menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 12:20
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jessssuuuuu!!!! A oni wcześnie się budzą ci Polacy??? Bo jak będa chcieli od świtu pobudkę narodu rozpoczynac to ja emigruje naten ntychmiast!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #42  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 12:52
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ty nie masz czego sie obawiac,partie nie sa ci wrogie ,zreszta budzic tez cie nie trzeba ani zapedzac do lozka,masz przeciez swoje zycie - prawda ?
  #43  
Nieprzeczytane 26-07-2008, 13:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Dałam nura w głąb...

Cytat:
Napisał Lila
Ja też nie wiem,ale nie chciałam uchodzić za głąba ...
netu i znalazłam taką stronkę:http://www.racja.org.pl/

Ooo, takie nieduże, a dycha
  #44  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 11:26
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Warcholy ,pewnie,ze sa ,bywaja tez warchlaki.
  #45  
Nieprzeczytane 05-08-2008, 11:58
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Moze tak cos z kultury zydowskiej,pozachwycamy sie razem.
  #46  
Nieprzeczytane 05-08-2008, 14:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Moze tak cos z kultury zydowskiej,pozachwycamy sie razem.

Ok,Senior.Ale jak zachwycaliśmy się kulturą żydowską na Polsce Walczącej,to co z nami zrobili ? No co ? Już zapomniałeś ?
Ja to takiego urazu dostałam,że poleciałam do grobu cadyka w Lelowie i wrzuciłam do sarkofagu kartkę z tekstem ; spraw Wielki Człowieku aby wa-wę i hubala oraz żbikowskiego z Australii ,wzięło i pokręciło..
Takiego nerwa miałam...
  #47  
Nieprzeczytane 05-08-2008, 14:54
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ich nie skreci,to odszczepiency .Maja postawione zadania do realizacji i zwina swoje zagle pewnego dnia,co najwyzej nazwiska zmienia.
Wrog ktory udaje wroga ma swoja wymowe i krzywda mu sie nie stanie.
Prawdziwy przyjaciel nie mowi a czyni.
Co do warcholow nalezy sie obawiac tych co najblizej.
  #48  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 06:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polecam oczy Tuska

Cytat:
Napisał teresa60
Panie Zdzisławie.Popieram Pana wypowiedzi całym sercem.Ci Kaczyńscy są jacyś chorzy.Proszę przyjrzeć się oczom Jarosława,bije z nich taka nienawiść że jakby mógł to by zabił swojego przeciwnika.Przynoszą wstyd Polsce.Moja rodzina pyta sie mnie co się dzieje w tym naszym parlamencie a ja już nie wiem co mam im odpowiadać.Mówię tylko aby mi nie podnosili ciśnienia.Pozdrawiam .Życzmy sobie zdrowia bo nadziei na zmianę rządzących to chyba nie ma.

Sama miłość wyziera, aż strach patrzeć.
  #49  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 11:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czytac w oczach nie kazdy potrafi,sa jednak ludzie co to bez wyroku za wyglad kary wymierzaja.
Powazniej - to przyjrzyjmy sie jeszcze raz "dominantom partyjnym",przesledzmy ich kariery oraz to co zrobili dla nas Polakow i Polski,wtedy nie trzeba bedzie czytac z oczu.

PO i PiS to przeciez partie kochajace sie na dwa sposoby - inaczej w dzien,odmiennie w nocy. To ze noc jest czescia doby diablow warto wiedziec , wszelkie nocne dzialania i zmiany sa ich dzielem.
W dalszym ciagu wzywam : partie precz od rzadzenia - zabawe uprawiajcie noca.
Stworzyc Rzad bezpartyjnych bedzie koniec wszelkich chorob.
  #50  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 12:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Zastanawiam się skąd w tych dyskusjach tyle osobistych uczuć .Polityka to polityka czyli gra .Gracze ją toczą ,a emerycie angażują się emocjonalnie -przypisując graczom lub odbierając jakieś przymioty a tak naprawdę to czy Donek jest miły czy nie miły ,czy |Jaruś jest wesoły czy smutny nie ma kompletnie żadnego znaczenia .Ważne jest , jak grają swoje role -bo to role po prostu-i co z tego wynika. tylko pytam po co????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #51  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 12:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Emeryci to ludzie,ktorzy przeszli wiekszy kawalek drogi zycia.Mlodzi politycy to jeszcze uczniaki,wywolani do tablicy nie zawsze maja odpowiedni zasob wiedzy aby rozwiazac "zadanie polityczne".
Nakierowywani przez nauczycieli od czego zaczac, bardzo czesto sie gubia i sluchaja podszeptow z sali.Te podszepty slyszy takze nauczyciel,ktory w konsekwencji dostojnym glosem oznajmia - siadaj (dzisiaj chyba inne stopnie) pala !
  #52  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 12:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Acha -ale dlaczego na sali tyle emocji.Dobry nauczyciel podchodzi do ucznia bez emocji
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #53  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 13:00
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

To zalezy - bywaja uczniowie nie lubiani przez nauczycieli,rowniez uczniowie nie wszystkich nauczycieli traktuja z szacunkiem .
Dobry nauczyciel ? To temat warty dyskusji,dobrych nauczycieli pamieta sie do konca zycia !
  #54  
Nieprzeczytane 10-08-2008, 13:36
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Napisałem bo klubowicz "z. bedrylo" to dopiero ma pogląd. Sądząc z wypowiedzi-jest wkurzony na maksa. Bo teraz będzie lepiej-przystojny Tusk patrz #48, jakie miłe oczka. Jeszcze pół roku i zobaczymy. Nie da się chować zawsze za Chlebowskim. Twarz pokazuje -w tym jest dobry: 1]krew oddał 2]poleciał do Czech + Kopacz. Bibliotekę sejmową zlikwidowano-teraz tam są specjaliści od image dla Tuska.
  #55  
Nieprzeczytane 11-08-2008, 11:59
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Starcia nastapia i to powazne przy wyborze Prezydenta RP,wtedy kazde warcholstwo sie ujawni.
Juz dzisiaj trzech panow krzywo na siebie patrzy i wargi zaciska.
"Przyjdzie kryska na matyska !"
  #56  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 11:25
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie czy musimy.........

Sejmie RP..To żenada i wstyd.......
Pan Ziobro w swoim sejmowym wystąpieniu jak żywo przypominał Fidela Castro (85 minut) ....gadał...gadał a posłuszny tłum bił brawo....
Jeżeli chodzi o pana Kurskiego to w swoim wystąpieniu obraził mnie,innych obywateli oraz Sejm RP. Raczył stwierdzić,że dokument PO tzw."Biała Księga" nadaje się do powieszenia na gwóżdz w WC. Przecież to państwowy dokument i ma swoją rangę....On po chamsku wszystkich obraził. Rynsztokowa kultura PIS-u tak jak niedawne pijaństwa "wybrańców młodzieży PIS-owskiej"....
Trafiony zatopiny.........
Obecnie ponowie Ziobro i Kurski zapałali miłością ku sobie...Ja nic nie sugeruję...No coment........
Takich to mamy polityków w RP...zemsta...jad polityczny i szukanie haków zamiast wspólnie coś dla Polski zrobić....
Nie da się ukryć,że ta formacja,powoli i skutecznie spada....Nawet ojciec Tadeusz jest przeciw....a to grozi katastrofą,bo mądrzy ludzie zaczynają dostrzegać,że oni poszli na wojnę ze wszystkimi aby zdobywać władzę za wszelką cenę ..(przykłady..to koalicje z Leperem i innymi oszłomami )..
Pierwszy znak to przegrane wybory..następne znaki wkrótce..Zobaczymy jakie jeszcze świństwa nas czekają.....To wszystko powoli wyjdzie jak oliwa na wierzch...

04 września 2008

Frus
__________________
zdzislaw1
  #57  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 11:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

''Obecnie ponowie Ziobro i Kurski zapałali miłością ku sobie...Ja nic nie sugeruję...No coment........''


Przypominam,że w Polsce mniejszości seksualne nie mogą podlegać dyskryminacji.
  #58  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:24
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Mój ulubiony......

Mój ulubiony pan Jarosław wysyła 2 super posłów PIS-u w Polskę aby zrobić
Donaldowi koło.....d....... Wiadomo o kogo chodzi..Są to pan Jacek K. oraz
Zbigniew Z. Dwa orły PIS-u.....
Proponuję aby jadąc w Polskę zabrali rowery "tandem" bo on ma 2 pedały
( tylko bez skojarzeń)....pojadą razem jeden za drugim..Tylko problem z siodełkami,bo wąskie,niewygodne i trochę pupcie bolą.Jest doskonały sposób...
wazylina,której w PIS-ie dostatek i panowie będą smarować siodełka...
Zachodzi tylko pytanie jak panowie będą prowadzić ewentualne prelekcje...
czy np. pan Zbigniew będzie pieprzył 130 minut jak Castro a pan Jacek pisał paszkwile...czy na odwrót......Sprawa do uzgodnienia.......
Jednocześnie pragnę zaznaczyć stanowczo,że...nie.....
1.nie pluję jadem....
2.sieję nienawiści...
3.szkaluję Formację polityczną PIS-u
4.obrażam panów Jacka K. i Zbigniewa Z.
życzę im zdrowia bo na rozum zabrakło............
__________________
zdzislaw1
  #59  
Nieprzeczytane 06-09-2008, 12:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Jednocześnie pragnę zaznaczyć stanowczo,że...nie.....
1.nie pluję jadem....
2.sieję nienawiści...
3.szkaluję Formację polityczną PIS-u
4.obrażam panów Jacka K. i Zbigniewa Z.
życzę im zdrowia bo na rozum zabrakło............


ad1.wystarczy ślina.Zawsze się przylepi.

ad2.a co to jest ? Owies ?

ad3.a niby kogo szkalujesz ? Królową angielską ?

ad4.obrażasz ,sugerując ( już w drugim poście ) jakąs orientację seksualną ,nie mając dowodów.

To ja się podpiszę ..Nie pluję jadem ,stwierdzając iż Zdzisław dysponuje mózgiem ,skierowanym tylko na odbiór PiS-u.

Nie sieję nienawiści ,bo to zakładanie kolejnych wątków i nie czytanie odpowiedzi,świadczy o upośledzeniu percepcji rzeczywistości.

Nie szkaluję Donisława i Radosława ,jeżeli napiszę iż lecieli w jednym samolocie ,który nie ma pedałów ,ale za to w samych koszulach.A ujęcie kamery było tylko do połowy.

Nie obrażam Zdzisława,prosząc Admina ,aby - jeżeli ma do czynienia z osobą z demencją - jakoś grupował te wątki.Może być w moim ,Qvo vadis Polsko.
Ja tam wszystko wytrzymam.
  #60  
Nieprzeczytane 09-09-2008, 16:27
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

A ja Ci coś powiem ZDZISŁAWIE.BEDRYLO,
jeżeli Ci się coś nie podoba to pisz, bo to Twój przywilej, ale normalnie a nie w sposób obrażliwy. Wprawdzie punktujesz swoje odniesienie niezbyt eleganckie, ale nafaszerowane kpiną i arogancją.
Ja jeżeli kogoś nie lubię, to go nie obrażam i nie sugeruję inwektyw i nie kropkuję słowa, które miało być napisane. Jeżeli jesteś taki gieroj to dlaczego nie napisałeś wprost.
Teraz odwrotna sytuacja - jakaś osoba, której nie znasz osobiście to samo napisała o TOBIE, toczka w toczkę - jak się czujesz ?
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.