menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 14:58
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie uzupełnienie wspomnień

żeby nie było niedomówień odnośnie nadmiernych wydatków na nagrody podaję przykład nagród jednej z imprezek: 1,zdjęcie 2-ch solenizantów, 2,zdjęcie solenizanta nr.1 lub nr. 2, 3. uścisk dłoni 2-ch solenizantów, 4. uścisk dłoni solenizanta nr.1 lub nr.2 i t.p.

c.d.wspominek nastąpi...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 15:02
Jan Bo.'s Avatar
Jan Bo. Jan Bo. jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 66
Domyślnie

Jako początkujący to mogę nieśmiało coś powiedzieć? Bardzo podobają mi się wasze wycieczki urodzinowe, u mnie to raczej tradycyjnie w domu, dzieciaki daleko nie zawsze pamietaja, a jak juz to życznia smsem albo przez komputer. Pojechało by się na taką urodzinową wycieczkę. Pomarzyć można.
A prezent największy?
Chyba anty prezent bo urodziłem się 22 lipca, ale mi znieśli dzień wolny od pracy. A szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 15:14
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Witaj Janie Bo Nowicjuszu

cieszę się, że w porę włączyłeś się do dyskusji bo dzięki temu tegorocznych urodzin nie będziesz spędzał samotnie... Wystarczy w tym dniu kliknąć w wątek "Życzenia" a napewno niespodzianki będą, ale to też tylko za sprawą pow. postu, bo w Twoim profilu puściutko.
Nie przerażaj się używanym przeze mnie nazewnictwem...jeśli jeszcze nie wiesz, wkrótce nie będzie to już problemem. Życzę miłych chwil spędzonych w Klubiku. J.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 15:19
Jan Bo.'s Avatar
Jan Bo. Jan Bo. jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 66
Domyślnie

O Dziendobry. Ciesze się że ktoś miły jest tutaj. Ja tam mało wiem o komputerach znajomy mnie tu wpisal i sam nie wiem co wpisał a ja nie umiem.
Mowił ze miło spędzę tu czas, a tego mam dużo komputer mam juz troche ale internet to podlaczyli mi niedawno bo u nas to nie dziala jak by sie chcialo, siostrzenica przychodzi to patrzy ja tam nie wiem, ale sie ucze, bo nudno czasem a juz oczy bola od czytania, a w telewizor nie patrze bo nie ma na co
Pozdrawiam
Jan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 15:32
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Janie

w Klubiku wszyscy są mili, albo starają się... Jestem przekonana, że wkrótce ogarniesz tut. tajniki. Powodzenia.
ps. Kliknij na górze na czerwonym pasku "Szybkie menu" potem "Dzisiejsze posty", a potem w temat który zainteresuje Cię w "ostatnią stronę"...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 19:14
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Jolitko!
Twoje wpisy są świetne i inspirujące. Pisz dalej

Najmilej wspominam moje okrągłe urodziny (nie pamiętam które ). Goście zostali zaproszeni do sąsiedniej miejscowości, gdzie w soboty odbywały sie spotkania biesiadne z określoną tematyką przewodnią. W tej konwencji zespół śpiewał piosenki, opowiadał dowcipy, proponował gościom wspólną zabawę. Przekąską najsmaczniejszą był wiejski chleb i żurek. Reszta potraw to już banał . Bawiła się i śpiewała cała sala, także sto lat - kiedy ujawniono zespołowi fakt o trzech jubilatach na sali. Prezentów nie pamiętam, pewnie były miłe, ale najważniejszy był wspólnie spędzony czas i zabawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 19:37
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Tajemnicza Aluniu

Zachwyciłaś mnię swoją inwencją, chciałam podrzucić "uśmiech" w ramach aprobaty, ale cóż - "profil" masz niedostępny...szkoda...Pozdrawiam i wyręczam się tym oto uśmieszkiem:Name:  b2.gif
Views: 39
Size:  5.6 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 19:39
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Nie obchodze urodzin, nie obchodze imienin, nie wiem czemu. Tak sie już utarło, może męczyła mnie obsługa takowych obchodów, może męczyli mnie goście, nie wiem.....czasami tęsknie za tym, by obchodzić chociaż jedno z nich , ale jak pomyślę, o gościach i lataninie.....wiadomo, gdyby goście byli porywająco interesujący, mało męczący , ale to mrzonki.....więc nie obchodzę. Nie lubię gdy ktoś długo i bez sensu u mnie siedzi.....nie jestem przykładną i gościnną polką.Gdyby tematy podnoszone przez gości był ciekawe, to mogła bym ich obsługiwac w granicach zdrowego rozsadku.....gdyby każdy był taktowny i jak widzi, ż ektos ziewa , jest zmeczony to pora sie zwijac i zmykać..ale to wysiadywanie piskląt na fotelach przez pare godzin jest okropne.......Czy jest mi wstyd? Nie jest, na prawdę nie jest, wole szczerze powiedizec, ze nie chce, niż sie męczyc , dla dobra niby czego? Obłudnego udawania, że jest fajnie, że jest miło? Nic nie szkodzi, że mi nikt nie odpowie.
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 12-07-2008 o 19:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 19:56
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie Mój profil...

Jolitko, widocznie coś ostatni pokręciłam w ustawieniach ! Chyba już naprawiłam.
( Było nie grzebać - dostałabym uśmiech!)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 20:05
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 029
Domyślnie

Wychodzę z założenia, że jak zapraszają - trzeba chodzić , bo może być, że nie zaproszą , jak składają życzenia - przyjmuję i dziękuję. Dzięki temu obchodzę imieniny dwa razy w roku; raz w najkrótszą i najpiękniejszą noc czerwcową, drugi raz w grudniu na Jana Pijaka - kiedy to nawet ksiądz w kościele winem częstuje. Jestem "bydle towarzyskie", co robić?
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 20:10
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie Chodzić, chodzić!

Cytat:
Napisał Babka Gratka
Wychodzę z założenia, że jak zapraszają - trzeba chodzić , bo może być, że nie zaproszą , jak składają życzenia - przyjmuję i dziękuję. Dzięki temu obchodzę imieniny dwa razy w roku; raz w najkrótszą i najpiękniejszą noc czerwcową, drugi raz w grudniu na Jana Pijaka - kiedy to nawet ksiądz w kościele winem częstuje. Jestem "bydle towarzyskie", co robić?

Mądra dziewczyna....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 20:11
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Nic , chodzic , korzystac z gościn , jak lubisz przyjmowac ludzi u siebie w chacie, też! Ja jak do kogos ide , to staram sie byc krótko, nie męczyć ich ciągłym : to może zrób jeszcze herbatki, kawki, podgrzej bigos , nieraz miałam ochote zapytac , czy mam pryznieśc wannę , prysznic , albo kuchenke , będzie na miejscu........,

à propos urodzin i imienin , składam Najlepsze życzenia dzisiejszym solenizantom i jubilatom!
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 12-07-2008 o 20:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 21:02
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Grażynko...

Może nie lubisz, trudno...ale i tak Ci złoże życzenia, a raczej gratulacje, bo przecież napisałaś już 1000 postów
Ja ostatnio mam lenia w pisaniu - robię jakieś inne, zabierające dużo czasu rzeczy w kompie, ale czytam w wolnej chwili i próbuje rozgryźć Twoją osobowość
No to za następne "tysiączki"

tulipan.jpg
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 21:22
Jan Bo.'s Avatar
Jan Bo. Jan Bo. jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 66
Domyślnie

Ta pani co napisała, że do gości chodzi na krótko to dobrze napisała, ja mam taką znajomą, a raczej mojej małżonki co to ona wszystkie urodziny i imieniny wszystkich pamięta, rocznice i inne takie i tak sobie chodzi od jednego do drugiego. No wiadomo jak sie nie robi gosciny to sie nie przygotowuje nic dużo i trzeba myslec co podac bo ona zawsze jakis prezent przyniesie to wypada ugoscic. A czasem to siedzi i siedzi. Ja tam sie juz potem zamkne w swoim pokoju, moge miec wymowke ze wzgledu ze nie jestem w pelni zdrowy i zawsze moge udac ze juz czas na mnie to mam spokoj z ta pania, ale to tak jest ze by wszystko chciala a wstyd nie ugoscic czy wyprosic niegrzecznie. Tak to z tymi goscmi jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 21:34
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Grazynko,

przede wszystkim gratulacje z powodu natrzaskania tysiąca postów Duuua róża.jpg

A na gości "długoterminowych" jest rada.
Mówisz: "Chodźmy spać, bo goście chcą juz iść do domu"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 21:45
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Destiny, Alsko, dzięki http://cukiernia-urbanski.pl/pics/245.jpg prosze się częstowac . Ja juz zmykam, ale Wy możecie siedziec długo : jeść , pić, lulki palić, tańczyć hulać swawolić, byle mi chaty nie rozwalic. Paaaaaaaaaaaaaaaaaaa, miłej zabawy !
Destiny , jednak miałam racje rozgryzasz te nasze osobowosci, no dobra , rozgryzaj sobie Wiem, że jestem lekko stuknieta, bo w opozycji do przyjetych norm wszelakich , ale na starość juz bardziej ugodowa chyba
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 12-07-2008 o 21:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 22:08
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

GRAZYNKO GRATULACJE,TRZASKAJ NASTĘPNE.Name:  TN_k18.jpeg
Views: 36
Size:  2.7 KB
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 22:28
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Dzięki Inko, przyłącz do w.w. zaproszenia.
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 22:33
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie z archiwum M. wspomnienie 6.

Wysłane zaproszenia:

"Wojcieszków" zabawa Jurka zwerbowała
dziś jeszcze Zbyszka też adoptowała
"Zby-Woj-Jury" zaczynamy
listę Gości otwieramy!

Szanowna(ny) i wszyscy razem
- zgodnie z osobno zrobionym wykazem
zaproszenie od Solenizantów aż trzech
właśnie otrzymać dziś macie pech...
Pech - bo kłopot po obu stronach jednaki
- od Was prezenty, od nas program (jaki?)
Że rajdu to ma być rodzajem
sprawa jest pewna, zgodnie ze zwyczajem
boć to "Wojcieszków" rok czwarty, "Jerzyków" rok trzeci
aż strach pomyśleć jak ten czas leci!
Latoć i Zbyszek dołączył do naszej wspólnoty
(ten się przynajmniej mniej boi roboty!),
lecz żeby zabawa była udana
musi być wcześniej przygotowana...
Prosimy zatem po otrzymaniu zaproszenia
odwrotną pocztą nadesłać zgłoszenia.
Posiadacze samochodów niechaj od startu się nie migają
bo ciekawe nagrody już na nich czekają,
a że my z tym zadumkę poważną mamy
dla Was też dzisiaj konkurs ogłaszamy:
już na starcie pod "Leśną Operą" będzie ten nagrodzony,
który w najciekawszy emblemat rajdu będzie ozdobiony
(ma być z surowców przystępnych zrobiony
tak by w przyszłości mógł być powielony).
Na mecie rajdu konkursy dla pieszych
- zdobyta nagroda każdego ucieszy!
Godzina 9-ta, a data na 4 maja ustalona,
pogoda z Wicherkiem jest już uzgodniona.
Wskazane posiadanie termosów z napojami
- wyższe procenty dostarczymy sami.
Talerze i sztućce też miejcie w zapasie
bo chcemy Was trochę pokarmić na trasie
I to by było na tyle...
czekamy zgłoszeń, zapraszamy mile!
(podpisy Solenizantów)

p.s.i ja tam byłam, dobrze się bawiłam
a jak było opowiem w kolejnym "wejściu"

p.s.2. Przykro mi ale "machina" rozstawu napisów( prawo, lewo, środek) nie działa albo tylko mnie nie słucha dlatego wszystko wyszło "na kupie"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 13-07-2008 o 11:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 23:19
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Najpiękniejsze imieniny zgotowały mi, 2 czy też 3 lata temu, koleżanki forumowe. W ostatki przysłały życzenia imieninowe poparte wirtualnymi pączkami, faworkami, szampanem... I stało się to tradycją. Świętuję internetowe imieniny w ostatki, przecież ostatek jestem. Hihi, nie napracuję się, nie utyję i dowartościowana jestem...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Urodziny znanych i lubianych - cz.II jolita Różności - wątki archiwalne 110 17-08-2008 22:33
Urodziny znanych i lubianych jolita Różności - wątki archiwalne 499 29-01-2008 00:38
Imieniny SATI Różności - wątki archiwalne 0 17-11-2007 17:08
Stanisława Celińska obchodzi 60. urodziny - komentarze Basia. Ogólny 7 03-05-2007 09:32
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.