menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 16:44
staruszka staruszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 21
Domyślnie

W tej chwili chyba jeszcze nie cierpi,nie zdaje sobie z tego sprawy jak to jest nie zdać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 17:07
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał staruszka
dzięki, ale szukam czegoś innego,w jaki sposób pomóc, bez tak drastycznych rozwiązań.
To na początek ich (syna i synową) postrasz, że zgłaszasz sprawę dziecka do odpowiednich instytucji.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 20:46
staruszka staruszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 21
Domyślnie

ciesz się,że przychodzą bo po jakimś czasie zostaniesz sama
razem z sobą i ze swoimi problemami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 20:56
staruszka staruszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 21
Domyślnie

dzięki tadeuszu 50 nikt się nie odezwał.Dzięki, że chociaż ty się odezwałeś,chociaż tutaj mogłam się wygadać, i nie uwierzysz ale troszeczkę mi ulżyło jak się wygadałąm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 11-10-2010, 19:21
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Witam.Czytam ostatnie wpisy. Staruszka usunęła swoje wpisy tak,że nie wiem o co dokładnie chodzi. Chętnie służę pomocą.
Może akurat się przydam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 09:52
staruszka staruszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 21
Domyślnie

Obawiałam się,że przeczytają to moi najbliżsi,nie chciałam narażać się na jeszcze większe kłopoty.Z tym problemem muszę sobie poradzić jakoś sama, mam nadzieję że mi się to uda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:03
klaraok's Avatar
klaraok klaraok jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnnaHelena
Komentarz do artykułu: Samotność może przyśpieszać procesy starzenia
--------------------
Jestem o d roku na emeryturze. Ten ostatni rok w pracy i w życiu prywatnym dał mi dobrze "w kość".
Nie mogłam pozbierać się "do kupy". Teraz jest lepiej. Jakbym wychodziła na prostą.
Zaczynam się wyciszać, przestałam brać "prochy" na noc, przesypiam prawie całą noc całą noc.
Wydawać by się mogło, że wszystko wraca do normy. Ale......... moje koleżanki znalazły sobie we mnie powierniczkę swoich kłopotów. Bo cóż , taka samotna kobieta to nie ma nic do roboty to można jej nakłaść do głowy swoje problemy. Nachodzą mnie prawie codziennie i wyrzucają swoje boleści.
Nie chcę tak zupełnie stracić znajomości bo wiadomo jak to na emeryturze. Jest dużo wolnego czasu ,ale nie mam już siły wysłuchować tych zwierzeń.
Jak to pogodzić?
witam
Moje zdanie to kontakt utrzymywać oczywiście---ale powiedzieć wprost, że takie tematy cię dołują i juz----albo zmieniaj temat podczas powtarzającej sie sytuacji----serdecznie pozdrawiam Klara-----możesz rownie zapisać sie na jakieś koła dla emerytów a wówczas masz usprawiedliwienie---brak czasu na takie tematy i rzuć hasło jak było na zajeciach etc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał staruszka
Obawiałam się,że przeczytają to moi najbliżsi,nie chciałam narażać się na jeszcze większe kłopoty.Z tym problemem muszę sobie poradzić jakoś sama, mam nadzieję że mi się to uda.
Życzę powodzenia. Ja ojca swojej wnuczki (darmozjada, nieroba, pasożyta) wyp..m kopniakiem z domu. Serce i nie tylko daję córce i wnuczkom.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:45
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Życzę powodzenia. Ja ojca swojej wnuczki (darmozjada, nieroba, pasożyta) wyp..m kopniakiem z domu. Serce i nie tylko daję córce i wnuczkom.
Tadziu
może to i dobre ale jesteś facetem !
a innym tego bym nie życzył-każda inna rodzina, inna sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 10:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Tadziu
może to i dobre ale jesteś facetem !
a innym tego bym nie życzył-każda inna rodzina, inna sprawa!
Jasiu czytałem historię staruszki. W pewnych punktach zbieżna, czekałem, serce cierpiało, dokąd zdrowie dzieciątka nie zostało wystawione na szwank. Było wóz albo przewóz i kopniak w de..
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 12-10-2010, 11:08
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Nie

Cytat:
Napisał staruszka
Obawiałam się,że przeczytają to moi najbliżsi,nie chciałam narażać się na jeszcze większe kłopoty.Z tym problemem muszę sobie poradzić jakoś sama, mam nadzieję że mi się to uda.
Podejrzewam, że problem urósł do dużych rozmiarów,że postanowiłaś wyjść z nim na forum. Po namyśle strach nakazał wyrzucić wpis. Sprawy rodzinne, są bardzo trudne. Indywidualność ich nie pozwala na ogólnikowe rozstrzyganie.
Trudno coś radzić nie znając tematu. Jeśli jednak , to też tylko spojrzenie na sprawę z Twojego punktu. Czasami jesteśmy nadgorliwi. Chęć ustawiania świata wg własnych pomysłów nie zawsze jest akceptowane przez innych. Czasami warto odpuścić.
Nie jest moim zamiarem krytykowanie Ciebie. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na spojrzenie na problem z innego punktu widzenia,
Życzę Ci znalezienia złotego środka w rozwiązaniu problemu .
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 13-10-2010, 10:53
staruszka staruszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sarna2
Podejrzewam, że problem urósł do dużych rozmiarów,że postanowiłaś wyjść z nim na forum. Po namyśle strach nakazał wyrzucić wpis. Sprawy rodzinne, są bardzo trudne. Indywidualność ich nie pozwala na ogólnikowe rozstrzyganie.
Trudno coś radzić nie znając tematu. Jeśli jednak , to też tylko spojrzenie na sprawę z Twojego punktu. Czasami jesteśmy nadgorliwi. Chęć ustawiania świata wg własnych pomysłów nie zawsze jest akceptowane przez innych. Czasami warto odpuścić.
Nie jest moim zamiarem krytykowanie Ciebie. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na spojrzenie na problem z innego punktu widzenia,
Życzę Ci znalezienia złotego środka w rozwiązaniu problemu .
Dziecko które ma niecałe 9 lat wstaje do szkoły samo, idzie bez śniadania, mama śpi.Czy jestem nadgorliwa, czy serce się kraje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 07-11-2010, 14:53
anna4945 anna4945 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Mazowieckie
Posty: 24
Domyślnie

Zgadzam się z Sarną2, dopiero jak sobie odpuściłam pewne sprawy , na które nie miałam wpływu i /już widzę te uśmieszki, ale taka jest prawda/zaczęłam się tylko wytrwale modlić w tej sprawie wszystko się wyprostowało,a wierzcie mi sprawa wydawała się nie do przebrnięcia.Powolutku wszystko się odmieniło i jest okay.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
samotność tar-ninka Miłość, przyjaźń, związki, samotność 503 29-06-2008 20:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.