,czułam się tak ,jakbym tylko ja była na świecie i nikogo wokół mnie.To okropne uczucie ,które wyniszcza psychicznie i fizycznie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #46  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 10:06
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I po to jesteśmy w klubiku,żeby sie wyplakać,szczerze i bez żadnych owijań,ja tak uwazam.Czyżbym nie miala racji?Nauczmy sie dzielić radościami i smutkami,bo tak wlaściwie to każdy jest samotny.Ale czy naprawde musi?
  #47  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 10:47
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Mam pytanie, dlaczego osoby definujące sie szczęśliwymi, warczą, są opryskiwe, zgryżliwe...dalczego, przeciez powinny tryskac radoscia, zyczliwoscia..zarazac innych swoim optymizmem, nierozumiem.Jak szczerze to szczerze. A co!
  #48  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 12:30
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

To się może zdarzyć każdemu, niektóre Twoje posty też są "warczące". Jak szczerze to szczerze, a co..............
  #49  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 14:54
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Kazda z nas ma swoje powody dla ktorych zaglada do klubu.Jedni chca sie wygadac, poznac nowych ludzi, nauczyc sie czegos nowego na komputerze.Tu jest latwiej, ludzie sa ananimowi i to pewnie pozwala im na przelamanie bariery wstydu.Zastanawia tylko fakt dlaczego tak wiele jest anonimowych i nie wiem czy boja sie czy wstydza pokazac twarz?
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #50  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 15:08
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Basiu i Ty warcząca? Jak to, przeciez Ty szczęsliwa....nic nie rozumiem.....
  #51  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 15:12
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Nie pisałam o sobie, pisałam ogólnie. Szczęśliwym też rożne rzeczy sie przytrafiają ....... nieraz. Może też zacznę warczeć, kto wie?
  #52  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 15:38
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

No to umówmy się tak. Szczęśliwi warczą , a nieszczęśliwi miauczą. Ja robię mrrrauuwrrr....
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #53  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 15:50
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Ze szczęsciem to jak ze szklanka w połowie zapełnioną herbatą optymista powie ze szklanka jest w połowie pełna a pesymista że w połowie pusta i tak szczęśliwy powie no tak jestem chory cos mie tam boli i uwiera ale przecież żyję odpalę kompika i poklikam z dziewczynami -zapomne o bólu .Pesymista jestem chory wszystko mnie boli nic mi się niechce świat jest niesprawiedliwy ,wszystkie nieszczęscia na mnie spadają nic mi sie nie chce ,nikt mnie nie kocha ,te paskudne psy wszędzie brudza, koty mraucza innym sie lepiej powodzi i to jest ta róznica.Szczęsliwego jak coś mocno wnerwi to wrzaśnie i zapomni a ten co sobie nieszczęście sam wmówi będzie kwękał ruski rok

Ostatnio edytowane przez ammi1952 : 09-06-2007 o 15:55.
  #54  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 15:57
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Wilhelmina
No to umówmy się tak. Szczęśliwi warczą , a nieszczęśliwi miauczą. Ja robię mrrrauuwrrr....
Urszulko, lepiej "powarcz"!
  #55  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 16:04
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

a moze lepiej to uczcijmy minuta ciszy ..ha ha
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #56  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 16:26
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Ha ha ha. To może zaczniemy czcić od Ciebie? Miła Honorko.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #57  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 16:34
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Wilhelmino daj spokój z tymi herezjami jak zamilkniem to jeszcze nam seniorek zamkna a my co do radyja ? Daj spokój ,mnie tam nie zoczą a poza tym upał za duzy i moherki by się filcowały hihihi
  #58  
Nieprzeczytane 09-06-2007, 20:07
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Masz racje niech te moherkowe nie piora berecikow , za duzy upal, filc napewno
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #59  
Nieprzeczytane 10-06-2007, 01:00
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Amni, co racja, to racja. Wilhelmina, może drobna poprawka: nieszczęśliwi miauczą, wściekli warczą, o szczęśliwi trelują?
No to ja do Ciebie i tak sobie w ogóle treluję...
  #60  
Nieprzeczytane 10-06-2007, 01:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał qrystyna216
I znowu usiłuje się zamknąć buzię za napisanie prawdy.
Nigdy nie pisałam,że wadą jest bycie samotnym lub samym. Też przechodziłam przez taki okres w swoim życiu. Kto czyta posty ten wie. Nie zgodziłam się tylko z opinią,że większość z nas uczestniczy w klubiku bo są same lub samotne.
Z mężem rozmawiam bardzo dużo, ale jestem osobą towarzyska i lubię tu zaglądać bo jak pisałam poznałam tu wiele ciekawych osób, od których jeszcze więcej się nauczyłam/a w sprawach komputera jestem samoukiem/.
Nie poczuwam się do żadnej winy, nikomu nie ubiżyłam swoją wypowiedzią, wypowiedziałam tylko swoje zdanie.
Widocznie trafiłam na Twój nastruj /Małgorzata 50/ kiedy czujesz się samotna i masz chęć się z kim pokłocić, ale mnie to nie bawi.A tak w ogóle to z Twojej wypowiedzi wynika, że mam się smucić bo Tobie jest smutno.A może się uśmiechniesz bo mnie jest wesoło.
Nie usiłuje ci sie zamknąć buzi -tylko może przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś .....i pomyśl.......A nawiasem mówiąc z nastrojem u mnie ok,z nikim nie mam chęci się kłócić,nie jest mi smutno i nikogo do smucenia się nie namawiam natomiast nawołuję stale i wciąż do czytania ze zrozumieniem.Ubliżanie to bardzo mocne słowo -a co bys powiedziala na np.brak empatiii-zamiast
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 18:09
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 15:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 16:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.