menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 15:18
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Prawo i.....

Prawo i Sprawiedliwość - to brzmi dumnie i wzbudza respekt.....Slogan chwytający i potrzebny w bagnie polskiej rzeczywistości...
Na ten włwśnie slogan,miliony wyborców poszlo do urn....Wzamian za to otrzymaliśmy wodzostwo jednego czlowieka.który na plecach Wałęsy doszedł do władzy....Bracia Kaczyńscy stojąc przy Wałęsie już wcześniej mieli strategiczne zamiary dorwać się do władzy absolutnej...i tak się stało ...niestety.....To była ...czysta ..chlodna kalkulacja i czekanie........
Obecnie należy oczyszczyć idola Formacji pana Jaroslawa,który uważa się za obsolut władzy....Obiektywnie rzecz biorąc to wszystkie jego pociągnięcia wskazują dobitnie,że on nie cofa się przed niczym.......Wystarczy zrozumiec jego rozumowanie aby spostrzec,że wszystkie chwyty dozwolone tj. podsłuchy u Marcienkiewicza....Teczki Ziobry dot. mafii paliwowej,gdzie z wypiekami na twarzy i przebierając nóżkami...czytalł akta przeciwników politycznych....
Spektakl Prokuratora dot.Kaczmarka i innych....Maciarewicz i jego absesje dotyczące wszystkich .....żenada.........
Sprawa przyjaciela pana Dorna....i wiele innych ...To wszystko mówi wiele o jego intencjach....Ja nie sączę jadu politycznego wobec jego osoby...Niech żyje w zdrowiu i szczęściu.....Mnie chodzi o to aby ludzie choć trochę zrozumieli,że on nie jest człowiekiem o kryształowym charakterze.....raczej w myśl Pisma świętego powinien "rzucic kamień na........"
Idea PIS-u jest słuszna i potrzebna..."PRAWO I SPRAWIEDLIWOść"...tak powinno być,ale bez tego pana......
Jeszcze jest idolem pewnych kręgów....Kochają go starsze osoby...Małe miasteczka....Opcja Toruńska...i inne...Szanujmy ich poglądy..Są polakami jak my wszyscy.....Czas pokaże jak się to wykształtuje....Może po odejściu
Kaczyńskich...nastąpi radykalna zmiana .....Poczekamy...zobaczymy....
  #42  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 16:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Do licha ciężkiego.Przecież założyłeś już kilka takich wątków .Nie możesz pisać na jednym albo dwóch ,na ten sam temat ?
Dajesz tym samym świadectwo,że nienawiść do PiS-u uniemożliwia Ci racjonalne myślenie,nawet na obszarze forum internetowego..
Strach się bać,co się dzieje w realu...o Jezu..

ps.przyszło mi do głowy,że to może demencja ?
W takim razie moderatorzy powinni Ci pomóc.
  #43  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 17:46
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Nie Do opanowanego obsesjją Z.B.

Cytat:
Napisał Lila
Do licha ciężkiego.Przecież założyłeś już kilka takich wątków .Nie możesz pisać na jednym albo dwóch ,na ten sam temat ?
Dajesz tym samym świadectwo,że nienawiść do PiS-u uniemożliwia Ci racjonalne myślenie,nawet na obszarze forum internetowego..
Strach się bać,co się dzieje w realu...o Jezu..

ps.przyszło mi do głowy,że to może demencja ?
W takim razie moderatorzy powinni Ci pomóc.
Panie B. Jak nie lubię PiS to to wygląda na misję jakaś kolejną .Lilka ma rację załóz wątek ogólny p.t. Sto powodow dla których nienawidzę PiS i ...hulaj dusza .Juz nie mowiąc o kopaniu leżącego.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #44  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 17:47
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Niestety, drogi Bed Ryło, umysłowa demencja przebija z wszystkich Twoich tekstów.Osobista nienawiść do nosicieli nazwiska Kaczyński przesłania wszystkie treści, które zamieszczasz na forum, to już staje sie nudne. Ale jeśli koniecznie chcesz walczyć z drobiem, to proponuję wykąp w błocie Disney'owskiego Kaczora Donalda, który ostatnio usiłuje wykazać wyższość stanowiska pierwszego ministra rządu nad Prezydentem Kraju i wysyła zagranice ministra Spraw Zagranicznych na odwiedziny do ukochanego Teścia, a przy okazji do wywiedzenia się o stan spraw załatwionych wcześnej przez Ministra delegowanego przez naszego Prezydenta.Albo zajmij sie opisanymi w bajkach przez Stanisława Lema robotami: jeden zwał się Trurl (a może Tusk?) a drugi Klapaucjusz (albo Komorcjusz).
Mam też propozycję, abyś się może na jakiś czas zajął panami Napierniczakiem i Olejarskim. Ponapierniczaj się z nimi, może Ci doleją z Olejarki we właściwe miejsca. To liderzy bliskiej Ci duchowo partii, walczącej z tymi samymi co i Ty przeciwnikami.
  #45  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 19:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Panie B. Jak nie lubię PiS to to wygląda na misję jakaś kolejną .Lilka ma rację załóz wątek ogólny p.t. Sto powodow dla których nienawidzę PiS i ...hulaj dusza .Juz nie mowiąc o kopaniu leżącego.....

Pewnie ,że założyłabym.... I sama znalazłabym całkiem sporo.Ale jestem przekonana ,że i tak wątki antypisowskie w wykonaniu Zdzisława będą się mnożyły jak króliki.Zersztą nie mam nic przeciwko,tylko niech to- qrna- będzie na kilku wątkach,a nie kilkunastu.
  #46  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 11:53
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Kolejny raz zwracam uwage:
Przestancie budowac ustroje na partiach i miec nadzieje w partyjniakach a napewno na swiecie bedzie dobrze !
  #47  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 11:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

No tak Senior,ale na czym Ty budujesz w tej swojej Ameryce ? Nie na partiach ?
  #48  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 11:59
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Na zadna nie glosowalem i nie glosuje tak w Polsce jak i tym bardziej w USA.
Partie to przezytek !
  #49  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 12:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

A to co innego.Ale Baracka popierasz ,jak mniemam ?
  #50  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 12:05
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Powazam madrych i wyksztalconych ,nawet mlodych ludzi .Obama do takich nalezy jednak powinien sobie dobrac odpowiedniego zastepce i doradcow.
Bron Boze starych sklerotykow !
  #51  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 12:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Starych i wściekłych ,przede wszystkim..
Mógłby poszukać w Polsce,bo my dysponujemy największą ilością mędrców Europy na kilometr kwadratowy.
  #52  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 12:11
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

W Polsce mamy bardzo wielu madrych ludzi ale to nie takie proste dopchac sie w ukladach partyjnych do korytka.
Kazdy orze jak moze.
  #53  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:08
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Popiół......

Przepraszam...Posypię głowę popiołem aby zrzucić starczą demensję moi mili...Dostało mi się,nawet jeden b.mądry pan
raczył mnie obrazić a ja mu przebaczam,bo on jest wszechwiedzący w tym forum.......
Macie wszyscy rację...Nie wolno dotykać idoli...świętych krów..
bezdennych idiotyzmów i innych......Byłem strasznie nudny..
Pisałem stale o PIS-ie....Należy sobie odpuścić.......Niech sobie
żyją ...zdrowo...spokojnie...
Jak wynika z moich postów to ja wróg PIS-u i braci Kaczyńskich
ogarnięty demencją starczą...pluję nienawiścią,życzę wszystkim opamiętania....chyba mam do tego jeszcze prawo.....
Otoż kochani ja próbowałem choć trochę obiektywnie spojrzyć na ich poczynania......jeżelio kogoś obraziłem to
przepraszam...przepraszam,że pozwolacie mi pisać...przepraszam,że żyjąc w świecie obłudy...nienawiści..
ja jeszcze........
Jesteśmy tylko ludzmi ze słabościami...porywami dobrych uczynków czy współczucia....Proszę Was o wybaczenie jako osoba ze starczą demensją.....
Nigdy nie wiadomo kto i kiedy może otrzymać te miano...Tak to już jest.....
  #54  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:15
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Zdzisławie, nie przejmuj się głupotami, ja też jestem ogranięta starczą demencją i nie lubie PiSu. Nie jesteś niczyim wrogiem, masz prawo pisać to co myślisz. Po to jest forum aby wymieniać poglądy, było by śmieszno i straszno gdyby obowiązywały jedyne słuszne. Popieram Cię i pozdrawiam
  #55  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:30
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Przeciez gdyby wszyscy lubieli tych samych byłoby nudno. Ja też nie lubię panów Kaczyńskich i PiS-u. Tam co jeden to lepszy pajac.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #56  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Zdzisławie, no co ty?

Nie musisz kochać PIS-u forum jest publiczne i napisałeś co ci w duszy gra. Ja z kolei nie jestem fanką Platformy ale to nie znaczy, że mamy siebie wzajemnie zwalczać. Nie masz za co przepraszać lub i nie lub kogo tylko chcesz. Buziaki.
  #57  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

No a ja nie lubię Tuska ,bo ma wilcze oczy ..
A co ? Może mi nie wolno,hę ?
Nie cierpię także Żulii Pitery,której mąż był donosicielem SB ( Paweł Pitera ps."Piotr ") a ona sama zamieszana jest w aferę mieszkaniową..
Nie lubię świętego Stefana Niesiołowskiego,bo pluje jadem a nie mówi..a także ministra pożal się Boże sprawiedliwości -Ćwiąkalskiego..

A Ty Zdzisław nie żal się tak bardzo ,bo faktycznie jesteś opanowany jakąś idee fixe,w poszukiwaniu kozła ofiarnego ,skoro rzeczywistość skrzeczy ..

Ps.Pisać każdy może,tylko na forum.Nie próbuj czasem jeszcze raz mnie nawracać na privie .No ! I nie przepraszaj .Niech przepraszają ci co nami rządzą .
  #58  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 09:29
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Szaleju sie napili razem z partiami czy co ?
Ludzie wy jeszcze liczycie na partie ?
Jezeli tak to nie dziwie sie,ze macie wszelkie demencje a o starosc nie martwcie sie nawet mlodzi,ona szybko przychodzi.
Ja juz obserwuje 40-to letnich starcow i staruszki ,co dopiero wyzej i to tylko przez partie.
Zobaczcie jakie to zdjecie ze zmarszczakami prawnika Ziobry emituja dzisiaj lzemedia.
Moze dlatego,ze znowu PiS podpadl ?
Cepem tylko nie sierpem we wszelkie partie !
Dlaczego sierpem? Bo mozna glowy sciac (niech zyja),zas cepem po garbie i juz facetka/facio jest prosty !!!
  #59  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 09:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Senior....
Jak Ty wiesz ,jak człeku humor poprawić..
Dyskusje z Tobą to cukiereczek,takie mniamniuśne.. Tylko trzeba na to co piszesz, spojrzeć pod innym kątem..

ps.Już wiem czemu miałam słabość do Ciebie,choć Bóg mi świadkiem ,że niekoniecznie na to zasługujesz..
Otóż w moim liceum ,zajęcia z PW prowadził pewien major.Toczka w toczkę gadał jak Ty.Ale człowiek poczciwości wielkiej był,więc cały czas miałam skojarzenia..
  #60  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 09:43
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ty mi tu na wojskowych "fizrukow" nie zjezdzaj,polityki nam trzeba jak powietrza !
Ja to juz amerykanskiego okna telewizyjnego nie otwieram ,jak wstane to odrazu ide na strone HAARP-a i chce wiedziec czy wiatry Iranu nie zdmuchnely.
Wy tam w Polsce pasjonujecie sie tel-awi-zjami i od razu glowy z rana was bola .
Dzisiaj telewizje trzeba inaczej ogladac i to wszedzie - sluchac tego co powiedzieli ale nie pokazali ale do tego trzeba tez miec glowe nie na chinska mleku z proszku.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior za kierownicą - jak długo można jeździć bezpiecznie? - komentarze senior A.P. Ogólny 20 07-11-2021 15:16
Jak żyć długo i zdrowo? - komentarze Zastawny Ogólny 9 04-10-2011 08:07
Życzenia świąteczne - Boże Narodzenie 2006 araukaria Różności - wątki archiwalne 15 04-04-2007 19:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.