menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 11:25
renia-60's Avatar
renia-60 renia-60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: polska
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nora
Jarosławie,
napisz najpierw do Administracji (na PW),
a potem należałoby zgłosić sprawę do prokuratora.
Cytat:
W dniu 6 czerwca 2011 r. weszła w życie poprawka do ustawy - Kodeks karny, opublikowana w Dz. U. z 2011 r. Nr 72, poz. 381, uznająca cyberprzemoc jak i stalking w Polsce za czyn zabroniony. Obecnie czyn ten podlega karze na podstawie art. 190a K.k.[5][

Skopiowałam przezornie cały watek.
Nie tylko Ty zostałeś tu wykorzystany, jest też Ada, Czesia...

Chciałabym coś dodać, ale... pozostawiam bez komentarza

Cytat:
Napisał Jarosław II
Do administracji. Ponieważ ja na wątku Koali nie pisałem, wobec powyższego proszę o usuniecie moich wpisów Ja ich nie autoryzuję w tym miejscu.


Wytoczono śmieszne armatki.

Rozumiem, że to tak na poważnie :O na zimno
Jedno nic nie pisało, samo się napisało
drugie normy prawne przytacza.


Coś wisi w powietrzu, pewnie nadciąga głęboki układ baryczny z nad płn. Atlantyku.

Gdzie ta cyberprzemoc??? gdzie ten stalking??? :O :O :O

widać tylko poobrażane, nabzdyczone starszaki w biegu na podium.

Można pęc ze śmiechu

Chyba jednak niezbędne jest zgłoszenie do prokurora /jak mawiała moja babcia/


Forumowicz zaawansowany stażem powinien wiedzieć,
że admin może wydzielić do osobnego tematu posty,
które w danym temacie są ni z gruchy ni z pietruchy.

Założycielem nowego tematu zostaje autor pierwszego, wydzielonego postu!
tak więc Koala została matką założycielką z przypadku,
ale innym to się nie spodobało. trzeba podnieśc larum, trzeba bojkotować
niesprawiedliwośc dziejową, to nie dopuszczalne!
pisać na wątku Koali. Ech... żenada!
przecież nikomu nie zabrania się założenia kolejnych wątków!
Żałożyciel nie jest właścicielem wątku!

Najskuteczniejsza metoda na taką niesprawiedliwość to pisanie na temat.

Ostatnio edytowane przez renia-60 : 31-01-2013 o 11:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 11:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Piekło zamarzło. Zgadzam się.

Jak powyżej; straszenie prokuratorem jest śmieszne a to nie pierwszyzna tutaj.
Nie pisać i koniec, choć temat jest przecież bardzo ciekawy.

A tak generalnie, uśmiechnijcie się do siebie i podajcie grabule. Słoneczko świeci, człek jeszcze żyje, czego chcieć więcej na dzień dzisiejszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 12:19
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Dzięki łasce krasnoludków i królewny Snieżki, zza węgła zostałam obdarzona własnym wątkiem . Pewnie z czasem okaże się, że to sprawka zarządzających forum ale nie uchylam się. Dzieło tworzenia jest świętsze niż dzieło zniszczenia, a więc zapraszam wszystkich chętnych i niechętnych do okładania się parasolkami i łopatkami w tym wątku. Proszę jedynie, w ferworze walki, o trzymanie się tematu.
Nieznanemu ofiarodawcy dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 13:46
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Gaduła

Historycznie patrząc na problem... dotrzemy do Wielkiej Bogini. Ona była pierwszym bóstwem, jak najbardziej żeńskim. Nie będę się powtarzać, bo już o matriarchacie pisałam.
Tak się potoczyły losy świata, że mężczyzna - ze względu na siłę fizyczną - zdobył przewagę i uzurpuje sobie prawo rządzenia kobietami i światem. Uzurpuje, bo nikt mu tegoż prawa nie dał w darze. Jeśli któryś, dotknięty wymową ostatniego zdania, rodzaj męski zechce się powołać na księgi i mądrość różnych religii - przypominam: księgi tworzyli ludzie, pisali zgodnie z własną wiedzą i panującym wówczas obyczajem. Należy je czytać uważnie... i jeszcze uważniej wyciągać wnioski, bo te mogą być ciekawe i nie zawsze przystające do naszych wyobrażeń. A i tradycje były różne, nie zawsze i nie wszędzie patriarchalne.

Femizm... myślę, że stracił rację bytu. Leciutko możemy się uśmiechać do rewelacji św. Tomasza z Akwinu, wspominać Nawojkę i wracać do współczesności. A ta pokazuje, iż kobiety są często lepiej wykształcone, uważniejsze, wrażliwsze w życiu codziennym i... radzą sobie w niektórych sprawach lepiej, w niektórych gorzej, podobnie jak mężczyźni. Są obecne wszędzie: w wojsku, straży ognistej, medycynie, budownictwie... nie jako ozdóbki i kwiateczki ale pełnowartościowi pracownicy. Czasami dyskryminowane, czasami doceniane. Coraz mniej jest pracodawców odsuwających kobiety od zadań, powiedzmy - poważnych, choć myślę, że i tacy się zdarzają... jak żubry i szarotki.
A kobiety mają prawo wyboru... można być słabą kobietką, w męskich ramionach taka malą... nikt nie zabrania. Można być babo-chłopem, choć myślę, że tych jest najmniej. Można być także normalną kobietą, robiącą użytek z własnego wykształcenia, pracowitości i charakteru. Kobietą samodzielną i niezależną, której związek małżeński, dzieci i rodzina w niczym nie przeszkadzają, a są pomocne, motywują do dalszych działań.
Podobnie jest wśród mężczyzn. Jeden będzie traktował kobietę jak partnerkę, inny widział w niej będzie ozdobę lub dodatek, jeszcze inny - symbol domu, gdzie małżonka powinna jedną piersią karmić niemowlę, drugą osłaniać męża, trzecią bronić 'jaskini', etc...

I gdzie tu miejsce na feminizm? Nie ma, no nie ma. Płeć nie jest miernikiem człowieczej wartości.

PS - prawdę mówiąc, nie miałam ochoty zabierać głosu w dyskusji, uważając problem feminizmu za sztucznie nadmuchiwany, ale fascynują mnie wątki wyrzucone z innych tematów. Od dawna to trwa... coś w tym jest, że rozmowa gwałtownie skręca i toczy się obok 'drogi'; myślę, że wtedy warta jest zainteresowania choć niekoniecznie walenia łopatką czyli obrażania inaczej myślących.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 14:38
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Piekło zamarzło. Zgadzam się.

Jak powyżej; straszenie prokuratorem jest śmieszne a to nie pierwszyzna tutaj.

Straszenie prokuratorem to jedno /nie ma miejsca w tym przypadku/, a czyn,który posiada znamiona przestępstwa, to obowiązek w gestii Administratora Forum w pierwszej kolejności.
Według tylko pobieżnego czytania zachowanie niektórych użytkowników wobec innych wyczerpują znamiona czynu zabronionego zwanego nękaniem.
Nie wskaże już innych o charakterze obraźliwym.

Myślę,że Administracja Forum zrobi wszystko, aby takie czyny eliminować.

Natomiast faktem jest,że moderator może przenieść posty i automatycznie tworzy się nowy wątek.

Pozdrawiam i życzę powodzenia, bo administrowanie w takiej sytuacji nie jest łatwym zajęciem, gdy emocje biorą górę i każdy chce być za wszelką cenę wygranym.

Natomiast na temat sufrażystek nie chcę się wypowiadać, bo najłatwiej oceniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 15:00
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Można być babo-chłopem, choć myślę, że tych jest najmniej.

Babo-chłop to inaczej chłopczyca. (brzmienie ładniejsze), podobnie jak jedną z dziennikarek nazwano "psica" ładniej brzmi niż "suka"
A ja jestem Feministką (przez duże F )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 16:49
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

No i gdzie wyparowali nasi panowie..??
Przecież gdyby nie ONI, to żaden feminizm nie ma racji bytu.
Czyżby się obrazili..??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 31-01-2013, 19:03
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Mimo wszelkich obraz majestatu możemy rozpocząć rozmowę na temat problemu wyłamania się Polski z szeregu państw Unii Europejskiej. Polska nie podpisała Karty Praw Podstawowych.
Dla przypomnienia przytoczę skrót problemu:

cyt:
.."4 października 2007 rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował, iż polscy obywatele nie będą podlegać ochronie zagwarantowanej w Karcie Praw Podstawowych tak jak obywatele pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej (z wyjątkiem Wielkiej Brytanii i Czech). Decyzje przedstawiciel rządu uzasadnił: Chodzi np. o to, żeby zapobiec jakimkolwiek interpretacjom prawa przez Europejski Trybunał Praw Człowieka, które doprowadziłyby do zmiany definicji rodziny i przymuszały państwo polskie do uznawania małżeństw homoseksualnych"...

Minęło ponad pięć lat i nic nowego się nie wydarzyło. Drugi raz wygrała opcja przeciwna do PiS i dalej nic. Czasem przeleci przez prasę ten temat z obłudną informacją, że podobnie postąpiły Wielka Brytania i Czechy. Poniewaz kanibale zjadają przeciwników politycznych i innych to możemy się cieszyć, że nasze ustawodawstwo wraz z ustawodawstwem Wielkiej Brytanii i Czech na to by nie pozwoliło czyli mamy swoją w politykę w tej sprawie i bratni sojusz.
Karta Praw Podstawowych ma znacznie więcej zapisów w tym zapisy chroniące kobiety ale z powodu ewentualnych kanibali nie zostanie przez Polske przyjęta. Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 07:49
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Jutro, 14 lutego , w wielu polskich miastach, będzie można zatańczyć
w ramach protestu przeciwko przemocy wobec kobiet na całym świecie.
Można też uczestniczyć w proteście, samą swoją milczącą obecnością. Dawno temu sufrażystki wywalczyły nam wiele swobód obywatelskich... ale to mężczyźnie decydowali o losie kobiet, i tak dzieje się do dnia dzisiejszego. Im mniej feministek, w danym społeczeństwie, tym większa tragedia... Niestety, nawet prawo jest przeciwko nam.....
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wrocl...cy,305829.html
Oczywiście zwolennicy uświęconych tradycji -(a mamy takich na seniorku)-, będą wybrzydzać, ale niektórzy już tak mają i nic z tym nie da się zrobić ....
Już odzywają się protesty pod hasłem, jak to te wstrętne feministki chcą zepsuć "Walentynki".

Może głupia jestem, ale sądzę, że najlepszym dowodem miłości jest szacunek na co dzień.... A te "wasze" durne i tandetne serduszka, misiaczki czy kwiatuszki , mam głęboko poniżej pleców... Ja, na temat "prawdziwych mężczyzn" mam własne , niereformowalne zdanie..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 08:20
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Mnie słowo feministka kojarzy się z papierosami "Femina", i płynem do higieny intymnej.


Natomiast w kontekście z mężczyznami kojarzy się z wibratorem i sado macho. Z "prawdziwymi mężczyznami" wcale się nie kojarzy, bo po co feministce jakikolwiek mężczyzna. Kojarzą mi się z parad równości z lesbijkami i pederastami. Czy są jakieś różnice w budowie feministek i normalnych kobiet? Ja nie potrafię odróżnić. Może jest tylko różnica w mowie, w zachowaniu. Albo…wolę nie myśleć. Obiegowe opinie mówią, że zbierają totemy w postaci zasuszonych męskich genitalii…..a resztę przerabiają na chrupiące paluszki. Lubią się przechwalać ilu facetów uwaliły. I lubią siedzieć na wypchanych pufach w kształcie gołych facetów.
Ważne aby feministki były dumne ze swego wyboru a za wnoszenie lodówki wcale nie muszą okazywać wdzięczności wdziękami, bo faceci wolą sobie sami wybierać. Za 2 i pół tysiąca ojro mogą mieć na weekend modelkę a nie feministkę. Tak w ogóle to taka organizacja kanapowa która nie ma nic do gadania, widoczna tylko na manifach czasem z gołymi cyckami. To mi się nawet podoba może przyciągnie do tych występów nasze seniorki.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 08:35
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Mnie słowo feministka kojarzy się z papierosami "Femina", i płynem do higieny intymnej.
Jeśli komuś kobieta kojarzy się z nazwą płynu do podmywania i wibratorem, to pogratulować... gdyż każdy kojarzy w/g własnych problemów lub potrzeb.
N.p. Kucharce, zwykły ogórek kojarzy się z mizerią, a osobie niedopieszczonej... z penisem. (przykłady można mnożyć...)
Może ktoś mi przypomni jak z łaciny (nie kuchennej) brzmi:KOBIETA..?

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 13-02-2013 o 09:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 08:38
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Mnie słowo feministka kojarzy się z papierosami "Femina", i płynem do higieny intymnej.
Natomiast w kontekście z mężczyznami kojarzy się z wibratorem i sado macho. Z "prawdziwymi mężczyznami" wcale się nie kojarzy, bo po co feministce jakikolwiek mężczyzna. Kojarzą mi się z parad równości z lesbijkami i pederastami. Czy są jakieś różnice w budowie feministek i normalnych kobiet? Ja nie potrafię odróżnić. Może jest tylko różnica w mowie, w zachowaniu. Albo…wolę nie myśleć. Obiegowe opinie mówią, że zbierają totemy w postaci zasuszonych męskich genitalii…..a resztę przerabiają na chrupiące paluszki. Lubią się przechwalać ilu facetów uwaliły. I lubią siedzieć na wypchanych pufach w kształcie gołych facetów.
Ważne aby feministki były dumne ze swego wyboru a za wnoszenie lodówki wcale nie muszą okazywać wdzięczności wdziękami, bo faceci wolą sobie sami wybierać. Za 2 i pół tysiąca ojro mogą mieć na weekend modelkę a nie feministkę. Tak w ogóle to taka organizacja kanapowa która nie ma nic do gadania, widoczna tylko na manifach czasem z gołymi cyckami. To mi się nawet podoba może przyciągnie do tych występów nasze seniorki.
Na całość nie odpowiem, ale zrobię cytat, aby (w przypadku, gdy autor zauważy, jak się ośmieszył .. i go wykasował...) - wpis przetrwał dla potomnych....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 10:13
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

[quote=Bogda501]Jeśli komuś kobieta kojarzy się z nazwą płynu do podmywania i wibratorem, to pogratulować... gdyż każdy kojarzy w/g własnych problemów lub potrzeb.
N.p. Kucharce, zwykły ogórek kojarzy się z mizerią, a osobie niedopieszczonej... z penisem. (przykłady można mnożyć...)
Może ktoś mi przypomni jak z łaciny (nie kuchennej) brzmi:KOBIETA..?/QUOTE]
"Kobieto, puchu marny". Klasyk.
Tutak wykaz dojrzałych kobiet do wzięcia wiecznie samotnych. http://wiki.fakt.pl/Dojrzale-kobiety-do-wziecia,1.html To chyba prawda, że dojrzałą kobietą za długo się nie da bawić. A sufrazystko-feministką w szczególności. Muszą mieć ciągle świeżą "krew" dla podtrzymania ego.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 13-02-2013 o 10:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 10:16
madera1938 madera1938 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 664
Domyślnie

... na manifach czasem z gołymi cyckami. To mi się nawet podoba może przyciągnie do tych występów nasze seniorki. [/quote]

" Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś dzieki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma jednak dna". ( Stephen King ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 10:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał madera1938
... na manifach czasem z gołymi cyckami. To mi się nawet podoba może przyciągnie do tych występów nasze seniorki.

" Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś dzieki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma jednak dna". ( Stephen King ).[/quote]
"Człowiek bez poczucia humoru nadaje się na konserwy dla psów" Jarosław II.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 10:55
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
"Człowiek bez poczucia humoru nadaje się na konserwy dla psów"
A któż to jest autorem tego bezsensu..?
Pewnie jakiś neofaszysta... lub co najmniej - socjopata.

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 13-02-2013 o 11:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 11:34
madera1938 madera1938 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 664
Domyślnie

"Człowiek bez poczucia humoru nadaje się na konserwy dla psów" Jarosław II. [/quote]

Faktycznie, qpa śmichu ; z przewagą qpy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 11:46
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Faszyści przerabiali na mydło kości tych, którzy im przeszkadzali, a z ich skóry robili abażury, z włosów -dywaniki...
Zapomnieli o mięsie... Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto udoskonali ich pomysły...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 13:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Faszyści przerabiali na mydło kości tych, którzy im przeszkadzali, a z ich skóry robili abażury, z włosów -dywaniki...
Zapomnieli o mięsie... Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto udoskonali ich pomysły...
Na pewno to udoskonali ten(a) co zobaczyła w studni dno ludzkiej głupoty tylko najczęściej się widzi siebie samego. Ale się zrobiło walentynkowo, nic tylko bzykać.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 13-02-2013, 14:06
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

A teraz ci co się wyłgali od gazu mówią na siostry Radwańskie "Katolickie suki" http://wirtualnapolonia.com/2013/02/...ry-radwanskie/
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Feministki Bajadera07 Społeczeństwo - wątki archiwalne 472 04-06-2008 09:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.