menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 13:38
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Wszystkie pieski są kochane
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
  #22  
Nieprzeczytane 30-11-2008, 15:17
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart) a bernardyny są zawsze piękne...

Tatuś z synkiem? Niestety, pierwsza fota nie jest moja... aż żal... Za to - dwie następne foty (powiekszają się) - Calineczka: powitanie z nowym panem i uśmiech specjalny - rok później...

__________________
  #23  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 23:12
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ,,,,,,Nie ma to jak być małym ,,

  #24  
Nieprzeczytane 01-12-2008, 23:22
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Śliczne!!! Marzy mi się taki malutki, mięciutki psiaczek.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #25  
Nieprzeczytane 02-12-2008, 09:39
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie Powitanie

-
  #26  
Nieprzeczytane 06-12-2008, 09:44
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Za długo nie oglądajcie, bo się powtarza.

http://www.korben.info/wp-content/up...creenclean.swf
__________________
  #27  
Nieprzeczytane 06-12-2008, 19:57
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ****************

Cytat:
Napisał urszula-kol
Za długo nie oglądajcie, bo się powtarza.

http://www.korben.info/wp-content/up...creenclean.swf
Urszulko jaki wspaniały ten szczeniaczek teraz mam monitor (czysty )
  #28  
Nieprzeczytane 06-12-2008, 20:09
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ale mamy ciepło,,,

a ja jak mam dobrze ,,,,,,,,,,
  #29  
Nieprzeczytane 06-12-2008, 20:24
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

- cieplutko mi
- mnie też
-
- ale nie macie takiej czapki
  #30  
Nieprzeczytane 13-12-2008, 19:27
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Zmęczenie siła wyższa

  #31  
Nieprzeczytane 14-12-2008, 19:19
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie A my już świątecznie

  #32  
Nieprzeczytane 14-12-2008, 21:58
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Pisałem gdzieś tam wyżej o ostatnim moim piesku i ogromnym za nim żalu
Teraz moja córka ma pieska, spaniela i szlag mnie trafia, kiedy widzę jak rozpaskudzają takiego mądrego stwora.
Pies jest na prawdę bardzo mądry, u nas w domu zachowuje się wzorowo , zaś w domu córki robi co chce.Nie stosuję wobec niego żadnych specjalnych środków, jestem po prostu konsekwentny i tyle, i pies to doskonale rozumie.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #33  
Nieprzeczytane 15-12-2008, 01:04
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart) i co ja, biedny świąteczny kotek, mogę?

Konsekwencja? mhm, moje bernardyny są konsekwentne. Już prawie mnie wytresowały...
__________________
  #34  
Nieprzeczytane 15-12-2008, 23:26
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Stoję na bacznośc przed moim panem

  #35  
Nieprzeczytane 20-12-2008, 22:29
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie hej, hej !!!

czy pieski były grzeczne ?????
przyniosłem prezenty !!


  #36  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 23:36
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Pieski są grzeczne i dostały prezenty

]
  #37  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 23:58
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ******* Wesołych Świąt *******

  #38  
Nieprzeczytane 25-12-2008, 10:48
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Pozwalam sobie umieścić przemyślenia mojego psa. Takie świąteczne.
Już, już myślałem, że zmęczenie mnie pokona i zasnę, ale przecież muszę coś napisać świątecznego. Łatwo powiedzieć, a pies przepracowany to mu się chyba gorzej myśli. Skupiam się jednak i do przyjaciół piszę. O, był taki jeden co pisał do przyjaciół i do tej pory w szkołach o nim uczą. Przyznam się, że wizja wkuwajacych mój życiorys pacholąt bardzo mnie rozbawiła. Do tematu powróć Juniorku. Od lat powtarzam sobie:nie ulegaj gorączce świątecznej, nie poddawaj się tym ludzkim wymysłom, pies jesteś. I co? Już w połowie grudnia jestem oczarowany nadchodzącymi dniami.wznosi się ta temperatura u mnie zupełnie jak u was? Dwudziestego trzeciego grudnia osiąga apogeum. Czuję, że jeszcze dzień i nie wytrzymam tych przygotowań, tego zamętu. Ale wtedy jak wybawienie pojawia się Wigilia, spowolniona krzątanina i najpiękniejsza kolacja w roku. Już nie potrzeba czujnie sprawdzać siatek, nasłuchiwać szczęku pokrywek , przeglądać z pańcią zapasów. Jak pies może w tym wszystkim nie uczestniczyć. Jego nos nie pozwala. Śpi się słodko po spacerku, a tu woń sernika lub makowca po mieszkaniu się rozchodzi.Pytam, czy jest na świecie pies, który wtedy czujnie nie uniesie powieki i nie będzie się zastanawiał jak zdobyć tę przecudną woń i umieścić ją w brzuchu. Ja twierdzę, że nie ma. Trzy dni temu piekliśmy z pańcią ciasteczka owsiane. Pomagałem, chciałem ściągać z blachy gorące ( po co kobiecina ma się poparzyć), tylko zaraz był krzyk, że sobie jamę ustną uszkodzę. Ja wam powiem jak to się robi. Podciąga się wysoko górną wargę, dolną odwrotnie, opuszcza nisko, o jak przy szczerzeniu. Ja to wyobrażam sobie tego sznaucera średniego pieprz i sól i wargi mam ustawione odpowiednio. Teraz tylko pochylić się nad blachą ze słodkościami, lekko zahaczyć kłem o ciasteczko unieść, upuścić na podłogę i już dalej to proste. Porwać z podłogi, czmychnąć do pokoju i zjeść Następne tak samo. Tylko uwaga. Zawsze róbcie to w momencie trzymania przez człowieka łopatki dzięki, której wyjmuje się łakocie z gorącego pieca.Ręce zajęte to sprytny pies rządzi. Jak czegoś nie zrozumieliście z moich porad to piszcie. Wytłumaczę jeszcze raz. Niestety nie da się takich akcji przeprowadzić przy pieczeniu większych placków. Duże prawdopodobieństwo urazów i przykrych doznań. Pozostaje czekanie na ochłodzenie wymarzonego produktu i wróżka. Dlaczego wróżka? A niech odpowiada jak taka mądra na pytanie: poczęstują czy nie. Chociać na dziewięćdziesiąt dziewięć procent wiem, że będzie smaczny kąsek to zawsze pozostaje ten jeden okrutny procent niepewności. Jakąś dietę kierowniczka wymyśli, albo uzna produkt za zbyt szkodliwy dla psiej wrażliwej wątroby. Niech się o swoją martwi. I takie niepokoje zakłócają sen. Jest niedziela. Spokojnie sobie odpoczywam. Żadne cudności z kuchni nie drażnią mego nosa. Główna kucharka gdzieś wyszła i trach, drzwi się otwierają a po całym mieszkaniu roznosi się woń choinki. Ja tam nie zachwycam sięw tym wypadku wonią lasu, żywicy, mchu, paproci i grzybów. Ja nie jestem pies myśliwski i co mi tam po zaklętych w drzewku zapachach. Ja wtedy czuję przyszłe wonie. Jest kolorowe drzewko to i będą pyszne pierniki, schabowe natarte czosnkiem i nadziane śliweczką. I jak tu spać, kiedy czuwać trzeba. A jak mocno zasnę to i święta prześpię. A przy tym sprzątaniu to też ciągle jakieś hałasy. Mój pańcio chciał zamieść w kąciku kuwetowym. Postawił toaletę kocia na pralce i poszedł do pokoju odebrać telefon.. A praleczka w tym czasie rozpoczęła odwirowywanie. Wstrząsana kuweta posypywała piaseczkiem łazienkę, a pańcio wiódł rozmowę. Szczeknąłem informacyjnie. Pies śpi, a tu jakieś świsty, trzaski. Prosiłem tylko o spokój. A tu zaraz reprymenda. Ja mam być cicho, a co tam się dzieje za ścianą. No to musieli jeszcze raz wyczyścić kafelki, pudełeczka z kremami itp. Ja ostrzegałem, choć przyznam, że nie z troski o czystość łazienki, ale ciszy chciałem. Tylko ciszy, która przed świętami jest towarem deficytowym. Jak nie hałasy w domu to za oknami strzelanki. Osobiście mam tego dosć. Na co ci ludzie polują, co im daje słuchanie tych pyknięć i gwizdów. A nie lepiej posłuchać kolędy, a nie lepiej pogadać, powspominać. Jest przecież w czasie wigilijnej kolacji pusty talerz dla strudzonego wędrowca. Nie czekajcie na nieznajomych. Zaproście do tego nakrycia tych, których nie ma. Powspominajcie. Niech chwilę z wami pobędzie ciocia Jadzia, która odchodząc od grobu męża zawsze mówiła:To żegnam cię Kaziu i bądź dobrej myśli. I pana Henia, który w sposób naukowy udowadniał opanowanie trudnej sztuki czytania przez jego sunie. Jak? Już opowiadam. Pan Henio brał kilka kartek. Na jednej pisał słowo- kiełbasa i pod tę karteczkę wkładał plaster wędliny. Potem wołał Sarę i z poważną miną prosił psa o pokazanie gdzie jest owa wędlina. Sunia bezbłędnie wskazywała właściwą kartkę. Jak on się cieszył, jak z radosnym uśmiechem powtarzał, że jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby Sara szukała jedzonka pod pustym kawałkiem papieru. Zaręczam wam, że przy wigilijnym stole zrobi jak zaczniecie wspominać zrobi się bardzo miło i wesoło. A kochana babcia Weronika, która pod zdjęciami swoich prawnuków układała czekoladki i skarżyła się potem na rozbisurmanienie dzieci. Takie dobre czekoladki im kładę, a zobaczcie żaden nie ruszy. Po to są święta, aby odmienić codzienność, aby odnaleźć w naszym życiu sytuacje godne pióra noblisty. I niech pojawią się przy naszym stole pięknie udekorowanym ci wszyscy, którzy byli z nami. Niech też uczestniczą w dniu rodzącej się obietnicy. Niech się stanie sacrum w naszych sercach. Tam mieszka nadzieja i radość , szczęście i wiara w nowe, lepsze jutro. My psy tam szukamy pocieszenia. W waszych sercach, które mogą tak wiele. Mogą dawać miłość. Pamiętajmy,więc w tym dniu, że człowiek został stworzony, aby dawać dobroć. Ja, Juniorek tak uważam i wiele innych psów.

Życzę wam radosnych dni dużo wolnego czasu.
  #39  
Nieprzeczytane 26-12-2008, 18:44
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Brawo Bronczyk ;;; pięknie Napisałaś ;;;;;

]
  #40  
Nieprzeczytane 26-12-2008, 22:10
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 029
Domyślnie

Bronczyku
gdyby bylo mi dane zostać psem w następnym wcieleniu, to chcialbym tylko u takiej panci jak Ty!
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla tych co kochają psy Kundzia Wszystkie zwierzęta duże i małe 545 16-11-2008 16:34
Jakich mężczyzn kochają Polki? - komentarze Mar-Basia Ogólny 10 09-07-2008 08:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.