menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 12:41
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

kama5
Wydaje mi się, że dość dokładnie opisałem sposób zakładania skrzynki. w moim poscie na tym wątku pod nr 6 Mogę dokładniej
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 13:06
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Tadeusz, to nie jest kwestia dokładności instrukcji, to trzeba przecwiczyc z nowicjuszem. Tak zrobiła ze mną Desti, i gdyby nie Ona nie zrobiłabym tego też. Trzeba się do niego odezwac i niech on odpowie. Próbowałam, ale odpowiedz była, ze jest odmowa przyjmowania prywatnej poczty i nie wiem jak można wtedy wejśc w kontakt jeśli nie gg i nie priv.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 13:32
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Kamo napisałam do Ciebie wiadomośc prywatną przez nas nazywaną w skrócie priv. Wiadomośc została wysłana, więc nie masz blokady przyjmowania poczty priv. Na czerwonym pasku znajdziesz napis Prywatne wiadomości, tam kliknij otworzy Ci się skrzynka z wiadomościami, kliknij na to co otrzymałaś i wtedy powinna Ci się otworzyc wiadomośc o wyglądzie jak nasze posty, możesz ją odczytac, zachowac lub skasowac wpisując ptaszka w odpowiedne okienko.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 15:34
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie śpieszę się...

z odpowiedziami moje drogie forum~~owicze i ~~owiczki serdeczne dzięki za tak miłe słowa...jestem ale ja nie mogę
nadążyć,bo nie za szybka ze mnie "sztuka",takie po prostu troche zawsze jestem z tyłu wygląda czasem że mało rozumiem ale ja tak reaguję.Jak co tyczy mnie to wpierw się delektuję wiadomością i cieszę się ,bo dla mnie to nowość.~Żeby tyle osób tylko do mnie się zwracało niebywałe,ja bardzo chętnie.Tylko że nie za szybko napewno napiszę do każdego .Pozdrawiam uściski .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 16:51
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Ariano - tym postem już napisałaś do wszystkich.
Pozdrawiam - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 22:04
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

Alsko - dzięki.Instrukcja jasna.Nie wiem czy potrafię skorzystać z tej skrzynki.Moja indolencja w tym zakresie sięga nieba.Ale mając takich wspaniałych kolegów może powoli coś osiągnę.Życzę wszystkiego dobrego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 22:26
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

Granny - zrobiłam tak jak mi poradziłaś i za to dzięki.Przeczytałam twoją wiadomość ze skrzynki.Właśnie chodziło mi o to , by ktoś krok po kroku powiedział mi co mam robić po kolei, gdzie i na co kliknąć.Jesteś Wielka !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 22:33
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

marbell 123- miło mi , że podobał Ci się mój blog.Chętnie porozmawiam z Tobą- podaję e-maili nr gg -Kama5poczta.onet.pl-nrgg10676522.pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 22:35
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

marbella 123 pomyliłam e- mail kama5@poczta.onet.pl.Przepraszam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 22:37
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Kamo cieszę się, że mogłam pomóc, mnie też na początku ktoś życzliwy pomógł. Jeszcze jedno, dowiedziałam się od Tadeusza, że jeśli w naszych postach po prawej stronie jest takie małe słoneczko, to jak klikniesz w niego to wyświetli się nr. gg piszącego ten post.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 23:13
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie Czy Oscar Wilde ma rację ?

Cytuję jego twierdzenie : " Między mężczyzną a kobietą przyjażń nie jest możliwa.Namiętność, wrogość,uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."
A ja się z tym nie zgadzam, choć wiem , że istnieje cienka granica między przyjaźnią a milościa , wierzę jednak ,że przyjaźń w czystej formie jest możliwa nie tylko w literaturze ale i w życiu.Ciekawa jestem Waszej opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 19-02-2009, 23:27
granny's Avatar
granny granny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: śląsk
Posty: 1 832
Domyślnie

Kamo, przyjażń między mężczyzną a kobietą możliwa jest tylko w jednym przypadku, w związkach niezainteresowanych swoją seksualnością. Poza tym w normalnych związkach zaczyna się od przyjażni a kończy się jednak na innego rodzaju uczuciach. Przeszłam to, pozostaliśmy przyjaciółmi, ale to nie było wyłącznie uczucie przyjażni, nie wiem jednakże czy obustronne i nie próbowałam tego dociekac.
__________________
Istotą życia jest zdolność kochania (Paulo Coelho)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 06:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kama5
Powyej podałaś swój emajl skierowany właściwie jak zrozumiałem do jednej osoby, co właśnie mogłaś zrobić przez naszą pocztę. Teraz email jest znany wszystkim. Pozdrawiam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 11:36
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jest możliwa przyjaźń

Cytat:
Napisał kama5
Cytuję jego twierdzenie : " Między mężczyzną a kobietą przyjażń nie jest możliwa.Namiętność, wrogość,uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń."
A ja się z tym nie zgadzam, choć wiem , że istnieje cienka granica między przyjaźnią a milościa , wierzę jednak ,że przyjaźń w czystej formie jest możliwa nie tylko w literaturze ale i w życiu.Ciekawa jestem Waszej opinii.
między kobietą i mężczyzną mam serdecznego przyjaciela od prawie 30 lat, nie ma między nami żadnych podtekstów, wiemy o sobie wszystko, nasze połówki przyzwyczaiły się do naszej przyjaźni i nie robią nam scen zazdrości. Widzieliśmy się przedwczoraj, dobrze nam się gada, dobrze nam się milczy, możemy liczyć na siebie w trudnych sytuacjach życiowych /sprawdzone/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 12:41
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie samotny w sensie samotny.......

ten wątek to chyba jest.Nie ma to znaczenia czy jest nas dwoje ,dwóch,dwie ale sam(a) zostaję.W sensie niezrozumienia nie ma jak skruszyć szyby.To nie chodzi o wspólne wyjścia ,spacery,
gadki to czuje się w środku,pusto
__________________
...tam,gdzie pamięć nie trzeba słów....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 12:44
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jestem tutaj

od czasu do czasu bo lubię, myślę że wiele osób tak ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 12:48
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

"nie ma jak skruszyc szyby"....hm dobrze to ujęłaś..i to jest ta wg mnie najgorsza samotnosć, kiedy człowiek oddaje cały swój potencjał dobroci a ma mur, pleksiglas i inne tworzywa....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 21:51
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

Karolku masz rację.Ale jak już powiedziałam, nie wiele umiem.jak korzystać ze skrzynki poczt. danej ,tej jednej osoby.Odebrać wiadomość już umiem,ale wysłać nie.Mnie trzeba krok po kroku wszystkiego uczyć , a kto ma taką cierpliwość?Muszę znaleźć kogoś ,ale powoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 22:00
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

Basiu - miło mi , że mnie poparłaś w moich sądach o przyjaźni damsko - męskiej.też mam trochę doświadczeń w tym temacie.Życzę Ci byś nie utraciła tego cennego daru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 20-02-2009, 22:07
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 808
Domyślnie

largetto - jak się bardziej oswoję z komputerem, nie będę anonimowa.Jeżeli chodzi o moje zainteresowanie to psychologia, muzyka ,poezja.mam swój blog i to jest moje " lustro 'Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? wielebny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 537 11-02-2009 16:10
Czy jesteśmy przezroczyści? Ewunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 63 13-12-2008 10:59
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy jesteśmy obiektywni? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 50 13-04-2008 18:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.