menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-05-2008, 02:51
Koteczek i Myszka's Avatar
Koteczek i Myszka Koteczek i Myszka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: KINNELON N.J.
Posty: 69
Domyślnie

Ja mam dobra recepte na utrate wagi.Wazylam okolo 100 kg mialam rozmiar 46-48. Wyjechalam do USA po 2 miesiacach moj rodzony wujek mnie nie poznal schudlam 20 kg zarobilam kase i duzo? jadlam i tak trzymam do dzis tj 5 lat wygladam bardzo zgrabnie 176 cm wzrostu i 80 kg wagi i kto mi mowi ze gruby to ja radze przyjez do USA schudniesz i zarobisz kase! pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-05-2008, 08:57
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Myślę,że Polsce też można schudnąć, stosując najprostszą dietę-mniej jedz, a dużo więcej sie ruszaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-05-2008, 09:25
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Myślę,że Polsce też można schudnąć, stosując najprostszą dietę-mniej jedz, a dużo więcej sie ruszaj.
Szczera prawda! I czytam sobie między wierszami. Nika ma w czerwcu ślub córki. Upatrzyła kreacje i teraz dopasowuje siebie do niej. Ogranicza jedzenie (wiemy, że potrafi), jeździ na rowerze, wydlużyła spacery z psem. Jestem przekonana, że wszystko się uda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-05-2008, 16:58
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Tak,swięte i prawdziwe słowa o zmniejszonej porcji jedzenia i większej ilości ruchu uczynią z nas prawdziwe miss szczupłości.
Sama kiedyś zastosowałam te metodę i waga sie trzyma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 18-05-2008, 10:29
Ewita500 Ewita500 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 17
Post

A jak zgubić ;zaokrąglony brzuszek; bo reszta jest w normie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 16:56
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sadowska Dominika
Najbardziej istotnym elementem (nieodzownym wręcz) jest spożywanie produktu spożywczego o nazwie Chleb typu KR-IRL. Dzisiaj w Polsce to warunek zdrowej szczupłej sylwetki. Ale cała spójna PRAWDA !!!, ta oczywista i realna finalnie oraz wynikowo, o zwalczaniu otyłości oraz cukrzycy typu 2, zawarta jest aktualnie w jednej (literalnie jednej, NIESTETY) publikacji książkowej wydanej obecnie w Polsce.
Jest to książka pt.:
PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Kluczowe są też odkrycia polskich uczonych, stanowiące przekaz na stronie internetowej, adres:
www.magdalirl.com.pl
Ta wiedza to puenta zdrowego i energetycznego życia.
Wystarczy dostosować się do tabel tzw. Indeks Żywieniowy tj. IŻ produktu, a nasze samopoczucie będzie się zmieniało z dnia na dzień. Smacznego pałaszowania !!.
S. D. z W-wy
Opisz swoje doświadczenia w tym temacie. Jakoś uważam, że bez ruszenia porządnie tyłka i MŻ czyli (mniej żreć) żaden chleb typu KR-IR nie pomoże a może spowodować efekcik jojo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:12
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

JiP ja bym to tak powiedział żreć wszystko oprócz chlebka typu KR-IR od którego dostaję czkawki na jego widok.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:15
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Przeglądałem powyższe posty na temat odchudzania i wszyscy mają trochę racji. Ja mam w tym zakresie własne doświadczenia.
W styczniu trafiłem na krótko do szpitala z podejrzeniem zapalenia woreczka żółciowego, na szczęście nic takiego się nie potwierdziło, ale przez dwa dni nie dostawałem nic do jedzenia plus zrozumiały strach spowodowały, że w moim umyśle pojawiło się sp;ostrzeżenie i przekonanie, że można jednak jeść mniej i też żyć.
Ważyłem sporo ponad normę i jeść lubiłem. Zacząłem się odżywiać racjonalnie, tzn, jeść 5-6 razy dziennie ale po trochu. W praktyce wygląda to takk: śniadanie 1 skibeczka ciemnego pieczywa, z serem, bez smarowania, zielona herbata, 2 śniadanie taka sam skibeczka np. ze smalcem, lub jakaś drożdżówka, obiad, dwa ziemniaki, kawałek mięsa, lub zupa, lub coś innego ale w małych ilościach, podwieczorek, skibeczka ciemnego chleba z czymś, czymkolwiek, lub coś słodkiego, kolacja -2 skibeczki jasnego pieczywa z masłem i jakąś wędliną, czasem pomidor do tego. Bywa, że po 2 godzinach jadam jeszcze jakiś kawałek ciemnego pieczywa, lub jabłko, czy kawałek wędliny.
Unikam tłuszczu i słodyczy. Wolno, ale schudłem 6 kilogramów i gdybym więcej się ruszał, było by jeszcze więcej. tym nie mniej jestem z tego zadowolony, bo buty zawiązuje już schylając się nie klękając, bo śmietnik mi zawadzał.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:20
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Przeglądałem powyższe posty na temat odchudzania i wszyscy mają trochę racji. Ja mam w tym zakresie własne doświadczenia.
W styczniu trafiłem na krótko do szpitala z podejrzeniem zapalenia woreczka żółciowego, na szczęście nic takiego się nie potwierdziło, ale przez dwa dni nie dostawałem nic do jedzenia plus zrozumiały strach spowodowały, że w moim umyśle pojawiło się sp;ostrzeżenie i przekonanie, że można jednak jeść mniej i też żyć.
Ważyłem sporo ponad normę i jeść lubiłem. Zacząłem się odżywiać racjonalnie, tzn, jeść 5-6 razy dziennie ale po trochu. W praktyce wygląda to takk: śniadanie 1 skibeczka ciemnego pieczywa, z serem, bez smarowania, zielona herbata, 2 śniadanie taka sam skibeczka np. ze smalcem, lub jakaś drożdżówka, obiad, dwa ziemniaki, kawałek mięsa, lub zupa, lub coś innego ale w małych ilościach, podwieczorek, skibeczka ciemnego chleba z czymś, czymkolwiek, lub coś słodkiego, kolacja -2 skibeczki jasnego pieczywa z masłem i jakąś wędliną, czasem pomidor do tego. Bywa, że po 2 godzinach jadam jeszcze jakiś kawałek ciemnego pieczywa, lub jabłko, czy kawałek wędliny.
Unikam tłuszczu i słodyczy. Wolno, ale schudłem 6 kilogramów i gdybym więcej się ruszał, było by jeszcze więcej. tym nie mniej jestem z tego zadowolony, bo buty zawiązuje już schylając się nie klękając, bo śmietnik mi zawadzał.
Czyli miałeś lustrzycę, ja też. To coś takiego:
http://images42.fotosik.pl/36/0d2f5e3c785a79c6.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:29
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Ha, ha, ha, ale tak źle to jeszcze nie było, ale w obawie przed tą chorobą zadbałem o siebie, no i już.
Jip, a jak z Tobą?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:33
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

25 kg mniej, teraz BMI 27,2, ale już bez kłopotu radzę sobie z paznokciami, z butami, z żoną(swoją), nie chrapię, tak mówi żona(moja), ale codziennie 5km z kijami NW i MŻ. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:45
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

O cholera, tych 5 km to Ci zazdroszczę, tego nie robię no i wagi zgubiłeś sporo. Chylę czoła.
Ja psia krew, jeszcze chrapię , z resztą sobie radzę.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:46
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Ale kciuki potrzymam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 17:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Chrapać przestałem gdy chlać przestałem, brzusio urósł za to i jeszcze dołożył po zrezygnowaniu z kopcenia. Ot i zdrowe życie. Spacerów na kilometry nie mierzę bo nie mam licznika w kroku, tam jest co innego i do czego innego. Widzę to bez /jeszcze/ lusterka ani peryskopu. Miara spacerów jest zadowolenie czworonoga. Do sznurowania klękam bo zdrowsze od schylania ze względu na kręgosłup. To na tyle.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 09:34
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Kiedy 10 lat temu zamieszkałam w bloku na 4 piętrze (bez windy) schudłam 8 kilo i do tej pory trzymam wagę 164/64 i dzięki temu czuję się świetnie i mimo że palę papierosy (ale walczę z tym nałogiem) to potrafię wbiec na to moje 4 piętro a właśnie stuknęła mi 60-tka. Tak więc polecam schody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 11:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Nie ma co się dziwić, że tyjemy, kiedyś: pranie na tarze, w balii, dzisiaj głupia pralka sama pierze -siedzimy, podłoga szorowanie - dzisiaj, ile tego szorowania?, drwa trzeba było narąbać, węgla choć z piwnicy przynieść, dzisiaj najwięcej roboty z pilotem od telewizora i jak tu się odchudzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 16:29
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie ma co się dziwić, że tyjemy, kiedyś: pranie na tarze, w balii, dzisiaj głupia pralka sama pierze -siedzimy, podłoga szorowanie - dzisiaj, ile tego szorowania?, drwa trzeba było narąbać, węgla choć z piwnicy przynieść, dzisiaj najwięcej roboty z pilotem od telewizora i jak tu się odchudzić?
Ale jaki sprawny jest kciuk.!!!
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 16:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Ale jaki sprawny jest kciuk.!!!
O tym nie pomyślałem, tylko mocniejszy prawy i bardziej wyrobiony chociaż zależy który używany?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 16:48
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

jip nic się nie martw człowiek całe życie się uczy. A ręka zależy od tego czy osoba jest prawo- czy lewo ręczna
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 01:04
JAGODA57's Avatar
JAGODA57 JAGODA57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 585
Domyślnie

Zajrzałam i przeczytałam,bo wciągnęło mnie.Fajnie piszecie.Też się kiedyś odchudzałam.Dawno,jakieś 12 kg temu,jak moja siostrzenica zapytała:"Ciociu,jesteś w ciąży?" Teraz muszę pilnować wagi.Jestem mała,więc jak utyję-to łatwiej mnie przeskoczyć,niż obejść.Dlatego będę tu zaglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.