menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 16:50
dagmara dagmara jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 268
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Eeeeee tam i co z tego nie pierwszy raz i nie ostatni ..Polska to jest cyrk w budowie i może na tym polega jej urok...i czar .Nie ma się co tak oburzać .Nastepna sesja pewnie będzie polegala ,że wreszcie dadzą sobie po ryju i będzie sprawiedliwie -kto pierwszy straci jedynki gorne przegra .Wygrywajacy stawia dentystę
Małgosiu masz świetne poczucie humoru, śmiałam się na głos czytając Twoją wypowiedź. Jestem za, chciała bym to zobaczyć realu
  #22  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 18:54
teresa60 teresa60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 12
Domyślnie

Witam.Oglądałam też posiedzenie komisji.Czy ci ludzie nie mają za grosz wstydu,przecież oglądają ich tysiące ludzi i oglądają na pewno ludzie choć trochę wykształceni (na pewno nie "mohery")Jak oni się zachowywali !!!!!Wstyd!!!!Nigdy nie glosowałam na nich i nie będę ale mam w rodzinie osoby ,które głosowały na PiS.Posiedzenia nie oglądali bo wolą seriale ,ale na PiS kazał im głosować kościół.A ja muszę płacić podatek z mojej biednej emerytury na taki motłoch.Gdybym była młodsza i zdrowsza na pewno nie siedziała w tym kraju.Troje mojego rodzeństwa mieszka za granicą , nie są milionerami ale żyje im się o wiele lepiej niż mi.Teraz słucham że PiS nie ma ochoty nawet przeprosić za swoje burdy,ale cóż można spodziewać sie po uczniach "ojca" Rydzyka.Mają swój ideał.
  #23  
Nieprzeczytane 24-07-2008, 19:08
teresa60 teresa60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 12
Domyślnie

Panie Zdzisławie.Popieram Pana wypowiedzi całym sercem.Ci Kaczyńscy są jacyś chorzy.Proszę przyjrzeć się oczom Jarosława,bije z nich taka nienawiść że jakby mógł to by zabił swojego przeciwnika.Przynoszą wstyd Polsce.Moja rodzina pyta sie mnie co się dzieje w tym naszym parlamencie a ja już nie wiem co mam im odpowiadać.Mówię tylko aby mi nie podnosili ciśnienia.Pozdrawiam .Życzmy sobie zdrowia bo nadziei na zmianę rządzących to chyba nie ma.
  #24  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 11:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie siedzialas bys w tym kraju i zrobila miejsce przyjezdnym ?
Ci co sie gryza w rzadzie i sejmie to przeciez "sami swoii" !
Moze tak nimi wszystkim sie zajac i wiecej na nich nie glosowac bez wyjezdzania z kraju ???
  #25  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 17:50
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Prawdziwe oblicze......

Kilka dni temu zobaczyliśmy prawdziwe oblicze Formacji Wybrańców narodu tj.
PIS i jego wodza.....Takiej arogancji...beszczelności to w Sejmie nie było......
To są ludzie z nadania małego człowieczka o małych,czarnych płonących z nienawiści oczkach....
Ci wybrańcy Narodu (za nasze pieniądze) pokazali całej Polsce jak można dochodzić swoich praw.....przy pomocy wrzasków...kpin...zagłuszania innych..Brakowało tylko mordobicia.......Przecież znaczna większość tych ludzi to tzw."wykształciuchy" z dyplomami i doktoratami...Czysty wstyd........
Bulwersuje postawa pana Putry,który jeszcze oświadczył,że nie ma za co przepraszać
bo to jest normalne.....Gdzie elementarna przyzwoitośc....Pan Putra wobec powyższego jest niegodny być Posłem RP.....On jest...............( tu wpisać swoją opinię )....
Tak to wygłada Formacja polityczna,która pozbawiona władzy pokazuje na co ją stać.....
Niestety to wszystko za sprawą pana Jarosława,który tak dyktatorsko prowadzi tych ludzi,że świat nas widzi jako ludzi pełnych agresji....buty......nietolerancji ...braku szacunku dla innych.....mściwości i szukaniu wszędzie wrogów......(Macierewicz).....
W PIS-ie są ludzie mądrzy.....przyzwoici ale ta garstka w Sejmie dobitnie pokazała jakie są ich prawdziwe oblicza.....Chyba to wstarczy...Na tym Posiedzeniu oni obnażyli swe skłonności.....i osobistą kulturę.....Wstyd.......

Pewne osoby w naszym gronie mówią,że ja pluję jadem na PIS...a to nie prawda..Wystarczy ten cyrk aby naocznie przekonać się jacy to są oni..

mili....bezpośredni itd..Wystarczą fakty...........
  #26  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 18:17
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Masz całkowitą rację,oni roibią wszystko, aby w najbliższych wyborach ponieść klęskę, w czym szczęść im Panie Boże. No cóż, tonący się brzytwy chwyta, a że brzytwa tępa, to już inna sprawa.Pisuary zachowują się jak rozkapryszone dzieci i nic z tego nie rozumieją. Prezydent też zachowuje się jak by nie wiedział, o co chodzi i robi wszystko, aby następna kadencja była bez niego, co, mam nadzieję się stanie, bo tyle wstydu i dyshonoru ile ten prezydent nam, naszemu krajowi przynisół, to jeszcze nie miało w historii naszej państwowości miejsca. Wstyd przyznać się, że się jest Polakiem.
Inna sprawa, to Rydzyk z Torunia, który z tamtejszą prokuraturą, o czym pisze dzisiejsza Gazeta Wyborcza, sobie, co chce.
Ale to już inna bajka.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #27  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 18:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Po jaką cholerę ja tu zajrzałam ? A tak mi dobrze było bez oszołomów !
Pewne osoby w naszym gronie mówią,że ja pluję jadem na PIS...a to nie prawda..Wystarczy ten cyrk aby naocznie przekonać się jacy to są oni..

mili....bezpośredni itd..Wystarczą fakty...........


Jakie ,qrna pewne osoby ?
Ja to jestem pewna osoba ? Nie mam swojego imienia,na dodatek prawdziwego tutaj ?
Czym ty jesteś lepszy od Seniora?.Obaj wieszcze narodowi się znaleźli ,w wieku podeszłym .Choć ty jako starszy ,powinneś być mądrzejszy.Ale widać głupota nie wybiera..
Tyle ci się mówiło...nie zakładaj kolejnych wątków na ten sam temat,ale nie ...to cię przerasta .
Jesteś...........( tu wpisać swoją opinię )...Moja jest jednoznaczna,mianowicie : mężczyźni starzeją się głupio i infantylnie.Jest tu sporo seniorek w twoim wieku ,ale żadna tak nie pieprzy.Bo można wyrażać swoją opinię ,ale ty plujesz jadem.Tak,plujesz jadem jak grzechotnik..
Nie przyszło ci do szlachetnej główki ( mam na myśli tę wyposażoną w uszy) ,że ktoś ma prawo myśleć inaczej ?
Ja mam opozycję w domu. Z mojego punktu widzenia -opozycję.Tylko kulturalną.I rozmawiamy sobie każde ze swojego punktu widzenia.Wyobrażam sobie Zdzisława ..
Chyba musiałabym opozycji przyłożyć jakimś kapciem czy ścierką z mikrofibry..

ps.Możesz się obrazić.Już to przerobiłam.Odpowiedzi nie oczekuję,bo nigdy publicznie nie odpowiadasz,więc ...pa ,idę sobie.No i jednocześnie zawiadamiam cię ,iż bardzo się cieszę ,że niejaki Abramowicz kupi swojej Daszy Żukowej hutę Częstochowa.Ponoć jeszcze Stocznia Gdańska też ma być jego.Patrzcie...kolebka w rękach rosyjskiego Żyda..chichot historii.
Może tym się zajmiesz Zdzisławie ,co ?
Acha ,mnie nie jest wstyd się przyznać ,że jestem Polką.Przyznałam się do tego ostatnio parę razy i jakoś żyję.I mam zamiar nadal się przyznawać,bo żaden naród nie ma patentu na jednolitość.Nawet Cyganie czyli Romowie.
  #28  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 18:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Mam prośbę

do moderatorów albo autorów: przenieście te posty do Quo vadis, bo tam powinny się znaleźć.
Po co w nieskończoność mnożyć wątki Zdzisławie?

Lila, jesteś jak najbardziej pewną osobą (można na Tobie polegać) , wiesz, kiedy się włączyć i zupełnie niepotrzebnie wyalienowałaś się z rozentuzjazmowanego tłumu

Podobało mi się wystąpienie Cymańskiego, od strony retoryki, aż przerwałam sprzątanie.
Kopacz też była niezła, słownie, jak rzadko.
  #29  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 18:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Pola ..nic nie wiem co się dzieje...
Nie oglądałam ...nie słuchałam...byłam na emigracji,ale dzisiaj wszystko nadrobię.hih.
Całuski...moja wielkopolanko,ostojo rozsądku i spokoju..
  #30  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 19:32
teresa60 teresa60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 12
Domyślnie

Przecież na nich nie głosowałam.Na PiS??????????a przecież PiS i przedtem ich "koalicjanci"najwięcej burd i bałaganu robili.Wyciągali sprawy z przed wielu lat a nic nie robili dla terazniejszości.No oprócz min.Sobeckiej pożal się Boże rzecznika spraw dziecka.Chyba to ona nim była bo zapomniałam.Jak nie ona to też inna niewiele lepsza.Pozdrawiam.
  #31  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 19:55
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Albo jestem już tak otępiały, albo nic nie rozumiem.Lila, może byś się tak jaśniej wyraziła, bo nic nie rozumiem.
Przyznam, że z Twojej wypowiedzi nic nie rozumiem. Jesteś za, czy przeciw? Piszesz, jak na mój gust dość chaotycznie.Kto tu pluje jadem itd.
Każdy ma chyba prawo wyrazić swoje zdanie, o czym sama już kilkakrotnie mnie osobiście informowłaś, broniąc nijakiego Seniora.
Zdzisław więc wyraził swoją opinię na temat pisuarów, z czym ja osobiście się zgadzam i dobrze, i o to chiodzi, i niech każdy ma prawo do swego zdania.
Swego czasu zarzucałaś mi, że ostro krytykuję Seniora, twierdząc, ze ma prawo do swojego zdania, no i dobrze, ma, ale ma je również każdy inny uczestnik tego Forum.
Pozdrawiam Cię Lila serdecznie.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #32  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 20:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał teresa60
Przecież na nich nie głosowałam.Na PiS??????????a przecież PiS i przedtem ich "koalicjanci"najwięcej burd i bałaganu robili.Wyciągali sprawy z przed wielu lat a nic nie robili dla terazniejszości.No oprócz min.Sobeckiej pożal się Boże rzecznika spraw dziecka.Chyba to ona nim była bo zapomniałam.Jak nie ona to też inna niewiele lepsza.Pozdrawiam.

Jestem pełna uznania dla pracy ku teraźniejszości, premiera Tuska.Pamiętam ,jak się wyśmiewał z braku prawa jazdy Kaczora..Jak grzmiał z mównicy,że ktoś kto nie jeździ po Polsce,to zamiast budować drogi, zakłada sieć fotoradarów..
No...ciekawe..ciekawe.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.. Z tyłu limuzyny nie widać tysięcy montowanych fotoradarów,przy kiepskich - po staremu - drogach.
Ale z przedniego siedzenia ,widać doskonale.Dzisiaj chyba na drodze z Krakowa przybyły nowiutkie cztery,których nie było we wtorek.
  #33  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 20:07
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Glosowalas na partyjnych,tym tylko w glowie to co w zlobie !
  #34  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 20:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Jestem za ,a nawet przeciw...
Bo mam dosyć szpilek Zdzisława...pewne osoby w naszym gronie...ble...ble...ble..
Jestem Lila od urodzenia...no ,od chrztu konkretnie.
Powiedziałam Zdzisławowi ,że pluje jadem gdy mnie próbował indoktrynować..Więc niech pisze ,że...Lila ,ta wstrętna baba ,mówi że ja pluję jadem,a ja pluję miodem zaledwie...itd...

Jestem w dalszym ciągu za PiS-em,ale nie za świętym Rydz-ykiem śmigłym..
Jestem przeciw PO ,bo uprawia demagogię..
Nie dzielę ludzi na tych co nie z nami,to przeciw nam,bo linia podziału przebiega przez sam środek mojej rodziny..
Córka i mąż to POpaprańcy.Mam ich przestać kochać ?
Mamusia wyznawczyni i dobrodziejka Rydzyka.Mam ją zabić,że oddała mu dorobek życia ? Choć słowem nie odezwałabym się,gdyby z tego skorzystała VIVA...czy Przystań Ocalenie...ach panie Boże,ile istnień można było uratować..

A ja biedny PiS-uar pośrodku tego towarzystwa.Na razie PiS-uar,bo tylko krowa nie zmienia poglądów ...co do koniczyny..
  #35  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 22:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pola ..nic nie wiem co się dzieje...
Nie oglądałam ...nie słuchałam...byłam na emigracji,ale dzisiaj wszystko nadrobię.hih.
..
No, liczę na to...
Oj, straciłaś wiele, wczorajsza POPiSówka naprawdę godna była uwagi. Dzisiaj natomiast jeden poseł (z PO) groził, palcem, drugiemu, z PiSu, co stanowiło dla kolegi z tej samej opcji powód do żądania zwołania konwentu seniorów. Konwentu nie było, poseł przeżył.

I kto mnie będzie rozśmieszał przez resztę wakacji?

Ostatnio edytowane przez POLA : 26-07-2008 o 10:48.
  #36  
Nieprzeczytane 25-07-2008, 23:50
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

A ja wolę PIS-owców, a nie lubię zakłamanych, marzących o stołkach POp........Moje zdanie jest moje, a czyjeś mnie nie obchodzi.Poczekajcie jeszcze pół roku, będzie niektórym wesoło, nam chyba nie. Co my emeryci mamy do gadania. Jak będziemy się mądrzyć to zabiorą nam 1/2 emerytury
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #37  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 09:57
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

A ja tam kocham :APP Racja. Partyjka nieduża ale z charakterkiem !
  #38  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 10:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

APP? a co to takiego?
  #39  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 10:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
APP? a co to takiego?

Ja też nie wiem,ale nie chciałam uchodzić za głąba ...
  #40  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 12:18
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie znacie takiej partii APP ?
Awangarda Polakow Przebudzonych .
Ta napewno wszystkim zrobi dobrze !
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.